Pokazuje rezultate 1 do 50 od 135

Tema: dnevno spavanje-do kad?!

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ma ja mislim da ti praviš problem tamo gdje ga nema Ako on super funkcionira bez spavanja, i ti se možeš odmoriti uz njega, onda super. Kod nas bi u kući nastao kaos da on ne odspava, a da ne govorim o mom odmaranju dok je on budan I za obroke isto super, ako ti vidiš da bolje funkcionira kad mu uvedeš obroke na sat, odlično. Neka djeca jednostavno bolje funkcioniraju na satnicu (moj je takav, sam traži u određeno vrijeme jesti, spavati, ići u šetnju...), a neka super funkcioniraju bez toga. Sve pet

  2. #2
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja mislim da ti praviš problem tamo gdje ga nema
    Vjerojatno
    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ako on super funkcionira bez spavanja, i ti se možeš odmoriti uz njega, onda super. Kod nas bi u kući nastao kaos da on ne odspava, a da ne govorim o mom odmaranju dok je on budan
    Pa dobro on funkcionira samo je mene malo zbunilo to što mu se kao ne spava, a kad ga "prisilim" u MT onda zaspi za 5 min i spava 2 sata. Pa sam se pobojala da radim nešto krivo.
    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    I za obroke isto super, ako ti vidiš da bolje funkcionira kad mu uvedeš obroke na sat, odlično. Neka djeca jednostavno bolje funkcioniraju na satnicu (moj je takav, sam traži u određeno vrijeme jesti, spavati, ići u šetnju...), a neka super funkcioniraju bez toga. Sve pet
    Da, probala sam njemu prepustit brigu o tome, ali onda nije ništa konkretno jeo. Njemu oko svega treba stega. I oko eliminacije se moram brinut ja. Ništa ne javlja sam. Jedino za gluposti zna šta hoće i zna kad hoće cicu (a to je stalno).

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Da, probala sam njemu prepustit brigu o tome, ali onda nije ništa konkretno jeo. Njemu oko svega treba stega. I oko eliminacije se moram brinut ja. Ništa ne javlja sam. Jedino za gluposti zna šta hoće i zna kad hoće cicu (a to je stalno).
    Off topic
    Jel se buni dok ga hraniš, ili pojede bez problema? Jer ako ga siliš da jede to se brzo može pretvoriti u noćnu moru. Em što može povezati hranu s neugodom i još više početi odbijati, em što je hranjenje vrlo pogodno tlo za manipulaciju roditeljima, pa kad vidi koliko ti je stalo da on jede mogu krenuti ucjene (više puta sam to vidjela, znam što govorim). Ako ne postoji opravdan organski uzrok, ja ga ne bih tjerala da jede. Moj je nedavno preživio deset dana sa doslovno par zalogaja dnevno, jednostavno nije htio jesti, a ja ga nisam tjerala jer sam vidjela da mu to ne smeta. Onda je jedne večeri sam zatražio da pojede čorbu, nije mogao čekati ni da mu ugrijem, sve je smazao I opet počeo normalno jesti. Pobrini se da sjedi s vama za stolom dok jedete, stavi suho i svježe voće, orašaste plodove i sjemenke na dostupno i vidno mjesto da se uvijek može poslužiti i ne brini, kad bude gladan jest će.
    Zanemari sve napisano ako se ne buni tijekom jela, ima i djece koju treba podsjetiti da su gladni

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •