Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: nekoliko pitanja

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    48

    Početno nekoliko pitanja

    1.)šta je korisnički račun,
    čemu služi,
    zašto smo ga morali aktivirati( da bi se registrirali),
    molim objašnjenje,
    hvala.

    2.)neznam kako se zvalo ono na starom forumu gdje je bilo sve "naše" (moj profil, moj u2u nešto, općenito moji podaci-a ha my control panel-valjda

    uglavnom tamo sam imala spremljene neke favorit teme i sada sam jako tužna jer toga više nemam---da li možda Vi imate pristup tome i kako bi ja mogla doći do toga, pomozite pliz jako sam tužna!
    probala sam tražiti na drugom forumu, ali nemogu se sjetiti šta sam sve imala spremljeno, našla sam samo jednu temu, iskreno se nadam da ću dobiti pozitivan odgovor, odnosno da nije sve propalo.

  2. #2
    ivarica

    Početno

    1. opciju sa aktiviranjem putem maila smo postavili zbog paranoja na proslom forumu - tko je trol, a tko ne.
    nismo ni ovako zasticeni, ali se bar ne moze dogoditi da netko kao e-mail adresu napise sydhfk@hfudq.hr
    adresa treba biti prava da bi se mogla dobiti potvrda i poceti sa postanjem.
    ta je opcija slanja automatska ali korisnici s njom imaju problema prvo zato jer brzopleto pisu mail adresu, a drugo zato jer ne prate da li je cijeli link upisan kad idu na aktivaciju linka iz maila u kojem su ga dobili.

    upozorenja sam stavila na podforum Obavijesti administratora.


    2. tvoje favoritse nazalost ne mogu prebaciti ovdje u ovaj profil niti mogu do njih. pristup tome imala si samo ti, ne admini.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •