Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 103

Tema: Kolica za bebu

  1. #1
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno Kolica za bebu

    Drage mame, koja ste kolica kupili za bebe, mislim na marku i da li je potrebno kupovati one komplete 3 u 1 (autosjedalica, košara i kišobran kolica) ? Autosjedalicu ću dobiti, u biti mi trebaju samo kišobran kolica jer ionako namjeravam dijete nositi u marami barem u početku. Sviđaju mi se Peg Perego Venezia i Inglesina Zippy kolica, što mislite?
    DAKLE KOJA KOLICA VI KORISTITE I KAKO STE ZADOVOLJNE? :? :?

  2. #2
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Mi smo za Tamaru imali Pierre Cardine-ova i bila su grozna. Preteska, presiroka i nakon sto smo ih par puta spremili u gepek (jedva smo ih utrpali unutra, a imamo dosta mjesta) svinula se sipka pod svojom vlastitom tezinom i vise se nisu mogla namjestiti sva tri polozaja... Sad razmisljamo o Chiccovim, valjda cemo imati vise srece ovaj put.

    Momze izbrisala tickere

  3. #3
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Mi smo naša Pierre Cardinova spremili u podrum nova novcata.
    naša su iskustva ok. 3 položaja, velika jesu i treba ti gepek... ali ok su nam služila.

  4. #4
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    I moja pierre cardin su gotovo nova novcata u podrumu. Nažalost ne mogu ih više upotrebljavati jer su popljesnivila . Ali imala sa, i zamjerki na njih- preglomazna i teška, iziskuju puno mjesta u gepeku, dosta brzo su mi počeli škripiti točkovi.

    Pohvale- 3 položaja, mogu se okrenuti u oba smijera.

    Ja sad gledam quinny od maxi cosi a i peg perego su mi jedne od favorite.

  5. #5
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    imamo peg perego p3 i jako sam zadovoljna. sve ima. jedina mana- rucka nije pomicna i sad kad vise nije u kosari ne gleda u mene...smrc a kad zeli izvrce glavu. jos jedan malo manji nedostatak- dvije su rucke ( nije ona jedna ko "sipka") pa je malo teze manevrirati jednom rukom, no zato zauzimaju malo mjesta kad se sklope (i lako i jednostavno se sklapaju i rasklapaju). lagana su (7kg).

  6. #6
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    i mi kao i leonisa imamo peg perego pramette. dobro je da su to lagana kolica. JER h mrzi vožnju u njima pa obično to izgleda ovako: ona u slingu ili marami a ja guram kolica za svaki slučaj da ju mogu iskipat u njih dok zaspe ako smo duže vani u parku. potpisujem leonisu glede "mana" tih kolica. dobra stvar je da se daju pretvoriti u košaru za skroz male bebače tak da ne moraš kupovati posebno košaru a posebno kolica

  7. #7
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    I mi smo na Peg Perego P3 i super su nam a meni je draže da su dvije rućke jer inaće neznam kako bi ih stavila u gepek

  8. #8
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Mi imamo cam 3 u 1, meni su super. Praktična su.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Mi prvih jedanaest i pol mjeseci nismo koristili kolica jer živimo na bože sačuvaj uzbrdo-nizbrdo terenu, puno stepenica, da ne nabrajam. Sada mi je gospođica postala preteška, pa sam kupila ona najjeftinija kišobran kolica u tl-u, s namjerom da traju recimo do jeseni.
    Autostolica, naravno!
    Razmisli o svojim navikama, veličini auta, težini kolica koja je po meni ključna jer ti može dosta otežati samostalnost i pokretljivost.

  10. #10
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Da, cam kad su s košarom nisu uopće lagana, ali ja sam gledala da su kola kolko tolko dobra, jer imamo dvorište s mnogo malih stepenica i šljunkom...malo se ljuljaju sada, ništa strašno, a i to izgleda ko da su amortizirana

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Mi smo kupili Chicco-va Ct-0-1 kisobran kolica plus autosjedalicu (posebno, ali ista postoje i 3u1, znaci sjedalica ide onim klikklak sustavom na kolica)....
    Koliko se kolicima moze biti zadovoljan ja jesam. Lagana su (koliko kolica lagana mogu biti.. s treceg kata mi jos uvijek to nije to, plus njegovih 6kg i odustajem i strpam ga u maramu i svi sretni), stanu u gepek radi onih par cm sto se rucke sklapaju da budu kraca (ali opet zauzmu cijeli gepek, npr. kofer neki ne bude stao s kolicima)... imaju polozaj za novorodence pa nadalje sto je super! Lijepa su... Ustvari, ne znam koja bi mi jos usla u tu kategoriju..
    Ja sam super zadovoljna koliko se super-zadovoljan sa kolicima moze biti.

    Boze.. koji post..

    Moje ne-odusevljenje s kolicima nije rezultat koristenja upravo ovih kolica.. vec same cinjenice da i ja kao i druge mame zavrsim nespretno vozeci kolica dok u rukama nosim djetesce... (ne racunam one mame cija djeca vriste u kolicima dok one IMAJU slobodne ruke).

    Znaci, druga ne bi kupila, niti sam vidjela neka koja mi se vise svidaju (a da su toliko lagana.. fora su mi trokolica ali odmah idu od 12kg... ova su ok 8,5kg)...

    Evo slicica nasih...
    http://www.picfury.com/1e/kolica-1.html

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Samo da izrazim svoju euforiju Anitinim (tj. Liamovim) kolicima - ja, zakleta mrziteljica kolica, odmah bih vozila Kaleba u njima, prekrasna su mi... Jedina dječja kolica koja me ne podsjećaju na invalidska.

  13. #13
    svizac avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Samobor/Zagreb
    Postovi
    382

    Početno

    Mi imamo Quinny XL Comfort. Živimo blizu šume pa su nam trebala kolica za "off road" sa "pogonom na sva četri tj. tri kotača"

    Mi smo jako zadovoljni daju se rasklopiti na više dijelova ovisno o veličini gepeka. Novorođenče može odmah u njih bez košare jer imaju skroz ravan položaj (mi zato nismo ni kupovali košaru). Imaju ručnu kočnicu i nožnu (nama je ručna bila bitna zbog nizbrdica). Imaju košaru za "placovinu" ili ine druge stvari. Ja ih furam svugdje iako imam maramu koja mi je draža ali sad po ovim vručinama je i Emi i meni ugodnije kad je ona u kolicima a ne sljepljena za mene. Mogu se okrenuti prema mami ili prema van i imaju nekoliko položaja od skroz ravnog do uspravnog.

    Jedina zamjerka dosta su skupa.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    Citiraj Darijae prvotno napisa
    I mi smo na Peg Perego P3 i super su nam a meni je draže da su dvije rućke jer inaće neznam kako bi ih stavila u gepek
    Jesu to PegPerego Pliko P3? Ja namjeravam ta kupit za Meri pa trazim da vidim kakva su iskustva s njima.

  15. #15
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Samo da izrazim svoju euforiju Anitinim (tj. Liamovim) kolicima - ja, zakleta mrziteljica kolica, odmah bih vozila Kaleba u njima, prekrasna su mi... Jedina dječja kolica koja me ne podsjećaju na invalidska.
    Luna, ali takvih sličnih kolica imaš mali milion. Vidi se da nisi ljubiteljica pa ih vjerojatno nisi detaljnije ni razgledala.

  16. #16
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj ivonna prvotno napisa
    Citiraj Darijae prvotno napisa
    I mi smo na Peg Perego P3 i super su nam a meni je draže da su dvije rućke jer inaće neznam kako bi ih stavila u gepek
    Jesu to PegPerego Pliko P3? Ja namjeravam ta kupit za Meri pa trazim da vidim kakva su iskustva s njima.

    Pliko P3 ne idu u vodoravni položaj i mislim da se i ne prodaju nego kao 3u1.
    Pramette su modifikacija, pa je beba u vodoravnom položaju okrenuta prema mami, a ostali su položaji kao i u P3.

    Ako nije problem prostora i sl. ja bih radije kupila Pliko (s košarom i autosjedalicom) ali sam zadovoljna i s Pramette.

  17. #17
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    mi imamo peg perego veneziu i prezadovoljna sam sa njima
    zakon je rucka koja se moze prebacivati pogotovo sad po ljeti da mu sunce ne ide i da mu ne puse, pa okrecem po potrebi


  18. #18
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    chicco ct1, superpraktična.
    što sve možeš utrpati u ta kolica kada ideš u park ili sa placa, to je čudo neviđeno.
    spuštaju se u skroz horizontalan položaj i jako važno:
    održavaju se u veš mašini

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ja kao i Svizac, terenac! Quinny XL, obozavam ih iako su teska. Da imam jos jedno dijete opet bih ih koristila.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Mi imamo ABC Design. Povoljna cijena, aluminijska, sa velikim gumenim kotacima, rucna kocnica, amortizeri. . . ajme ko' da nabrajam dodatnu opremu u autu
    Dijete se u svim polozajima moze okrenuti i prema roditelju i od roditelja. . . imaju kosaru koja ima rucke za nosenje za skroz malu bebu koje se moze staviti na kolica, a kad je beba veca kosara se makne i naslon ima vise polozaja, od skroz lezeceg, polulezeceg do skroz sjedeceg.

  21. #21
    slonić tonić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Mi imamo Peg Perego Venezia. Zadovoljna sa njima. Super su što imaju skroz vodoravan položaj tako da možeš bebu odmah furati van u njima. Super im je i ručka koja se može pomjerati naprijed-nazad po potrebi tako da bebu možeš uvijek vidjeti (po meni veoma bitno jer se ne moraš svako malo naginjati i vidjeti šta beba radi, pogotovo kada postane aktivnija). Lagana su, lako se sklapaju, stanu u svaki gepek (ja imam Ford Fiestu i opet mi ostane prostora sa strane).
    Kada sam birala kolica mislila sam se između Peg Peregovih Venezia i Pramete kolica. Prevagnula su Venezia zbog pokretne ručke a i razlika u cijeni nije zanemariva
    Što se tiče autosjedalice preporućila bih ti da prvo izabereš kolica pa onda zamoliš onog tko će ti pokloniti autosjedalicu da ti kupi od istog proizvođača da bi mogla autosjedalicu montirati na kolica.

  22. #22
    slonić tonić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    A evo ovdje možeš i vidjeti kako to izgleda
    http://public.fotki.com/HelenaJ/prvih_6_mjeseci/

  23. #23
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    da P3 su ti 3 u 1 i nama su bila super u autosjedalici je još uvijek u košari je bio do nekih 5 miseci taman cilu zimu a sad je u normalnim ...meni su za 5 a imaju i tendu za sunce za kisu torbu i sl.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    71

    Početno

    Mi imamo p3, stvarno su predivna kolica, naša su crna-mint zelena.
    Naravno da se ne mora kupiti 3u1, mi smo uzeli samo kao kišobran kolica, koja idu u skroz ležeći položaj (ima i polusjedeći i sjedeći položaj) i Luka obožava spavati u njima. Meni je jedina zamjerka (velika, tek sad to vidim) to što se nemaju ručku koja se može prebacivati tako da beba gleda u mamu.

  25. #25
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    inglesina,meni najbolja kolica na svijetu ali opet
    sve zavisi od tebe i tvojih želja

  26. #26
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Cure, imam cam 3u1, kao što sa napisala, ali su mu sad kad je u kišobran kolica, nekako tijesna.....sad bi ja malo šopingirala pa bi ona na 3 kola.....koja uzet za veće dijete, dobra, kvalitetna....jeftina? Koristil bi ih za zimu, znači malo da su zaštićena...
    thx

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    114

    Početno

    I mi smo super zadovoljni s Peg Perego Venezia (pridružujem se svemu već rečenom njima u prilog). Praktična su, prostrana i zaista lijepo izgledaju. A ima ih u više boja i dezena, svi su ok. U nekim se trgovinama oni stariji modeli (ranija godišta) mogu naći povoljnije.

  28. #28
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Mi smo imali kolica Inglesina, sa 5 položaja, lagana (nosila sam ih skupa sa djetetom i stvarima sa tržnice na 4. kat bez lifta ), jednostavna za sklapanje i ne zauzimaju puno mjesta, lako se održavaju... Sve dok Laia sa 10 mjeseci nije prohodala, pa od toga dana više nema ni vožnje...
    Posudili smo i kišobran kolica za ono kratko razdoblje od mjesec dva vožnje...
    Ali nam je zakon bila MARAMA! Također do otkrića hodanja...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    64

    Početno

    Nakon dugo dugo informiranja i traženja kolica, odlučila sam se za Peg Perego Pramettu i jako sam zadovoljna. A i Katja obožava spavati u njima!! :D

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    116

    Početno

    Moja velika želja su bila kolica Chicco Trio S3, evo ova http://www.chicco.hr/indexHR.htm
    Iako su bila skupa, definitvno sam se odlučila na ovu trokolicu kada sam nedavno vidjela mamu u Barbarigi kako se doslovno bori sa kolicima na četiri kotača po šljunkovitoj stazi, na kraju ih je okrenula naopako i doslovno vukla za sobom uz brdo.
    Rekla sam si da si takvo natezanje ne želim, a MM i ja smo poznati kao veliki šetaći, ima nas svugdje od šuma do žeščih kamenjara, pa bi nam gradska kolica samo stvarala muke.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    116

    Početno

    Uh, nije mi prihvatilo link Nema veze, na njihovoj stranici pod ''0+ mjeseci - unutra i vani'', klikom odmah se otvara slika dotičnih.

  32. #32
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    mi smo 4 godine vozili Chico Pick up
    velika gumena kola
    ravan položaj za novorođenče
    od 0-3g

    jedna ručka
    kompletno sva periva

    težina mi uopće nije bitna jer sam se naučila voziti ih i uz skale i niz skale
    s njima smo prešli brda i doline, nema gdje nismo stizali zaista smo ih iskoristili maksimalno a sad će ih koristiti isto jedan mali mišić kojem smo mu ih poklonili

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    mi imamo peg perego veneziu i prezadovoljna sam sa njima
    zakon je rucka koja se moze prebacivati pogotovo sad po ljeti da mu sunce ne ide i da mu ne puse, pa okrecem po potrebi

    potpisujem

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    121

    Početno

    Mi imamo perego 3 u 1. Fenomenalna kolica. Na početku smo koristili (prva dva mjeseca) onu košaru što se stavi na kolica, a sada auto sjedalicu(isto super) i na jesen ćemo samo kolica. jedina mana što se ne može okrenuti ručka. Inace super skloipva za auto.

    Da sad kupujem kupila bi veneziju sa košarom i stolicom. Znam da se košara malo koristi, ali meni je bila dragocjena i za prenijeti bebu, staviti na balkon u dr i sl.

    Mi smo kupili u Trstu sve za 3000 kuna. Kod nas je skupo- blizu 5000.

    Probaj naći nekoga tko ti može dofurati...

  35. #35
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Mi imamo ABC design i to kupljen na Rodinoj rasprodaji i jako smo zadovoljni. Pina je već sve napisala o njima. Najsličnija su Quinny XL Comfort koja su najmrak kolica ali koštaju i za njih treba dobar prtljažnik dakle i veliki auto.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Mi imamo BeBe Go - sve super osim sto su velika i teska.
    Imamo i Pierre Cardin kisobran kolica koja su super lagana, ali i dosta uska i neudobna za spavanje.
    Nedavno smo nabavili Peg Perego Pliko P3 Premette (0-3) i meni su zakon, a i Filip se obozava voziti u njima.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Purgeraj
    Postovi
    379

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    41

    Početno

    mi smo jako zadovoljni s CHICCO- TRIO ENJOY (košara s navlakom; AS s postoljem 0+; kišobran kolica sa zimskom navlakom, kupolom, kišnom najlon navlakom; poklon torba s podlogom za prematanje i korpom ispod kolica za sitnice)..Sve to za 350 eura u Kiki u Grazu ..

    http://public.fotki.com/Ekka/kolica/

  39. #39
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Mi imamo Trotera tj Maxi C. speedy sx (ma trokolica) i super nam je ali fakat, tata mata ima pravo Buzz je zakon!! Ima prečku, koju smo mi skužili tek nakon par mjeseci. Naša a ni quinny nemaju. Tako da smo se dogovorili, kad malac poraste, Troter ide na bubanj (tj forumsku burzu) a mi po novog trotera ali buzz!!!

    No, vidim (onako letimično) da sami mi brdaši imamo trotere (svizac, irchi, mi..)

  40. #40
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Ja obožavam naš Buzz! Priznajem pala sam na dizajn

    No, da su najpraktičnija kolica na svijetu nisu. Da npr. živim u zgradi na 5 katu bez lifta, da imam auto s malim gepekom, da idem svaki dan u šoping s kolicima- buzz bi mi bio koma! Moraju se rasklapat u 2 dijela, u gepeku bi morala skidati kotače, nemaš gdje objesit na njima vrećice iz dućana, nemaju košaru itd itd.
    Al ja osobno nemam takve navike pa mi to i nije problem. U kući sam, ne moram ih nikad sklapati i tak.
    Inače su jako ugodna i lako se njima manevrira (što mi je bilo važno u periodima u kojima je V na pol puta do doma krenula urlat pa ju nosi u jednoj ruci a drugom guraj kolica), ručka se može podesiti po visini, što je jako jako važno za visoke ljude, sastoji se od 3 različita dijela-autosjedalica,košara i sjedalo-koji se svaki posebno stavljaju.

    Zato je kod odabira kolica najvažnije da dobro razmisliš o svojim vlastitim potrebama i načinu života i prema tome odlučiš.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    ako imaš malu autosjedalicu, i nije ti do bacanja para - ja bih radije kupila dobra kišobran kolica, nekakva sa raznim položajima, itd. kupolom za sunce koja se može namještati u oba smijera ....
    Mi smo imali kolica sa autosjedalicom u kompletu, ma bez veze .. autosjedalica se koristi jako kratko (znači ako si je dobila super), a kolica su nam tako išla na živce jer zauzimaju cijeli bunker, i teeeška su za nositi na kat, da smo na kraju kupili kišobran kolica i ta koristimo i danas.

  42. #42
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno Re: Kolica za bebu

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa
    Inglesina Zippy kolica, što mislite?
    DAKLE KOJA KOLICA VI KORISTITE I KAKO STE ZADOVOLJNE? :? :?
    Inglesina Zippy, ali varijanta 2 u 1 (autosjedalica + kolica, bez kosare). 8)

  43. #43
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno Re: Kolica za bebu

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa
    Inglesina Zippy kolica, što mislite?
    DAKLE KOJA KOLICA VI KORISTITE I KAKO STE ZADOVOLJNE? :? :?
    Inglesina Zippy, ali varijanta 2 u 1 (autosjedalica + kolica, bez kosare). 8)
    Isto Zippy, ali 3 u 1. Super zadovoljna - jedina zasad mana sto se rucka ne okrece u obe strane. Ali lagana su, super brzo sklopiva, ja zivim na 13. katu i cesto ne radi veliki lift, a u mali ne stanu nerasklopljena kolica - sa kolicima, bebom i spizom sama sve utrpam. Spas!

  44. #44

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    76

    Početno

    jane slalom trokolica
    teška su al su odlična
    kotače držimo u gepeku
    košaru-autosjedalicu furamo sa sobom
    amortizeri
    lamele
    kočnice
    gume na napuhavanje
    idealno za šetače

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    GRACO Aerosport iz TL-a.Cijena OK; autosjedalica + kolica koja imaju 3 nivoa "pozicije) ležišta, ravno, polusjedeći i sjedeći-sve što ti treba.Dakle, košara ti ne treba.Kolica imaju SVE karakteristike koje su navedene u Rodinom jednom članku (tražila sam ga al ga nemrem više naći) kako pravilno izabrati kolica, osim jednoga-ne mogu se okretati u oba smjera, odnosno, beba u kolicima uvijek gleda prema van.Lagana, sklapaju se vrlo lagano, ja ih sklopij jednom rukom, stanu u gepek malog auta (Matiz), kada ih sklopiš samostalno stoje...bla, bla...svaka preporuka.I još nešto što je meni bilo bitno, nisu tamna (tamno plava ili ne daj Bože crna -ne znam jel takva kolica rade za roditelje ili bebe,zamisli bebu u crnim kolicima) nego ih ima jarkih i veselih boja.Moja su svijetlo plava sa narančastim detaljima!I autosjedalica isto.

  46. #46
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Quinny Speedi SX kupili, autojsedlicu i košaru. Autosijedaica naravno iskorištena, košara je dobra i doata je velika i široka za ručice, ali kod nas nije baš iskorištena jer ne voli biti u kolicima, bar zasad. Inače kolica se super lako sklapaju, lagana su, a zbog dobrog prednjeg kotača se jako lijepo voze.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    OS
    Postovi
    122

    Početno

    Mi kupili Per Perego P3 isključivo zbog praktičnosti!
    U trudnoći sam bila zaljubljena u Qini Buzz ali kad su mi u Grazu ta kolica sklopila mogla sam se samo rasplakati jer ogromna su!( ali meni najljepša )

  48. #48
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    kupila sam chiccova (valjda se tako piše) i super su
    lagana, aluminijska, veliki kotači (nepopločana ulica), u dva poteza se skupe
    1300-1400kn

  49. #49
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    mi imamo peg perego P3 modular (bar mislim da se tako zovu). uglavnom imas kosaru, sjedalicu i kisobran. sjedalica ti je do 13 kg, kosara je mrak, ja cu je iskoristiti do zadnjeg koncica. kazu da beba stane unutra do sestog mjeseca, ali to cemo vidjeti, jer beba raste ko vrganj . preko dana mi spava u toj kosari (stavila sam i ovcje krzno unutra tako da je fino toplo). ako vozis po vjetru beba je fino zasticena, nema brige da joj je hladno.uz kolica dobijes svu silu dodatne opreme za kisobran kolica, od presvlake za kisu, pa kupole za sunce, pa ravnog krovica... kad kupujes gledaj da je beba dobro zasticena od vjetra i da se prednji kotaci mogu rotirati u svim smjerovima (da nisu fiksni). to ti dobro dodje kod manevriranja u ducanima i slicno. jedina im je mana sto dijete ne vidis kada pocne sjediti u kisobran kolicima i cijena (oko 5000 kn)

  50. #50

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    62

    Početno kolica

    bok curke..jel bi netko možda prodao svoja kolica??
    tražim peg perego ili chicco ct01 kišobran kolica..???

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •