Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: LOOLA vs. BUZZ........

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno LOOLA vs. BUZZ........

    Koja su kolica bolja (praktičnija , trtlalalala .......)

    Bebe Confort model LOOLA

    ili

    Quinny model BUZZ........

    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Ja glasam za Loolu, prva i po meni osnovna stvar je da se sjedalica u svakom tenutku moze kod Loole okrenuti prema roditelju. Druga je sto Loola ima 4 kotaca (tj 6, jer naprijed ima 2x2) meni "trokolice" ne uljevaju bas osjecaj stabilnosti.

  3. #3
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Quinny model BUZZ isto ima mogućnost okretanja sjedalice prema mami i tati...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    plus za jedna i druga kolica je to što se mogu okrenuti u oba smjera, a minus je što se ne mogu spustiti u skroz ležeći položaj. Loola je definitvno puno manja kad se skupi. Košara za stvari kod Loole je jako nepraktična jer zbog konstrukcije teško možeš unutra staviti nešto veće, a da ju ne skidaš. Buzz ima i torbu, i košaru za stvari, koje su puno bolje iskoristive.
    Što se tiče buzzovih 3 kotača, kolica nisu nimalo nestabilna zbog toga. Veliki plus za buzz su veliki stražnji kotači, pa se puno lakše možeš spuštati ili dizati po stepenicama. Autosjedalica od loole je znatno manja nego maxi cosijeva, tako da većina djece u njoj ne izdrži do uvjeta za sjedalicu 9-18 koja se okreće samo prema naprijed.
    Na kraju ti se sve svede na to koja ti se kolica više sviđaju. Ja imam buzz, i opet bih kupila buzz jer mi je neodoljiv.

  5. #5
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Mi smo prezadovoljni buzzom! Stepenice se mogu savladati bez problema, a i kotači se jednostavno skidaju. Mi držimo kolica u stanu pa mi je to bitno. Jednom sam došla sa kotačima punim blata, pred vratima ih skinula i jednostavno očistila. Torba i košara su mi super. Sve u svemu, za preporučiti!

  6. #6
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj anchi prvotno napisa
    Mi smo prezadovoljni buzzom! Stepenice se mogu savladati bez problema, a i kotači se jednostavno skidaju. Mi držimo kolica u stanu pa mi je to bitno. Jednom sam došla sa kotačima punim blata, pred vratima ih skinula i jednostavno očistila. Torba i košara su mi super. Sve u svemu, za preporučiti!
    potpisujem!

  7. #7
    Strippy avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    165

    Početno

    Citiraj Pina prvotno napisa
    Druga je sto Loola ima 4 kotaca (tj 6, jer naprijed ima 2x2) meni "trokolice" ne uljevaju bas osjecaj stabilnosti.
    Težište se postiže sa 3 točke, prema tome, kolica sa 4 kotača nisu ništa više stabilna nego ona s 3.

  8. #8
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    kod loole se može sve sklopiti, i kostur i sjedalica, a kod buzza ne!

    manje mjesta zauzimaju pri transportu, dok kod buzza moraš predvidjeti mjesto za sjedalicu i za kotače koje (moraš) skinuti.

    kod loole je užasno teška košara, ali udooooooobna (putni krevetić)- za buzz ne znam, pretpostavljam da je s obzirom na cijenu!

    creatis AS je malko komplicirana za vezati u auto, i točno, mojoj Ines je več knap (doduše ima 10 kg )

    meni osobno je loolin dizajn nenadmašiv!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Loola roza je došla kući !!! :D I super nam je !!!!
    Prvo smo razmišljali da kupimo lakša kolica Peg-Perego Aria ili slično jer su nam ovo 2 kolica !!! Onda nas je susjeda uvjeravala u Buzz, i na kraju Loola je pobjedila !!!

    Nismo uzeli košaru jer imamo 7 mjeseci !!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    :D

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Sad ih vozimo po stanu i tako smo heppy (mama je :D )

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno


    super mi je ovo s vožnjom po stanu! moji frendovi su cijelu večer vozili kolica u krug i natjecali se ko će imati bolji prolazni krug!

  13. #13
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno


  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Loola je krenula u pogon po ovom predivnom vremenu i doist smo zadovoljni :D !!! Super je lagano se vozi,strana se lagano zamjeni, materijal super, sve ok !!! Ali što mi je naj naj važnije vidim da i curi odgovarju vozi se ( čak zaspe ) ne buni se da bi van !!!

    U svakom slučaju ih preporučujem !!!

  15. #15
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    onda možemo skupa, vi rozi i mi plavi :D

  16. #16

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Naravno, možemo i utrku nabaciti !!!

    Vidimo se !!!

  17. #17
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    primate nas, boja ciklame, na reli?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Naravno samo nam se moraš pridružiti istočnije !!! : :D

  19. #19
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    sumnjate u naš bolid?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Lola,ja sam super zadovoljna,vrlo malo mjesta zauzimaju i najjednostavnija su kolica za sklopiti i rasklopiti.Stanu i u najmanji gepek i to bez skidanja kotaca ili sl.radnjiu.Sve funkcije su ti na klik-klik

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •