Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: Koje viroze sada vladaju? Koji virusi napadaju?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno Koje viroze sada vladaju? Koji virusi napadaju?

    prvo samo sekret iz nosa, i malo kihanja, kad onda kroz noc bum. Temperatura.
    vecemu skoci na naglo do 40.
    Dan ok noc koma.
    Evo prezivljavamo drugu noc...
    Posljednje uređivanje od Roimeda : 01.09.2022. at 23:21

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    To smo imali pred dva tjedna, njima temperaturica, i meni do 37.5, još nam uvijek nekaj slini iz nosa, i već predviđam za tj dana novi val viroze, i tako u krug do svibnja slj g.

  3. #3
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kod moje tjedan dana zacepljenog nosa kad legne spavati
    I onda uhvatila crijevnu, 2 dana povracanja koje prešlo u proljev, uz temperaturu

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Ajme ;(

  5. #5
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Na to došao prvi puta u životu herpes.
    Jadna toliko slaba da ne može puno hodati

    Ali dolazi k sebi.

    Mrzim crijevne

  6. #6
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Roimeda prvotno napisa Vidi poruku
    prvo samo sekret iz nosa, i malo kihanja, kad onda kroz noc bum. Temperatura.
    vecemu skoci na naglo do 40.
    Dan ok noc koma.
    Evo prezivljavamo drugu noc...
    Kovid, omikron BA.5. To bi bili prilicno klasicni simptomi.

  7. #7
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ja sam imala jedan dan uzasne bolove u trbuhu, navecer povracala, sve me peklo...dusu ispustila. Slabost i totalni umor. Drugi dan nista, samo sam pripazila što jedem. Nakon 5 dana isto imao muž.

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ne znam gdje bih ovo smjestila, ... dva mjeseca prehlada, mjesec kozica (jer se nisu svi u isto vrijeme zarazili), i jutros mala veli da je bole ruka i noge. Nisam je nigde mogla premiti, sva sreća pa je sedam pa sam je jednostavno ostavila doma. Prvi put. Meni je zlo više od tih boleština nema im kraja, jedna se pretače u drugu, vjerujem da ćemo već ovaj tjedan dobiti drugu. Da pokucam mene su malo zaobišle prehlade, a i vodene kozice kojih sam se smrtno plašila. Ajmeeee....

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam gdje bih ovo smjestila, ... dva mjeseca prehlada, mjesec kozica (jer se nisu svi u isto vrijeme zarazili), i jutros mala veli da je bole ruka i noge. Nisam je nigde mogla premiti, sva sreća pa je sedam pa sam je jednostavno ostavila doma. Prvi put. Meni je zlo više od tih boleština nema im kraja, jedna se pretače u drugu, vjerujem da ćemo već ovaj tjedan dobiti drugu. Da pokucam mene su malo zaobišle prehlade, a i vodene kozice kojih sam se smrtno plašila. Ajmeeee....
    Bol u rukama i nogama je simptom gripe, ali i korone. Imaš troje djece, pa nije čudo da igraju ping-pong sa raznim zarazama. Imali smo to i mi u manjoj mjeri s našim sinovima. Nikad ujutro nisam znala hoće li biti spremni za vrtić ili ću morati na brzinu zvati nekoga da ih dođe čuvati doma... Suosjećam, jer nema nikakvog načina da se toga izbaviš.

  10. #10
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Suosjecam. Meni su sijecnji najgori :/ zadnjih godinu i pol je najtarijem stasao imunitet :kuc-kuc: pa je lakse. On bi se i prvi razbolio i najbolesniji bio i bas je znao bit kaos :/ posebno sto bi i mm nekako uvik uspio otic na sluzbeni put dan prije nego se svi razbole. Drzi se! Bit ce bolje

  11. #11
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Hvala.

    A da... nemrem se izbaviti, evo nadam se da nije gripa. Kaže jutros da je manje boli. Iako gripa hoće tako,... prvo bolucka ovo ono, stane, pa tras temp 40.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  12. #12
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Vodene kozice jako sruše imunitet pa budi spremna na sve.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Mi o vuku, vuk na vrata... mala kuri na 39. Očekujem kroz narednih par dana i dvoje manjih i ja skupa s njima... Ko preživi pričat će...

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Koliko se sjećam tvoji nisu išli u vrtić?

    ako nisu, sve te viroze ćete izgleda sada odraditi s ulaskom u školski kolektiv.
    nažalost, za mnogu djecu je to tako.
    Ti ih imaš troje malih pa ti je teže, ali mislim da je većina nas odrađivala s djecom vrtićke bolesti
    kad je veća razlika među djecom, onda je nekako lakše - a i roditelji "obnove" imunitet ...

    sjećam se želučane viroze koja me srušila u roku 2 sata tako da smo troje završili na zaraznoj (beba od 6 mjeseci, ja i straije dijete od 3 godine - u vrtiću pobralo)
    grlo me boljelo svaki put, a i dan danas ako netko od djece popije vodu iz moje čaše (to sam vrlo rano skužila jer sam imala više istih čaša i miješali su ih, i od tada svatko imaju svoju boju (npr. plastične iz ikee); danas kad su stariji staklene čaše u bojama, a ja pijem iz šalice)

    opskrbi se lijekovima za snižavanje temperature, hranom u hladnjaku, imaj uza sebe broj za hitne slučajeve (neku prijateljicu kojoj možeš povjeriti dijete dok si kod liječnika s drugim djetetom) i čuvaj živce, proći će i to... i onda kad dođe pubertet, shvatit ćeš da si se bez veze nervirala jer s djecom nikad nije dosadno
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 12.01.2023. at 16:01

  15. #15
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Nisu, samo predškola. Dođe mi da sjednem i plačem. Nismo išli u Maksimir ne sjećam se kad.
    Upravo sam prestala pričat s ovom jednom, al' oke, ona ima kaotični raspored tak i tak. Bolje da si nađem neku sigurnu dadilju, a s druge strane, ko će dolaziti u prostoriju pun virusa. Baš sam u škripcu.
    Super i ja opet imam nekih 37. jej.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 12.01.2023. at 16:19

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Probaj s nekom studenticom
    npr. napomeneš da su to samo kratka čuvanja dok riješiš doktora i da može biti vani s djetetom koje treba pričuvati (čak i poluzdravo dijete može provesti sat vremena vani ako je vanjska temperatura pristojna), može nositi i masku, ruke dezinficirati itd.

  17. #17
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Evo ga šlag na tortu iz predškole javljaju da je neko dijete imalo uši, ... ja evo, ne znam...

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  18. #18
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ga šlag na tortu iz predškole javljaju da je neko dijete imalo uši, ... ja evo, ne znam...
    Pa u vrtiću i nižim razredima OŠ to je česta pojava. Dobro da su ti javili, jer znalo se dogoditi kod nas (u školi, u vrtiću toga nije bilo) da prešute takve incidente, pa pola razreda pokupi uši... Dobrodošla u realni svijet.

  19. #19
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pa u vrtiću i nižim razredima OŠ to je česta pojava. Dobro da su ti javili, jer znalo se dogoditi kod nas (u školi, u vrtiću toga nije bilo) da prešute takve incidente, pa pola razreda pokupi uši... Dobrodošla u realni svijet.
    Ma da, bilo je pitanje vremena, ali štipam se od nevjerice kak se sve zaredalo.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, bilo je pitanje vremena, ali štipam se od nevjerice kak se sve zaredalo.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk
    Moj nećak (sad već odavno student) nije išao u vrtić, a jedinac je. Kad je krenuo u školu, proveo je veći dio prvog razreda doma bolestan, dok nije izgradio imunitet. Gledaj u ovome dobru stranu - imaš troje, pa će već s mlađima biti puno povoljnija situacija. Sretno!

  21. #21
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Žuta, jel ti jedno ide u školu a drugo dvoje je još u vrtiću?

  22. #22
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Najstarija škola, drugo predškola, najmanja radionica.

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  23. #23
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    A tako, znači sin na prijelazu prema školi. Bit će ti općenito lakše kad svi krenu u školu, ako mogu dobit boravak.

  24. #24
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Jedan tjedan odmora i sve opet ispočetka, ajmeeeeeeeeee

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  25. #25
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jedan tjedan odmora i sve opet ispočetka, ajmeeeeeeeeee

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk
    Aaaaa.... :/ mi smo trenutno na 4.-om danu odmora. :D drz se!

  26. #26
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Saga se nastavlja, još jedan tjedan prehlada... jedan počne u pon, drugi u sri, treći u petak. ((((

  27. #27
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Krenulo je....

  28. #28
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Krenulo je....
    Kao i početkom svake školske/pedagoške godine. Dobre vijesti - svake godine imunitet je djeci sve bolji, pa to kraće traje.

  29. #29
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Mah, idem u ljekarnu po sve moguće vitamine. Sebi isto jer sam sva ko da me neko mokrom krpom zveknuo.

  30. #30
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mah, idem u ljekarnu po sve moguće vitamine. Sebi isto jer sam sva ko da me neko mokrom krpom zveknuo.
    Mi smo znali uzeti djeci med s konopljom. Viš viš, mogla bi ga opet potražiti.

    Drugo - čaj od đumbira, limuna i meda (ne pretjerati s đumbirom, treba ga samo malo)

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Još nešto - treba djecu sustavno upozoravati na higijenu - da trebaju prati ruke prije jela i nakon wc-a, a i češće (da se ne dogodi da ih ne operu cijeli dan), ne dirati lice, nos brisati papirnatom maramicom koju nakon korištenja treba baciti u koš itd.

    Offt. Moji su se obojica riješili crijevnih problema na putovanju tek negdje krajem osnovne škole, kad im je iz zadnjice u glavu došlo upravo to - da higijenske navike ne postoje bez razloga. Prehlade su se isto smanjile u tom periodu. Nije to lako održati u kolektivu, ali s vremenom se popravi. Nemoj se ustručavati "biti dosadna" i natjeravati ih da izuju cipele i operu ruke čim uđu u kuću izvana.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 18.09.2023. at 13:41

  32. #32
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Mi imamo odlično iskustvo s uljem crnog kima za imunitet, bronhitis, rinitis... spas vec godinama pred "sezonu".

  33. #33
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Mene pokopalo tek ovaj tjedan.
    Da, još sam si razmišljala zakaj ljude bez djece ne zahvaćaju prehlade toliko, ali ako imaju klince, onda im oni iz škola i vrtića prenose. Čini se da odrasli imaju jednako imunitet, samo ovi s djecom nemaju zaštite od tog da dođu u doticaj s virusom, jer djeca šmrkaju nosove i onda diraju sve redom, i prenose jedni na druge, a odrasli kad su u kolektivu neće obrisat nos pa onda redom dirat sve olovke nekog kolege u uredu il što već.

  34. #34
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Tjedan dana i ja još kašljem i hraćem. Strava.

  35. #35
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja sam kasljala i curio mi nos neka 2tj. A na početku bila i grlobolja

    Jedina iz kuće

    Ništa neobicno, često mi bude tako

  36. #36
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Korona je isto aktivna pojačano.

  37. #37
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Super.

  38. #38
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Oko nas korona i neki gastro virusi.

  39. #39
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Oko mene gastro virusi. Ljudima je generalno dosta pao imunitet od nošenja maski, previše izolacije.. baš mi je to neki dan pričala jedna liječnica.

  40. #40
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Prije od boravka u zatvorenom i loših navika. Jer svi su ovi virusi i prije išli okolo, prolazili smo ih iz godine u godinu. Nismo Indijanci koji se prvi put susreću s prehladom, gastro virusima itd.
    Isto stres, tjeskoba, depresija. Sve to ruši imunitet. Oslanjam se sad još jedino na ove vitamine da me podignu.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 26.09.2023. at 11:43

  41. #41
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Prije od boravka u zatvorenom i loših navika. Jer svi su ovi virusi i prije išli okolo, prolazili smo ih iz godine u godinu. Nismo Indijanci koji se prvi put susreću s prehladom, gastro virusima itd.
    Isto stres, tjeskoba, depresija. Sve to ruši imunitet. Oslanjam se sad još jedino na ove vitamine da me podignu.
    Da je i sve u redu, godine boravka doma s malom djecom ostavljaju traga... Znaš što bi tebe spasilo (iako bi sigurno bilo mučnih perioda bolovanja i sl.) - neki posao izvan kuće. Ne govorim napamet. Ja sam skoro dobila noru pamet nakon samo dva porodiljna u komadu, jedva sam čekala odlazak na posao.

    Imaš li šanse za tako nešto? Možda je SF, ali bratemili, da par sati dnevno u komadu ne razmišljaš o dječurliji, dobro bi bilo... Možda nešto na 4 sata, ako imaš priliku. Ne mora biti bogznakakav posao. Doslovce bilo kaj... Nadam se da nisam promašila metu, govorim iz vlastitog iskustva, jer dulji nedostatak komunikacije s odraslim osobama pogubno utječe na zdravlje, psihičko ali i fizičko.

  42. #42
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ne dok ne završim tu edukaciju koju sam uzela, ali shvaćam na što ciljaš. Već mi je slušati učitelja i interakciju s drugima na video predavanju nekako ugodno iskustvo, samo da bar termin nije uveče kada klinci skaču okolo.

  43. #43

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja se klonim viroza koliko god mogu, jer me svake zime uhvati ovako nešto i onda se ne mogu riješiti kašlja po 2 mjeseca....

    Mojim sinovima i meni pomaže vanjska terapija - mast za prehlade Zagrebačkih ljekarni (sadrži eukaliptus i mentol), ali ne mogu ga naći na internetu pa ne znam jesu li možda prestali to proizvoditi. Možeš uzeti bilo što slično, npr. ovo https://eljekarna24.hr/wick-vaporub-mast-100g/. Ako ti je mentol prejak, uzmi samo eukaliptus. Ovaj sam doslovce prvi našla: https://www.ljekarna-marusic.hr/proi...s-balzam-20-g/

    Zna toga biti i u DM-u.

  45. #45
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    žuta, moja kćerka ima taj kašalj već tjedan dana. Kaže da su neki iz razreda rekli da su kašljali tjednima, a neki mjesecima.
    Nemam neki pametan savjet. Zapravo joj nije ništa osim što kašlje. normalno se osjeća, nema tegobe.Ne šmrca, ne iskašljava ništa, razina energije normalna.
    Planiram je odvest do doktorice da joj posluša pluća, al ne očekujem da će išta naći, niti da ćemo nać neko čudotvorno rješenje.

    Uzme malo islandskog lišaja jdnom dnevno, popije čaj s limunom i medom, e vidiš mogli bi malo i inhalirat, al kako čujem nema lijeka nego jednostavno čekat da prestane.

  46. #46
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Idem danas ostavit dr neke papire pa ću je iskat sirup za kašalj, videću i za ovu mast, i inhalacije. Isparivač nezz kak bih to nazvala je prestal parit.

  47. #47
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Idem danas ostavit dr neke papire pa ću je iskat sirup za kašalj, videću i za ovu mast, i inhalacije. Isparivač nezz kak bih to nazvala je prestal parit.
    Inhalator? Kompresorski uređaj za odrasle nije baš badava, ali vrijedi svake lipe. Ja sam to kupila tati prije par godina.

    Doma se možeš snaći zdravoseljački: uzmeš malu rajnglicu i u njoj zakipiš vodu, ubaciš vrećicu čaja od mente ili par kapi eteričnog ulja (eukaliptus) ili tigrovu mast (količina kao pola zrna graška), staviš na stol, na to nagneš glavu i pokriješ ručnikom. Ni brige ni pameti.

  48. #48
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ja sam česti kašljač, odnosno teško prestanem ako počnem. Imam nekih alergija prašina pelud, ništa značajno.
    Jednom sam nakon par mjeseci kašlja otišla kod dr, poslala me na RTG pluća, ništa, onda me na ORL poslala i tamo mi je dr dao neke kortikosteroide na nos i to je onda stalo. To je najekstremnije bilo.
    Ali inače mi neće stati ako ne uzmem odgovarajući sirup. Meni osobno pomaže sirup bršljana GLJZ. To je zelena kutija. Ne mogu sad pronaći sliku na webu. Vidim ga tu na 7. slici lijevo:
    https://travelcroatia.live/listing/g...arna-zagreb-2/

    Ali znam da to nije univerzalno.

  49. #49
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam česti kašljač, odnosno teško prestanem ako počnem. Imam nekih alergija prašina pelud, ništa značajno.
    Jednom sam nakon par mjeseci kašlja otišla kod dr, poslala me na RTG pluća, ništa, onda me na ORL poslala i tamo mi je dr dao neke kortikosteroide na nos i to je onda stalo. To je najekstremnije bilo.
    Ali inače mi neće stati ako ne uzmem odgovarajući sirup. Meni osobno pomaže sirup bršljana GLJZ. To je zelena kutija. Ne mogu sad pronaći sliku na webu. Vidim ga tu na 7. slici lijevo:
    https://travelcroatia.live/listing/g...arna-zagreb-2/

    Ali znam da to nije univerzalno.
    Bršljan - da, ima Prospan sirup, ali i šumeće tablete. Dobre su.

    Islandski lišaj su već spomenuli.

    Od domaćih lijekova - špinati šećer do smeđe boje i zaliti vrućim mlijekom, ubaciti listić kadulje i ostaviti 5 min. Evo tuđe pameti: https://zivim.gloria.hr/zivim/jedem/...avanje-8613413

    Salata od povrtnice je isto dobra, med od kadulje, čaj i sirup od lovora ili u juhu ubaciti lovorov list - sve je to dobro.

  50. #50
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Sinoć dijete 5.5 oko 18 krene bolit glava, vjrv s temp (slomio se nekidan opet pa nisam imala čime mjeriti), stavila je spavati oko 19:20, ujutro ona nova, ko da ništa nije bilo. Kaj bi to moglo bit uopće? Sinoć sam već bila u panici, taman izašli iz jedne prehlade, msm se već dva tjedna pijemo vitamine. Više ne znam kaj mislit.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •