Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: ZG holding račun

  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno ZG holding račun

    Do sad mi je račun od ZG holdinga koji plaćam trajnim nalogom bio vidljiv u mpretincu istina nekad je dosta kasnio, ovaj mjesec još nije vidljiv , a naplata je sjela, gdje mogu vidjeti račun po stavkama
    Fala

  2. #2
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Do sad mi je račun od ZG holdinga koji plaćam trajnim nalogom bio vidljiv u mpretincu istina nekad je dosta kasnio, ovaj mjesec još nije vidljiv , a naplata je sjela, gdje mogu vidjeti račun po stavkama
    Fala
    e-građani

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mene zvala najmodavka da je cijena vode skočila za 100 kn, a nema potrošnje, ni ništa se nije mijenjalo. Sad, nisam imala želje udubljivat se u to i gledat sve račune zadnjih god i pol. Je li tko primijetio kakve abnormalnosti u računima holdinga?

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zvala najmodavka da je cijena vode skočila za 100 kn, a nema potrošnje, ni ništa se nije mijenjalo. Sad, nisam imala želje udubljivat se u to i gledat sve račune zadnjih god i pol. Je li tko primijetio kakve abnormalnosti u računima holdinga?
    Oni to svake godine pošalju, slično kao razliku plina. Daklem, ti plaćaš račune mjesečno kako dolaze (tu je uključena procijenjena količina vode), a oni očitaju potrošnju vode jednom godišnje i onda pošalju taj račun za razliku i još gore napišu "opomena pred ovrhu". Baš je mm to neki dan gledao (inače, režije plaćam ja) i veli kaj s tim. Ništa. Platit ću i gotovo.

  5. #5
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Mi smo dobili dopis da će za 11.i 12.mjesec cijena vode biti 30% viša. Ne znam je li to na nivou PGŽ ili cijele drzave.
    Račun za 11.mj još nije stigao.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    e-građani
    ma sve ok

    m-token mi je spojen na e-građane, znači za stan nisam dobila, muž je dobio za garažu, oboje se plača trajnim nalogom,
    ali velim nema za stan računa ni na glavnom e-građaninu, ni na m-tokenu

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zvala najmodavka da je cijena vode skočila za 100 kn, a nema potrošnje, ni ništa se nije mijenjalo. Sad, nisam imala želje udubljivat se u to i gledat sve račune zadnjih god i pol. Je li tko primijetio kakve abnormalnosti u računima holdinga?
    kaj vi plačate po broj koliko vas je u stanu ili očitanju brojila.
    Ako je prvo znači da masa njih možda bezveze pušta vodu, ako je drugo onda ste vi malo više trošili ( to malo više je više od 5 kubika nego prošli mjesec), Ako si u drugoj priči onda vodi računa kak ti se kreću brojke na vodoimjeru
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 21.12.2022. at 13:20

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ovo prvo. Nemam izbora, nema vodomjera.

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    onda očito netko troši puno više nego prije, da nemaš izbora nažalost

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •