Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 244

Tema: Sv Duh - ključna imena

  1. #151
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Rubi prvotno napisa
    Svoj dio sam ispustila.
    Dakle, ovaj citat dr Blagaića o sadizmu sam i ja čula na pregledu ali mogu potvrditi upravo suprotno. Ostavit nekog cijelu noć (8 h) s trudovima na 2 min je do dolaska druge smjene je po meni ravno pokušaju ubojstva. dr. je spavao.
    Dr. Blagaić ima specifičan smisao za humor, počesto s velikom dozom ironije, tako da nisam sigurna u intonaciju ove rečenice...
    Trebalo bi ga pitati što je mislio.

    Meni je on totalno onakav doktor kakav mi "leži": sve "u glavu", uz šalu, ali realno i uz objašnjenja.

    Ovo da je spavao dok mu je trudnica imala trudove svake dvije minute i da je to trajalo 8 sati... uopće ne mogu komentirati... jer ne mogu ni vjerovati.

  2. #152
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    Citiraj Ana29 prvotno napisa
    Rodice moje, da li netko zna kako se zove doktorica koja ima frćkavu kosu, kraću, mislim da ima svijetle pramenovi i ima nekih cca. 40 godina
    eh ovo i mene zanima...ako mislimo na istu ona mi je bila na porodu, al nisam uspjela uhvatit ime

  3. #153
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    da nije Bekavac?

  4. #154

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    16

    Početno

    MamBa04, naravno da se razlikuju. Kod mene je samo ta okolnost ostavila posljedicu da godinu i pol nakon svega toga ne zaspim bez da se, u sebi, ne svađam s cijelim sv duhom. O ponovnoj trudnoći neću ni govoriti.
    Ali, da se vratim na temu. Osobno ne poznam nikog kome dr B. bio prisutan barem na dijelu poroda, a nije dobio drip. S druge strane, da ne budem tako negativna, imao je najbezbolnije preglede od svih dra kod kojih sam bila.

  5. #155
    lelica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj Ana29 prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    Ana, ti si čula da voli drip?
    Čula sam da NE voli drip, pa sad, ne znam......

    Ja sam ga preklinjala da mi ga ne da, na to se samo posprdno osmjehnuo i rekao da je ovdje on studirao medicinu

  6. #156

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    16

    Početno

    Ja sam za dra B imala s pregleda pozitivna iskustva. Meni je isto odgovarala njegova zezancija i, pošto sam veliki trtaroš, mislila sam da sve to i neće loše ispasti jer me na pregledima prilično opustio. Nisam tip kojeg baš treba dadiljati i maziti po glavici. Ali...
    On me nije porodio i nakon tih milion sati muke ja mislim da ne bi ni prepoznala dricu koja me porodila. Niti bilo koju sestru.
    Samo, mislim da mi stav "kako svima tako i meni" nije pomogao. Jer "svi" nisu nimalo isti.

  7. #157

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj MamBa04 prvotno napisa
    Meni je prije 3 godine na porodu bila jedna mlađa sestra Anita- za nju samo mogu reci da je 'laka na skarama' iako ko zna mozda se u medjuvremenu promijenila.
    izgleda da jest
    meni je ona spasila međicu masiranjem i toplim oblozima

    da je bilo po doktorici (ne znam joj ime) ne bih sjedila mjesecima

    Blagajić je i meni krenuo probiti vodenjak, al mu nisam dala

  8. #158
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    Citiraj Rubi prvotno napisa
    Ali, da se vratim na temu. Osobno ne poznam nikog kome dr B. bio prisutan barem na dijelu poroda, a nije dobio drip. S druge strane, da ne budem tako negativna, imao je najbezbolnije preglede od svih dra kod kojih sam bila.
    evo znaš mene sad 8)

  9. #159

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    186

    Početno

    meni je Blagajić bio sve samo ne prirodan

    10-tak dana prije poroda sam imala saobraćajku i Hafner me stavio na 24-satno promatranje u predrađaonu. ujutro me Turudićka pregledala tako da me s jednog cm otvorila na 3-4 , a dva sata nakon toga mi je Blagajić htio inducirati porod jer sam u terminu i otvorena, šta naravno nisam dala i još me tamo plašio kao to je najbolje za bebu i mene i te fore. poludila sam, nemoram ni napominjati koliko sam se tih 10 dana pitala dali je to bio pravi izbor, a nakraju se pokazao savršenim.

  10. #160
    Sramežljiva avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    250

    Početno

    Dokor se zove Vladimir BLAGAIĆ, bez J.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    to je žena koju svi obožavaju!
    evo jos jedne koja ju ne obozava.
    nije mi se svidjela, zbog nje mi je ruka bila sva u modricama jer nije mogla naci venu da uvuce onu iglu (kanilu, valjda se tako zove) i nije uopce obracala paznju na moje pokusaje da joj pokazem gdje mi se najbolje vidi vena i gdje su mi je na prvom porodu stavljali.
    na samom porodu samo je stajala sa strane dok mi je jedna mladja (zao mije sto joj nisam zapamtila ime) masirala medjicu da me ne rezu.

    slozila bi se sa svima koje kazu za nju (Nasku, da ne bi bilo zabune) da je jako hladna osoba.

  12. #162
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja nisam 100% sigurna da mi je Naska bila na porodu, ali cula sam da se to ime spominje a moja babica je bila stvarno super, druga koja je bila u toj smjeni bila je prava azdaja pa sam ja zakljucila da me dopala Naska posto ju vecina zena hvali. No, neznam kako se zove doktor koji me porodio, mozda mi vi mozete pomoc, nizi je, celav, oko 35-40 god, pristojan, ne bas pricljiv ali profesionalan. Porod mi je bio za 5!

  13. #163
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj bajkica prvotno napisa
    [
    evo jos jedne koja ju ne obozava.
    nije mi se svidjela, zbog nje mi je ruka bila sva u modricama jer nije mogla naci venu da uvuce onu iglu (kanilu, valjda se tako zove) i nije uopce obracala paznju na moje pokusaje da joj pokazem gdje mi se najbolje vidi vena i gdje su mi je na prvom porodu stavljali.
    na samom porodu samo je stajala sa strane dok mi je jedna mladja (zao mije sto joj nisam zapamtila ime) masirala medjicu da me ne rezu.

    slozila bi se sa svima koje kazu za nju (Nasku, da ne bi bilo zabune) da je jako hladna osoba.
    opet ja moram, i meni je uništila venu mada sam joj govorila da joj lijek ide pravenski, da mi sve sipa u tkivo
    kažem da neću, i ljuti me tolika ogorčenost, ja sam zdravstveni radnik i nažalost sam se vjerovatno nekome tako zamjerila, i može bi trebala imati više razumjevanja, ali ne mogu
    jer nije greško što je sredila venu, to se i meni događalo, nego što me je totalno ignorirala kad sam joj to govorila, samo me onako hladno pogledala i nastavila uštrcavati lijek u tkivo
    tako da me ruka mjesec dana bolila, više nego, i više nego obilna epiziotomija, i na njoj joj hvala, kao i na tome što sam pukla

  14. #164

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Eto spletom okolnosti narucena sam na kraju na pregled kod dr. Blagaica.
    Bas me zanima kakav ce dojam ostaviti na mene pa vam javim.

  15. #165
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Samo sam došla izraziti svoje mišljenje o Naski.
    Toliko hladnu, bahatu, neljubaznu i namrgođenu primalju nisam mogla zamisliti ni u najgorim mislima.
    I meni je uništila venu na dva mjesta i još se obrušila na mene da sam si sama kriva :?

    S druge strane, Željka mi je ostala u jako lijepom sjećanju. Jako simpatična i nježna.

  16. #166

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Ni meni Naska nije ostala u lijepom sjećanju. Bila sam cijelu noć u predrađaoni i gledala njeno namrgođeno lice i nisam mogla vjerovati da je to ona Naska o kojoj su svi pričali da je divna. Kad sam tražila da me skine s ctg-a da odem na wc, 10 minuta se pravila da me nije čula, onda se odjednom pojavila i bez riječi me otkopčala i pustila. Možda žena ima dobrih i loših dana (i noći).

    Ja sam rodila sinčića u 11. mj. 2006. a prije toga sam na SD-u ležala 3 tjedna s dijagnozom zastoja u rastu pod budnom palicom predivnog dr. Kernera koji je na vrijeme i s punom pažnjom postavio pravilnu dijagnozu, strpao me u bolnicu (iako sam negodovala, kome ću ostaviti curicu i dr.) i pratio stvar kako se razvija. Curku sam rodila carskim, pa sam dr. Kernera žicala vaginalni. Nakon što sam u bolnici provela 10 dana i nakon sveg promatranja, rekao mi je da će ipak na moju žalost, morati napraviti carski. Pomirila sam se s tim, jer sam imala 100 % povjerenje u njega. Čak smo i dogovorili termin, ali malcu par dana prije nije baš bilo najbolje, pa sam po direktivi super dr. Prke cijelu noć provela u predrađaoni na ctg-u. Ujutro se dr. Zudenigo gurao da mi napravi carski, ali nisam se dala, samo sam ga ljubazno zamolila da javi Kerneru da čekam u predrađaoni. Kerner je posao obavio stvarno do kraja profesionalno i taj period trudnoće i poroda ostati će mi u pozitivnom sjećanju do kraja života.
    Kad sam jednom došla na odjel babinjača, više mi nije bilo tako lijepo kao na patologiji trudnoće, ali i to sam pregrmila.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    cure pročitala sam što se ranije pisalo o dr. Ujeviću (mlađem)po forumu, ima li netko kakvo friško iskustvo?

  18. #168

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    i mene zanima zna li netko nesto novo o Ujevicu mladem jer se vrlo malo spominje na svjezim postovima

  19. #169

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    evo ja sam bila na pregledu kod njega prošli tjedan i opet idem ovaj....sitno brojim :D
    nije me gledao vaginalno samo uzv, rekao je da to ostavljamo za sljedeći tj. kad budem u 39-tom, što mi je super jer mrzim prčkanja dole pogotovo jer sam već dugo otvorena.

    sve u svemu ja bi rekla ugodan i profesionalan, odgovorio je na par pitanja koje sam imala.
    kako me dr. kod kojeg sam bila 10 dana prije na pregledu isprepadao, ovaj je djelovao vrlo smirujuće i pozitivno i poprilično mi olakšao ove zadnje dane trudnoće.
    eto sad se samo nadam da ću mu upasti u smjenu

  20. #170

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    malo iza Zaprešića
    Postovi
    200

    Početno

    Samo da se nadovežem o dr. Blagaiću. Meni se učinio čisto OK. Bila sam u predrađaoni od 2 ujutro, do 4 popodne kad sam rodila. Pukao mi je vodenjak doma. Od svih dr koji su me za to vrijeme prepipavali, svako pipkanje me bolilo, osim njegovog, bio je stvarno nježan, ne mogu vjerovati. I u vizite nam je kasnije došao par puta kad smo rodile i bio je OK.
    A što se tiče sestre i babice, meni je bila jedna mlada Kristina, duge tamne kose. Stalno se zezala s nama, sve me pitala prije nego mi je dala i ona me čak i porodila. Bila mi je stvarno OK, jedino što me gadno recnula, ali nisam ništa osjetila, to mi je tek rekla kad je bio gotov porod. Da mi je bar opet naletit na nju, baš nas je ohrabrivala i stalno se nešto šalila, ma sve super. A, mislila sam da je neka praktikantica, tak mi je mlada izgledala.

  21. #171

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Samo sam došla izraziti svoje mišljenje o Naski.
    Toliko hladnu, bahatu, neljubaznu i namrgođenu primalju nisam mogla zamisliti ni u najgorim mislima.
    Potpis x 1000000000

  22. #172
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Rubi prvotno napisa
    MamBa04, naravno da se razlikuju. Kod mene je samo ta okolnost ostavila posljedicu da godinu i pol nakon svega toga ne zaspim bez da se, u sebi, ne svađam s cijelim sv duhom. O ponovnoj trudnoći neću ni govoriti.
    Ali, da se vratim na temu. Osobno ne poznam nikog kome dr B. bio prisutan barem na dijelu poroda, a nije dobio drip. S druge strane, da ne budem tako negativna, imao je najbezbolnije preglede od svih dra kod kojih sam bila.
    meni, ako misliš na onog B na kojeg ja mislim i to oba B i Blagaić i Bekavac.

  23. #173
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    za slučaj da se ne kuži na što mislim - nisam dobila drip.

  24. #174

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    9

    Početno

    jel netko ima iskustava sa dr Miškovićem, vidim da ga niko ne spominje..... :?

  25. #175

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Citiraj petara prvotno napisa
    jel netko ima iskustava sa dr Miškovićem, vidim da ga niko ne spominje..... :?
    Mišković je predivan i veliki stručnjak. On moju bebu nije morao gledati ultrazvukom da mi kaže koliko je teška. Opipao mi je trbuh i rekao gramažu. Uvijek ima vremena kad ga se nešto hoće pitati, samo kad ga uloviš, ima jako puno pacijenata. Sjajan je dijagnostičar, sa mnom na patologiji je ležala žena sa visokim tlakom i morao ju je poroditi u 31. tjednu - napravio je sve profesionalno s tim da ju je prvo pozvao na razgovor, sve joj objasnio, smirio ju i porodio dijete, malecki je danas potpuno zdrav. Sve najbolje o Miškoviću.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    86

    Početno

    ja sam rodila kod dr. Blagajića i meni je bio ok

    prije poroda sam bila zadnjih par pregleda kod njega i stvarno nemam ništa loše za reći

    prijateljica je prije 10-ak dana rodila kod njega i oduševljena je i sa njim i babicom ( ne zna koja je bila )

  27. #177

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    93

    Početno

    ja mogu za Hafnera reći da je super

  28. #178
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj csi prvotno napisa
    ja mogu za Hafnera reći da je super
    I ja! Definitivno!
    On i Blagaic su najbolji doktori koje sam ikad upoznala. A upoznala sam i dosta...

  29. #179
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    zbog visokog tlaka, redovito sam pohodila sv. duh, dr. Habek je uvijek bio super, spreman na šalu, strpljiv, uvijek j edetaljno sve objašnjavao, i onda sredio nogu tako da sam upoznala i dr. Sirovec-super, dr. Bekavec-ok, dr. Marton-ok.
    Dr.Blagajić mi je prokinuo vodenjak, bez pitanja i bez obraćanja meni, ali nije uopće bilo neugodno, brzo i stručno i stavio me je na drip jer su mi trudovi bili stali, tlak je bio jako visok, i tako. Nisam baš bila oduševljena s njim, ali s 2. strane, na viziti je bio odličan, puno pitanja, puno odgovora i uputa, stvarno ok.
    Za mene je bila zadužena primalja čije ime nisam zapamtila, visoka, crna i kovrčava, i nije mi legla od prve. Samo se muvala okolo, a ona me je trebla poroditi-srećom sam uhvatila primalju Željku u hodniku i ona se uhvatila posla. Žena je bila fenomenalana, masirala mi međicu i trudila se da prođe bez rezanja, ali zahvaljujući mojoj tvrdoglavosti, me recnula, ali ništa strašno. U bolnici sam najnormalnije sjedila. Šivala me je neka dr. kratke plave kose, koja je bila i na porodu i koja je malo pritisnula stomak da F. izađe, samo šivanje nije bilo neugodno, i nije trajalo duže od 5 min.
    Na ctgu sam bila cijelo vrijeme jer sam cijelu trudnoću imala visok tlak, a podivljao je kad su trudovi počeli. Sestre su bile super i svako malo su me odvezale, jer sam svako malo morala na wc, tj. nisam mogla više izdržati nepomično ležanje.
    Sv. duh i 2. put, definitivno i nadam se da ću biti takve sreće da opet bude sestra Željka. :D
    eh, da, cijelo vrijeme boravka tamo je bila i dr. duge,crvene kose, koja je uzela moju povijset bolesti, i ona je bila super. Svako malo je došla popričati sa mnom, žena me je čak gladila po glavi.

  30. #180
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj spunky125 prvotno napisa
    Za mene je bila zadužena primalja čije ime nisam zapamtila, visoka, crna i kovrčava,
    pretpostavljam da je to sestra Nada, jedno veliko

  31. #181

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    hy meni je do jucer doktor habek vodio trudnocu i to preko preporuke i spage meni je osobno jako antipatican i zivcan nikad mi nista nije htio objasniti a jucer mada imam lagane ztrudove radi koli sam u petak zavrsila na hitnoj nije htio ni pregledat bila sam u trudnickoj amb. nasli su mi puno proteina i tlak kad sam ga pitala kaj da radim s tim proteinima odbrusio mi je kaj da ih on nosi doma! rekao je nemem vremena objasnjavati. ljuta i s brdo pitanja otisla sam kod doktora DUKICA koji mi je napravio ctg pregledao i rekao da me ne zeli jos poroditi jer bebe se okrenula poprecno i nek pricekam da se mozda okrene. doktor je bio super i rekao da POSTOJE DVIJE VRSTE LJECNIKA SUPER I ONI KOJI SU RAZVIKANI i da ko i u reklamama sve sto se hvali nije dobro. rekao je nek izbjegavam tak razvikane stvar i doktore :D

  32. #182

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    hy meni je do jucer doktor habek vodio trudnocu i to preko preporuke i spage meni je osobno jako antipatican i zivcan nikad mi nista nije htio objasniti a jucer mada imam lagane ztrudove radi koli sam u petak zavrsila na hitnoj nije htio ni pregledat bila sam u trudnickoj amb. nasli su mi puno proteina i tlak kad sam ga pitala kaj da radim s tim proteinima odbrusio mi je kaj da ih on nosi doma! rekao je nemem vremena objasnjavati. ljuta i s brdo pitanja otisla sam kod doktora DUKICA koji mi je napravio ctg pregledao i rekao da me ne zeli jos poroditi jer bebe se okrenula poprecno i nek pricekam da se mozda okrene. doktor je bio super i rekao da POSTOJE DVIJE VRSTE LJECNIKA SUPER I ONI KOJI SU RAZVIKANI i da ko i u reklamama sve sto se hvali nije dobro. rekao je nek izbjegavam tak razvikane stvar i doktore :D

  33. #183

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Sestra Nada je jedna jedina svijetla tocka na Sv.Duha,divna osoba,

    Uzela bih si ju i dosla s njom rodit doma, 8)

  34. #184

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    meni je jucer bila primalja anita a sestre ni vidla nisam cula sam da se odnekud zezaju i smiju nisu imali zena osim jedne kaj je rodjavala al tek je pocela pa je bila na ctg-u pa niosu morale oko nje

  35. #185

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Ispravljam se...Nada je primalja

  36. #186
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    evo da ja velim što mislim o dr. Blagaiću (budući je Ruby u jednom postu rekla da je pokretanjem ove teme htjela da se jave cure koje nisu ležale na čuvanju trudnoće - ja nisam) koji mi je bio na porodu. On je samo živčan, ali nije loš. Meni je iznerviran mojim ponašanjem (bila sam u totalnoj panici i uopće nisam slušala što mi govori da trebam raditi) otišao i rekao neće ona do jutra, ja rodila za cca 1 sat. Nakon toga smo se vidjeli u bolnici jer sam se vratila nazad sa postporođajnom groznicom i svaki put bi me zaustavio na hodniku i pitao kako sam. Mislim da je o.k., mislim da je stručan, ali da je živčenjak je, da ponekad kaže krivu stvar i to je točno. Ali u principu jedan od onih doktora kojima je stalo i zato mu dajem čistu 5.
    O dr. Bekavac koja mi je također bila na porodu i jednom pregledu: i ona je dobra, ali me udavila na pregledu jer mi je cca 30 min potanko objašnjavala sve u svezi mog stanja. Nemojte me krivo shvatiti, nekome to može biti o.k., ali meni je medicina smrtno dosadna i ja se nakon cca 1 min razgovora o mom stanju isključim ako je sve o.k., ako nije onda me normalno zanima što nije i zašto. I ona mi je bila na porodu, ne sjećam je se po ničem negativnom.
    Da li netko zna tko je žena koja mi je bila na porodu: srednje visine, kratko pošišana, crne kose, mršava? Ne znam da li je doktorica ili sestra, ali bolje i smirenije stvorenje od nje nikad nisam upoznala. Ta je žena jedina uspjela prodrijeti kroz moju paniku i smiriti me.

  37. #187

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    srednje visine, kratko pošišana, crne kose, mršava
    Primalja Maja ?
    Meni je ona isto bila na porodu(mislim na samom izgonu,jer ja sam radjala 30 sati pa su kroz mene prosle valjda sve smjene Znam ih skoro pa sve!)

    Od ginekologa dr.Blagaic,dr.Marton,dr.Zudenigo i naravno dr.Jakovcic su cisto ok,nisu za pohvale a bome ni za spotat.Sredina.A sve ostalo pogotovo sestre na babinjacama

  38. #188
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    meni je dr. Blagaić bio na jednom pregledu.. Nije na mene ostavio ni loš ni sad neki super dojam. čini mi se ok.
    Jednom sam dopala kod dr. Jakovčića i taj mi je pregled bio toliko bezveze, 10 sekundi sam bila kod njega.. bezveze totalno.. nezainteresiran, i još me zezao za dobivenu kilažu 28 tj, 8,5 kg..


    no, za dr. Sirovec koja mi vodi trudnoću imam samo riječi pohvale... divna je i kao osoba i kao liječnik...tako da za nju

  39. #189
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Leni prvotno napisa
    me zezao za dobivenu kilažu 28 tj, 8,5 kg..
    na njega sam skroz zaboravila, bio mi je na nekoliko pregleda, meni je u povijesti bolesti napisao th: dijeta. Ja se zbedirala, ali dobar je iako se doima nezaintersiran nije.
    A najbolje je kada mi je napisao th: nihil, ja već krenula doma i skužim, a kak sam u to doba bila stalno van sebe vratim se ja nazad u ambulantu i do sestre i velim joj: da li mi za to treba recept da odem kod svog ginića ili to ne ide na recept tako da moram platiti. Žena :shock: , veli: nihil znači ništa Najbolje od svega znam latinski i znam da nihil znači ništa, toliko sam bila van sebe u to vrijeme.

  40. #190
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    elin, i ja bi isto reagirala na nihil.. doduše ja nikad i nisam učila latinski..

    i meni je u th: napisao dijeta.. sestra skoro nije pala s stolice, kao i dr.sirovec kad je idući put to vidjela..
    vjerujem da je dobar doktor, nečem služe one titule prije imena

  41. #191
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Christy prvotno napisa
    i naravno dr.Jakovcic su cisto ok,nisu za pohvale a bome ni za spotat.
    Ma Jakovcic je najgori ginekolog kojeg sam ikad vidjela. Iznimno grub, bezobrazan, bahat...
    Mene je toliko jako raskrvario amnioskopijom da se cak i on splasio pa me odmah poslao na inducirani porod. Kojeg sam, naravno, odbila.
    Imala sam s njim nekoliko "epizoda" i niti jedna nije bila ugodna.

  42. #192

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Citiraj Christy prvotno napisa
    i naravno dr.Jakovcic su cisto ok,nisu za pohvale a bome ni za spotat.
    Ma Jakovcic je najgori ginekolog kojeg sam ikad vidjela. Iznimno grub, bezobrazan, bahat...
    Mene je toliko jako raskrvario amnioskopijom da se cak i on splasio pa me odmah poslao na inducirani porod. Kojeg sam, naravno, odbila.
    Imala sam s njim nekoliko "epizoda" i niti jedna nije bila ugodna.
    Ja sam ga također negativno doživjela. Svako jutro na viziti mrmljao si je nešto u bradu, a što god sam ga pitala, nisam dobila odgovor.

  43. #193
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    a ima li koja od vas iskustva sa dr.Borisom Ujevicom?
    sve kaj sam nasla o njemu su pozitivni komentari vezani vise-manje za njegov izgled...
    meni je moj dr u viliju preporucio njega posto imam velikih sansa da cu morat na carski...
    par puta sam bila i kod njegove zene na pregledu tamo u viliju, dr. martine ujevic, i ona mi je totalno super. sva je neka dobra, strpljiva, strucna, temeljita, ma sve 5.

    unaprijed hvala!!

  44. #194

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    meni je dr. Ujević bio na porodu, vrlo je opušten i ima ok smisao za humor što je meni pasalo,lijepo se popričao i sa MM-om, za sve što se događalo nas je pitao i konzultirao.
    doduše sav posao smo obavile ja i pre pre prekrasna primalja Maja ( niska crvenokosa, kratko pošišana, mlađa), dr. je samo stajao sa strane i hrabrio me, na kraju mi je stavio taj jedan šavić jer sam malo pukla.
    ja sam rodila vaginalno, ali sam čula da je maher za carski.
    sve u svemu imam samo riječi hvale i za njega i za cijelu ekipu koja je radila taj dan osim jedne jaaaako nabrušene sestre na prijemu ( starija, punašna) kojoj smo predali papire za Anu Rukavinu, a ona je zaboravila reći kome je trebala, pa na kraju stanice nisu donirane.

    sve u svemu, meni je taj moj drugi porod bio prekrasan za razliku od prvog u Petrovoj koji mi je ostavio gorak okus u ustima.
    mislim da me je ovaj porod zbog toga kakav je bio na neki način osnažio, a kako je dr. Ujević bio dio tog iskustva- hvala mu još jednom.

  45. #195

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    e , da što se tiče Jakovčića bila sam kod njega na jednoj kontroli ( poslije sam ga obilazila u širokom luku) i potpisujem sve što su cure prije mene rekle, totalno nezainteresiran i bahat ja bi rekla, naravno da je i meni rekao da moram na dijetu to mu je izgleda lightmotiv.

  46. #196

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Ma dajte :shock: Sta stvarno?
    Meni je dr.Jakovcic ostao u jako lijepom sijecanju,bio je prema meni divan,doduse dosao mi je pred kraj,nakon 30h muke,nakon hrpe doktora,pa je on meni bio kao svjetlost na kraju tunela.
    Otkopcao mi ctg,ponudio mi se da mu se vjesam za vratom,dao mi vode,ma bio je Na sam izgon je stajao uz mene,,nije dao da mi se skace po trbuhu i nagovarao ih je da me ne rezu,ali morali su,i dok me dr.Marton sivala,i kasnije svaki dan u viziti na babinjacama je bio jako fin,uljudan,upitan,njezan.
    Posto smo ostali u bolnici 7 dana,jer je mali pozutio,ali samnom je bilo sve u redu,nakon treceg dana na viziti me preskako,rekao je da me ne zeli dodatno gnjaviti,i da je sve ok.Uvijek bi me upitao kako sam i treba li mi sta.
    Svaka pohvala gospodinu PINO SILVESTRE (tako smo ga cimerice i ja zvale )

  47. #197
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    Citiraj kerida prvotno napisa
    meni je dr. Ujević bio na porodu, vrlo je opušten i ima ok smisao za humor što je meni pasalo,lijepo se popričao i sa MM-om, za sve što se događalo nas je pitao i konzultirao.
    doduše sav posao smo obavile ja i pre pre prekrasna primalja Maja ( niska crvenokosa, kratko pošišana, mlađa), dr. je samo stajao sa strane i hrabrio me, na kraju mi je stavio taj jedan šavić jer sam malo pukla.
    ja sam rodila vaginalno, ali sam čula da je maher za carski.
    sve u svemu imam samo riječi hvale i za njega i za cijelu ekipu koja je radila taj dan osim jedne jaaaako nabrušene sestre na prijemu ( starija, punašna) kojoj smo predali papire za Anu Rukavinu, a ona je zaboravila reći kome je trebala, pa na kraju stanice nisu donirane.

    sve u svemu, meni je taj moj drugi porod bio prekrasan za razliku od prvog u Petrovoj koji mi je ostavio gorak okus u ustima.
    mislim da me je ovaj porod zbog toga kakav je bio na neki način osnažio, a kako je dr. Ujević bio dio tog iskustva- hvala mu još jednom.
    ajme, bas si me usrecila ovim postom. Ne znam nikog drugog kome je on bio na porodu pa sam ful znatizeljna. nadam se da cu vaginalno roditi ali njega su mi preporucili jer imam velikih predispozicija za carski...
    nadam se da ce i naseg malog jakova tak lijepo poroditi... :D

  48. #198
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    I ja moram staviti tu jedno za doktora Dukića!

  49. #199
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Christy prvotno napisa
    Ma dajte :shock: Sta stvarno?
    Meni je dr.Jakovcic ostao u jako lijepom sijecanju,bio je prema meni divan,doduse dosao mi je pred kraj,nakon 30h muke,nakon hrpe doktora,pa je on meni bio kao svjetlost na kraju tunela.
    Otkopcao mi ctg,ponudio mi se da mu se vjesam za vratom,dao mi vode,ma bio je Na sam izgon je stajao uz mene,,nije dao da mi se skace po trbuhu i nagovarao ih je da me ne rezu,ali morali su,i dok me dr.Marton sivala,i kasnije svaki dan u viziti na babinjacama je bio jako fin,uljudan,upitan,njezan.
    Posto smo ostali u bolnici 7 dana,jer je mali pozutio,ali samnom je bilo sve u redu,nakon treceg dana na viziti me preskako,rekao je da me ne zeli dodatno gnjaviti,i da je sve ok.Uvijek bi me upitao kako sam i treba li mi sta.
    Svaka pohvala gospodinu PINO SILVESTRE (tako smo ga cimerice i ja zvale )
    :shock: Jesi ti sigurna da je to bio Jakovcic?
    Mozda je bio na nekoj drogi...
    Meni to stvarno zvuci nevjerovatno sto zbog mog iskustva a i zbog svega sto sam o njemu ovdje procitala.
    Al eto, drago mi je da je tebi bio tak dobar.

  50. #200

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    100% sigurna.
    Nemogu vjerovat da on zna biti grub i nezainteresiran?!?! :/

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •