Stranica 51 od 180 PrviPrvi ... 41495051525361101151 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 8993

Tema: popust, sniženja

  1. #2501

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    107

    Početno

    Dođem jučer u S Oliver, gledam haljinu koja je prije 2-3 tjedna bila na akciji za njihove članove (30 %) negdje oko 280 kn. danas ta ista haljina na sniženju sa 540 kn snižena na 470 kn. e sad tko je tu lud!?

  2. #2502
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    i ja sam gledala malo u s.Oliveru, ono što je super sniženo-slab izbor brojeva, ono što je dobar izbor brojeva-slabo sniženo

  3. #2503
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    ima li u muellera sniženje kakvo na dekorativnu kozmetiku???

  4. #2504
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam gledala malo u s.Oliveru, ono što je super sniženo-slab izbor brojeva, ono što je dobar izbor brojeva-slabo sniženo
    Bilo je majica i po 21 kn, 32 kn pa sve do 40 kn ali su takve prodane expresno. Čim snize takve majice odmah planu isti ili idući dan, posebno veći brojevi na baby odjelu.
    Na 92+ se isto dalo uhvatiti majica po super cijenama, ali kažem, trebalo je baš naletjeti na njih. Sad su im ostale stvari koje su im došle zadnje u kolekciji, njih će vjerujem isto do 9.mj staviti na 50-60% sniženja.

  5. #2505
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ..ja tražim pernicu na Spidermana,po mogućnosti praznu na dva kata..vidjeli negdje?..u kakvom webshopu..?

  6. #2506
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    Curke do kad će trajati sniženja u zg?,idem 22.8 pa me zanima da li ću uloviti još snženja ili će tad biti nove kolekcije

  7. #2507
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    U Osijeku u Peku (Portanova) sniženje svega 50%. Imaju i nešto Bambi i Primigi obuće za djecu. Ima model ili dva Bambi papuča.

  8. #2508

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    koliko ja znam, u nekim dućanima će biti još i tada sniženja, u nekima neće - vidjela sam za sada da je s. oliver najavio do 13.8., za ostale ne znam, ali će do tada biti sve jako, jako probrano jer se već i sada u nekim dućanima teško nalaze određene stvarčice u određenim veličinama

  9. #2509
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Inda_os, jesi sigurna da je sve? Ja neki dan ušla u Avenue mallu (na vratima ogroman plakat da je sve u pola cijene osim nešto sa zvjezdicom), a kad tamo na pola toga piše na nije sniženo. Izašla sam ljuta jer se s kata (otkud sam gledala plakat) vide samo ogromna slova "SVE U POLA CIJENE"

  10. #2510
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Citiraj cvijetak prvotno napisa Vidi poruku
    Inda_os, jesi sigurna da je sve? Ja neki dan ušla u Avenue mallu (na vratima ogroman plakat da je sve u pola cijene osim nešto sa zvjezdicom), a kad tamo na pola toga piše na nije sniženo. Izašla sam ljuta jer se s kata (otkud sam gledala plakat) vide samo ogromna slova "SVE U POLA CIJENE"
    U pravu si, dio asortimana nije na popustu, kao što je Sketchers, Nike i sl. ali nisam ni očekivala da je to u pola cijene. Ali nisu samo najjeftinije stvari na sniženju...recimo Clarks obuća je među najskupljom koju imaju i je na sniženju 50%. Za dječju obuću Bambi i Primigi sam sigurna da je na sniženju.
    Ali u svakom slučaju nije kako piše na plakatu.

  11. #2511
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    pernicu sam na spiodermana vidjela u mozaik knjizi, u cc1, a ima sigurno i u drugim knjižarama njihovim.
    sniženja neće biti svuda do 22.8., ali neki dućabni već par godina nakon gospe uvedu likvidacije jer im dolazi rana jesenska kolekcija, pa se rješqvqju ljetne. treba gledati.

  12. #2512
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mtč sniženje do 20.8 aliu samo odabranim prodavaonicama ( tak je pisalo u Biogradu) u zgb to je Arena

  13. #2513
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ima li peko clarks cipelice za malene i koliko koštaju na sniženju?

  14. #2514
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ima li peko clarks cipelice za malene i koliko koštaju na sniženju?
    Nemaju

  15. #2515
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    ima li peko clarks cipelice za malene i koliko koštaju na sniženju?
    da li to uopce ima za kupiti u RH?

  16. #2516
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    da li to uopce ima za kupiti u RH?
    nemam pojima, zato pitam

  17. #2517
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    U onom "NKVD" (šala) dućanu koji ide zajedno sa Manom (npr. u Importanne pothodniku su zajedno MANA i taj "NKVD")
    je do subote 20% popusta na donji veš; imaju sasvim dobre grudnjake, dapače odlične, razne modele koji su i inače vrlo povoljni a sad sa popustom turbo povoljni - ja sam jučer dva komada platila 100 kuna!

  18. #2518

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    U Takko dućanu gaćice na popustu(19 i 29 kn) i treće snižene gratis!

  19. #2519
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    da li to uopce ima za kupiti u RH?
    mislim da ne, prije par god je bilo kupiti za velike, ali ih sada već dugo nisam vidjela.
    ima ih na ebay-u.

  20. #2520
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj hada prvotno napisa Vidi poruku
    U Takko dućanu gaćice na popustu(19 i 29 kn) i treće snižene gratis!
    u nekom dućanu s rubljem (prizemlje u arena centru - nemrem se sjetit ) - gaćice dević 12kn (redovna cijena). isplati se, jer su dobre kvalitete. ja kupujem u katana dućanima njihov asortiman. i potkošulje su odlične, cijene isto izuzetno povoljne.

  21. #2521

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    To je baš Devićev dućan

  22. #2522
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    u nekom dućanu s rubljem (prizemlje u arena centru - nemrem se sjetit ) - gaćice dević 12kn (redovna cijena). isplati se, jer su dobre kvalitete. ja kupujem u katana dućanima njihov asortiman. i potkošulje su odlične, cijene isto izuzetno povoljne.

    sad ću ja biti malo off... kak je kod njih cijena NJIHOVIH gaća 12 kuna a kod nas tu u jednom dučančiću 8 kn? gdje je tu logika? šta nebi u njihovim dućanima trebale bit jeftinije? tolika cijena (12kn) im je i na placu...

    p.s. sorciere- ovo neide tebe,neg eto,tak se samo čudim tome....
    Posljednje uređivanje od Lucas : 16.08.2011. at 13:59

  23. #2523
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj VIPmama prvotno napisa Vidi poruku
    To je baš Devićev dućan
    mislim da nije. nešto drugo piše...

  24. #2524
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    sad ću ja biti malo off... kak je kod njih cijena NJIHOVIH gaća 12 kuna a kod nas tu u jednom dučančiću 8 kn? gdje je tu logika? šta nebi u njihovim dućanima trebale bit jeftinije? tolika cijena (12kn) im je i na placu...

    p.s. sorciere- ovo neide tebe,neg eto,tak se samo čudim tome....
    pa gle - ima ih i po 8kn , ali s tim nisam bila zadovoljna. ove su otprilike model i kvaliteta onih koje gledam od 19 do 39kn

  25. #2525
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    aaaaaaa ok... hvala......
    nešto sam visprena danas pa sam morala pitati....

  26. #2526
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sociere, daj ti meni slikni te tvoje od kao 19-39 kuna, samo da usporedim s onim koje ja kupim u lokalnom dučanu

  27. #2527
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Spremam se krajem tjedna u Roses, da li je tko bio skoro? kakva je roba trenutno-zimska, ljetna? sniženja?

  28. #2528
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sociere, daj ti meni slikni te tvoje od kao 19-39 kuna, samo da usporedim s onim koje ja kupim u lokalnom dučanu
    ne kupujem ja više te od 19 do 39 ... nisam luda ...
    kupujem devića već par godina. crne i bijele, imaju ušivenu lastiku i u struku i oko nogu. bojala sam se zbog lastike - no ona je očito kvalitetna jer se ne razvlači. kupujem i potkošulje s tankim bretelicama (bez čipke i ukrasa). sad se baš spremam do name na remizi, navodno je tamo katana.

  29. #2529
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    i ja imam dosta nešto donjeg rublja i bodija za malenu iz devića
    donje rublje mi je super, bodi od 19 kn isto vrlo kvalitetan (nije promjenio ni boju ni oblik), ali bodi od 13 kn ne valja ništa-užas!

  30. #2530

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Spremam se krajem tjedna u Roses, da li je tko bio skoro? kakva je roba trenutno-zimska, ljetna? sniženja?
    MM i ja bili prošli tjedan - sniženja su.
    MM je ubo Tom Tailor traperice za 270 kuna. Ima lijepih Nike tenisica za djecu od 130 kuna, hrpetina badića u Calzedoniji, X Nation isto ima hrpu sniženja (haljine po 35 kuna) itd. Mi smo došli dosta kasno (išli prvi put pa se izgubili ), pa nismo sve stigli kvalitetno i u miru pogledati.

  31. #2531
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Spremam se krajem tjedna u Roses, da li je tko bio skoro? kakva je roba trenutno-zimska, ljetna? sniženja?
    ja za klince nisam našla što sam tražila, a za sebe sam našla svašta a to pak nisam kupila. Meni je Roses "naporan" jer stvarno trebaš puno tražiti i nikad nisi siguran što ćeš naći, odnosno kupiš na što naletiš a ne ono što ti treba. Tako da su meni praktičnija sniženja po gradu jer tako lakše nalateim na ono što mi stvarno treba

  32. #2532
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ne kupujem ja više te od 19 do 39 ... nisam luda ...
    kupujem devića već par godina. crne i bijele, imaju ušivenu lastiku i u struku i oko nogu. bojala sam se zbog lastike - no ona je očito kvalitetna jer se ne razvlači. kupujem i potkošulje s tankim bretelicama (bez čipke i ukrasa). sad se baš spremam do name na remizi, navodno je tamo katana.
    hajde svati i u naš kraj kad ideš prema I.B.Mažuranić od Antunovića s lijeve strane je dučan sirius ,tam mi kupujemo
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 17.08.2011. at 14:29

  33. #2533
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    hajde svati i u naš kraj kad ideš prema I.B.Mažuranić od Antunovića s lijeve strane je dučan sirius ,tam mi kupujemo
    daj malo precizniju lokaciju ... idem zagrebačkom prema antunoviću, i onda??? kamo skrećem???

  34. #2534
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    U S. Oliveru su fakat veliki popusti, do 70%; nema puno toga, ali ima nekih super stvari; ja sam si npr. kupila hlače za 150 kuna, ima lijepih košulja itd. (pogodno sad za početak jeseni, nije totalno ljetno). I recimo majice kratkirukava ispadnu 40 kuna itd. Samo su brojevi jako probrani.

  35. #2535
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sociere, ne dođeš do Antunovića pa ideš Krklecovom nastavak je Jurja Šizgorića prođeš Dobriše Cesarića i sad slijedeća je valjda Donaldinijevahttp://www.kartazagreba.net/sizgorica-jurja malo prije raskršća s lijeve strane ( znači gledaš prema Sljemenu) je taj dučanek SIRIUs ima Devića,posteljinu,trenirke i sl.


    ili drugi način dođeš k meni u Pos,doneseš te silne cikle pa zajedno prošetamo http://www.kartazagreba.net/milica-miroslava

  36. #2536

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    U mani je sniženje do 70%. Ima odjeće za klince po deset kuna, MM si je kupio majice po 25kn, a ja 2 zimske jakne za 50kn. Snižene su i pidžame, spavaćice, hlače...

  37. #2537
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    zeljka,ti nisi bila u Kustošijskoj mani?nego?

  38. #2538
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    u outlet manu na kustošiji bi trebala uskoro doći i prošlogodišnja kolekcija jese-zima

  39. #2539
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sociere, ne dođeš do Antunovića pa ideš Krklecovom nastavak je Jurja Šizgorića prođeš Dobriše Cesarića i sad slijedeća je valjda Donaldinijevahttp://www.kartazagreba.net/sizgorica-jurja malo prije raskršća s lijeve strane ( znači gledaš prema Sljemenu) je taj dučanek SIRIUs ima Devića,posteljinu,trenirke i sl.


    ili drugi način dođeš k meni u Pos,doneseš te silne cikle pa zajedno prošetamo http://www.kartazagreba.net/milica-miroslava
    aaa. al se ne varam - to je put prema vrapču , skrene se prije antunovića.... one zgrade s malim dućanima???

  40. #2540
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj zeljka231 prvotno napisa Vidi poruku
    U mani je sniženje do 70%. Ima odjeće za klince po deset kuna, MM si je kupio majice po 25kn, a ja 2 zimske jakne za 50kn. Snižene su i pidžame, spavaćice, hlače...
    kakve su to jakne za 50kn??

  41. #2541

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    508

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    zeljka,ti nisi bila u Kustošijskoj mani?nego?
    jesam, i u kustošiji i u španskom. u španskom nisam vidjela te jakne, a u kustošiji sam našla. jedna je 25kn. mislim da je to upravo ovo što je tina55 napisala, prošlogodišnja kolekcija. kupila sam jednu na odjelu za djevojčice, br.16, ali stanem u nju, čak su mi rukavi i predugi. nisu predebele, ali meni to odgovara pa ću ih sigurno i zimi nositi.

  42. #2542
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    u kustošiji su sve prošlogodišnje kolekcije, ali nađe se stvarno povoljnih stvari pogotovo manjih brojeva, npr. bilo je badića po 15 kn

  43. #2543
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sociere, ne pratiš na satu tak bi neki ovdje rekli, ali Idi od Antunovića prema Vrapću ( tj. prema )I.B.Mažuranić i pogledaj si točno plan grada koji sam ti stavila, to je inače u privatnoj kući s LIJEVE strane , desnije iza su tek neke male zgrade.

  44. #2544
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    C&A Osijek - Disney ljetne pidžamice za cure snižene sa 129kn na 29kn. Odstali su mali brojevi 86/92 i veliki 134/140. Ima i za dečke ali nisam gledala

  45. #2545
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    prenosim sa fejsa
    SVE U POLA CIJENE!!!
    Ne propustite priliku za neodoljivi shopping! Samo ovaj vikend, petak 19.8., subota 20.8., nedjelja 21.8., u svim Benetton, Sisley, Playlife prodavaonicama izaberite nešto iz široke ponude prošlih sezona za sebe i svoje mališane!!!

    Popis prodavaonica u kojima možete ostvariti popust:
    Benetton: Zagrebačka 29,V.Gorica; Zagrebačka 31,V.Gorica; Braće Radića 23, Karlovac; Matoševa 10, Solin; Vukovarska 269b, Zagreb; Braće Božić 14c, Rovinj
    Sisley: Braće Radić 22, Karlovac; Matoševa 10, Solin
    Playlife: Matoševa 10, Solin; Vukovarska 269b, Zagreb

  46. #2546
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    U emmezetti 15% popusta na dječje sobe, još danas i sutra ili do isteka zaliha, ima lijepi izbor. (Ali ima popusta i na dosta još namještaja)

  47. #2547

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    prenosim sa fejsa
    SVE U POLA CIJENE!!!
    Ne propustite priliku za neodoljivi shopping! Samo ovaj vikend, petak 19.8., subota 20.8., nedjelja 21.8., u svim Benetton, Sisley, Playlife prodavaonicama izaberite nešto iz široke ponude prošlih sezona za sebe i svoje mališane!!!

    Popis prodavaonica u kojima možete ostvariti popust:
    Benetton: Zagrebačka 29,V.Gorica; Zagrebačka 31,V.Gorica; Braće Radića 23, Karlovac; Matoševa 10, Solin; Vukovarska 269b, Zagreb; Braće Božić 14c, Rovinj
    Sisley: Braće Radić 22, Karlovac; Matoševa 10, Solin
    Playlife: Matoševa 10, Solin; Vukovarska 269b, Zagreb
    koji je to Benetton u Vukovarskoj - jel to onaj u sklopu Mercatora? i ajde pliz cure ako netko bude išao u petak da javi kakvo je stanje po tim Benettonima po V. Gorici i Zagrebu da znam jel se isplati ići i jel uopće isplativije nego po Benettonima u ZG-u koji imaju do 40%+20%

  48. #2548
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj bubička prvotno napisa Vidi poruku
    koji je to Benetton u Vukovarskoj - jel to onaj u sklopu Mercatora? i ajde pliz cure ako netko bude išao u petak da javi kakvo je stanje po tim Benettonima po V. Gorici i Zagrebu da znam jel se isplati ići i jel uopće isplativije nego po Benettonima u ZG-u koji imaju do 40%+20%
    mislim da da, da se ovaj popust odnosi na benetton i sisley u sklopu mercatora

  49. #2549
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    u accesoriesu je od danas sniženje na skoro sve iz ljetne kolekcije . ima novčanika, torbica, šešira, remenja, marama, traka zakosu, đinđa svakojakih....
    ja sam bila u onom u gundulićevoj, a ima njihovih dućan i po svim centrima. sniženje je navodno do 1.9.

  50. #2550

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    107

    Početno

    u MTČ sramotnih 20 %

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •