Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: pitanje?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    46

    Početno pitanje?

    Imam bebu od tri i po meseca i vec par dana ne moze da kaki.Stomak je boli,a vezbe i masaza vise ne pomazu bas puno.Zbog toga ne moze ni da jede kako treba,jer cim pocne da sisa pocne i da se grci.Ako neko ima neki savet...

  2. #2
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Jeca ako ti je beba isključivo dojena ne mora kakati i preko tjedan dana. Nama Patrik jednom prilikom nije kakao čak 9 dana i na kraju je bilo sve ok, a išli smo i kod doktora i doktorica je potvrdila da je to sve nomalno. Puno se pisalo ovdje o tome pa si malo pogledaj.

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...er=asc&start=0

    ili ovdje

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...highlight=kaka

    ima i još topica, samo ukucaj u pretražnik.
    Pokakat će se bez brige.
    No ako beba uz dojenje pije čaj ili adaptirano onda ovo što sam rekla ne vrijedi. Tada ne znam odgovor.

  3. #3
    sammy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    132

    Početno

    Mi smo imali takav problem kad sam uvela jedan obrok adaptiranog i onda mi je patronažna savjetovala zašečereni čaj od kamilice.

  4. #4
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj sammy prvotno napisa
    Mi smo imali takav problem kad sam uvela jedan obrok adaptiranog i onda mi je patronažna savjetovala zašečereni čaj od kamilice.
    Nama to uopce nije pomagalo. Do prije koji dan malac je kakao svaka 4 dana. I eto, odjednom kaka svaki dan, ponekad i dva puta.

    A i kod te zasecerene kamilice moras paziti. Ona se nesmije kuhati, znaci samo kipucom vodom zalijes kamilicu. To je, navodno, za otvaranje. Ako kamilicu kuhas onda potice zatvaranje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •