Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: na plivanje sa bebom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno na plivanje sa bebom

    kako mi infant potty katastrofa nije dovoljna, odlucila sam sa malim krenuti na plivanje za bebe (tu se moze poceti sa 2 mjeseca)

    kupili smo neke gace koje su kao posebno postavljene za nezgode u bazenu jer navodno male bebe vole kakati kad se opuste u toploj vodi dok plivaju

    ima neko iskustva sa tim?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    41

    Početno

    Mi vec vise od dva mjeseca svaki tjedan idemo na kupanje s bebom. Sad smo presli u napredniju grupu tj. u Zlatne ribice :D :D

    Gace imamo obicne jer su nama rekli da bebe u vodi NE kakaju. U ova dva mjeseca nisam ni vidjela da se to desilo nekoj bebi.
    Jedino sto se desava da se popiski u sjedalici kad ga nosimo do bazena .

    Nasa iskustva s bazenom su odlicna jer bi nama Tin kad bi ga kupali u kadici plakao a kroz ta kupanja u bazenu je zavolio vodu pa sad s kupanjem vise nema problema. Ma super je vidjeti kak bebice zapravo uzivaju u vodi i kak se opuste.

    Jos ne plivamo ali ronjenje smo u potpunosti savladali :D :D .

    Uzivancija za cijelu obitelj.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    znaci ja mogu ocekivati da mali uziva od prve sekunde jer on uziva kad se kupa ili tusira (uvijek se kupa ili samnom ili sa tatom, u kadici za bebe se okupao 2 put, toliko koliko smo morali vjezbati sa sestrom kupanje bebe)

    kad ste bebe poceli kupati u moru?

  4. #4
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mi smo se u moru kupali prošle godine cijeli 7. i 8. mjesec. Sven je uživao. A da ne govorim da nije bio bolestan cijelu zimu.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Mi živimo na moru i Nicole smo stavili u more u 7 mj. i tada je imala 3,5mj.Prvo smo joj močili samo nogice i ruke a kasnije čitavo tijelo i to u položaju kao da je kupaš u kadici.Poslije u 8 mj. sa 4,5 mj.čak smo je i potapljali.Mi smo stajali na obali a nju smo prvo gurnuli do brade u more pa van i tako par puta a ponekad i čitavu glavu.Ona je uživala ali je stalno jednu rukicu držala u ustima :D .Poslije kupanja bi cicala i zaspala :D .Bili smo na moru svaki dan od 16oo pa do zalaza sunca a kada smo bili na gd ujutro smo išli u hlad i to od 100-1300.

  6. #6
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čini mi se da je svojevremeno u Zg postojalo plivanje za bebe - je l' na Mladosti možda..? zna li netko nešto o tome?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    sebastian se ne kupa u onoj kadici za djecu nego se ili tusira ili kupa u kadi sa jednim od nas dvoje

    ja njega ne mogu kupati u ovom moru jer je temperatura vode kad je najtoplije otprilike 15

    razmisljam si da mu na plazu nosim bazencic na napuhavanje pa ostavim da se vodica ugrije na suncu

  8. #8
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Napravi to, jer je morska voda super, samo ga poslije doma ipak i isperi da se koža ne iziritira.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •