Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: rok trajanja boje za zid

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    73

    Početno rok trajanja boje za zid

    kad smo prije 3 i pol godine farbali stan, ostalo mi 6 načetih kantica boje za zid (mislim da su Helios, u podrumu su pa mi nije pri ruci da provjerim).
    sad uređujemo kat na moru i htjela sam ih iskoristiti, no na njima piše rok trajanja - 2005. pa neznam šta da radim? planirala sam ih mješati sa većom količinom bijele (nove) pa si mislim da bi moglo uspjet...?
    zna li netko šta se dogodi kad se koristi boja kojoj je istekao rok? (da me poštedi metode pokušaja i pogreške, i uštedi vrijeme)

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    336

    Početno

    Tako je moj brat sa starom farbom farbao i napravile su mu se grude, e sada da li je on to pomjesao kako treba ili je stvarno zbog toga jer je farba stara, stvarno neznam, ali znam da je poslije imao problema to sve maknuti i da je zidove strugao sa spahtlom.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    meni se zgrudala boja koja je bila na balkonu jer se smrznula. ona koja je u kuhinji visoko na policama je ok, i koristila sam je prosle godine, nakon 2 godine stajanja. dodji vidi zid, super je.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Mi smo sad uređivali stan, pitala sam majstore koliko boja može stajati, kaže 6 mjeseci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •