Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1040

Tema: Mirena

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #11
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Gle. moja frendica je krvarila još 2 dana poslije, kao što bi krvarila i normalno jer ju je stavila 4. ili 5. dan menstruacije. Kaže da ju nije ništa bolilo poslije niti ju je na neki način osjećala. Sad čekam tebe kak ti bude i još jednu kolegicu koja ju ide staviti drugi tjedan pa ću odlučiti (izvadila sam bakrenu i sad sam na Cerazettama, čak mi i nije loše...)

    ...e a moja gin.. malo offt... takve valjda nigdje nema... pitam za savjet o kontracepciji (dilema Cerazete ili Mirena). Kažem joj da ne bi kombiniranu kontracepciju, strah me tromboze jer imam skoro 35 godina , puno previše kila i proširene vene (dakle sve rizične faktore osim pušenja), a ona meni: hoćete Lindynette?
    micka ja sam na Cerazettama već skoro dvije godine, libido se smanjio užas, vlažnost nikakva
    jedina dobra stvar je što nemam M, ali toga nakon vremena nema ni sa Mirenom tako da mislim da se nemaš što premišljati!

    btw, tablete koštaju 92,00 kn * 12 mj * 5 godina ti košta 5x više nego Mirena (još jedan + za Mirenu)

    btw, ja u srijedu idem na pregled i Papu i kad dobijem nalaz postavljam M
    (vidim da si negdje naručila M, gdje i koliko si ju platila?)
    Posljednje uređivanje od Boxica : 16.02.2013. at 14:27

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •