Stranica 3 od 11 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 508

Tema: kako odabrati sušilicu

  1. #101
    Tetka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    87

    Početno

    Ovako, mi susilice imamo otkako smo sestra i ja jos bile bebe, znaci min. 25 god. Prvo je bila gorenjeva a danas je to electrolux.

    Nema zivota bez susilice. Mozete prljave hlace ciste obuci vec nakon 2,5 sata. 80% vesa se ne pegla, a rucnici izgledaju ko iz kataloga - mekani pufasti, predivni.

    Ako imate psa kroz filter se izvuku sve dlake iz vesa. Sve je gotovo sa susenjem za max 3 h (pernate jakne i jastuci isto tako!).

  2. #102
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Dok nisam imala susilicu cinilo mi se da mi i ne treba. Onda smo ipak kupili perilicu/susilicu. Iako nije bila nesto, ipak mi je dobro dosla za posusiti nesto sto zelim odmah obuci, za posusiti rucnike da mi se ne suse po kuci 2 dana. Sada imam samo perilicu i susilica mi jako fali. Ima istine u onoj poslovici: Dabogda imao, pa nemao. Kad se naviknes pa nemas vise, skuzis koliko ti treba. Sada planiramo u kupnju susilice, ali trebamo dovesti struju za nju (sitnica ) i u kupaoni se necemo moci ni okrenuti, ali

  3. #103
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj djuli prvotno napisa
    Ja skicam gorenje susilicu, 6kg, kondenzacijska
    stavila bi ju na masinu ali masina malo skace nekad manje nekad vise i MM tvdi da ce nam susilica past s masine
    jel moguce :?
    Nije. Ako ju napičiš gore pomoću vakuuma nema šanse.
    Moja je stavljena u drveni okvir koji mi je složio rođak i svejedno nema nikakvih problema.

  4. #104
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj djuli prvotno napisa
    Ja skicam gorenje susilicu, 6kg, kondenzacijska
    stavila bi ju na masinu ali masina malo skace nekad manje nekad vise i MM tvdi da ce nam susilica past s masine
    jel moguce :?
    Nije. Ako ju napičiš gore pomoću vakuuma nema šanse.
    Moja je stavljena u drveni okvir koji mi je složio rođak i svejedno nema nikakvih problema.
    Mi imamo gorenje, uz nju dobiješ i one gumirane nožice, stavili smo je na perilicu i nema nikakvih problema.

  5. #105
    Tetka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj djuli prvotno napisa
    Ja skicam gorenje susilicu, 6kg, kondenzacijska
    stavila bi ju na masinu ali masina malo skace nekad manje nekad vise i MM tvdi da ce nam susilica past s masine
    jel moguce :?
    Nije. Ako ju napičiš gore pomoću vakuuma nema šanse.
    Moja je stavljena u drveni okvir koji mi je složio rođak i svejedno nema nikakvih problema.
    Electrolux ima okvir koji je dio dodatne opreme i kosta 100-ak kuna i pase tako da fiksira jednu za drugu.

  6. #106
    djuli avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    202

    Početno

    moja gorenje susilica stigla i bas sam sretna bila ali....
    vakum nogice drze se savrseno na perilici
    ali ispadaju s nogica susilice pa me strah (sad mene) da neljosne kad perilica krene s centrifugom

    e da odusevljenje je splasnulo kad sam nakon 2x60min. izvadila vlazan ves
    ali nadam se da sam nesto krivo napravila i da ce susit super kad se nas dve upoznamo

  7. #107
    djuli avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    202

    Početno

    Moze li mi neko kazat zasto mi je ves nakon 3 sata susenja jos vlazan?
    Pa koliko dugo se ves mora susiti evo konkretno rucnici, tetre i bodiji?

  8. #108

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    djuli, na koliko ti obrtaja radi centrifuga, kažu za sušilicu bi trebalo minimalno 800, ja za bijelo koristim 1200, za osjetljivije 800 ili 600, i sa 600 osuši, samo nekad potraje i 160 minuta, ovisno o robi...

  9. #109
    djuli avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    202

    Početno

    joj neznam starija je i nema regulaciju okretaja ali mislim da nije ispod 800 jer jako dobro ocijedi
    evo stavila sam jos 30min pa cemo vidjeti ali 220min mi je puno

  10. #110
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja sa svojom prezadovoljna :D , konkretno rucnike 2 velika 150x100, 5 malih 70x50 (ja mislim) i jos jedan onaj 140xnesto susila oko 90 min.
    djuli jel tvoja kondenzacijska? meni se znalo dogoditi da izvadim vlazan ves ako sam se za vrijeme susenja kupala u kadi, a crijevo je bilo uronjeno u kadu , nekad ni ne razmisaljm mozgom sta mogu i jos jednom

  11. #111
    djuli avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    202

    Početno

    je kondenzacijska je i jako spora ali mozda je kriva perilica
    branim susilicu jer su mi juce pelene izasle (nakon 4 sata susenja) tako mekane pa mi je porasla u ocima

  12. #112
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Prozor u kupaonici je dovoljno velik, pa mogu kupiti sušilicu bez kondenzatora, no zanima me zbog čega je objektivno bolja od one s kondenzatorom?

    Vidjela sam jednu perverzno skupu Elektrolux (kondenzatorska, 7 kg). Rekalamiraju ju kao sušilicu nakon koje ne treba peglati (crtež na reklami sugerira da ne treba peglati ni muške košulje).
    Čast dobroj kući (mislim Elektrolux), ali to mi nekako zvuči znan-fan...

    Imate li možda kakvo iskustvo?

  13. #113
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    djuli

    moja perilica ima najviše okretaja 900 i kad stavim bijeli veš u sušilcu (a imam isto gorenje) nakon 120 min veš je potpuno suh.

    Tako da pretpostavljam da tvoja perilica ima manje okretaja od onog što si navela.

  14. #114

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    ja sam nedavno uzela kondenzacijsku od gorenja i prvo mi nije bilo jasno za kog vraga to ne suši pa su me prosvjetlili da perilica mora imati najmanje 800 okretaja! tako sam neki dan nabavila i novu perilicu a staru čist dobru i funkcionalnu poklonila. tako da me je cijela priča prilično koštala.

    inače bih ja definitivno uzela onu sa crijevom za van a li nemam baš prilagođen prozor (da i to ne bi čupala vanka ) pa sam se odlučila za kondenzacijsku.

  15. #115
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Kod nas stigla Miele susilica, 6kg i mogu reci da je neusporedivo bolja u odnosu na onu koju smo prije imali (Candy perilica susilica, pere 6, susi 3 ). Susi duplo krace, ves nije uopce zguzvan, jucer sam traperice i majice samo slozila u ormar. A ova prije - horor, izazov za peglu.

  16. #116
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Deaedi:
    Kod nas stigla Miele susilica, 6kg i mogu reci da je neusporedivo bolja u odnosu na onu koju smo prije imali (Candy perilica susilica, pere 6, susi 3 ).
    Prastara Candy 2 u 1 (5 kg pere, 2,5 suši) ubila mi svaku volju za sušilicom-gužva nemilice, više štete nego koristi.

    Jednostavno teško mogu povjerovati da je posušeno rublje mekano i nije jako zgužvano, odnosno da se sve većina toga može samo složiti u ormar.

    Ipak, predomislila sam se i nabavljam sušilicu, jer koliko čitam, ove nove rade posao kako treba.

    Zapravo se dvoumim koju uzeti, jer ipak vjerojatno neke gužvaju više, neke manje.
    Zanima me da li stvarno, ali stvarno ne gužvaju, odnosno s kojom firmom ste zbilja zadovoljne.

  17. #117
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ključna je veličina bubnja. U kombiniranima je bubanj puno manji od poštene sušilice i zato jako gužva. Svejedno, ako naguraš previše veša i najbolja sušilica će gužvati.
    Prijedlog: uzmi najpovoljniju odzračnu (ako imaš kamo sa zrakom) koja ti se sviđa i uz nju uzmi pribor za postavljanje na perilicu (ako ima mjesta).

  18. #118
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    To i mislim, jer je prozor dovoljno velik. Hvala Davore, dobro je da nisam na tvojoj ignore listi

  19. #119

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Postovi
    61

    Početno

    Na brzinu sam projurila kroz topic i nisam nigdje vidjela da se spominje pa ju moram ja pohvaliti: BEKO sušilica. Nije neka marka ni firma, dobila ju na dar. Kondezacijska, 6 kg. Nema peglanja, čak ni tetra pelene. :D
    Mucice vadim van iz onog okvira svaki put i praznim vodu, a filter jedanput na mjesec i to je to.
    Spas za moju ionako umornu dušu.
    A o grijanju da i ne govorim. Isključujem grijanje kad ona radi. :D :D

  20. #120
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    dobro je da nisam na tvojoj ignore listi
    To se postiže samo iznimnim trudom

  21. #121
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Kome treba sušilica-samo danas i sutra u Pevecu na Jankomiru akcijska prodaja "Electroluxove" odzračne sušilice (6 kg) po 1.399,00 kn + gratis Zannusi usisivač 1.600 w (žuti).
    Dostava 90,00 kn.

    Slučajno naletila, čekam da mi stigne doma :D

  22. #122
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Draga moja, da vidiš sada divote, iz ladice za prljavi veš u perilicu, pa sušilica i onda onako topli, mekani, mirišljavi veš ravno u ormar :D
    Meni već par mjeseci višak ogromna, plastična košara za nepopeglani veš.
    Ako nekome treba, poklanjam

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Kome treba sušilica-samo danas i sutra u Pevecu na Jankomiru akcijska prodaja "Electroluxove" odzračne sušilice (6 kg) po 1.399,00 kn + gratis Zannusi usisivač 1.600 w (žuti).
    Dostava 90,00 kn.

    Slučajno naletila, čekam da mi stigne doma :D
    huh, nadam se da ce tvoje odusevljenje ostati jednakog intenziteta. jer, hm, pevec, pa jos electrolux... ma nikad. radije bih na ruke prala i peglala svakodnevno nekoliko sati do kraja zivota, zaista.

  24. #124
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Ma baš me briga, ima garanciju...

    Čula sam i sama za probleme s Electrolux kućanskim aparatima nove generacije, jer su previše nafilani s elektronikom.

    No ovo je "klasični" model odzračne sušilice, jedan jedini koji se već godinama proizvodi, bez elektromike, pa se nadam najboljem, tj. da ću drugi tjedan kao i Lara sa suhim rubljem direktno u ormar

  25. #125
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    mojma sestra ima takavu i super je zadovlajna i vec tri godie radi punom parom, stoji na balkonu i za sad nije niti jednom iznevjerila, dakle raduj se

  26. #126
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Kome treba sušilica-samo danas i sutra u Pevecu na Jankomiru akcijska prodaja "Electroluxove" odzračne sušilice (6 kg) po 1.399,00 kn + gratis Zannusi usisivač 1.600 w (žuti).
    Dostava 90,00 kn.

    Slučajno naletila, čekam da mi stigne doma :D
    Ja njurgala MM kak ima jeftina sušilica u Pevecu i on otišao i kupio :D
    Jedva čekam da nabacam veš u nju :D
    Hvala Karmen
    Usput je stigao i novi sauger sa 10 vrećica...super

  27. #127
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno


  28. #128
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Osušila prvu rundu veša i super je,izvadila i složila...nema peglanja...juuppiii

  29. #129

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    živjele sušilice i oni koji su ih izmislili. nakon podužeg vremena uvjeravanja moje druge polovice, uspjela sam prije 2 tjedna uvjeriti ga da sušilica nije nešto nezdravo i bespotrebno i od tada nam je sušilica postala punopravni član obitelji, koji najviše radi. poslije nje nema više peglanja i onog razvlačenja rublja po stanu, kada je vani oblačno i vlažno vrijeme, a o grijanju stana da ne pričam. i naravno onaj tko se najviše protivio sušilici u našem kućanstvu, najviše je hvali i koristi.

  30. #130
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Samo jedna mala napomena vlasnicima sušilica u ovo hladno vrijeme: ne koristite ih za zagrijavanje stanova. Ispuh im je bogat vlaknima iz odjeće, a to nije posebno zdravo udisati. Ovo osobito vrijedi za odzračne.
    Kod novih sušilica i u slučaju korištenja originalnog remenja kod zamjene - sve 5 - ali ako se remen zamijeni s "generičkim" sasvim je vjerojatno da je "oplemenjen" azbestom (radi boljeg trenja) i lijepo truje ukućane.

  31. #131
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Da malo podignem temu...

    Zanima me ima li netko BEKO sušilicu rublja (kondenzacijsku). Frendovi su kupili i prezadovoljni. 5 godina garancije, suši 6 kg rublja, ide na perilicu, ne gužva, a cijena ispod 2000 KN. Čini mi se ok, ali bih htjela čuti još neko iskustvo (Iskreno malo sam skeptična na ovo "Beko" :/ )

  32. #132
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Nemamo susilicu, ali imamo Beko vesmasinu. Davno smo je kupili dok je garancija bila na 3 godine. Super pere, radi k'o nova, nikad nikakav problem. Cak smo je i otvarali da vidimo je li se nakupilo kamenca, ali nista. Doduse, kod nas je na trzistu Beko dugo prisutan, pa vrijedi za pouzdanu marku.

  33. #133
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Imaju raskošne garancije i istovremeno niske cijene.
    Zamisli da kupiš 4x skuplji uređaj (realan odnos na tržištu bijele tehnike) od kojeg očekuješ da ti traje 4x duže. Nakon eksploatacijskog vijeka tvoje jeftilenke i na ovom skupom uređaju kreću kvarovi, a svaki popravak košta kao jedna nova jeftilenka. Sumarum: skupi stroj mi treba kao i još jedna rupa na glavi.

    (ps. jeftilenke kasne za skupima u primjeni svemirske tehnologije samo oko 2 godine pa će i skupi stroj za dvije godine izgledati kao - novi jeftini stroj)

    (pps. čuo sam neprovjerenu vijest da brendirani proizvođači ugrađuju plastične dijelove s programiranim rokom trajanja koji osiguravaju da kvarovi kreću malo nakon isteka jamstvenog roka - stvar je neprovjerena, ali mi nekako djeluje uvjerljivo)

  34. #134
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa ne očekujem da skuplji uređaj traje 4x duže, ali nije sve samo u lovi.
    Npr. Beko, Quadro veš mašina oko 2000kn. Miele košta npr. 6500kn. Dakle, oko 3x je skuplja. Ali i pere puno bolje, puno manje je bučna, odnosno jedna je je od najtiših, centrifugu ni ne osjetiš, manje se kvari, a i moji živci nešto koštaju.
    Ako bi išli logikom da se ne isplati kupiti skuplje, onda npr. tako gledajući zašto kupiti auto za 15000 EUR-a, kada možeš kupiti i novog Jugića za 6000 EUR-a.

    Priznajem, i ja sam mislila da nema neke razlike u bijeloj tehnici, ali ima ima...Tek kad imaš oboje, onda vidiš razliku. Koja je drastična.

  35. #135
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ma OK, ali za 2 godine će ti i Quadro od 1800 kn imati sve te osobine i dizajn uz kojeg će tvoj Miele izgledati kao Mile čoban s Biokova.

  36. #136
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Ma OK, ali za 2 godine će ti i Quadro od 1800 kn imati sve te osobine i dizajn uz kojeg će tvoj Miele izgledati kao Mile čoban s Biokova.
    Ne moram cekati 2g, nego ako usporedis jedan skuplji model od prije 2g, on i dalje nadmašuje i najbolji Quadro model.

  37. #137
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Skupoćom apsolutno.
    Na primjer, sada je zadnji vrisak među suđericama treća polica na koju stavljaš žlice vilice i ostalu sitnež. Trenutno ju imaju samo ove jako brendirane suđerice, a za koji mjesec će se pojaviti i kod Quadra, Beka, Džidži-midžija i ostalih low end brendova.

    Ljepota kupovine low end strojeva je da ih frkneš čim se pokvare i ubodeš novi s kojim neko vrijeme nećeš imati problema, uz sve nove "fičere" koji su se pojavili u međuvremenu i nemaš posla s božemesačuvaj serviserima. Ekološka svijest? Zbrinjavanje bijele tehnike je palo na teret proizvođača/distributera i teoretski se recikliraju.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    61

    Početno

    Ja imam Quadro veš mašinu i ne da pere savršeno nego nebi je mjenjala za tri put poznatiji i navodno "kvalitetniji".

  39. #139
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    A cuj, nakon iskustva sa par jeftinih aparata, nema sanse da mi u kucu vise uleti nesto slicno, pa makar prala ves na ruke. To mi je popilo zivce na slamcicu. A i moji zivci nesto vrijede.

  40. #140
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    100% si ih pokušala servisirati

    Ja sam zadnji put tako naletio na kandijev servis koji ni uz molitvu ne bi bio u stanju išta servisirati i u postupku sam doznao da (konkretno frižideri) kandi k nama lifra samo robu s lošim motorima. Rekli su mi i marke poštenih motora i nisam ih našao baš niti u jednom dućanu. A marka. A sexy. A zapravo ništa ne valja.

    Sada imam Samsunga. Mrak.

  41. #141

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj DIJANA S. prvotno napisa
    Ja imam Quadro veš mašinu i ne da pere savršeno nego nebi je mjenjala za tri put poznatiji i navodno "kvalitetniji".
    I ja imam Quadro veš mašinu i to je zadnje sranjex definitivno. Ne preporučam nikome. Iako je stara samo godinu i pol sva je pohrđavila. Iako ne koristim omekšivač, posudica za omekšivač se zaštopala i sad kad otvorim posudicu za prašak moram paziti da me ta voda ne polije po nogama. Posuda za prašak se teško zatvara jer ne paše u otvor. Šareni veš na 40 stupnjeva pere 2 i pol sata, zavjese se peru satima. Bučna je tako jako da je se dobro čuje i kroz dvoja zatvorena vrata. Sva sreća da živim u kući inače bi susjedi stalno priogovarali.

    Pokvarila se nakon samo 2 mjeseca. Serviseri su nabavljali novi programator i montirali ga nekoliko puta, popravak je trajao mjesecima. Tada smo mi inzistirali na novoj veš mašini, pa je i odobrenje iz Zagreba trebalo čekati čitavu vječnost. Kad smo dobili odobrenje iz Zagreba (nakon što sam ja nazvala tipa u Zagreb i zahtjevala da se to riješi), MM je trebao otpeljati pokvarenu veš mašinu natrag u trgovinu da bi dobio novu (kad voziš mali auto i to je problem).

  42. #142

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    61

    Početno

    brigita2 žao mi je na tvojem groznom iskustvu. Moja je stara 2 godine i nikada nikakvih problema. činjenica je da su neki s nečim jako zadovoljni dok drugi imaju samo loša iskustva nebitno dali to bila skupa i poznata stvar ili nešto jeftino.

  43. #143
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    100% si ih pokušala servisirati

    Ja sam zadnji put tako naletio na kandijev servis koji ni uz molitvu ne bi bio u stanju išta servisirati i u postupku sam doznao da (konkretno frižideri) kandi k nama lifra samo robu s lošim motorima. Rekli su mi i marke poštenih motora i nisam ih našao baš niti u jednom dućanu. A marka. A sexy. A zapravo ništa ne valja.

    Sada imam Samsunga. Mrak.
    Candy, imam nazalost iskustva sa serviserima, i previse.

  44. #144
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    OK, shvaćam što te je dovelo do tvog Mile 8)
    Ima stvari koje te kvalitetno izlude.

  45. #145
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    vidjela sam perilicu-sušilicu Ariston s kapacitetom 8 kg pranja 6 sušenja...za nekih 5000 kn pa me zanima da li tko ima kakva iskustva s tom firmom nažalost nemam mjesta samo za sušilicu...

  46. #146
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Spremam se u nabavku sušilice(imam kombiniranu Indesit i koma je).

    Vidjela sam da je u Pevecu opet sniženje ove Electroluxove:

    http://www.electrolux.hr/node38.aspx?productId=12909

    Gost 1 i ostali, jeste stvarno zadovoljni i koliko vam dugo suši npr. pamučne stvari(majice, rublje i sl)?


    A ima li itko ovakvu? Zapala mi je za oko jer mm svaki dan mora imati košulju i kravatu na poslu.

    http://www.electrolux.hr/node38.aspx?productId=14016

    Kakve su cijene Candy-evih?

  47. #147
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Samo ne Candy

  48. #148
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Davore, thanks za preporuku za ne-candy .

    Nitko nema ove electrolixove? Danas se kod nas otvara novi Pevec pa moram otići prije nego rasprodaju a htjela bih koji komentar da znam.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Ali i pere puno bolje, puno manje je bučna, odnosno jedna je je od najtiših, centrifugu ni ne osjetiš, manje se kvari, a i moji živci nešto koštaju
    Potpis ko kuca!!!
    Mi smo isto nedavno uzeli Miele i njoj se obracam sa Vi,presavrsena stvar,je da kosta,ali je i dobra.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    377

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    P
    Npr. Beko, Quadro veš mašina oko 2000kn. Miele košta npr. 6500kn. Dakle, oko 3x je skuplja. Ali i pere puno bolje, puno manje je bučna, odnosno jedna je je od najtiših, centrifugu ni ne osjetiš, manje se kvari, a i moji živci nešto koštaju.
    Koliko je tiha?
    Koliko je Beko bucan? Jel zna netko gdje bih to mogla saznati?

    Mi imamo Indesit mlazni avion... 2u1.
    Pokrecem je samo kad mm nije doma.
    A i guzva prestrasno.
    Pa nesto razmisljam o zamjeni - perilica + susilica gore.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •