Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Sarajevo/Mostar preporuke

  1. #1
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno Sarajevo/Mostar preporuke

    Što obavezno vidjeti a što zaobići iako je provikano i gdje provjereno jesti u 2 dana posjeta?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Mi smo bili prošle godine u ovo doba. Samo Sarajevo.
    Apsolutno smo odusevljeni gradom i mi i klinci, super nam je bilo. Lijep, zanimljiv i dinamičan grad. Ljubaznost necu ni spominjati, super iskustvo gdje god smo isli...

    Bili smo 2,5 dana, uspjeli smo prešetati centar uzduž i poprijeko, obišli Sarajevsku vijećnicu, Gazi Husrev-Begovu đamiju, katedralu, šetali uz Miljacku, prošli uličice iznad čaršije a onda u drugi svijet (austro-ugarski dio), bili u Ratnom muzeju, otisli zicarom na Trebevic i gore setali do Brusa (cca 30-40 min ugodne setnje), jako lijepo za djecu, svjeze, predivna panorama grada... Bili i na Ilidzi do vrela rijeke Bosne (voznja fijakerom)...
    Probali smo burek, sirnice, cevape, urmašice i baklave, kafu...
    Cevape su jeli u Petici Ferhatovic, i unatoc mojim predrasudama da sve što je razvikano nije baš i fino, cevapi su bili IZVRSNI! Ne samo meni, već i cijeloj obitelji.
    Probali smo i kod Želje, također su bili jako ukusni ali svima su se više svidjeli ovi prvi.

    Burek i pite smo jeli u Saču, prefini su bili!
    I jedno i drugo je na Baščaršiji.

    Na Ilidži do vrela Bosne, ručali smo u restoranu Brajlović, kojeg su nam preporučili ljudi s ceste koje sam pitala usput (nisam stigla ranije istražiti) - isto jako, jako fina klopa. Doduše, ovdje se nešto duže čekalo jelo ali isplatilo se.

    (Ispada da smo samo jeli, ali nije daleko od istine ))

    Uglavnom, sve preporuke!!!

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    E sad sam ogladnila

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Pogledaj i staru temu
    http://forum.roda.hr/threads/43742-S...orisni-savjeti

    Joj oni njihovi bureki i pite s raznim nadjevima skoro ko podno jelo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •