Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: MOLIMO VAS ZA POMOĆ

  1. #1

    Početno MOLIMO VAS ZA POMOĆ

    U susjedstvu živi obitelj sa šestero male djece u dobi do 10 godina. S obzirom na to da je njihova financijska situacija izuzetno teška, tim više što su nedavno dobili prinovu kojoj su prijekopotrebna DJEČJA KOLICA,
    bilo kakva donacija dječje opreme je dobrodošla: pelene (4-9 kg), higijenske potrepštine (sapuni, kreme), odjeća, dječja hrana (Baby meal 2)... itd.

    Unaprijed zahvaljujemo i nadamo se da ćete pokazati malo dobre volje za one kojima je to najpotrebnije.

    Zahvalni susjedi!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    ja imam robice i kremica,sapuna..., jel beba cura ili decko i jel bi netko mozda mogao pokupit paket kod mene jer ja bas i nemrem nikuda od svoje dvije cure :/

  3. #3
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Mi smo malo dalje, može li adresa na pp? naći će se poneka stvar.

  4. #4
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja imam hrpu djecje robice koja mi nije potrebna, pa ako treba rado bi poklonila

  5. #5
    mastenica

    Početno

    :D Upravo trazim nekoga da poklonim jako dobra djecja kolica. 2 sjedeca polozaja i lezeci,imala sam ih do Sonjinih 1 godine.Sklopiva. Ako treba,imam i dobar frižider od 12ol dolje i 50 l ledenice gore,gorenje. Nemam auto,a sama sam s bebom,pa bi netko trebao doći po to. Kontaktirajte me na tel 01/6523-754. Sunčana

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •