Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 204 od 204

Tema: hiperstimulacija

  1. #201

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    94

    Početno

    Milasova8,
    Kao sto znas meni je hiper prijetio. Koliko mi se cini po tvojim simptomima, si si vec u hiperu zbog naduvanog stomaka i slobodne tecnosti. Ono koliko ja znam jeste da moras piti bas dosta tecnosti 3-4l dnevno, jesti dosta proteina (meso, mladi sir, bjelanjak od jajeta). Ja sam pila i napitak nutridrink i meni je sve ovo zajedno pomoglo da ne dodjem do hipera.
    Ne znam mnogo o ovome, ali se nadam da sam koliko-toliko pomogla.

  2. #202

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Na kraju sam hospitalizirana,punktirana mi je slobodna tekucina-gotovo litru i puno je lakse..treba jos vremena da se sve vrati u normalu,ali kako je bilo sada je dobro..
    Hvala Bogu pa transfer je odgoden,inace bi bilo gadno..

    Sad me zanima ukoliko je netko to prosao,menstruacija dode normalno ili kasni ili?
    Dali hiper poremeti ciklus?

  3. #203
    Dulcinea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    109

    Početno

    milasova8 meni se ciklus jako poremetio u hiperu. Prošlo je godina od tad, ne znam točno, ali znam da sam mengu dobila za vrijeme ležanja u bolnici i to puno obilniju nego inače. Znači nekih tjedan dana od punkcije. Možda i manje. Ne znači da će i tebi tako. Brz oporavak i sretno!

  4. #204
    velikavisoka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    Pozdrav,

    podižem temu nakon skoro 2 godine...

    Ima li tko ikakvu info tj koga mi preporučate za komplikacije IVF-a bilogdje, u Češkoj, Europi...

    Naime, ne pitam za sebe, već za dobru frendicu, da ne bi bilo zabune.

    Vrlo kratko, radi se o ozbiljno zapuštenom OHSS-u (govorimo o periodu cca 9 godina) koji je prešao, sumnja se, u CLS (capilary leak syndrome). Žena je sa svojih 60 kg uobičajene težine došla na 108kg i ne mrda, samo buja (pije samo vodu i jede zelenje, nije debljina). Tjedno dobiva 3-4kg. Prošla sve moguće dr u RH i sad je doslovno pred zidom, a stanje se samo pogoršava. Dakle ako itko, bilo tko zna nekog dr koji se bavi teškim komplikacijama IVF-a, molim preporuku...

    Navodno postoji i neki dobar reproduktivni endokrinolog na VV, ali shvaćam da ovo nije tema o VV, ako slučajno netko ovdje postoji tko mu zna ime, molim i tu info...

    U međuvremenu je poslala papire u PFC pa čeka odgovor tj termin za skype konzultacije ili što će joj već preporučiti s obzirom na situaciju...

    Hvala puno unaprijed..

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •