Stranica 7 od 8 PrviPrvi ... 5678 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 362

Tema: ISTARSKA RODA - forumasice, ima li vas? - 2. dio

  1. #301
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Mala škola dojenja - PULA

    U subotu, 12. ožujka 2011. u Obiteljskom centru Istarske županije u Puli, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja), održat će se radionica o dojenju.
    Radionicu vodi Rodina savjetnica sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a pozvane su sve trudnice i njihovi partneri.

    Početak radionice je u 10 sati, predviđeno trajanje dva sata.

    Prijava dolaska je obavezna jer je broj sudionika ograničen. Možete se prijaviti SMS-om na broj 091 22 77 233 ili na e-mail istra@roda.hr.


    Radionica je besplatna! Veselimo se vašem dolasku!

  2. #302
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Mala škola dojenja je SUTRA! Ima još mjesta, prijavite se SMS-om na broj 091 22 77 233 ili na e-mail istra@roda.hr.

  3. #303
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    i ja se javljam na popis Istarskih forumašica. teško mi je pratiti teme na forumu jer nema one mogućžnoati da pregledam svoje postove i označene teme. ili možda ima al ja ne znam

  4. #304
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    Drage Istarske Rode da li znate kakvu tetu čuvalicu u Puli da je kvalitetna, od povjerenja, da radi sa djecom, možda pedagog ili odgojiteljica?

  5. #305
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Radionica o platnenim pelenama u Puli


    U četvrtak 28. travnja 2011. s početkom u 17:30 sati, u prostorijama Zelene Istre (3. kat Kulturnog centra Karlo Rojc) u Puli, održat će se besplatna radionica o platnenim pelenama koju će voditi članice Udruge RODA, iskusne korisnice modernih platnenih pelena.
    Svi zainteresirani za korištenje platnenih pelena moći će iz prve ruke čuti informacije o njihovim prednostima, tips & tricks kako ih koristiti i održavati, te pogledati i opipati primjerke Rodina branda - platnene pelene "Rodina pusa".

    Zbog ograničenog broja polaznika molimo vas da svoj dolazak prijavite na broj telefona 098/435-447.
    Predviđeno trajanje radionice je 90 min. Veselimo se zajedničkom druženju!

  6. #306
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    Mi prijavljeni, dolazimo.

  7. #307
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Super pčelice, vidimo se sutra
    Mjesta ima još, hajde cure naprijed sa prijavama!

  8. #308
    redprincess avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    61

    Početno

    Ja bih vrlo rado došla, ali mi termin tako kasno popodne nikako ne odgovara za doći s malenom... možda neki drugi put.
    Vidjela sam pretprošle subote na tržnici vaš štand, koliko često imate tako nešto u Puli?

  9. #309
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Baš mi je žao
    Ako se ipak uspiješ organizirati ti navrati
    I štand i radionica budu u principu dva puta godišnje

  10. #310
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    u puli je bilo super. iako sam dosta znala otprije neke sam stvari nove uspjela naučiti i saznati.
    konačno sam odlučila o tome kako ću, koji broj i koje pelene uzeti. za početak nešto od Rode, nešto flafi ili natura ili tako nešto...
    za sada samo par univerzalnih komada i sigurnih uboda.

  11. #311
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Jako mi je drago da ti je bilo korisno Majo

  12. #312

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    18

    Početno

    I ja sam htjela doći pa nije uspjelo... Drago mi je da je bilo super. Ali i bez toga sam odlučila i već nabavljam pelene s web shop-ova i od teta šivalica. )

  13. #313
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Odlično
    Ako ti ipak zatreba neki savjet javi nam se!

  14. #314
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    @lionne _ svakako, valjda će biti još rodinih akcija i događaja, a tko zna di se možemo vidjeti.

    @sleepless _ kakva su ti iskustva sa tetama šivalicama? ja sam prije par godina za kolegicu naručila sling od nje.
    kakve su pelene i kojih još teta ima?
    vidjela sam na njuškalu da ima pelenica što se dosta povoljno prodaju od teta.

  15. #315
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    ja nisam stigla na pregled autosjedalica u Puli, a trebalo bi mi pogledati starost inih.
    Tko je, od ROda savjetnica za autosjedalice, zainteresiran za polasatno savjetovanje i kavu?

  16. #316
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Hy, ako ste zainteresirane voljela bi da pratite ovu temu i da nam se javite pa da nas naučite nekim stvarima ili samo da popijemo kafelić u dobrom društvu

  17. #317
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    30.06. u 17h u Puli održat će se Mala škola dojenja... .zainteresirane zabilježite datum, detalje će uskoro

  18. #318
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    U četvrtak, 30. lipnja 2011. s početkom u 17 sati, u prostorijama Obiteljskog centra Istarske županije, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja) u Puli, održat će se Rodina radionica o dojenju - Mala škola dojenja.

    Radionicu vode Rodine savjetnice sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a pozvane su sve trudnice i njihovi partneri.
    Početak radionice je u 17 sati, predviđeno trajanje dva sata. Prijava dolaska je obavezna jer je broj sudionika ograničen. Možete se prijaviti SMS-om na broj 098 962 1799 ili na e-mail istra@roda.hr.

    Radionica je besplatna! Veselimo se vašem dolasku!

  19. #319
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    ako bi netko od istarskih forumašica mogla odnjeti koju obavjest o Maloj školi dojenja u bilo koju ginekološku ambulantu u Puli ovaj tjedan neka mi se javi na pp, pošaljem file, vi isprintate i kad stignete odnesete na oglasnu ploču kod ginića. hvala

  20. #320
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Mala škola je bila super, koje dobre vibre od simpatičnih trudnica

    Nego, na ulazu u OCIŽ vidjela sam plakat za predavanje Jespera Juula u Bujama 04.07. i ne mogu da ne podijelim sa drugima jer je pravi gušt tog čovijeka slušati. Evo linka:
    http://www.ziid.hr/

  21. #321
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    Zanima me da li znate koji je postupak prijeve djeteta, ako je dijete rođeno u Rijeci a prebivalište bi mu prijevili u Puli. Točnije koja od vas je rodila u drugom gradu i na koji mup idem nakon što otac i ja u Rijeci (ili već gradu di je rođeno ) prijavimo dijete i dobijemo papire za dalje.

    Osim toga zanima me di je u Rijeci matični ured??
    Mogu li to obaviti po odlasku iz bolnice ili moramo doći naknadno ali unutar 30 dn??

  22. #322
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    riječko rodilište pošalje dokumente u riječki matični ured (ili ured bilo kojeg grada gdje rodiš)

    vi možete unutar x dana potražiti u pulskom uredu izvadak iz matice rođenih (dobro je da prođe barem 7 dana da stignu papiri iz rodilišta u matični, pogotovo ako su u điru neki blagdani ili neradni dani). onda u puli potpišete i ti i otac da ste suglasni oko imena, platite pristojbe i oni pošalju ti rodni list doma. ovo zadnje ovisi od ureda do ureda, neki kažu da platiš i da će ti poslati poštom a drugi kažu da se vratiš za par dana po rodni list.

    sve ti to treba za prijavu na HZZO, što ti treba za prijavu kod pedijatra / pregled kad beba ima mjesec dana. e naći pedijatra u puli, to je posebna avantura jer ne znam tko prima (ali karma nam je to platila tako da imamo super privatnu pedijatricu na lungomare), a možda vam je i zgodnije ako vam obiteljski liječnik želi uzeti dijete u svoju ordinaciju. treba vidjeti i razmisliti što želite po tom pitanju.

  23. #323
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    kad se dijete rodi dakle morate dobiti rodni list da biste onda prijavili ga na HZZO (to se napravi preko firme od jednog od roditelja na kojeg će dijete biti prijavljeno, uglavnom se isplati da dijete bude prijavljeno da roditelja koji ima veća primanja zbog porezne olakšice ali to morate vidjeti i naravno može se mijenjati; papir 'prijava' koje ti daje firma je dosta za prvi pregled kod liječnika), i prebivalište prijaviti na MUP (ako niste vlasnici nekretnine / nekretnina ne glasi na vas treba vam suglasnost vlasnika da dijete ima tu adresu kao prebivalište) te pitati JMBG na MUP i na poreznu pitati da se odredi OIB (ponekad OIB i JMBG su već na rodnom listu, tim bolje jedan posao manje).

    Sve to može otac djeteta, ja sam u oba slučaja samo išla u najbliži matični ured (u mom slučaju Rovinj), potpisala sa suprugom da smo suglasni oko ime djeteta, ostalo je mm sam kad je rodni list došao poštom.

  24. #324
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Mala škola dojenja - PULA

    U utorak, 13. rujna 2011. u Obiteljskom centru Istarske županije u Puli, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja), održat će se radionica o dojenju.
    Radionicu vodi Rodina savjetnica sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a pozvane su sve trudnice i njihovi partneri.

    Početak radionice je u 17 sati, predviđeno trajanje dva sata.

    Zbog ograničenog broja sudionika obavezna je prijava na broj telefona 091 22 77 239 ili na mail istra@roda.hr


    Radionica je besplatna! Veselimo se vašem dolasku!

  25. #325
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    Evo ga!! Dolaze nove generacije trudnica i beba!! Ja ću do 13tog svoje odradititi.

  26. #326
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    hop!

  27. #327
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Objavljujemo da ce se zadnji ovogodisnji sastanak Rode odrzati u nedjelju, 4.12. u 10 sati u Mercatoru, kraj igraonice (unutarnje).
    Malo cemo se druziti i proveseliti, raspraviti okvirno aktivnosti za sljedecu godinu i, nadamo se, okupiti i nove clanice.

    Veselimo se zajednickom druzenju.

  28. #328
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    khm, to vrijedi za istru, ne

  29. #329
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    U četvrtak, 22. prosinca 2011. s početkom u 10 sati, u prostorijama Obiteljskog centra Istarske županije, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja) u Puli, održat će se Rodina radionica o dojenju - Mala škola dojenja.

    Radionicu vode Rodine savjetnice sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a pozvane su sve trudnice i njihovi partneri. Početak radionice je u 10 sati, predviđeno trajanje dva sata. Prijava dolaska je obavezna jer je broj sudionika ograničen. Možete se prijaviti SMS-om na broj 098 280 600.

    Radionica je besplatna! Veselimo se vašem dolasku!

  30. #330
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    preporuke za stolara trebam, kuhinja

  31. #331
    pčelica_maja_23 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj pčelica_maja_23 prvotno napisa Vidi poruku
    preporuke za stolara trebam, kuhinja
    podižem.

  32. #332
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Na pp.

  33. #333
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    U četvrtak, 29. ožujka 2012. s početkom u 10 sati, u prostorijama Obiteljskog centra Istarske županije, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja) u Puli, održat će se Rodina radionica o dojenju - Mala škola dojenja.

    Radionicu vode Rodine savjetnice sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a pozvane su sve trudnice i njihovi partneri. Početak radionice je u 10 sati, predviđeno trajanje dva sata. Prijava dolaska je obavezna jer je broj sudionika ograničen. Možete se prijaviti SMS-om na broj 098 280 600.
    Radionica je besplatna! Veselimo se vašem dolasku!

  34. #334
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Drage Istrijanke,

    Trebala bih ići u Zagreb jedan dan između 28. i 30.05. na jedan dan, ako ide neka od vas za ZG iz Istre ili obrnuto autom molim vas nek mi se javi na pp.

    Tnx

  35. #335
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Drage trudnice,

    U četvrtak 28.06. u 9,30 održat će se Mala škola dojenja u Puli, u Obiteljskom centru Istarske županije, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja).

    Radionica je besplatna, traje otprilike 2 sata i proći ćemo sve i svašta vezano za dojenje, plus imati dovoljno vremena za pitanja i razgovor o česta pitanja i probleme u dojenju. Imam i prekrasnu bebu-lutku na kojoj ćete isprobati razne položaje dojenja

    Prijavite se na istra@roda.hr, meni na pp ili pak na FB stranici Roda Istra. U prijavi navedite svoje ime i prezime i broj telefona/mobitela da vas možemo kontaktirati ako se nešto desi da moramo otkazati Malu školu.

    Pozvane su trudnice i njihovi partneri, a organičene smo na 15 polaznica/ka pa prijavite se što prije!

    I da, najvažnije, Obiteljski centar ima klimu

    (ako vas još nisam namamila da dođete, nastojat ću ispeći nešto fino za pogrickat na pauzi )

  36. #336
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Hoćete li nam se pridružiti na kavici?
    Biti će nam drago vidjeti vas!

  37. #337
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    PAZIN
    16. kolovoza u 19h u pazinskom kaštelu puležanka koja živi na Bali Elena Skoko predstaviti će svoju knjigu "Memoirs of a Singing Birth" o svom porodu u porodiljnom centru na Baliju u sklopu festivala Sedam dana stvaranja.

    Detalji kroz par dana, za sada si bilježite datum, knjiga je vrlo posebna i daje potpuno novu sliku o tome kakvi trudnoća i porod mogu biti.

  38. #338
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Detalji:

    Elena Skoko predstavlja knjigu Memoirs of a Singing Birth
    Pazin (Kaštel), Sedam dana stvaranja
    Četvrtak, 16. kolovoza 2012., 20 sati

    Elena Skoko je pjevačica, spisateljica i mama koja živi nomadskim životom između Balija i Rima. Zajedno sa svojim partnerom Robom Bluebirdom osnovala je blues bend Bluebird & Skoko s kojim nastupa diljem svijeta. Rodom iz Hrvatske, autorica je na osobnom životnom iskustvu zasnovala svoj umjetnički izričaj i put samospoznaje. Nakon iskustva ekstatičnog poroda, Elena se posvetila širenju vizije svijetlog i svjesnog poroda slaveći taj čin kao važnu inicijaciju u svijet majčinstva.

    Romantična, inspirativna, informirana - knjiga Memoirs of a Singing Birth promijenit će vašu percepciju o porodu. Priča u kojoj se trudnoća i rađanje doživljavaju kao moćni životni obred. Svjedočenje koje opisuje kako se strah prevodi u pjesmu, a bol pretvara u muziku. Egzotično traganje za idealnim porodom koje će vas odvesti na otok Bali i uvesti u njegove tradicije. Putovanje koje vodi kroz zamršene mreže porođaja u zapadnoj kulturi do prijateljstva s primaljom i pjesnikinjom Ibu Robin Lim. Knjiga detaljno opisuje praksu “lotus birtha”, ne-rezanja pupčane vrpce. Intrigantna i iskrena, ova mala knjiga je ponajviše ljubavna priča jedne žene, njenog muškarca i njihove kćerke. Pisana jednostavnim jezikom i direktna, pročita se u jednu noć i potiče vas da sanjate.

    Elena Skoko ispričati će svoju priču u okviru festivala Sedam dana stvaranja u Pazinu, 16. kolovoza u 20 sati na Kaštelu. Na kraju priče, Bluebird & Skoko će otpjevati pjesmu uz koju se rodila njihova kćerka.
    Više o knjizi i autorici možete saznati na njenom blogu www.singingbirth.blogspot.com i na Facebook stranici www.facebook.com/singingbirth.

  39. #339
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    PULA - pokretanje grupe solidarne razmjene

    U ponedjeljak, 13. kolovoza, u 17 sati u prostorijama Planinarskog društva "Glas Istre" u Puli (43 Istarske divizije) održat će se radionica o grupi solidarne razmjene. 17-18 h - Uvod: Što su to grupe solidarne razmjene, što dobivamo udruživanjem i primjeri iz svijeta
    18-19 h - Mogućnosti organizacije i praktični savjeti
    19-20 h - Predstavljanje primjera GSRijeda i Roda-GSR iz Zagreba
    Utorak, 14. kolovoza
    17-20 h - inicijalni sastanak vaše grupe gdje ćemo vam pomoći u prvim koracima
    Pauze bi radili prema potrebi.

  40. #340
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Ako niste stigle u Pazin na predstavljanje knjige, evo prilike u PULI

    https://www.facebook.com/events/113344348813029/

  41. #341
    galicia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    420

    Početno

    i ja sam istarska forumašica!
    voljela bih dobiti informacije o rodinim radionicama u Puli ove i sljedeće godine! hvalaaaaa!!!

  42. #342
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Drage žene, dođite na besplatnu projekciju dokumentarac Sloboda poroda čije će se projekcija održati na sljedećim mjestima:
    RIJEKA, Molekula, Delta 5/1 (bivša zgrada Ivexa) u 19,30 sati
    PULA, Gradska knjižnica i čitaonica, Kandlerova 39 u 18 sati
    RAB, Hotel Arbiana, Obala Petra Krešimira u 18 sati

    Film „Sloboda porodu“ progovara o kršenju temeljnih ljudskih prava tijekom toga osobitoga i važnoga trenutka.
    U šezdesetminutnom dokumentarcu vodeći svjetski stručnjaci zajedno s međunarodnim odvjetnicima za ljudska prava pozivaju
    na kampanju koja zahtijeva radikalne promjene u ophođenju spram rodilja. Hermine Hayes-Klein, američka odvjetnica i organizatorica
    nedavno održane konferencije o porodu („Human Rights in Childbirth“) ističe: “Način na koji se odvija porod u velikom broju
    zemalja je izuzetno problematičan. Milijuni trudnica podvrgnute su nepotrebnim farmaceutskim i kirurškim intervencijama
    za koje i liječnici priznaju da se čine iz financijskih razloga ili zbog osobnog komoditeta. Žene širom svijeta počinju shvaćati
    da porod ne mora i ne smije biti takav. Omalovažavanje i zlostavljanje nisu neizbježna cijena sigurnosti.”

  43. #343
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Da ne ispadne da se sve dešava u Zagrebu ili u Puli, evo upravo sad smo potvrdile još jednu projekciju u POREČU! 20.09., Gradska knjižnica u 18 sati!!!

  44. #344
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Došao je dan projekcije.
    Dođi te i pogledajte film "Sloboda porodu"!

  45. #345

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Land of the free
    Postovi
    8

    Početno

    Evo jos jedne novopecene Istarske Rode! Dolazim na projekciju u Porecu, najbliza mi je. Inace, na sjeveru sam u brdima iza Buja.

  46. #346

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    i ja, i ja sam istarska forumasica!!!!!
    pozz!!!

  47. #347
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Mala škola dojenja - PULA

    U srijedu, 31. listopada 2012. u Obiteljskom centru Istarske županije u Puli, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja), održat će se radionica o dojenju.

    Radionicu vodi Rodina savjetnica sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a pozvane su sve trudnice i njihovi partneri.

    Početak radionice je u 10 sati, predviđeno trajanje dva sata.

    Prijava dolaska je obavezna jer je broj sudionika ograničen. Možete se prijaviti SMS-om na broj 098 962 1799 ili na e-mail istra@roda.hr.

  48. #348
    lionne avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Mala škola dojenja - PULA

    U srijedu, 19. prosinca 2012. u Obiteljskom centru Istarske županije u Puli, Vidikovac 7 (zgrada vodotornja), održat će se radionica o dojenju.

    Radionicu vodi Rodina savjetnica sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a pozvane su sve trudnice i njihovi partneri.

    Početak radionice je u 10 sati, predviđeno trajanje dva sata.

    Prijava dolaska je obavezna jer je broj sudionika ograničen. Možete se prijaviti SMS-om na broj 098 364 657

    Vidimo se

  49. #349
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Udruga Roda ove će godine obilježiti Dan žena projekcijama filma The Face of Birth (Lice poroda) koje će se održati diljem Hrvatske.

    U Istri će se održati tri projekcije, u Puli, Pazinu i Poreču, u petak 8. ožujka. Ulaz je besplatan!

    PAZIN, Društvo Naša djeca, 154. Brigade Hrvatske vojske bb (kompleks bivše vojarne), 18,30 sati

    POREČ, Gradska knjižnica Poreč - dječji odjel, Trg Marafor 3, 18,30 sati

    PULA, Gradska knjižnica i čitaonica, Kandlerova 39, 17,30 sati

  50. #350
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    hop!

Stranica 7 od 8 PrviPrvi ... 5678 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •