Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Escape Room, Zagreb

  1. #1
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno Escape Room, Zagreb

    Može neka novija iskustva, preporuke? Koje su super - više prostorija, dobra dekoracija i efekti. A koje izbjegavati?
    U Zagrebu sam bila u Femme Fatale i Robin Hood i super su obje.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Bio je moj sin na velesajmu nedavno i jako je zadovoljan, ali on je ipak dosta stariji. Imali su neku Sherlock Holmes priču, ali mene nije zanimalo pa ga nisam puno ispitivala u detalje. Mislim da mlađa djeca moraju ići u pratnji roditelja.

  3. #3
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    s Arenom (Velesajam) sam razoračarana jer game masteri daju na početku krive upute... to nam se desilo već drugi put, različiti game masteri (ne obraćajte pažnju na ovaj predmet iz tog i tog razloga i poslije ispadne da trebaš upotrijebiti predmet).

    odlični su Portal i Cluego... nakon toga Fox in the box... nama su još ostali The old lock-up, njih još nismo probali niti jednu sobu pa nemam info...

  4. #4
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Hvala. Ova The old lock-up mi se čini poprilično strašna...

  5. #5
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Moja je bila prošle godine u portal escape u amruševoj. sve su imale 13 godina. mislim dvorac crne kraljice, bilo im je super.

  6. #6
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je bila prošle godine u portal escape u amruševoj. sve su imale 13 godina. mislim dvorac crne kraljice, bilo im je super.
    Moja kćer baš za vikend ide s curkama u taj portal ecape, neku egipatsku sobu je izrabrala. Isto 13 godina imaju sve, a kćer taman slavi rođendan

    Ja pitam za sebe i svoje curke velike koja bi bila fora jer bi i ja za vikend proslavila rođendan u escape roomu
    Posljednje uređivanje od kudri : 07.09.2022. at 14:39

  7. #7
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Moja kćer baš za vikend ide s curkama u taj portal ecape, neku egipatsku sobu je izrabrala. Isto 13 godina imaju sve, a kćer taman slavi rođendan

    Ja pitam za sebe i svoje curke velike koja bi bila fora jer bi i ja za vikend proslavila rođendan u escape roomu
    teško je ovako dati neki hint kad smo svi različiti...
    meni su top sobe Baltazar u Cluegu i Kocke u Portalu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •