Stranica 22 od 25 PrviPrvi ... 122021222324 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 1214

Tema: liječenje ovisnosti o slatkom

  1. #1051
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hahah... Dijana koje suptilno vrbovanje

  2. #1052
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Hahah... Dijana koje suptilno vrbovanje
    Vrbovanje?

  3. #1053
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    pa da navučeš ljude na vježbanje pretpostavljam

  4. #1054
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    pa da navučeš ljude na vježbanje pretpostavljam
    A to...

    Zbunilo me ono suptilno, nekako mi nije baš suptilan post, ali možda je to i ironija, ko će ga znat.
    Nije ni bitno.

    Molila bih admina da obriše post. (ak joj se da ).

  5. #1055
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Dijana,Mojca nikako da se nakani vježbat pa eto misli da odi "nenamjerno" pišeš što si vježbala...
    Ajme da ja ikad nađem mango po toj cijeni odma bi 10 kupila..nemamo Kaufland i najjeftinije što sam ikad platila je mislim 9kn komad..i onda ga još bacim u smeće... Kupim ja tvrde samo kad krenu omekšavat pocrne...nakraju mi je bolje kupit one malo mekane na dodir a da vidim da nema crnih točkica...

    on topic,taman napravila desert - čoko puding od avokada,datulja,kakaa i chie....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 19.01.2017. at 09:45

  6. #1056
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    skuli, ja bi tvoj desert! . Imam sve sastojke doma, smutit ću ga ako se sjetim.

    Ma ovo je bila neka žešća akcija, (ali su ok bili, ništa trulo), pobrala sam zadnjih 6 komada.

    Ali inače se mogu naći po 5, 6 kn, ko i avokado, u svim većim dućanima, ne samo kauflandu.

  7. #1057
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    skuli, kupim u billi, lidlu, kauflandu
    nije jos nijedan bio tako los kao sto si opisala
    znam kupiti tvrdje, pa ovako kako dijana kaze, omeksaju doma
    cim se malo osjeca pod prstima, trosim ga, a volim ga i bas zrelog u smoothie
    zna biti po par kn (4 npr) komad na akciji

  8. #1058
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    pa da navučeš ljude na vježbanje pretpostavljam
    Da.

    Joj, nikako da se ja pokrenem.
    Sad mi je izgovor koljeno.

  9. #1059
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Da.

    Joj, nikako da se ja pokrenem.
    Sad mi je izgovor koljeno.
    Pa vježbaj doma barem minimalno - ovako nešto: http://www.tportal.hr/lifestyle/zdra...lijencine.html

    Znaš kako to ide, radila si to i prije trudnoće... a sad pomalo pokazuj kćeri kako se razgibava vrat, kako se sjedi u polulotosu, kako se napravi mačka, kako se napravi kobra... Djeci je to zabavno - iskoristi priliku za svoje i djetetovo dobro. Dobru zabavu!

  10. #1060
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    A kamo ode ovaj topic...
    Ja sam i dalje ovisna, čekam svoj termin u ožujku, ali isčitavam sama što god nađem.
    Problem kod ovisnosti o slatkom - ne mislim na red čokolade poslije ručka, već ovisnosti kada ne možete ići spavati a da se ne nakrkate do mučnine slatkog je što je hrana instant gratifikacija za sva sranja tj.ssve ono što mmismatramo sranjima u vlastitom životu. Pa onda kada smatramo da nam ne ide, da nije kako smo zamišljali, da nas ne razumiju, bla bla, onda se zavučemo u frižider, jer - hrana je uvijek dostupna, uvijek tu kao utjeha, uvijek ugodna, bez velike muke...kratkoročno smo sretni jer nam se podigne adrenalin i dopamin i serotonin. Al nakon pola sata plačemo.

    Cilj je doći do spoznaje da dugoročno se više isplati ulagati u zdravlje - mentalno i fizičko jer će dati višestruke rezultate ali na njih ćemo morati čekati i do njih ćemo doći znojem. Do frižidera dođemo peške i vrata se lako otvaraju.

    Pa sad..još nitko nie naučio kao prdnuti i stisnuti tako da je na nama da odlučimo.

  11. #1061
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    da ali ako u frizideru nema toga,eces se u gluho doba spremit i otici kupit,doma treba imati osnovne neprocesuirane namirnice koje treba obraditi prije jela

  12. #1062
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Tak je i kod mene.
    Nema slatkog. Nema keksa, nema ničeg. Možeš si eventualno pojest jabuku i imam negdje u špajzi šećer za kolače pa ako ćeš to žlicom.
    Lavko jel ima neki razlog zakaj vi kupujete slatko?

  13. #1063
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    Lavko, meni prva dva tjedna nije smjelo biti slatkog doma da ne dodjem u napast. Prije par dana smo imali goste koji su nam donijeli hrpu finih slatkisa. Dio toga je otvoren i uopce me ne mami. Treba izdrzati kriticnih tjedan dana, rekla bih. Onda se lakse motivirati za dalje. Iako i dalje imam osjecaj da ako probam jednu pralinu, u roku pola sata cu pojesti cijelu preostalu bombonijeru. Ovisnik i gotovo. Zato kao i kad se skines s alkohola i droge, nema ono: popit cu samo jednu cugu.

  14. #1064
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ja sam se jedva suzdržala sinoć da se ne pokoljem s mm-om, ne zbog slatkog nego čipsa (meni skoro isti problem). Ima strogu zabranu donošenja gluposti u kuću, ja i on smo debeli, stariji alergičar kojem takva hrana može samo naškoditi, mali ako se nadrobi gluposti neće jesti konkretno.
    I ne, opet on donese čips koji je neko vrijeme i bio netaknut no sinoć se on obrušio na njega i onako ne da gricka uz utakmicu pa ajde, nego baš trpa. Pitam ga jel gladan ma kao "malo" će samo ovoga...moš mislit, na kraju je se navečerao duplo više nego što inače jede.
    Malo čipsa je ostalo i to me mamilo oko 23h, užas, jedva sam odoljela ali za zamjenu sam utrpala dvije šake kikirikija koje sam dobro posula kajanskim paprom (to mi je trik da manje pojedem).
    Da nije bilo čipsa ne bi ni taj kikiriki pojela, no dobro. Slatkom odolijevam ovaj tjedan mada imaju klinci skroz otvorenu čokoladu i kekse.
    BTW otkrila sam kokosovo ulje u kavi, odlično.
    Sad idem raditi smuti sa sirutkom i šumskim, nekako sam sa sirutkom na vi :/ pa se sve premišljam.

  15. #1065
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Kod nas isto nema slatkog osim kad gosti donesu. Al ja sam level dublje. Ja kupim da nitko ne zna i krkam da nitko ne vidi kad mi je dan recimo koma. Ko alkic kad cuga il pusac kad se sakrije u wc.

  16. #1066
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas isto nema slatkog osim kad gosti donesu. Al ja sam level dublje. Ja kupim da nitko ne zna i krkam da nitko ne vidi kad mi je dan recimo koma. Ko alkic kad cuga il pusac kad se sakrije u wc.
    Kužim.....ovisnost ovisnost.....drži se!

  17. #1067
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    BTW otkrila sam kokosovo ulje u kavi, odlično.
    Ha?

  18. #1068
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Bulletproof coffee je super.

  19. #1069
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Bulletproof coffee je super.
    koje omjere stavljas?
    vec duuugo hocu probati, a nikako...

  20. #1070
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Nije tema, al mene isto kao i Ginger, zanima recept

  21. #1071
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    Kad sam jos pila kavu, ja bi zblendala kavu, zlicicu kokosovog ulja zlicicu maslaca sa stevijom. Nekad sa malo cimeta. A kave cca 1.5 do 2 deci.

  22. #1072
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Tnx Mini

  23. #1073
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Isto tak. Zlicicu kokosovog ili ghee +xilit ili nista. Bas cu probati sa cimetom

  24. #1074
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Isto tak. Zlicicu kokosovog ili ghee +xilit ili nista. Bas cu probati sa cimetom
    probaj i s kardamomom, odlično je

    meni su to sve fini napitci, ali to meni ništa nije kava

  25. #1075
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ja dodam zlicicu u tursku kavu, secer I mlijeko godinama ne stavljam. Nekako da punocu.

  26. #1076
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas isto nema slatkog osim kad gosti donesu. Al ja sam level dublje. Ja kupim da nitko ne zna i krkam da nitko ne vidi kad mi je dan recimo koma. Ko alkic kad cuga il pusac kad se sakrije u wc.
    Pa dobro lavko, ali znaš TI da si kupila, pa onda jednostavno drugi put nemoj kupiti

    U čemu je poanta te bpc? Zašto si ljudi meću ulje u kavu?

  27. #1077
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku

    U čemu je poanta te bpc? Zašto si ljudi meću ulje u kavu?
    Ne znam što je bpc , ali odgovor na drugo pitanje i mene zanima...
    Mislim, ako je riječ o netoleranciji na laktozu, može se piti kava i bez mlijeka...

  28. #1078
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Mislim da ih učini sitim.
    Meni zvuči grozno. Ali nisam probala pa ostavljam mogućnost (minimalnu ) da nije loše

  29. #1079
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    Ulje te zasiti. Kad smanjis uh ucis tijelo da crpi energiju iz masti.

  30. #1080
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ja stavljam kokosovo ulje u kavu ujutro (jednu zlicicu).Pijem obicni ness sa 2/3 vode i 1/3 mlika, bez secera. Navodno pomaze i probavi. Tu nisam mjerodavna jer mi malo sta pomaze na duze staze
    Zvuci malo bljak al zbilja je fino.

  31. #1081
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Haha bas ste me nasmijale.
    uglavnom, kokosovo ulje u crnoj kavi buduci da se radi u blenderu(ne stavlja si nitko zlicu ulja u kavu, mislim mozda i stavlja ali to onda i jest bljak :mrgren ima meni identican okus kao kava sa mlijekom a i tako izgleda. Razlika je da me zasiti i dorucak mi nije potreban sto je za mene (jerbo mi je zlo da jedem cim ustanem) prava blagodat. Djeluje dobro na probavu, daje lijep kick energije itd...

  32. #1082
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Aaa, to se blenda, ja fakat misla da se samo sisne zlica kokosovog ulja unutral.

    Al svejedno, to ne moze ne bit masno, a u samo 1g ulja je 90kcal, tako da je to vrlo kaloricna kava..Dodje ko jedan prosjecan dorucak,plus mlijeko i secer, ko stavlja..

  33. #1083
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    1g ulja je 9 kcl.


    Mozes ulje sibnuti bez miksanja i tada je fino, i odmah imas njegovana usta.
    Posljednje uređivanje od sirius : 22.01.2017. at 15:51

  34. #1084
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Da, misla sam na 10 g.

    Mozes.. kako hoces,o ukusima se ne raspravlja..

  35. #1085
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Pa mozes, naravno tko voli. Ja si ne mogu to zamisliti a da nije iz blendera...uglavnom, lik koji ju je izmislio a to je zapadna verzija nekog tibetanskog caja koji se pije sa jakovom mascu (a sto bi drugo bilo, jel) je namjenio da se izmiksa.

  36. #1086
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Složila sam si mućkalicu. Ide šalica rižinog mlijeka i dvije kocke bijele čokolade. Trebalo je biti kokosovo mlijeko, ali nisam uspjela prizvati svijesti tu informaciju dok sam buljila u najnižu policu u dućanu. Nešto pre.o.dvra.tno. Ipak, napredak. Inače sam u stanju požderati cijelu Milku odjednom, a sada sam osjetila mučninu.

  37. #1087

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Minimalist prvotno napisa Vidi poruku
    Dan 18

    D: smoothie avokado i kokosovo mlijeko, chia i psyllium
    Mo: jabuka
    R: teletina i cikla
    Mo: jabuka
    V: malo hummusa sa mrkvom i eggmjolk (hladno je i bas mi pasalo da me zgrije(


    Na stolu otvorema lindt bombonijera. Prije 19 dana bi ju s gustom smlatila, sad niti liznula.

    Muzu vadio krv i ima 6.2 secer. Moram i njega preobratit.

    Ako ti je mrsavljenje prioritet, onda ove jabuke smetaju, tj. usporavaju. Bilo bi efikasnije ako za medjuobrok uzmes malo masnog sira ili sl. (ovisno jedes li mlijecno) ili malo nekog lchf "kruha" s necim sto jedes.

  38. #1088
    Minimalist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    na obali
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ti je mrsavljenje prioritet, onda ove jabuke smetaju, tj. usporavaju. Bilo bi efikasnije ako za medjuobrok uzmes malo masnog sira ili sl. (ovisno jedes li mlijecno) ili malo nekog lchf "kruha" s necim sto jedes.
    U pravu si. Ali mlijecno i kruhove ne jedem. Dala sam si prvi mjesec dopustenje da pojedem vocku jer sam sve drugo izbacila. Budem i voce sad srezala.

  39. #1089
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    nije baš da sam ikad bila ovisnica o slatkom, ali sam adnjih tjedana jela poprilično često namirnice bogate uh
    budući da sam godinama na lchf prehrani uglavnom u opuštenijoj varijanti, ovakav način prehrane mi predstavlja izlet u nešto što mi ne paše zapravo
    početkom tjedna sam se dovela u red i ukinula većinu UH (osim pokoje voćke)

    i ranije, tijekom posljednje 4 godine sam imala ovakvih kraćih izleta pa skidanje sa UH ali nikada uz ovakve fizičke simptome

    imam srednje jaku glavobolju, pritisak na očne kapke, osjećaj smućenosti i dezorijentiranosti
    uopće ne znam što da poduzmem da ublažim simptome, i mogu li išta poduzeti?
    ili da samo strpljivo čekam da prođu sami od sebe?

    jeste imale ovakve simptome kad ste ukinuli šećere i kad su prošli?

  40. #1090
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Uh Flopice dosla sam ti samo dati zagrljaj :hugs:

    Nemam iskustva u ovome al se ovih dana vrlo slicno osjecam a to sam pripisala promjeni vremena i nekvalitetnom spavanju.:/

  41. #1091
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Flopi, ja bih popila tabletu protiv bolova. Znas uzrok i neces se mjesecima kljukati. Ovako se samo patis bez razloga..
    Posljednje uređivanje od zhang : 06.07.2017. at 08:38

  42. #1092
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    a jesi sigurna da je od promjene prehrane? meni je isto tako već par dana, evo noćas me glava boljela da sam jedva zaspala, isto pritisak u očima i taj osjećaj zamućenosti u glavi. Ja sam na BG prehrani.

  43. #1093
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    nije baš da sam ikad bila ovisnica o slatkom, ali sam adnjih tjedana jela poprilično često namirnice bogate uh
    budući da sam godinama na lchf prehrani uglavnom u opuštenijoj varijanti, ovakav način prehrane mi predstavlja izlet u nešto što mi ne paše zapravo
    početkom tjedna sam se dovela u red i ukinula većinu UH (osim pokoje voćke)

    i ranije, tijekom posljednje 4 godine sam imala ovakvih kraćih izleta pa skidanje sa UH ali nikada uz ovakve fizičke simptome

    imam srednje jaku glavobolju, pritisak na očne kapke, osjećaj smućenosti i dezorijentiranosti
    uopće ne znam što da poduzmem da ublažim simptome, i mogu li išta poduzeti?
    ili da samo strpljivo čekam da prođu sami od sebe?

    jeste imale ovakve simptome kad ste ukinuli šećere i kad su prošli?
    Ja isto mislim da nije nužno u pitanju promjena prehrane... Mene to zna proganjati ako imam nizak tlak, pa pomaže uzimanje većih količina tekućine. Meni su zakon povrtne juhe i moraju biti prosječno slane (ne premalo).

    Ako je stvarno hipoglikemija u pitanju, dozvoli si ipak ugljikohidrate ali neke koji se sporo probavljaju (batat, heljdina kaša i slično...)

  44. #1094
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mene to zna proganjati ako imam nizak tlak, pa pomaže uzimanje većih količina tekućine. Meni su zakon povrtne juhe i moraju biti prosječno slane (ne premalo).
    Ovako je kod mene. Već neko vrijeme mi je tlak ošo dole, al voda i slano me dižu iz mrtvih.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.07.2017. at 09:14

  45. #1095

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Flopice, proguglaj ketoflu. Normalno je, traje 3-4 daba i prodje. Popij nesto protiv glavobolje i pojacaj unos vode.

  46. #1096
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    hvala svima na savjetima
    mislim da je kod mene uzrok ipak promjena prehrane
    sad je puno blaže u odnosu na sinoć i jutros
    inače pijem dosta vode, jedino što ću ubaciti biljni čaj popodne, juha se kuha

    neću piti analgetik jer to nije klasična glavobolja, više kao neki pritisak u glavi i na očima
    ono, ne mogu reći boli me tu i tu, nema nikakve intezivne boli
    uglavnom, baš sam ostala iznenađena tim stanjem jer do sad nikas nisam imala takve simptome
    a fino sam se usosila s tim junkom
    eh da nije te gujice, gdje bi mi bio kraj

  47. #1097
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ovo sto ti opisujes isto prozivljavam skoro dva tjedna. Ali ja to pripisujem vremenu. Nisam naisla na niti jedan drugi uzrok tj.nisam imala velike promjene u prehrani. Zadnja dva dana kako smo upalili klimu, opet mi se javlja isto. Glavobolja se pojaca kada su mi sinusi zastopani. I pritisak u ocima+zamuceni periferni vid

  48. #1098
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    a flopi, ako je od promjene prehrane ili ako je od vremena, doći će na isto: proći će samo

    ja sam prije par mjeseci prestala jest šećer i prvih dana sam imala neki čudan okus u ustima, ali tko zna od čega je to
    kasnije sam smanjila i ostale ugljikohidrate, ali ja za sve to napravim iznimku kad odlučim da je situacija za napravit iznimku (a to je svako par dana), razlika je što i kad napravim iznimku, treba mi puno manje da budem zadovoljna, potrebu za sladoledom (koji obožavam) namirim skoro isključivo kroz ono što ostane maloj kad jede (btw pored tog djeteta je grozno izbacivat slatko, ona voli dijelit, pa kad jede čokoladu doslovno mi gura kockice u usta, e to je čelična volja, kad ti netko stavi čokoladu u usta, izmaknit se i reć neću hvala)

    nemam ti šta pametno u biti za reć, proći će i nemoj se grist što si uživala u sladoledima

  49. #1099
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    a što se tiče one gore prepiske o kokosovom ulju u kavi, sad tek vidim
    ja samo šiknem žličicu ulja u kavu i promiješam, pa dodam mlijeko. nikakvi blenderi, prelijena sam za to
    i to je stvarno fino, ne odgovara mi za svaki dan, ali ponekad poželim pa uživam

  50. #1100
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    tang mene i jesu iznimke dovele do toga, moje iznimke uključuju pola kg sladoleda
    uglavnom, stanje je dobro, rekla bih čak i odlično
    razbistrilo mi se u glavi i nemam nikakve krize
    osjećam se normalno

    slatko mi se ni ne jede
    iako pojedem koju voćku i to mi je u redu
    u ponedjeljak imam goste i pravim tortu pa me baš zanima hoću osjetiti poriv ili ne da uzmem komad
    sad mi se čini da ne iz ove perspective, jer mi je i sama pomisao na slatko odbojna
    Posljednje uređivanje od flopica : 08.07.2017. at 06:44

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •