Ovaj topic je samo za priče,svatko tko želi može napisati svoju i razveseliti nas
Svi komentari bit će brisani.



Čudo ili šta već,ali ja sam trudna!

bas sam bila pomalo zabrinuta zasto mi menga ne dolazi, bila sam sigurna da je neki poremecaj od stimulacije u proslom ciklusu ili cista. moje cure (prepoznat ce se one) su me nagovarale da napravim test, ali zaista nisam imala snage za jos jedan minus.

muz me nagovorio da kupim test i popiskim se, a ostalo ce on.

tako je i bilo.

ne, sigurno si ne mozete zamisliti moju zbunjenost kada je mm rekao; evo, odmah se vidi da su 2 crtice... ne mozete zamisliti ni osjecaj tuposti i zujanja u mojoj glavi kada sam gledala u to cudo; 2 divne debele ljubicaste crte... i vjerojatno mi necete vjerovati da te noci nisam spavala nego do jutra gledala u test.

ujutro sam isla vaditi betu i jos se vise sokirala kada sam dobila nalaz 1956 (32 dc), dva dana kasnije 3249 (34 dc).

i jedva sam disala od straha ovih tjedan dana... i jedva docekala danasnji dan i prvi uzv pregled (5+3); u uterusu gestacijski mjehuric sa zumanjcanom vrecicom.


dakle, nakon 9 punkcija, 4 stimulacije i 3 transfera, nakon 3 godine neplodnosti s obje strane (mm oligoasthenozoospermia, ja s neprohodnim jajovodima) - ja sam TRUDNA prirodnim putem

jako se nadam da ce sve dalje biti u redu i da cu sredinom prosinca dobiti malog

Egemama