Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 103

Tema: Kolica za bebu

  1. #51
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Peg Perego Venezia, gdje se mogu kupit najpovoljnije u Zagrebu i koja im je cijena??
    I koji su to dučani gdje se mogu kupiti stariji modeli, pa jeftiniji??

  2. #52
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Mislim da PP možeš kupit jedino u tintiliniću jerbo je domi doo (tvrtka čiji su tintilinići) ekskluzivni zastupnik i uvoznik za pp.
    Probaj u sloveniji. ja sam tamo kupila pp pliko p3 completto i izašla su me, sa povratom ddv-a, 1300 kn jeftinije.

  3. #53
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Barbie prvotno napisa
    I još nešto što je meni bilo bitno, nisu tamna (tamno plava ili ne daj Bože crna -ne znam jel takva kolica rade za roditelje ili bebe,zamisli bebu u crnim kolicima) nego ih ima jarkih i veselih boja.Moja su svijetlo plava sa narančastim detaljima!I autosjedalica isto.
    Evo ja zamislila bebu u crnim kolicima.
    Moja beba je u takvim, i?

    Mislim da nisam kompetentna određivati što se kome treba sviđati ali mislim da nisi ni ti.

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Citiraj Barbie prvotno napisa
    I još nešto što je meni bilo bitno, nisu tamna (tamno plava ili ne daj Bože crna -ne znam jel takva kolica rade za roditelje ili bebe,zamisli bebu u crnim kolicima) nego ih ima jarkih i veselih boja.Moja su svijetlo plava sa narančastim detaljima!I autosjedalica isto.
    Evo ja zamislila bebu u crnim kolicima.
    Moja beba je u takvim, i?

    Mislim da nisam kompetentna određivati što se kome treba sviđati ali mislim da nisi ni ti.
    potpisujem! i moja su sivo crna i super su!

  5. #55
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Evo ako netko želi vidjeti nas i naša "strašna" crna kolica..

    http://public.fotki.com/PatrikovSvij...den_zadar.html

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Citiraj Barbie prvotno napisa
    I još nešto što je meni bilo bitno, nisu tamna (tamno plava ili ne daj Bože crna -ne znam jel takva kolica rade za roditelje ili bebe,zamisli bebu u crnim kolicima) nego ih ima jarkih i veselih boja.Moja su svijetlo plava sa narančastim detaljima!I autosjedalica isto.
    Draga Tiwi i miha, još jedanput pročitajte moju rečenicu prije nego je tako ozbiljno shvatite.MENI osobno se ne sviđaju crna kolica,a tko voli nek izvoli...što se mene tiće možeš imati bilo kakva kolica, crna, crvena, tvoj izbor.A crna ste izabrale vjerojatno jer ste tak ozbiljne kak ste i shvatile tu moju rečenicu.Izbor boja je odraz raspoloženja!ja osobno volim jarke i vesele boje, a pogotovu kada je beba u pitanju!

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj Barbie prvotno napisa
    ne daj Bože crna -ne znam jel takva kolica rade za roditelje ili bebe,zamisli bebu u crnim kolicima)
    draga Barbie, ovo je rečenica zbog koje smo reagirale jer nam nije jasno to tvoje čuđenje činjenicom da bi beba možda bila u crnim kolicima, kao da ih nikad nisi vidjela!

    daleko od toga da sam tako ozbiljna osoba, a što se tiče veselih i žarkih boja - mene osobno uglavno podsjećaju na jeftini kič s placa ...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa
    Citiraj Barbie prvotno napisa
    ne daj Bože crna -ne znam jel takva kolica rade za roditelje ili bebe,zamisli bebu u crnim kolicima)
    draga Barbie, ovo je rečenica zbog koje smo reagirale jer nam nije jasno to tvoje čuđenje činjenicom da bi beba možda bila u crnim kolicima, kao da ih nikad nisi vidjela!

    daleko od toga da sam tako ozbiljna osoba, a što se tiče veselih i žarkih boja - mene osobno uglavno podsjećaju na jeftini kič s placa ...
    Ah, kaj da vam velim - onda su moja jeftini kič s placa!Ak vcam je tak lakše neka bude tako!

  9. #59
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Čuj ovo...Samo kaj ne pljušte uvrede na račun kolica...

  10. #60
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    curke, ak kupujete jeftinija kolica, ja bih samo podsjetila na mogucnost da kupite rabljena (Rodina rasprodaja, djecji second hand ducani - trznica Savica i Ilica, oglasnik). ima puno kolica koja su u odlicnom stanju al ih bivsi vlasnici vise ne trebaju ili ne zele (npr. ja sam jedna od rijetkih koja je svoj Buzz prodala u roku 10 dana, to su mi bila valjda najgora kolica u zivotu, a nad njima sam slinila mjesecima - sad mi fali onaj smajlic koji lupa glavom o zid ).
    hocu reci, dosta je lako pronaci rabljena kolica koja su jos u super stanju, a presvlaka je tak i tak kod skoro svih periva, a mislim da je usteda na cijeni dosta vazna, pogotovo ak jos niste sigurne sto bi sve vasa "dream" kolica trebala imati (doduse, jos ni ja nisam skroz sigurna, a vec sam promjenila 7 razlicitih modela!)

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Evo upravo me prijateljica koja ima malu bebu zamolila da joj pronadem cijenu Chicco trio S3 kolica i Trio CT0.1 auto/fix (sto god to bilo, valjda je auto sjedalica) u Tintilinicu. Problem je u tome sto nisam uopce pronasla stranicu tintilinica na netu, pa ako bi netko bio tako dobar i uskocio sa stranicom ili cijenom, bila bih mu zahvalna.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Upravo sam pronasla na Chicco stranici ispravan naziv:
    Chicco Complete trio Ct 0.1 Auto-fix. To su isto kolica.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb- Vinkovci
    Postovi
    136

    Početno

    Mi imamo Chicco S3.Sad mi se neda tražit točan naziv kolica, al znam da je S3 (3 kotača).Uglavnom, koštala su 5200kn al smo platili manje jer smo imali bon sa popustom (iz dm-ove knjižice s popustima koja se dobije u paketu sretna beba). kolica su super, svaki dan se šetamo i oduševljeni smo. I Lovro fino pajki u šetnji

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Hvala mimazg, prenijet cu. To je oho-ho cijena, pretpostavljam da ste za tu cijenu dobili sva tri dijela (kolica, kosaru i AS).

  15. #65
    keks

    Početno

    Ja imam trokolicu Jane Powertrack 360 s Matrix košarom. Super su kolica. Matrix je i autosjedalica, a može biti i skroz ravna. Meni je to bilo super jer sam bebača prenosila u tome iz kuće u auto pa na kolica u šetnju bez vađenja. On cijelo vrijeme spava. Kad počne biti znatiželjan staviš ga u jedan od sjedećih položaja, a opet je okrenut prema tebi. kad dijete naraste i više te ne želi gledati 24 sata onda Matrix ostaviš u autu kao autosjedalicu, i voziš ga u otvorenim kolicima. Kotači su odlični, veliki na napuhavanje, ne škripe, možeš i po pijesku...Ovaj ja model malo stariji, sada ga je zamijenio model Slalom Pro (ima super poboljšanja).
    Jedina kolica s kojima bih se mijenjala su PP Venezia radi ručke koja se prebacuje, to mi se čini jako praktično, jer kad ti piči sunce ravno u dijete džaba ti suncobran...Ali ne sviđaju mi se njihovi kotači.

  16. #66
    bajka

    Početno

    Dvojim između kupnje ovih dvoja kolica i teško mi se odlučiti.
    Dakle:

    1. Peg Perego 3u1, cijena im je za keš oko 4500 kn.

    http://www.filip-trade.hr/cms_upload...P3NakedTOP.jpg


    Dobije se sportska sjedalica, nosiljka za bebu koja je ujedno i dobar priručni krevetić (dosta je prostrana), te auto-sjedalica.


    2. Jane Carrera Pro Matrix, cijena za keš oko 3300 kn.



    Ova su kolica zapravo 2u1, jer imaju samo sportku sjedalicu, a nosiljka/krevetić za bebu je ujedno i auto-sjedalica. Njihov je nedostatak taj što je ta nosiljka samo nosiljka, nije poput ove druge koja je prostrani krevetić, već je dosta uža. Cijenom je pristupačnija ova varijanta, a i kotači su veći i naoko čvršći.

    Jedna i druga se sklapaju u kišobran i cca. istu dimenziju i kilažom su tu negdje.
    Ima li tko iskustva s kojima od tih dvoje? Ima li smisla plaćati tih 1000 kuna za taj "krevetić" ili je to bacanje love?

  17. #67
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno

    ja imam jane slalom pro, to je trokolica, ali nije ni bitno jer samo zelim prokomentirat matrix košaru. ona je kao autosjedalica prilicno nefunkcionalna jer kao prvo lezeci polozaj se nikako ne preporuca (osim za nedonoscad i neku bolesnu djecu, ima puno o tome na podforumu AS), a onaj klasicni AS polozaj je uzasno tesko postavit u auto, u nekim slucajevima i nemoguce. Ja naravno to nista nisam znala kad sam kupovala kolica, pa sad koristim drugu AS u autu a matrixicu koristim iskljucivo kao kosaru na kolicima.
    Sto se tice ostalih karakteristika kolica nemam prevelike zamjerke.

    uostalom, pogledajte ovaj topic:
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=32039

  18. #68
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj nelitza77 prvotno napisa
    curke, ak kupujete jeftinija kolica, ja bih samo podsjetila na mogucnost da kupite rabljena

    hocu reci, dosta je lako pronaci rabljena kolica koja su jos u super stanju, a presvlaka je tak i tak kod skoro svih periva, a mislim da je usteda na cijeni dosta vazna, pogotovo ak jos niste sigurne sto bi sve vasa "dream" kolica trebala imati
    Slazem se; prodajem Inglesina Zippy 2 u 1 u odlicnom stanju, pa ako nekoga zanimaju, moze se slobodno javiti na PP.

  19. #69
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    zamolila me jedna buduća mama koja mora mirovati i ne može obilaziti dućane da vas pitam koje su dimenzije sklopljenih kolica chicco ct 0.1. Auto joj nije velik pa ju zanima bi li to stalo... Tražile smo po net-u ali nismo našle

  20. #70
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Inglezina Zippy - super!
    Mi imamo ta kolica + autosjedalicu , a košaru neovisnu o kolicima. Kad smo ih kupili imali smo opel corsu i trebala su nam kolica koja stanu u gepek. Super kolica za grad! Sklapaju se jednom rukom. Meni je to super jer donesem dijete s 3. kata i držeći dijete jednom rukom, drugom rukom i jednom nogom otvorim kolica koja stoje ispod stepenica. (Znam da zvuči malo majmunski ) To nisu kolica za jako grbave terene jer imaju relativno male kotače. U kupoli imaju zarolanu kabanicu za kišu, pa ne moraš još i o tome razmišljati.

  21. #71
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Zaboravih reći, presvlaka i na autosjedalici i na kolicima se može skinuti i oprati.

  22. #72
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    prebacujem na pdf 'nosenje djece'.

  23. #73
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj zumbulmama prvotno napisa
    Inglezina Zippy - super!
    Mi imamo ta kolica + autosjedalicu , a košaru neovisnu o kolicima. Kad smo ih kupili imali smo opel corsu i trebala su nam kolica koja stanu u gepek. Super kolica za grad! Sklapaju se jednom rukom. Meni je to super jer donesem dijete s 3. kata i držeći dijete jednom rukom, drugom rukom i jednom nogom otvorim kolica koja stoje ispod stepenica. (Znam da zvuči malo majmunski ) To nisu kolica za jako grbave terene jer imaju relativno male kotače. U kupoli imaju zarolanu kabanicu za kišu, pa ne moraš još i o tome razmišljati.
    Zumbulmama to je bio stariji model Zippy kolica o kojima govoriš. Novi model ima veće kotače pa se dobro nosi s neravnim terenom,a i kabanica se više ne nalazi zarolana u kupoli, nego ju dobiješ zasebno i vrlo jednostavno se montira. Ali zato uz njih dobiješ i jednu originalnu ljetnu presvlaku za sjedalo od frotira i to je mene spasilo ovo ljeto. Inače potpisujem ovo za vrlo jednostavno otvaranje i sklapanje jednom rukom.

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Splicanka u Zagrebu
    Postovi
    86

    Početno

    quinny su najbolja :D

  25. #75
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj Darijae prvotno napisa
    I mi smo na Peg Perego P3 i super su nam a meni je draže da su dvije rućke jer inaće neznam kako bi ih stavila u gepek
    Potpisujem

  26. #76
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ja sam ih šefici do njenog drugog rođendana prominila čak 7
    toliko o tome kako sam bila zadovoljna s kojima.
    počeli smo s peg perego, preko cocnut, jane....do noname trokolice koja nam se uz cocnut najviše isplatila. za nju nisam zažalila potrošenih novaca. btw, toliko je velika i komodna da šefica i danas (sa 3 god i visinom 101cm) komodno može (kad ih polegnem i podignem dio za noge) spavat u njima a da joj nogice ne vise.

  27. #77
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Amelie 32, moželakobiti imašpravo, moja su stara 4 i pol godine.i upravo odrađuju 2. dijete. Kako samo tehnologija ide naprijed! Ili mi nazad.

  28. #78

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    10

    Početno

    mi imamo nova "nova" kolica Chicco 2002. KUPLJENA NA RODI! Cijena nije vrijedna spomena. Najbolja kupnja ikada - tko šiša dionice!
    predobra... kolica -sa svim položajima, košara, autosjedalica (školjkica), tende, zimski pokrivaći, suncobran...
    sve sam prelako rastavio i gurnuo u mašinu (plastiku u kadu). jesu velika i teška ali su prelaka za upravljanje i imaju amortizere te su stvarno kvalitetno napravjena. Cijena u dućanu 2HI, cca 5000kn bez AS

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    mi imamo Mutsy urban 3rider i autosjedalicu Traveller. Prezadovoljna. AS sespušta u 3 položaja tako da je poput košare. MM je već doživio više puta da žene trče za njim da ga pitaju gdje je kupio kolica.

    link: http://www.mutsy.nl/products

  30. #80
    Ozujak avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj medusa prvotno napisa
    mi imamo Mutsy urban 3rider i autosjedalicu Traveller. Prezadovoljna. AS sespušta u 3 položaja tako da je poput košare. MM je već doživio više puta da žene trče za njim da ga pitaju gdje je kupio kolica.

    link: http://www.mutsy.nl/products
    vidim da ih ima u dady media shopu..ali koliko kuzim samo sa kosarom??..
    :? meni se svidja jako trokolica.. sa tvog linka.. znas li ima li i njih u baby media shopu.. i u kojem njihovom ducanu si ih kupila?

    hvala puno!

  31. #81

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    28

    Početno

    Dvoumimo se između Peg Perego Venezia i Pramette? Ima li netko iskustva s tim kolicima?

  32. #82
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    ¸ajme jesu ova mutsy cool, garant koštaju..... kakve su cijene....
    mi razmišljamo što uzeti? beba je tek u stomaku, ali me muče kolica jer mislim da neću naći kakva mi odgovaraju, ja bih ručku da se može prebacivati, da su lagana (treba ih nositi na 4.kat bez lifta), da su malo veći točkovi da ne upadam u svaku rupu ili kanalicu, da imaju naprijed onako okruglasno da može proći dijetetu između nogu (da ga ne moram vezati)....
    eh pa sad, moram vidjeti još

  33. #83
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    eh da, da nisu paprena i da su lijepa (ali ovo zadnje je manje važno)

  34. #84
    mamab

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Mi imamo Trotera tj Maxi C. speedy sx (ma trokolica) i super nam je ali fakat, tata mata ima pravo Buzz je zakon!! Ima prečku, koju smo mi skužili tek nakon par mjeseci. Naša a ni quinny nemaju. Tako da smo se dogovorili, kad malac poraste, Troter ide na bubanj (tj forumsku burzu) a mi po novog trotera ali buzz!!!

    No, vidim (onako letimično) da sami mi brdaši imamo trotere (svizac, irchi, mi..)
    moj bebač je još u trbuhu,ali mi smo se isto odlučili za quinny speedy.Kako živimo na Hvaru i puno šećemo po šumi i makadamu,čini nam se da su speedy bolja varijanta ob buzz jer imaju prednji kotač koji je velik i gumeni dok buzz imaju prednji kotač koji je manji.

  35. #85
    mamab

    Početno

    Citiraj mamab prvotno napisa
    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Mi imamo Trotera tj Maxi C. speedy sx (ma trokolica) i super nam je ali fakat, tata mata ima pravo Buzz je zakon!! Ima prečku, koju smo mi skužili tek nakon par mjeseci. Naša a ni quinny nemaju. Tako da smo se dogovorili, kad malac poraste, Troter ide na bubanj (tj forumsku burzu) a mi po novog trotera ali buzz!!!

    No, vidim (onako letimično) da sami mi brdaši imamo trotere (svizac, irchi, mi..)
    moj bebač je još u trbuhu,ali mi smo se isto odlučili za quinny speedy.Kako živimo na Hvaru i puno šećemo po šumi i makadamu,čini nam se da su speedy bolja varijanta ob buzz jer imaju prednji kotač koji je velik i gumeni dok buzz imaju prednji kotač koji je manji.
    dvoumim se oko kupnje košare,koliko će mi košara zaista trebati,ako si zainteresirana za prodaju,molim da mi pošalješ pp

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    I ja sam imala istu nedoumicu. Na kraju iz protesta sto kosta kao pola kolica nisam kupila kosaru. A kolica smo dobili na poklon. Budala.
    Isto imamo Speedy. Prvih mjeseci se ionako nije bas htjela voziti u kolicima, pa smo uglavnom koristili maramu. Ono malo sto se vozila smo koristili AS. Nije to bas neko rjesenje, pa mi je jedna forumasica rekla da je ona svom bebacu kad je bio mali presvukla spuzvu i stavila na dno kolica da budu ravna.
    Tako sam onda i ja. Ostavili smo samo kpcu zakopcanu, a cicak smo zalijepili jedan za drugi ispod kolica i spojili ga za kolica cvrstom crnom vrpcom, iako ionako je kopca ta koja nosi bebinu tezinu i inace. To smo napravili da sto vise spustimo naslon. Gore smo stavili isto presvucenu spuzvu. Opet se nosimo uglavnom u marami sad kad je hladno i kisno jer nam je tako prakticnije.

    E sad, da se mogu vratiti uzela bih svakako kosaru, tim vise sto smo mogli sve skupa dobiti za poklon. Kosaru bi onda mogla koristiti i u stanu za lako prenosenje bebe. Ili recimo u gostima samo spustis bebu u njenoj kosari na pod ili bilo gdje.
    Takvo ti je nase iskustvo.

  37. #87
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Da se ubacim, da ne otvaram novu temu, odnosno več sam ju otvorila, ali nema odgovora.
    Pitanje za Snoopygirl: (i mi imamo 3u1 Cam) Da li si bebu vozila u AS na kolicima, koliko staru? Meni se čini kao da se AS na kolica pričvrsti malo preokomito i to me brine. Beba stara 4,5 mj.
    Da se vratim na temu: kolica su ok, malo preteška, malo škripe kotači, naša imaju jednu ručku, ali elastičnu, pa se da lijepo sklopiti.

  38. #88
    Mihica

    Početno

    mi smo kupili chicco S3 (prava off road) i super smo zadovoljni.
    3 u 1 (malo je auto sjedalica mala jer je moja mišica sa 6 mjeseci imala 9,5 kg pa joj je malo bilo usko

  39. #89
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    mislim da sam se zaljubila.bojim se i pitati cijenu s obzirom da su iz kolekcije 2008.

    http://it.skate-pegperego.com/?l=it&p=2

    pa ako stignete kliknite na video 2.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Wow! Super su. Ako saznas cijenu, napisi, bas me zanima koliko kosta to cudo.

  41. #91
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    navodno oko 650 eura. ali kad budem išla u trst slijedeći mjesec ću se dodatno raspitati

  42. #92

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno

    Mi ćemo kupit peg peregeo pramete i duo. Izračunali smo da bi nas kupnja u baby centru u Brežicama došla oko 1500 kuna manje. Zanima nas jeste li vi koje ste kupovale tamo morale plaćat carinu?

  43. #93
    mg1975 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    812

    Početno

    Mi imamo Loola od Bebe Conforta . Kolica su pravi Ferrari (imali smo i Graco, pa od tuda usporedba)......točno je da koštaju, ali vrijede svaku lipu. Windoo košaru nismo kupovali, ali mi se čini da je to još jedan plus.
    Naravno preporučam ih za one koje žive u gradu i koji imaju mali auto (mi imamo kao drugi auto Polo).

  44. #94
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    ej, jel ima tko ona iz turbo limača s Winnie poohom na njima, zanima me kakva su? Pretpostavljam da su to kolica kad je dijete već veće, a takva mi i trebaju pa da vidim dojmove!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4

    Početno

    mi smo kupili jane nomad formula rebel crveno-zelena.da naglasim da je to model sa košarom i as.
    svi znamo priču o košari kao as
    sad samo čekamo bebu :D

  46. #96
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Arwen prvotno napisa
    inglesina,meni najbolja kolica na svijetu ali opet
    sve zavisi od tebe i tvojih želja
    x

    I meni su ta kolica (inglesina zippy)najbolja. Mi kupili sve osim košare, smatrala sam to potpuno nepotrebnim i žao mi bilo "baciti" 1300kn samo još za košaru.
    Odvozili smo Janka u njima, sada se vozi Iva-ako nije u marami.
    Lagana, super se manevrira s njima, zauzimaju malo mjesta u gepeku, navlaka tj. materijal je jako zahvalan, evo nakon više od 3 godine izgledaju kao nova.

  47. #97
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    Ili recimo u gostima samo spustis bebu u njenoj kosari na pod ili bilo gdje.
    A kaj onda bebu voziš u košari? Ili košaru voziš u gepeku pa kad dođete u goste izvadiš bebu iz AS u košaru?
    Košara nije za voziti djecu u tome u autu.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Mi zivimo dosta blizu onima koje redovito posjecujemo pa uglavnom idemo pjesice u goste. Onda samo skines kosaru s kolica i preneses u kucu.
    Nije mi nikad palo na pamet voziti dijete nikako drukcije nego u as i nikad to ne bih preporucila.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    117

    Početno

    Drage mame,
    zanima me ima li itko od vas iskustva s kolicima Peg Perego, model Uno. Cine mi se super jer se mogu spustiti skroz do lezeceg polozaja, pa planiram malu bebu odamh u njih. Kosare su mi jako lijepe ali s obzirom da imam mali stan nemam gdje sa silnom opremom, pa je pokusavam izbjeci.

  50. #100
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja mislim da je uno novi model tzv. venezia-e
    postoje neke male razlike u njima, tipa kotaci

    kad se na njih (ja imam veneziu) stavi ona navlaka uokolo i gore, nije ti potrebna kosara, imaju skroz lezeci polozaj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •