Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Volim Motovun

  1. #1
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno Volim Motovun

    Ne znam jel se smije no dobila sam mail sa peticijom o tome kako se planira uništiti priroda oko motovuna sa izgradnjom golf terena i brdom apartmana... Pa tko je za protiv neka čita:


    MOLIM VAS POMOZITE STANOVNICIMA MOTOVUNA I POTPISETE DOLJE PRILOZENU PETICIJU te ovaj mail posaljete na sve svoje adrese sirom svijeta.







    PLEASE, HELP THE CITIZENS OF MOTOVUN (little town in Istria) AND SIGN THE PETITION BELOW - forward this mail to all your friends through out the world.







    Za vasu informaciju - ukoliko to jos do sada ne zante:




    For you information - if you do not know jet:







    Prostornim planom predlaze se izgradnja cak 2 golf igralista od po 18 rupa te preko 200 apartmana u podnozju grada Motovuna.




    By Urban plan for Motovun it is proposed building of 2 golf courses with 18 holes and more than 200 apartments in the nearest surrounding below of the town.







    Ako se takav plan usvoji zauvjek ce biti promijenjena prekrasna srednjevjekovna panorama Motovuna i ugrozena cuvena Motovunska suma sirom svijeta poznata po bijelim tartufima.




    If such plan would be adopted, the beautiful medieval panorama of Motovun will be changed for ever as well as the world famous Motovun Forest known by the white truffles.


    Peticija je na:
    http://www.volim-motovun.org

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ne radi link

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    meni je radio.

  4. #4
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ni meni ne radi

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    mora da je problem u stranici. ja sam prije neki dan dobila tu poruku i probala se upisati, pa nije išlo. danas sam uspjela.

  6. #6
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Pa daj probaj upisati www.volim-motovun.org na google ili već nekom pretraživaču.

    al sad vidim i ja da stranica ne radi...

  7. #7
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    ja potpisala, radi, pa navalite!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •