Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Odlazak u školu djeteta na štakama

  1. #1
    pipi123

    Početno Odlazak u školu djeteta na štakama

    Imam dijete sa poteškoćama u razvoju. Radi se o bolesti koja može trajati 2-5 godina, a osnov svega je da dijete ne smije nikako teretiti kuk odnosno mora u potpunosti rasteretiti tu nogu. Na štakama je već godinu dana, a kako ga ništa ne boli potrebno ga je non stop kontrolirati kako bi posljedice koje ostavlja ova bolest bile što manje.
    Kako sada kreće u prvi razred zanima me imam li pravo od škole tražiti da preko odmora bude netko od odraslih s njim i da tjelesni odgoj bude prvi ili posljednji sat kako ne bi morao sjediti na klupi i gledati vršnjake koji rade ono što je njemu zabranjeno.
    Ujedno u školi je jako puno skala, a sva djeca skaču. Bojim se da ga netko ne gurne niz skale ili da se ne klizne na mokroj površini ili nagibu. Svaki pad može, ali i ne mora, prouzrokovati kolaps kosti ili izletanje bedrene kosti iz zglobne čahure.

    Koliko sam se veselila odlasku prvog djeteta u školu, toliko sada strepim za drugo.

    Hvala.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    255

    Početno Re: Odlazak u školu djeteta na štakama

    pokusaj kontaktirati ravnatelja skole i ponesi svu lijecnicku dokumentaciju..iako iskreno ..tesko da ce dopustiti odrasloj osobi boravak u skoli ...a ovo sa tjelesnim..mozda na klupi moze raditi neke ciljane vjezbe?

  3. #3
    pipi123

    Početno škola

    Već sam ja to obavila u školi, ali oni njorgaju da iznajmljuju dvoranu i sl. A što se tiče ciljanih vježbi već su mu i fizikalci radili u bolnici krive vježbe dok nismo otišli u Kalos. Ne može učiteljica na tjelesnom nadzirati 30 zdrave djece koja skakuću i njega radi li ispravno, jer ako radi krivo....
    U školama je općenito ludilo. Nekako ti dođe na onu: ''pukovnik il' pokojnik.
    Pozdrav iz graaaada...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    255

    Početno Re: škola

    Pozdrav iz graaaada...[/quote]

    oli si i ti domaca :D ...ak jesi pukni mi poruku na pvt....skupljam jatooooo

    znas ovo sa tjelesnim..mislim da ovisi o profesoru...jer onih 30 ionak igra u svom filmu..i njih uglavnom vise ni Bog otac ne pazi....(u mojoj skoli za vrijeme tjelesne kulture ..profac drzi informacije...a tko kontrolira pubertetski nastrojenu guzvu..samo nebo zna)

  5. #5
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    Kako sada kreće u prvi razred zanima me imam li pravo od škole tražiti da preko odmora bude netko od odraslih s njim i da tjelesni odgoj bude prvi ili posljednji sat kako ne bi morao sjediti na klupi i gledati vršnjake koji rade ono što je njemu zabranjeno.
    imas pravo traziti, oni ce se buniti, ali budi jaca i cvrsca
    postoji skola u koju su integrirana dva djecaka koja imaju cparalizu, oba ne hodaju bez pomagala, roditelji su stalno prisutni a sad se razmislja da ih se rastereti i uvede civilce javi na pp ako zelis br. telefona od skole ili neke druge podatke i sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •