Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 314

Tema: smib pelene

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Hm, kuzim sad. Gle nemoguce je napraviti pelene koje bi bas svakom djetetu pasale, zato je naravno dobro da ima sto vise izbora za mame koje ih koriste, meni je super sto zajedno testiramo, jer evo uvodimo i novi sloj preko drukera kao poboljsanje, mada su velim, i ovako ti drukeri stvarno glatki. Osim toga bebina guza nakon prve godine prestaje znatno rasti i beba se vise izduzuje, tako da najdulje zapravo ostaje na tom zadnjem drukeru. Vjeruj mi 8)

  2. #52
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Može li netko usporediti SMIB pelene i Kamarisove (npr. veličina, kako se drže kod mobilnih bebača i sl...Ja bi naručila paket (i Kamarisov sam na slijepo, ali tad još ništa pojma nisam imala) pa bih voljela čuti kakva su iskustva. I ovo s veličinama covera mi nije jasno. npr. mi smo do 10 mj. koristili Kamarisov br.0 (doduše, bio nam je malo knap). prešli smo na br. 12 i ipak nam je pre-prevelik. Uspoređujući SMIB veličine (prema opsegu trbušića i starosti) čini mi se da bi nam br.2 trebao biti dobar. A opet, netko je naveo da su premali...

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Mislim da Arijana ima i jedne i druge, a i susjede ste...

  4. #54
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Nemam Kamarisove, imam samo homemade od raznih "dobavljača".
    Ne mogu ih usporediti s Kamarisom, ali za MiB pelene mogu reći da sam oduševljena svime od izgleda do funkcionalnosti.

    N. ne nosi zaštitne gačice kad je toplo nego samo platnene bez uloška. MiB pelene gotovo da i ne propuste, često moram pipat rukom iznutra da se uvjerim jesu li vlažne. S utiskivanjem drukera nemamo nikakvih problema, pelene super prijanjaju uz nogice i oko struka i nigdje ne stežu, a uz to su još i preslatke.
    N. je prije mjesec dana imao 10,5 kg, opseg struka mu je 40 i nešto, pelene zakopčavamo na predzadnjim drukerima (s tim da su zadnji največa veličina).
    Zaštitne gačice su mi isto fenomenalne, veličina 2 zakopčavamo na prvim drukerima (za najmanju veličinu).

    Sve u svemu, oduševljena sam :D

  5. #55
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Mi smo za nijansu veći (i stariji) pa je vljda to-to. Hvala. :D

  6. #56
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Arijana, došle su ti dostavom?

  7. #57
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Došlo je poštom, naručila sam samo promo paket uz plačanje predračunom i poštarinom od 15 kn.

  8. #58
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Ja imam MIB pelenu iz promotivnog paketa i ono što me oduševilo da je materijal jako mekan i pahuljast. Ja sam dobila bijelu pelenu sa par sitnih cvjetića i žabicom.

    Po širini mi se čini mrvicu uža od Kamarisa, ali morala bi usporediti.

    Ovo mi je prva pelena koju imam na drukere pa sam još malo klempava sa zakapčanjem, ali drukeri se ne utiskuju u kožu.

    Moja Ana s 2 i pol mjeseca već ima 6 kila i jako špekaste nogice. Gumica oko nogu ostavlja trag, ali to mi je normalno jer ga ostavljaju i sve druge pelene koje imam.

    Ja sam zadovoljna.

    Zaštitne su jako zgodne, moje imaju crvene drukere. Ja sam naručila br.2 jer malih zaštitnih imam dovoljno. Svejedno kad za po noći stavim debelu frotirsku pelenu mogu ih iskoristiti s kopčenjem na najuže.

  9. #59
    agita

    Početno

    Jel taj promo-paket još u ponudi? Što je in i po kojoj cijeni?

  10. #60
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Rasprodan je.

  11. #61
    agita

    Početno


  12. #62
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    a steta
    a ja sve da cu naruciti i nikak nisam stigla, jer sam htjela mu izmjerit trbuscic radi zastitnih

    hoce ih biti jos???????????????? ili nesto slicno

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Biti ce 8) ali ne znam da li svaka dva ili tri mjeseca - uglavnom kad idemo sa novim materijalom ili nekim poboljsanjem. Javit cu ja na vrijeme.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    I meni su promakli ti paketi :/

    Koliko sam vidjela na siteu, trenutno je najisplativije uzeti start paket (25 pelena i sve sto ide u to), jedino sto je to meni malo previse. Tj. nekako mi je preriskantno uzeti bas sve pelene od jednog proizvodjaca, radije bi nesto manje, pa kasnije kad nesto novo dode u ponudu jos narucila, ili isprobala jos neke od drugih proizvodjaca.

    Da li ima netko tko razmislja kao i ja i voljan je podijeliti start paket na pola?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Bas smo razmisljali da ubacimo jedan manji paket, koji bi bio savrsen za mame koje vole isprobati razlicite pelene, recimo negdje 10 pelena u paketu

  16. #66
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Super. Je li sigurno sa SMIB stranicama sve OK, ja pokušavam naručiti ima dva dana, ali me izbacuje.

  17. #67
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Sve u redu. Naručila :D

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Webica, ajde ubacite sto prije

    Bas sam se jucer odlucila naruciti 10 onih prvih promo paketa nakon podosta razmisljanja, odem na site a vise ih nema :/

    Cim to ubacite, ako cijena bude povoljnija slicno kao i kod velikih paketa, narucujem. 2 mala promo paketa sam narucila, isprobavam ih na starijem sinu koji ih nosi samo za spavanje i cine mi se ok (iako su to prve i jedine platnene koje sam probala pa nemam s nicim usporediti).

    Tak da mi se 12tak cini ok za pocetak, a vremenom uvijek mogu nadokupiti jos koju, kad vidim kak ce to sve funkcionirati u praksi (2. bebica, pravi potrosac pelena, stize za koji dan).

  19. #69
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    I meni se sviđa ideja o 10 kom u paketu.

  20. #70
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno

    Ja bih mogla usporediti kamarisove i smibove pelene,jer jedino te i koristimo.Imam sve pohvale i za jedne i za druge.
    Jedino mi se kamarisove čine veće i šire pa su pogodnije za krupnije bebače (kao moji),a smibove su kao stvorene za skroz male i sitnije bebe.To je samo moje skromno mišljenje

  21. #71

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    73

    Početno

    a ja bi pitala jel neko nakraju kupio onaj start paket mib pelena (1500,00 kn) i kakva su iskustva? ja ću uskoro biti mama i odlućila sam se za platnene al nemam nikava iskustva s tim. :/

  22. #72
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj twinmama prvotno napisa
    Ja bih mogla usporediti kamarisove i smibove pelene,jer jedino te i koristimo.Imam sve pohvale i za jedne i za druge.
    Jedino mi se kamarisove čine veće i šire pa su pogodnije za krupnije bebače (kao moji),a smibove su kao stvorene za skroz male i sitnije bebe.To je samo moje skromno mišljenje
    Tako i mi. Još bih dodala da su Kamarisove (po meni) malo prevelike, pogotovo kad se istroše, ali je situacija bolja kad se preko stave smibove zaštitne. Smibove bolje upijaju, ali je to možda zato jer su nove.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    ja sam isto odlučila za platnene i nekako su mi zgodnije mib,ali prvo ću naručiti jednu mib i jednu kamaris da ipak isprobam (na starijem djetetu)

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    50

    Početno

    Ja trebam roditi za 15tak dana i narucila bih MiB pelene onaj mali start paket za 360 kuna. A sad pitanje.. koji broj zastitnih da uzmem, one najmanje ili... pomozite..ne mogu izmjeriti bebin trbuscic :?

  25. #75
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj marina28 prvotno napisa
    Ja trebam roditi za 15tak dana i narucila bih MiB pelene onaj mali start paket za 360 kuna. A sad pitanje.. koji broj zastitnih da uzmem, one najmanje ili... pomozite..ne mogu izmjeriti bebin trbuscic :?
    Ja bi uzela najmanje, uvjek možeš malo proširiti sa drukerima a kasnije naručiti veće.Male bebice imaju mekanu stolicu pa je važno da zaštitne dobro sjedaju i sve drže da nebi bilo nezgoda...A onda opet ako rodiš gorostasa kao ja...
    Da kupujem za sebe ja bi uzela najmanje

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    50

    Početno

    hvala puno, a meni je doktorica rekla neki dan da je mali oko 3500gr, a ima jos 15 dana do termina, pa jos ako prodje termin

  27. #77

    Početno

    Citiraj marina28 prvotno napisa
    hvala puno, a meni je doktorica rekla neki dan da je mali oko 3500gr, a ima jos 15 dana do termina, pa jos ako prodje termin

    cemu suze?
    kakve ima veze koliko je beba teska? osobno mislim da ti beba ima sasvim ok tezinu, ionako ce se prva dva tri mjeseca to promijeniti

  28. #78

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    50

    Početno

    suze su zato kako ce bebac izaci vani ima da se fino rastegnem

  29. #79

    Početno

    ma neces... da boli, boli, al odmah prodje kad beba zadreci...
    bit ce sve ok

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    A ako bas odaberes krivo, budemo ti ih zamijenili, bez brige

    Ali sigurna sam da će ti biti bar neko vrijeme dobre

  31. #81
    Hannah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    300

    Početno

    Nakon muka sa Kamarisovim gačicama (pre preširoke oko buše!) noćas ću naručiti smib gačice. Super je što veličinu mogu odredit prema opsegu buše. Javim dojmove!

  32. #82
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja sam gledala u subotu zastitne na standu
    cak i na prvi pogled ne znam koju velicinu da uzmem, mi nosimo i kamaris 1 na vece nocne pelene
    tako da mislim da bi nam najmanje bile male
    marino ima 5kg i mali trbuscic, al dok dode pelena i ulozak to se udvostruci
    cini mi se super matrijal, ful je tanki i mekani

    probali smo i pelenu na cicak, kopcam je na najmanje, al mu ona gumica oko nogica jako stisne i sve mu ostane crveno i zguzvano
    mozda kad pocnem kopcati na prvi druker nece

  33. #83

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    52

    Početno

    Gledala sam cijene pelena na SIMB , super je ručni rad , ali meni je preskupo, odavdje iz Sarajeva naručivati. Pa sam odlučila pokušati šiti sama , poželite nam sreću!!!

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    cure, kako i gdje naručiti samo jednu smib pelenu, da vidim kako to izgleda prije nego naručim cijeli paket!?

    Ima li SMIB neku fizičku trgovinu kao i Kamaris ili se naručuje samo preko neta?

  35. #85
    vanjci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    722

    Početno

    ja sam preko neta narucila samo jednu (sa cickom) i zastitne i jako sam zadovoljna, najbolje od svih kupovnih (ok nisam bas kao neki sve probala ) do sad, gotovo onako dobre kao moje homemade...

  36. #86
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj may prvotno napisa
    cure, kako i gdje naručiti samo jednu smib pelenu, da vidim kako to izgleda prije nego naručim cijeli paket!?

    Ima li SMIB neku fizičku trgovinu kao i Kamaris ili se naručuje samo preko neta?
    navodno mozes kupit u ducanu koji nazalost neznam gdje je
    imas na stranici br telefona pa nazovi i sve pitaj

    pelene se prodaju i po komadu i u 3 vrste paketa (5 kom, 10 kom, 20 kom + zastitne)

  37. #87
    Hannah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    300

    Početno

    Stigle su gacice. Skroz su ok. Meni su jako slicne Kamarisovim.Mislim da cemo bit zadovoljni s njima.Nema vise mokre buse
    Neugodno me jedino iznenadilo tih 15 kn poštarine po narucenom komadu robe. A stiglo je Overseas-om koji si je jos uzeo 10 kn.Tako da sam pri narudžbi 2 proizvoda fulala 40 kn utaman iliti bez veze

  38. #88
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    meni je pelena na drukere odlicna, ali ona na cicak mu se jako ureze u struku, tako da preporucam drukere, iako su skuplji.

    gacice su mi odlicne, iako su one iz promo pakta malo vece od onih sto sam posebnno narucila iako je isti broj - 0 :?

  39. #89
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Citiraj vanjci prvotno napisa
    ja sam preko neta narucila samo jednu (sa cickom) i zastitne i jako sam zadovoljna, najbolje od svih kupovnih
    :shock: šta stvarnooooooo???

  40. #90
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    pa moze sve sve kupovati po komad

  41. #91
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Nemam baš previše iskustva sa platnenima, ali s ovima sam jako zadovoljna, uzeli pelene na drukere i zaštitne, i sve 5! (jedino je poštarina preskupa!)

  42. #92
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    pitanje, dal zastitne imaju oko nogice onaj dodatak kao kamaris?
    nadam se da me kuzite

  43. #93
    Hannah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    300

    Početno

    Mislim da znam na sto mislis,nemaju dodatni dio oko nozice,vec se porub(ona mekana tkanina sto dolazi na kozu)proteze cijelim rubom gacica.Ali nama su stvarno ok! Kamarisove su nam dobre,ali sve su nam bile presiroke u struku.Drukeri su sve rijesili!

  44. #94
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Pitanje za webmamu (a i ostale)

    Jeste li primjetili da se u zadnjih nekoliko dana cijene platnenih smib pelena tj onih paketa, drastično mijenjaju? Ja sam jučer već bila totaalno zabrijala da sam zabrijala ali danas opet još viša cijena !!
    Eto. Tako da na žalost nećemo skoro po neki paketić, ostajemo na jednoj lijepoj plavoj sa čičkom.

    Naime, malo to i nije neki marketinški potez.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Tiwi, cijena paketa je samo jednom narasla i to zato sto je cijelo ovo vrijeme cijela bila vise nego mizerna, a sve sa ciljem da se sto vise ljudi upozna sa smibovim pelenama.

    U to vrijeme smo prodali toliko pelena da nismo stigli pratiti sve to proizvodnjom, znaci da su ljudi bili zadovoljni, a to sam citala i ovdje

    Znaci, ne bi trebalo biti iznenađenja, sa promotivne cijene je skocilo na donekle isplativu, a jos uvijek se mozemo dogovarati o popustima na gotovinu i plaćanje predračunom 8)

  46. #96
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Webmama tnx na odgovoru! Već sam mislila da je u pitanju totalni "zamor materijala" (iako nisam daleko..). Reci, može li se paketić podići osobno (da ne mora dolaziti dečko u Samobor, iako je vrlo pristojan) . Plaćanje predračunom.. vrijedi ak se dobro sjećam za firme. Dakle, samo gotovina. I nije bed, pogotovo ak dobijemo kakav popust

    Pelenice su mi jako drage, osobito zato što su dovoljo uske između nogica i dovoljno tanke da beba ne izgleda bedasto kad se obuče. Naravno, to je iskustvo s plavom na čičak, ali pretpostavljam da je isto i sa onima na drukere. Nego, ima li mogućnosti da dobijemo samo plave i žute - bez rozih? I da, htjedoh pitati, zašto ih nema u nekom dućanu za kupiti (moja frendica ima duć sa bebi opremom)?

  47. #97
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Sad sam tek skužila utjecaj marketinga i marketinškog razmišljanja u svom postu .. A bar sam nahvalila pelene

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Reci, može li se paketić podići osobno (da ne mora dolaziti dečko u Samobor, iako je vrlo pristojan).
    Naravno da može!

    Plaćanje predračunom.. vrijedi ak se dobro sjećam za firme. Dakle, samo gotovina. I nije bed, pogotovo ak dobijemo kakav popust
    Ne, to je i za privatne osobe, plaćanje unaprijed, internet bankingom

    Pelenice su mi jako drage, osobito zato što su dovoljo uske između nogica i dovoljno tanke da beba ne izgleda bedasto kad se obuče. Naravno, to je iskustvo s plavom na čičak, ali pretpostavljam da je isto i sa onima na drukere.
    Bas mi je drago da je tako, isti je kroj i sa cickom i sa drukerima.

    Nego, ima li mogućnosti da dobijemo samo plave i žute - bez rozih?
    Ajme kolko pitanjaaaaa. Naravno da se mogu iskombinirati boje koje ti pasu.

    I da, htjedoh pitati, zašto ih nema u nekom dućanu za kupiti (moja frendica ima duć sa bebi opremom)?
    Zato što još uvijek šiva samo jedna osoba koja ne stiže raditi količine za veleprodaju, ali razmišljam o tome intenzivno. Super info, hvala ti!

  49. #99
    Hannah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    300

    Početno

    Konaktirala me je osoba sa smib-a i objasnila troskove postarine.
    Da ja ne zbrljam sa pojasnjavanjem evo sto kaze :
    "15 kuna po komadu je samo za male kolicine, upravo zato da Vama smanjimo troskove oko malih narudzbi. Kod dva komada se narudzba penje na 30, a kod visih je fiksna i iznosi 35 kuna - da bi se za iznos od 500 kuna potpuno oslobodili troskova placanja postarine. Zao mi je ako ste shvatili da se po SVAKOM komadu naplacuje

    I naravno, uvijek je jeftinije ako ste platili karticom ili direktno na
    racun, jer nam se naplacuje i transfer gotovine i to 7% po iznosu paketa.

    Na zalost mi smo drzava sa najskupljim troskovima potarine, ali zato se mi trudimo imati nize cijene nego u ducanima. Tako da sto vise narucite, vise Vam se isplati"

    Ovo je za sve koji su krivo,kao ja, shvatili iznos postarine

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ja sam danas slucajno vidjela smib pelene i totalno sam zadivljena...

    idem si posudit neku malu guzu za prematanje

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •