Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 214

Tema: Tko je tu?

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    436

    Početno

    Citiraj lada1970 prvotno napisa
    jos mjesec i po i stzemo moja dvoipolgodisnja kcer i ja,malo me strah cure (decki), daj me ohrabrite!!!!!!!
    ma nemas se sta brinuti...najveca utjeha ce ti biti tvoja kcerkica....bar je tako i meni....mozda ce biti i teze iz pocetka...no sa vremenom sve lakse i lakse...
    znas kako kazu...bolje sam nego u losem drustvu

  2. #152

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Citiraj lada1970 prvotno napisa
    jos mjesec i po i stzemo moja dvoipolgodisnja kcer i ja,malo me strah cure (decki), daj me ohrabrite!!!!!!!
    Pa onda si najgore obavila....

    Dobrodošla! Viš nas ovdje velike cure i dečke...

  3. #153

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    bella italia
    Postovi
    4

    Početno

    Single,Stea hvala vam ,cesto se nocu prevrcem imislim na sta ce to sve skupa liciti,hocu li sve stici,hocu li biti zucljiva i nerozna prema njoj od obveza i odgovornosti!!?? sada ne radim i u inozemstvu sam ,real life pocinje u studenom i nemam blage veze kako cu i kako cemo!tjesim se (ha,ha) Krlezom i "onim"; nigdar ni bilo da ni nekak bilo,nigdar ne bu da nikak ne bu(steta sto ne mozete cuti kako izgovaram stihove ,jer sam dalmatinka). u sv. sl. vasa reakcija na moj stidljivi vapaj panike mi je dala injekciju elana.Idem staviti kanu na kosu jer sam se u ovome mraku-braku zapustila i ogrubila ,eeee i to je vasa zasluga.Cujemo se ,vjerujem da ce biti tema i problema na pretek ,valjda cemo ih rjesavati u hodu? :/

  4. #154
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Lada, niš se ne sekiraj! Ovdje ćeš uvijek naći nekog

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    lada1970, ...

  6. #156

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    bella italia
    Postovi
    4

    Početno

    natasa.lucky day,saljem vam smrkljavu ,viroznu pusu,ma isto je pusa

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    436

    Početno

    lada, kako si nam?
    sve ok?
    u kojem gradu zivis?

  8. #158
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    vidim već dugo se nitko nije prijavio..
    mislim da i ja spadam ovdje. iako još nismo službeno rastavljeni, mm ne žvi s nama već 6 mj.
    imamo troje prekrasne dječice. za koje se mm sve manje brine..
    zanima me, ima li koja samohrana majka s troje malodobne djece? kako uspijevate?
    mm stalno najavljuje da će se vratiti, a vrijeme prolazi i prolazi i ja sam već na rubu. mislim si ako je radje vani navečer i popodne nego s djecom i sa mnom, gotovo je, i nekako sam se pomirila s time.

  9. #159
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Evo cure, i ja vam se pridružujem iako brakorazvodna parnica još nije gotova, ali naš brak jest. Ovih se dana selim i veselim se novom životu.

  10. #160
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    iridana

  11. #161
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    I ja sam se našla na ovom pdf-u. BM mi je na petak 13. priopćio da si je našao stan, a na Valentinovo se iselio

    Istina, duuuugo i predugo smo se svađali i oboje smo znali da je kraj ali nam je bilo teško 'prerezati', al eto, sad je to to.

    No, više me nije briga za nas nego samo za naše dijete. Ona se pretvara da se niš ne događa, ili fakat ne kuži da je tata otišao, ali to je bilo pred 3 dana, tako da tko zna kaj nas još čeka. No njen tata i ja smo se složili da ćemo se svojski potruditi da ne osijeti, tj. tata će često biti s njom.

    Lakše mi je kad ovdje čitam pozitivne i optimistične postove, lakše povjerujem da još ima sreće i nakon rastave ... :/

  12. #162
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj modesty71 prvotno napisa
    No njen tata i ja smo se složili da ćemo se svojski potruditi da ne osijeti, tj. tata će često biti s njom.
    Modesti, ja sam uvjerena da ovo možete postići, i zbog vas i zbog curice...

  13. #163
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj modesty71 prvotno napisa
    I ja sam se našla na ovom pdf-u. BM mi je na petak 13. priopćio da si je našao stan, a na Valentinovo se iselio

    Istina, duuuugo i predugo smo se svađali i oboje smo znali da je kraj ali nam je bilo teško 'prerezati', al eto, sad je to to.

    No, više me nije briga za nas nego samo za naše dijete. Ona se pretvara da se niš ne događa, ili fakat ne kuži da je tata otišao, ali to je bilo pred 3 dana, tako da tko zna kaj nas još čeka. No njen tata i ja smo se složili da ćemo se svojski potruditi da ne osijeti, tj. tata će često biti s njom.

    Lakše mi je kad ovdje čitam pozitivne i optimistične postove, lakše povjerujem da još ima sreće i nakon rastave ... :/
    evo i mene (ponovno)
    modesty i mi smo ucinili isto samo sto sam se ja iselila (na Valentinovo)

  14. #164

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Evo i ja se ovdje pridružujem .Prošlo je već tjedan dana od kaako je moj suprug otišao im mog stana . Bilo mi je teško no sda već ide na bolje . Pokušat ćemo našem sinu omogućiti da ima i mamau i tatu iako mi nismo zajedno .

  15. #165
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    javljam se opet jer sad je napokon čista situacija. uglavnom, on ima drugu i s njom dijete, i to sam doznala na bizaran način. niti je rastumačio našoj djeci da odlazi, a meni pogotovo pa se pitam kakav je to otac i čovjek.
    no eto, bolje i to nego ono obmanjivanje i neizvjesnost.
    idemo dalje.

  16. #166
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Citiraj Girica prvotno napisa
    javljam se opet jer sad je napokon čista situacija. uglavnom, on ima drugu i s njom dijete, i to sam doznala na bizaran način. niti je rastumačio našoj djeci da odlazi, a meni pogotovo pa se pitam kakav je to otac i čovjek.
    no eto, bolje i to nego ono obmanjivanje i neizvjesnost.
    idemo dalje.
    Girice, žao mi je zbog tvoje dječice i tebe, što vas je doveo u takvu situaciju. Sigurna sam da ti nije lako s troje malenih, a sigurno je i pomisao da s nekom drugom ima dijete prestrašna, ali vidim da si jaka i hrabra. Ne daj se! Naša djeca su naša snaga.


  17. #167

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    far away
    Postovi
    115

    Početno

    eto i mene k vama

    samohrana sam mama malog momčića
    sretno razvedena

  18. #168
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    o bože..pa ja se nisam prijavila...
    sigurno ste neki primjetili i da smo mi ovdje..
    kao što je mrč rekla sretno razvedeni,haha...

  19. #169
    zebra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    134

    Početno

    evo i moje službene prijave
    pozdrav svima!

  20. #170

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    očemo ažuriarti listu ?
    Upisati sve novo arzvedene i smaohrane mame i tate .

  21. #171
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    hm,hm
    izgleda da se nisam ovde zabilježila sa štovanjem

  22. #172
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    evo i mene... službeno.
    nije bilo lako!

  23. #173

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    47

    Početno

    sa dugim premišljanjem, pridružujem se ovoj skupini.
    pusa svima

  24. #174
    Hannah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    300

    Početno

    Evo da se i mi napokon javimo. Veliki pozdrav svima! Držimo se skupa, dolaze blagdani i provedimo ih što ljepše sa našim mrvama.

  25. #175

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Treci kamencic od sunca
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svima!
    Ovdje sam nova i samohrana mama prekrasne djevojcice.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    29

    Početno

    pozdrav,
    evo i mene, samohrana sam majka jednomjesečne curice i bas mi nista ne fali

  27. #177
    niaa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    na otoku...
    Postovi
    12

    Početno

    Evo i mene....!

  28. #178

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    8

    Početno

    Evo i mene među vama.
    Prošla proces rastave pred 1,5g nakon 8g braka. Majka curetka od 8,5g. Bilo je teških trenutaka (za mene, a ne za malenu) ali prošlo je. I zapamtite sve prođe. S ex-om sam u ok odnosima i to je dobro za malenu.
    Sad sam sretna zbog svega i veselim se svakoj sekundi života! I drago mi je da smo si tu!

  29. #179
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    evo i mene...
    jos u papirnatom procesu, al na 2 adrese zadnjih 7mj. oboje se trudimo biti sto vise s djecom i sto bolji roditelji. ona famozna sretna mama= dobra mama mi se trenutno cini nevjerojatnom buducnoscu, al vise nije utopija

  30. #180
    cvrcak40

    Početno

    Pozdrav svima, evo i mene. Ovdje sam nova i za sada smo se samo odvojili, pa ćemo vidjet kako će se ubuduće odvijati stvari.

  31. #181
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    I ja...

  32. #182

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    Već sam dugo na ovom forumu i na raznim temama no pridružujem se sada i ovoj. Brakorazvodna parnica još nije gotova, brak je. Odselila se ja (jer je on tako htio i odlučio) zajedno sa dva prekrasna sina i napokon se život malo normalizira. Pozdrav svima!

  33. #183
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    dina, sretno!
    nadam se da je najgore prošlo...

  34. #184
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Eto i mene tu.....

  35. #185
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ola, ekipo!

  36. #186

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    7

    Početno

    evo da se i mi prijavmo.zanima me kako sve podnosite i kako izlazite na kraj.iva

  37. #187

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    15

    Početno

    Evo i mene ovdje ,mama prekrasne curice od 2,5 godine.Bm se odselio prije mjesec dana .Bilo je teško , ali malo po malo je bolje.Papirnato još nije gotovo, a budemo i to prebrodili.

  38. #188
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Dragi moji...nisam se tome nadala, ali nakon godinu i pol mučenja i trpljenja laži i prevara puklo je kad je MM pomislio da sam vreća za boksanje...Ostala sam sama sa svojim blagom i iskreno, konačno imamo mir i živimo normalno...Parnica me tek čeka i znam da će biti teško..

  39. #189
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    ..ja bi se samo htjela isto prijaviti, da sam cijelu T sama, i da ću dok beba dođe i dalje biti sama... te da ću trebati vašu punu potporu....

  40. #190
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj andynoa prvotno napisa Vidi poruku
    ..ja bi se samo htjela isto prijaviti, da sam cijelu T sama, i da ću dok beba dođe i dalje biti sama... te da ću trebati vašu punu potporu....
    Uz tebe sam, čitala sam tvoju priču i razumijem u potpunosti što prolaziš...misli na sebe i na svoju bebicu

  41. #191
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Sunčica , budi jaka, tj. svi Vi budite jaki - postali ste jedini istinski stupovi u životu svoje djece!!! Ostajte mi zdravo i dobro, mislite pozitivno i nedajte se!!!

  42. #192
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj winnerica prvotno napisa Vidi poruku
    Sunčica , budi jaka, tj. svi Vi budite jaki - postali ste jedini istinski stupovi u životu svoje djece!!! Ostajte mi zdravo i dobro, mislite pozitivno i nedajte se!!!
    Hvala puno , skupljam snagu da napišem svoju priču, moram to izbaciti iz sebe da mi bude lakše..

  43. #193
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno Evo i mene tu :(

    Drage cure, vidim da Vas ima podosta u ovoj grupi

    Dugo me nije bilo, imala sam vrlo gorku i tesku faze u svome zivotu. Naime, neke me od vas znate od prije. Za vas koje me ne znate, mlada sam mama. Imam 24 godine, preslatku malu jdevojcicu D od 10 mjeseci. Naime, i ja spadam u ovu skupinu, nazalost. Prije 4 mjeseca, kad je mojoj D bilo samo 6 mjeseci napustila sam supruga. Iako nismo jos prosli sluzbeni dio razvoda, sve me to jos ceka. Ponekad bi najradije da kad se probudim sve bude dobro i rjeseno na bilo koji nacin. Ovo me sve skupa ubija, jer nisam mogla ni sanjati da ce se moja slika buducnosti totalno promjeniti. Zamisljala sam se kao sretna supruga s mnogobrojnom djecom i divnim muzem. Ali stvarnost je ipak drukcija Moram priznati da se jako tesko s ovom cinjenicom nosim, nema dana da me ne ulovi tuga zbog svega. Najvise mi je zao moje curice koja nece moci odrasti s oba roditelja i bojim se xza nju, da ce biti necim zakinuta i da ce sebe kriviti zbog ove situacije. Tesko se mirim s time da vise necu moci djece imati, da D nece nikad imati brata ili sestru. Evo dok vam ovo pisem, imam osjecaj da sve opet prozivljavam ispocetka... Cure nemojte zamjeriti sto sam se raspisala....

  44. #194
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Amandica

  45. #195
    samohranamajka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    5

    Početno Pozdrav svima

    Nisam razvedena, ali jesam samohrana majka... Moj muz je nastradao u saobracajnoj nesreci kada je nasem sinu bilo dvadeset mjeseci. Od tada smo prosli puno toga...

    Danas, imam veselog, ali i nestasnog osnovca, prvacica. Trudimo se da zajedno prerastemo izazove i probleme koje donosi svakodnevnica.

  46. #196

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    60

    Početno

    mogi li i ja da se druzim sa vama?

  47. #197
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    I ja sam tu nakon 13 godina braka ((

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    9

    Početno

    evo i ja da se prijavim nakon 1 godine braka, neznam moze li se tako i nazvati ili bi vise odgovaralo kazati bio je to loš pokusaj!

  49. #199

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    9

    Početno

    I ja sam tu.... mah mah

  50. #200
    Ivac avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

    Početno

    Tek sad sam vidjela ovu temu gdje se upoznajemo.
    Pozdrav svima i tužno je što nas je toliko.

    Imam 33 godine i djevojčicu od 10mj. Njen tata i ja nismo vjenčani tako da nemam problema sa rastavom. Kad je mala imala 5mj istjerao nas je iz kuće nakon jednog od mnogih mnogih njegovih hiteričnih i bjesnih ispada. Naravno da sam to sve mogla puno prije presjeći, a zašto nisam to me ne pitajte, jer vjerujem da ni mnoge od vas ne bi znale odgovor. Bila sam i otirač i krpa i vreća za boksanje i zato je ovaj rastanak za mene značio bjeg i odlazak u raj. Sada sam sa starcima i koliko god bude bilo teško znam da bi mi sa njim bilo uvijek gore. Zašto zavolimo takve budaletine, ne znam. Voljela bi da moja kćer ima lijep odnos sa tatom, ali on je tako čudan tip da sumnjam koliko je to moguće. Jedino što sada želim je 100% skrbništvo i otvorila sam temu da sve koje imate iskustva sa time da mi napišete šta moram napraviti i kakav me proces čeka.

    Dobro je što postoji ovakav forum da ti bar malo vrati samopouzdanje i da znaš da nisi bezvrijedna kako ti je on to govorio i da su mnoge slušajući srce krivo procjenile i prepustile se totalno krivim ljudima. (pišem u ženskom rodu, ali naravno da mislim i na očeve koji su bili u sličnim situacijama)

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •