Pokazuje rezultate 1 do 50 od 53

Tema: Pad na glavu - kako znati da je sve ok?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Tako sam ja podcijenila svoje dijete kada je imala samo 4 mjeseca i ona fino za sekundu hop sa kreveta Umrla sam od straha i odmah otrčali doktoru. Bilo je sve u redu.

    Tamo mi je doktor rekao da je najbitnije da odmah zaplače...da nije izgubila svijest.

    Ali znam slučaj gdje je dijete od 4 godine palo sa donje cijevi od radijatora, nakon toga zaspalo i nije se više probudilo A svi znate koja je to mala visina. Imao je potres mozga. Tako da ja nisam htjela riskirati ni sekunde

    A potres mozga se provjerava tako da se vidi reagiraju li djetetove zjenice na svjetlost. U mračnoj prostoriji trebaju se proširiti, a kad se izađe na svjetlo trebaju se suziti. Ne znam jesam li dobro objasnila.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Sad si i mene uplasila pre sat vremena mi je mali pao sa kreveta samo sam cula udarac i vrisak kad sam upala u sobu on na kolenima i na rukama vristi mislila sam da mu nije nista jer je spavao i u snu pao pa se mozda uplasio ,jedva sam ga smirila posle kako sam ga pomazila osetim veliku cvorugu preko pola cela noge su mi se otsekle posle se umirio i odma zaspao jako se plasim sad i ne smem da zaspim stavljala sam mu obloge na modricu plasim se dali postoji mogucnost za blagi potres mozga ako se udari i padne na celo ili je to samo ako udari direktno naa lobanji glave sta da radim, pomozite mi molim vas ,dajte neki savet ??

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •