Ja uvjek pisem kad je Laura oko mene,pa pisem nabrzinu,od njenih pitanja ne cujem vlastite misli. Sad me i sin zove,ma mrak. Ja sam isto pila folnu al prekasno,Laura mi se dogodila bas kao i Leon.Nju sam rodila sa 27,a sad imam 32,skoro napisah 23. Mene su smjestili u sobu s drugim mamama koje su rodile prerano. Bilo je par mama koje su rodile zdravu djecu,al meni je bilo tesko kad bi im sestre donosile bebe. Sjecam se da kad me sestra vodila u sobu nakon poroda,prisapnula je drugoj ,jadna zena,za mene, i to mi se nije svidjelo. Mislila sam,ma sta jadna,ti si jadna,makar nisam nista znala o toj dijagnozi. Na prvom razgovoru s Miklom sam shvatila da moram puno vjezbati s njom,i bila sam optimisticna. Dalje su me ubili u pojam nefrologica,ortoped,gdje god dodjes na pregled nista ne valja,osim psihologa danas,to je jedino kako treba,ha,ha. A mozda bi i meni trebo jedan,al nemam vremena za bilo kakve depresije,pa mi ipak ne treba. Ivana ja bih voljela da se upoznamo svi ,pa kad Jelena dodje u Zg,ak nebudem radila taj dan,nastojat cu doc. Pisala sam u teskim uvjetima,teror moje male,al sam uspjela. Juhu.