Rodina rasprodaja rabljene djecje odjece i opreme, kao sto i ime kaze, prilika je da svome djetetu povoljnije nabavite potrebnu odjecu i opremu ili da prodate sve ono sto vase dijete vise ne treba. Rasprodaja se odrzava 4 puta godisnje-sezonski, a 10.03. od 9-13 sati odrzat ce se 11-ta rasprodaja u novom prostoru, u paviljonu 7a, Zagrebackog Velesajma (kod glavnog ulaza).

Za one koji ne znaju (jer na zalost vise ne provodim puno vremena na forumu), moje ime je Iva, od prvog dana sam u Rodi, clanica sam Upravnog odbora Rode i rasprodaju vodim od samog pocetka.

Posto je rasprodaja bitan izvor prihoda za Rodu, trudimo se sto bolje organizirati na zadovoljstvo svih. Najbitniji kotacici u provedbi rasprodaje svakako su volonteri, koji ne moraju nuzno biti i clanovi Rode.

Za jednu rasprodaju potrebno je 45-50 volontera tijekom tri dana. Prva dva su pripremna dana, kada robu zaprimamo od prodavatelja, oznacavamo je i sortiramo, a zatim dolazi subota i rasprodaja. Kada smo brojali volonterske sate za jednu rasprodaju dosli smo do fascinantnog broja od 500 sati, sto bi preracunato u «stvaran» novac iznosilo cca 12.500,00 kn (ako uzmete da je jedan sat cca 25 kn).
Dakle to je vrijednost koju svi vi koji se ukljucite donirate Rodi.

Svatko moze biti volonter na rasprodaji - i trudnice i mame sa bebama i one koje imaju malo i one koje imaju puno vremena, a svakako nasi volonteri mogu biti i dragi nam tatice. Ako mislite da niste dovoljno dugo na forumu ili da ne poznajete nikoga, ovo je idealna prilika da nam se pridruzite, da nas upoznate, a sto je i najbitnije pomognete.

Kao voditeljica rasprodaje, ja ocekujem od vas:

- predanost zadanom poslu
- preuzimanje onog posla koji mozete / znate odraditi (od pocetka do kraja)
- ako ste u nemogucnosti doci u terminu u kojem ste se prijavili da me nazovete(napisete mail, posaljete PP) i na vrijeme obavijestite
- timski rad
- praćenje odradjenih volonterskih sati
- slobodu u izrazavanju eventualnih propusta koje ste primijetili

Ono sto vam nudim:

-
da cete se dobro zabaviti
- da cete se sigurno najesti dobrih domacih kolaca (slobodni ste donijeti i svoje)
- da cete se potpuno sigurno naraditi i nauciti nesto novo( recimo kako splintati odjecu, organizirati vrijeme i posao)
- jasno definiran posao koji trebate odraditi
- uputu kako posao odraditi
- konkretan i vidljiv rezultat rada


Ako do sada niste odustali od zelje da pomognete, za nekoliko dana cu na ovom podforumu objaviti raspored dezurstava, pa se, molim vas zapisite, dodjite i pomognite nam!

Ako imate ikakvih pitanja, komentara ili mozda cak i prijedloga, napisite ih na ovom topicu ili mi posaljite mail ili Privatnu poruku.

Toliko da znate ja topice vezano za rasprodaju oznacavam velikim slovom R i rednim brojem rasprodaje-tako da ce sve vezano za ovu biti oznaceno sa R11