Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 204

Tema: hiperstimulacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno hiperstimulacija

    Punkcija je bila jučer. Osjećam nadutost u abdomenu. Ništa drugo, osim šta me naravno, malo boli i stomak od same punkcije. Da li mi se sprema hiperstimulacija? Šta mislite?
    Nakon koliko dana mogu znati da li je to normalno ili mi se sprema HS?

  2. #2
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Vjerujem da ti je ta bol od punkcije. Vidjet ćeš još za koji dan. Držim fige da NIJE

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    I ja drzim fige da nije ali to mozes saznati odmah na temelju rezultata estradiola u krvi. Provjeravaj kolicinu urina, ako manje piskis, ako si natecena, ako imas problema sa disanjem onda se odmah javi svom doktoru. U medjuvremenu uzimaj dosta tekucine. I javi se kako si.

  4. #4
    sandraks avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    Garfy, nadam se da nije hipers....no, kroz dan, dva ćeš vidjeti...cureke su ti sve napisale...negdi sam pročitala da hipers. ne šteti implataciji zametka, nego čak i pogoduje....nije mi baš bilo jasno zakaj, al' nije ni bitno!! Važno da ne šteti! Držim fige

  5. #5
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Citiraj sandraks prvotno napisa
    .negdi sam pročitala da hipers. ne šteti implataciji zametka, nego čak i pogoduje....nije mi baš bilo jasno zakaj, al' nije ni bitno!! Važno da ne šteti! Držim fige

    Ovo bi mi dobro došlo

  6. #6
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    garfy nadam se da nije hs, ali evo pročitaj u tekstu kao ćeš ju prepoznati

    kako prepoznati ohss

  7. #7
    DijanaP

    Početno

    evo mojih simptoma hiperstimulacije: mučnina, slabost, nesvjestica, grčevi u donjem dijelu trbuha prilikom konzumacije bilo čega.
    ovo što si napisala ne zvuči tako. bitno je mirovati zbor jajnika koji puno veći nego u prirodnom ciklusu, i izmrcvareni.
    držim fige i ne brini.

  8. #8
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Garfy, pij tekućinu (vodu) i prati koliko piškiš. Ako izmokravaš malo reci doktoru obavezno, kao što su cure rekle po nalazu krvi dr. će znati kakvo je stanje. I bilo bi dobro da primiš koju bocu infuzije, to pomaže

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    201

    Početno

    Garfy, ne brigaj! Odmori se par dana i pripremi udomljavanje malih mrvica
    Nadam se da ćemo zajedno odbrojavati :D
    btw.ja idem sutra na punkciju

  10. #10
    Malac

    Početno

    Uz tebe smo Garfy. Jana fige i za tebe.

  11. #11
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Garfy pij dosta tekućine, prati izmokravanje.
    Probaj naći sok Gatorade, meni su ga preporučili i pomogao mi je, jedi dosta rajčice i Dukatele.

    Sretno

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Pijem ogromne količine vode. Stalno je boca kraj mene. Nemam mučnine, dosta mokrim i mokrača mi nije tamna već bistra. Nadam se da je to ipak od punkcije. Doktor mi je rekao već prije punkcije da sam blago hiperstimulirana a onda nakon punkcije da je sve u redu. Danas mi je transfer i nadam se da će sve biti u redu. Malo se teže krećem od te nadutosti ali nije neizdrživo, pa se nadam....

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Citiraj jana prvotno napisa
    Nadam se da ćemo zajedno odbrojavati :D
    btw.ja idem sutra na punkciju

    S R E T N O O O
    Javi se!

  14. #14
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Garfy, moji simptomi:

    - otežano mokrenje tj. jako male količine mokraće;
    - jaka nadutost u trbuhu, trbuh cijeli tvrd na opip, kad nešto pojedem kao kamen;
    - otežano hodanje;
    - na UZV-u bez cisti, samo dosta povećani jajnici.

    Meni se razvilo nakon transfera, nije bilo dramatično (tj. na UZV-u nije bilo cisti, nego dosta povećani jajnici). Moja priv. gino (nisam mogla dočekati red na VV-u) mi je dala vadit krv (minerale) i kad je vidila da je to u redu rekla mi je da par dana pijem 2 l vode dnevno, da ne jedem tešku hranu, da to vrijeme konzumiram malo više soli. Njen savjet je bio da se mogu lagano kretat po kući (peglanje, kuhanje, lagana šetnja), al da ne idem radit. Smirilo se nakon par dana (nije bilo cisti samo su mi jajnici bili povećani).

    Ako te dr. gledao na UZV i vidio da se situacija smiruje ja se ne bih brinula, ali evo mojih znakova da se znaš ravnati. I ne razvije svaka žena, hvala Bogu, HS !

    Još jednom sretno!!!

  15. #15
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Garfy ...

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Garfy, pridruzujem se curkama. Pij puno puno tekucine (ako mozes vise od 2 litre dnevno) i sto vise se odmaraj. Hiperstimulacija koja se vec smirila ponovo moze buknuti kad HcG pocne rasti .... Cuvaj se

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    13

    Početno

    garfy

  18. #18
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj Maxime prvotno napisa
    Hiperstimulacija koja se vec smirila ponovo moze buknuti kad HcG pocne rasti .... Cuvaj se
    Može, ali i ne mora.
    I ja sam zadnji puta imala blagu HS koja se nije pogoršala rastom HcG-a.

    Garfy, draga, drži se!

  19. #19
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Garfy

  20. #20
    Mary Ann avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zelina
    Postovi
    173

    Početno

    Molim pomoć,
    Punkcija je bila u petak i nije bilo ET jer stanice nisu bile dobre.
    Od petka svaki dan imam sve veće bolove u trbuhu i trbuh mi je ogroman, stalno moram mokriti pa sam jučer išla svojoj ginićki da me pogleda i zaključak je ovakav:
    lijevi jajnik je dosta povećan i to 5,8 cm i pun je cistica, a desni ništa, u trbušnoj šupljini imam tekućine ali nije prestrašno pa mi je rekla neka pripazim i ako će mi biti gore da odem u bolnicu. I zamislite rekla mi je da ću na desnom jajniku imati ovulaciju :shock:
    Pošto sam ja osoba koja ne voli dramatizirati ja se stalno tješim da će mi biti bolje ali meni je sve gore. Jedva odsjedim na poslu osam sati imam mučnine i osječam se kao balon (samo što ne poletim).

    trebam vaše mudre savjete i pomoć da odlučim dali da odem ujutro u bolnicu ili će mi biti bolje samo od sebe

    unaprijed zahvaljujem

  21. #21
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    doktorica vjerojatno zna o čemu priča pa možda ingrad kod tebe zabije gol

    nego, simptomi bi ti se trebali polako povlačiti.
    vdjet ćeš, ako te bude toliko pritiskalo da će te boljeti dok dišeš i ako ne budeš mokrila kako treba onda idi u bolnicu.

    probja sad početi mjeriti unos i iznos tekućine i vidjeti jel su ti brojčice u ravnoteži (unos bi trebao biti približan iznosu)

    imaš u našoj brošuri dosta detaljno opisano što napraviti u slučaju kojeg simptoma OHSS.

    I navijamo za onaj gol -makar pazi s tim uvećanim jajnikom

    http://peternel.ipapercms.dk/demos/RODA/Neplodnost/

  22. #22
    Mary Ann avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zelina
    Postovi
    173

    Početno

    hvala,
    (stvarno si zapamtila moj ingrad)

  23. #23
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    sretno!

  24. #24
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    mene samo zbunjuje zasto u brosuri i na portalu pise da se simptomi javljaju par dana nakon punkcije jer bar meni, a eto i Mary Ann, barbie i jos dosta cura simptomi su se pojavili odmah, nekoliko sati nakon punkcije

  25. #25
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    ne znam, to je preneseno iz izvora koji su navedeni u brošuri, nije iz moje glave.

    mogli bismo pitati doktora više o tome.

    ja sam npr. simptome hiper imala i prije punkcije, ali one najžešće kad sam ostala trudna, znači kad je beta krenula rasti.

    možda je kod vas to povezano sa djelovanjem štoperice, zaista ne znam.

    treba definitivno pitati doktora.

    a kako je tebi pujice?

  26. #26
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    meni je bilo najgore odmah prve dane, toliko sam se napuhnula da mi je stiskalo pluca pa nisam mogla bas dobro disat, a stiskalo je i zeludac pa nisam mogla bas ni jest

    sad je tocno tjedan dana, gornji dio je splasnuo, ali oko struka i pupka sam jos uvijek napuhnuta dosta jako

    mislim da su mi malo pogorsale i ove vrucine jer puno pijem al se voda zadrzava pa mi je ova dva dana i tlak uzasno visok u usporedbi s inace

  27. #27
    Mary Ann avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zelina
    Postovi
    173

    Početno

    kod mene ipak ide na bolje, danas me manje boli i malo mi se smanjio trbuh
    evo još jedno iskustvo je iza mene

  28. #28
    barbi26 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    401

    Početno

    Ja se jako brinem oko ovog dijela "kad poče rasti hcg" (nadam se da će do njega doći ) Da li se opet javlja bol ili samo osjećaj nadutosti?

    Jučer na transferu moji ovariji su bili 7x5 i 7x6 ( a inače su mi oko 2x3), ali na svu sreću više ne bole. dr je napisao količina vode osrednje, ali meni je trbuh jako napet, jako povečan, i također mi je otežano disanje. ne mogu duboko udahnuti i povremeno me presjeca oko srca. Pijem puno i piškim puno (jako puno).Povračanje je isto prestalo, pa se nadam da se estradiol uravnotežio.

  29. #29
    barbi26 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    401

    Početno

    Pujica i Mary Ane, da vam brzo prođe!

  30. #30
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Kako se i ja spreemam na prvi Ivf , trebam li paziti posebno na nešto što se tiče hiperstimulacije, učiniti nešto preventivno? Kada se i zašto javlja?

  31. #31
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj rvukovi2 prvotno napisa

    možda je kod vas to povezano sa djelovanjem štoperice, zaista ne znam.

    treba definitivno pitati doktora.
    Evo, ja sam u AIH postupku, primila sam 10 ampula Menopura, i za manje od 24 h nakon Ovitrella su počeli prvi simptomi, osjećaj da mi je mjehur pun, a izmokrim malo....Danas je bio AIH pa me doc. upozorio na mogućnost pojave OHSS, i objasnio mi da to ima veze sa injektiranjem hcg-a. I tijekom dana, jajnici su počeli sve više pritiskati...Srećom, sve ovo su blagi simptomi, a nadam se da će tako i ostati.
    Eto, još jedno iskustvo više...

  32. #32
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Pitanje: stalni osjećaj da je mjehur pun, sad je nadopunjen i osjećajem peckanja i žarenja, kao kod urinarne infekcije Jel bi to isto mogla biti posljedica HS (i zadržavanja mokraće u tijelu uslijed otežanog mokrenja) ili sam toliki pehist da sam baš nakon ili za vrijeme ovulacije pokupila nekakvu infekciju? Što mislite? Ima li tko slično iskustvo?

  33. #33
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    mene nije zarilo, ali me onak bolilo dok bi tek prve kapi kretale, valjda zbog silnog pritiska na mjehur

    meni puno pomaze piti iso sport, od njega najlakse mokrim i ne napuhnem se tak jako bas

  34. #34
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    pujica, thanks!

  35. #35
    barbi26 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    401

    Početno

    Mene isto nije ništa žarilo, eventualno bi me mali peckalo kod prvih par kapljica, ali samo pokoji put, uglavnom kad sam malo piškila.

    Meni je dr dao fragmin injekcije da mi pomognu oko hs, i ide na bolje. Danas sam skoro sasvim dobro, još samo malo napuhnut trbuh.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Cure,
    meni je dr samo na UZV rekla da ima puno folikula. Nije to nazvala hiperstimulacijom. Ali ja svakako osjecam nadutost, tesko disanje i dosta toga sto ste ovdje nabrojile (osim povracanja). Osim toga, nakon aspiracije su mi dali infuziju (mislim neki albumin, ako sam dobro vidjela). Jeli to OHSS?
    I jos bih vas pitala, citajuci cijeli ovaj post nisam nigdje jasno nasla - kakav utjecaj ima OHSS na uspjeh IVF tj. implantaciju? Mislim, svugdje pise da je OHSS jako losa stvar ali ako je samo do tog osjecaja nadutosti, lako mi je zato. Ako ce ET biti uspjesan, izdrzat cu sve.
    Zbog cega je to konkretno stetno?

  37. #37
    nadda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    505

    Početno

    Da sad ponovo ne pišemo sve,malo potraži imaš sve o tome,ovisi sve koji je tebi stupanj ako imaš.Ne utječe na implatacija jer ja sam imala HS prije ET i ostala sam trudna,ali HS se u trudnoći pogoršava tako da odmah na vrijeme to pitaš dr.ako sumnjaš.
    Pazi da li mokriš dovoljno,da li si naduta,teško dišeš,a i dr.ti je trebala to vidjeti na UZV jer bi ti vidjela na jajnicima.

  38. #38
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Ja sam od HS odmah bila hospitalizirana, moji simptomi su bili extra jaki.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Ja sam poslije ponkcije primila infuziju (mislim albumin, tako nešto) valjda jer sam bila lagano hiper :? , ali nije mi nitko objašnjavao detalje.
    Sad nakon ET, imam "trbuh kao balon" i ako se naglo ustanem ili napravim neki "krivi" pokret malo me žigne u jajnicima. Ništa prestrašno. Mokrim često i, čini mi se, dosta. Stavljam utriće 3x2.
    Prema svemu što sam pročitala o OHSS, svoje bih simptome svrstala u blage do srednje pa nisam paničarila niti zvala dr. Mislite li da će to samo od sebe proći, i da ne treba zvati dr ako se ne pogorša?
    Sve su mi hlače malene

  40. #40

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    399

    Početno

    annabell, ja sam ti imala HS dva puta, obadva puta popračen jakim bolovima na području jajnika koja se proširila (valjda neka refleksija) do bubrega, tak da više nisam znala šta me boli. I to je bol bila konstantna, bez obzira na mirovanje ili gibanje.
    Drugi puta sam uz bolove i zadržavala tekučinu, napuhnula se do cica, ko da ću roditi. Pupak mi se tak rastegnuo (kao oko od Kineza) da ga skoro nije ne bilo, nisam mogla sjediti pred trbuhom, nego sam morala spustiti sjedalo u autu dok me MM vozio u bolnicu, nisam mogla udahnuti do kraja, a uz to sve u 2 dana dobila 5-6 kilograma koji su naravno nestali kad sam splasnula.
    Evo to su ti moji simptomi HSa, pa ak možeš šta usporediti... a nadam se da ne možeš i da je tvoja HS blaga.
    Ti samo miruj, pij puuuuno tekućine i pripazi malo koliko mokriš, pa se nadam da će sve dobro proći i na kraju rezultirati sa trudnoćom.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    ma moram se nasmijati tvojim usporedbama i opisima
    Ne samo da su komični nego su jako korisni i stvarno mogu zaključiti da je onda ovo moje stanje sasvim u redu. Napuhnuta jesam ali sve mogu normalno (osim što su mi neudobne sve stare uske hlače tj. definitivno imam par kila više), i najvažnije, dosta normalno (iako češće) mokrim (a to je kako sam shvatila najbitnije). Čak mi se čini, kako dani prolaze da se smanjuju simptomi.
    Osim toga ja sam inače "lijeni tip" što se tiče probave tako da mi se čini da mi se pojačala ta nadutost i zbog zatvora, ali ovo što si opisala, tako se ne osjećam. Hvala ti!
    "pupak ko oko kineza

  42. #42
    mala Ina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Petrinja
    Postovi
    193

    Početno

    Sad nakon ET, imam "trbuh kao balon" i ako se naglo ustanem ili napravim neki "krivi" pokret malo me žigne u jajnicima. Ništa prestrašno. Mokrim često i, čini mi se, dosta. Stavljam utriće 3x2.
    Prema svemu što sam pročitala o OHSS, svoje bih simptome svrstala u blage do srednje pa nisam paničarila niti zvala dr. Sve su mi hlače malene
    annabel, u istom smo sosu. Imam iste simptome, ali još se ne zabrinjavam. Sve isto kao i u prošlom postupku. Osim što su mi grudi sad normalne. Prošli put su za 2 broja veće bile, a i ovako ih imam previše MM kaže da se već ponašam kao trudnica, gegam se, sjedim na pola stolice... Iz njegovih usta u Božje uši.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj mala Ina prvotno napisa
    Iz njegovih usta u Božje uši.
    Upravo tako :D !!

    Meni je danas šesti dan od ET i više se ne osjećam isto. Ne mogu reći da je trbuh splasnuo ali sad više izgledam kao da mi je ostalo par kila više oko pojasa... Dakle trbuh mi je svakako veći nego prije ali nema više bolnih pokreta niti je tako napet, niti me toliko smeta rub od hlača kao u početku. Možda to znači da su se jajnici smirili.
    Mogla bih čak reći da se osjećam potpuno kao i prije, osim .. grudi. Ja ih inače "imam premalo", pa volim kad malo rastu izvan svog broja ali ovaj sad osjećaj je više kao dva balona napunjena s vodom. Ne bolno, ali dosta nezgodno :/ .
    Hm, nadam se da je to neki trudnicki simptom....

  44. #44
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Cure, postoji li mogucnost da imam simptome hiperstimulacije 6 dana nakon punkcije i uzimanja terapije???
    Imam ozbiljne bolove u predjelu maternice i jajnika i sad mi frendica baci bubu u uho sa hiperstimulacijom :?
    Napuhnuta sam ko balon
    Do ET nije ni doslo, jer mi se JS nisu oplodile....

  45. #45
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Cure, postoji li mogucnost da imam simptome hiperstimulacije 6 dana nakon punkcije i uzimanja terapije???
    Imam ozbiljne bolove u predjelu maternice i jajnika i sad mi frendica baci bubu u uho sa hiperstimulacijom :?
    Napuhnuta sam ko balon
    Do ET nije ni doslo, jer mi se JS nisu oplodile....
    Da, naravno! Toje upravo vrijeme kad se HS i javlja. Mokriš li redovito i je li urin smanjen ili normalno. Otiđi na UZV, kod tebe nema straha od vaginalnog pregleda vag. sondom jer nije bilo transfera i ev. trudnoće. Pogledaj i gore pod važno u Rodinoj brošuri o neplodnosti, hiperstimulacija i njeni znaci su upravo s-a-v-r-š-e-n-o objašnjeni - imaš jednostavne ako ovo - onda to tablice.

  46. #46
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Hvala ina.....mislim da imam blaze simptome pa ne znam s obzirom da je moja primana ginekologica radila ujutro, da li da odem na SD na hitan prijem, pa da me na ginekologiji pogledaju? Sto vi mislite? Za sada su simptomi dosta jaki bolovi u donjem dijelu trbuha, poprilicna nadutost, lagana mucnina, proljev sam uzasan jucer imala, mokrim nesto manje nego inace ali ne jako.....fakat ne znam sto da radim :/

  47. #47
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Hvala ina.....mislim da imam blaze simptome pa ne znam s obzirom da je moja primana ginekologica radila ujutro, da li da odem na SD na hitan prijem, pa da me na ginekologiji pogledaju? Sto vi mislite? Za sada su simptomi dosta jaki bolovi u donjem dijelu trbuha, poprilicna nadutost, lagana mucnina, proljev sam uzasan jucer imala, mokrim nesto manje nego inace ali ne jako.....fakat ne znam sto da radim :/
    SD - hitan prijem - tako bih ja. Riješit će te unutar sat-dva, odi da vide, bolje ti je gore nego kod općih ginića.

  48. #48
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Bila na SD, blaga hiperstimulacija. Piti puno tekucine (caja, pive, cedevite i slicne diuretike) i kontolirati da je urin bisti i da koliko popijem, toliko i izadje iz mene...mirovanje....
    Kontola u petak.
    Hvala ti ina na savjetima

  49. #49
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    tikica~~~~~~~~~~~~~ da HS što prije prođe . drži se draga .

  50. #50
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    probaj pit isosport od vindije meni je to najbolje pomagalo kod HS-a

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •