Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: bradavice na tabanima-interesantno resenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Miami
    Postovi
    35

    Početno bradavice na tabanima-interesantno resenje

    Naucno dokazano, a zasto ne zna se. Patila sam od ovoga godinama i resila se pre nekoliko godina, na srecu. Evo na Harwardu pronasli resenje:
    http://www.ducttapeguys.com/hmo/index.html

    :D :D :D :D :D

  2. #2
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Nisam skužila, da li si se ti bradavica riješila na ovaj način, ili prije nego su to otkrili? Ovih dana baš pretražujem internet u potrazi za rješenjem jer dermatolog nije uspio, pa ću probati i ovo. Neobično, ali ne škodi probati. I ak fakat uspije, super :D

  3. #3
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    ja upravo zalijepila

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Miami
    Postovi
    35

    Početno

    Nisam resila na ovaj nacin, na zalost. imaala sam ih godinama, operisali (5 puta) me, spaljivali azotom....ali nista nije pomagalo . Ovde, u USA nadjoh Dr-a koji opet hteo operaciju, ali nisam pristala vec sam upotrebljavala neku tecnost koju sam nanosila na bradavice a zatim umotavala stopalo u onu providnu foliju te po njegovom savetu pila 30 000-50000 IJ vitamina A i za 2 meseca su bradavice samo nestale. Od tada je proslo vec 5 godina i ne vratise se, hvala bogu. Izgleda da je ceo stos da se one zatvore od dotoka vazduha te ondda i pocrkaju

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Miami
    Postovi
    35

    Početno

    Nisam resila na ovaj nacin, na zalost. imaala sam ih godinama, operisali (5 puta) me, spaljivali azotom....ali nista nije pomagalo . Ovde, u USA nadjoh Dr-a koji opet hteo operaciju, ali nisam pristala vec sam upotrebljavala neku tecnost koju sam nanosila na bradavice a zatim umotavala stopalo u onu providnu foliju te po njegovom savetu pila 30 000-50000 IJ vitamina A i za 2 meseca su bradavice samo nestale. Od tada je proslo vec 5 godina i ne vratise se, hvala bogu. Izgleda da je ceo stos da se one zatvore od dotoka vazduha te ondda i pocrkaju Izgleda mi da ova duct tape radi po istom principu a mozda i lepak na njoj ubije nekako virus. U svakom slucaju treba probati. Secam se da sam bila u takvom stanju sa bradavicama na stopalima da nije postojala stvar koju ne bih probala samo da se resim te bede.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    Izgleda mi kao dobra reklama za duct tape. Što kažu, liječi li i ćelavost?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Ne, ali ima na siteu dobar recept za mršavljenje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •