imam jako zakompliciranu situaciju i zbilja trebam jako dobre savjete, stoga Vas molim da mi pomognete..
brat mi je imao curu i kad je prekinuo s njom pojavila se u 4 mj trudnoće i izjavila da će postati tata. Nije jadnik bio siguran da je njegova..
Kad se djete rodilo stalno ga je zvala i tražila da prizna djete ili će ga tužiti.. 3 mj bebu nije vidio, niti želio priznati, i naravno nije ga tužila.. ali onda se moj braco pošten čovjek sažalio nad bebom i pristao priznati ju..
sad curica nosi njegovo prezime i plaća alomentaciju za nju, a da stvar bude gora mala neliči na njega.. nedozvoljava mu ta bivša da uzme curicu sebi jer on ima novu djevojku i sad mu je odbilo se o glavu to kaj ju je priznao. Odlučio je dati je na sud i napraviti test očinstva. E sad nas zanima koji je najbolji način dokazivanja i dali ko zna gdje bi mogla (na kojoj stranici ili adresi ili broju telefona) raspitati se koliko košta DNK analiza ili bilo koja druga, koliko se čeka, te koliko je pouzdana.. molila bi Vas da mi pomognete kako bi riješila bracu brige i da napokon ima normalan život, te da ga bivša već jednom ostavi na miru.. curica ima dvije godine i slatka je, nije ona kriva ali da bi imao normalan život mora se riješiti ta situacija sa svim time. Znam da će mu biti teško ak sazna da nije njegova jer već 2 god plaća alimentaciju, a i prirasla mu je srcu, ali da se dokaže da nije njegova napokon bi mogao svoj život vratiti u normalu.. HVALA VAM..