Stranica 17 od 29 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #801

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    49

    Početno

    Zao mi je sto je izostao plusic, ali kako si i sama rekla, ipak je mozda malo prerano, pa se jos mozes nadati. Koji test si radila?

  2. #802

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj Trapava prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je sto je izostao plusic, ali kako si i sama rekla, ipak je mozda malo prerano, pa se jos mozes nadati. Koji test si radila?
    radila sam gravignost duo, unutra su zapravo dva gravignost mini.... ma ja ne znam šta više da mislim, stalno mi se skuplja slina u ustima, svaki čas moram gutat, gladna sam konstatnto, ali tako me boli trbuh od gladi... stvarno ne znam...

  3. #803

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav svima...ja sam također nova i muku mučim već danima pa sam odlučila potražiti pokoji savjet kod vas..dakle trudimo se oko bebice već nešto više od 4 godine i do sad mi je menga uvijek točna ko švicarski sat..trebala sam dobiti 21.5. ali ništa, iako sam imala sve simptome kao da ču dobiti,lagani grčevi,prištići..tri dana poslije kupim test gravignost mini i negativan..nakon 2 dana odem gin jer me počelo probadati oko desnog jajnika i u leđima al samo s desne strane..kaže gin da je ultrazvuk uredan i sve je ok a trudnoću ne vidi,kaže da ću procuriti kroz 2 dana jer je kao nešto već krenulo,ali ako slučajno ne, neka ipak ponovim test.zaista taj dan sam primijetila prozirnu sluz prošaranu smećkastim iscjetkom,ali samo taj dan i poslije više ne.već je prošlo 6 dana otkako sam bila na pregledu(12 dana od očekivane m) i još nisam dobila m,više nemam nekih bolova ali se čudno osjećam..zadnje 2 noći me budi neka žgaravica..bojim se ponavljati test a s druge strane ne mogu više biti u neizvijesnosti...inače u sve ove 4 godine ovo je bilo 2. put da sam radila test,prvi put je bilo prije 2 god. i to je bila upala jajnika..a sad je sve ok a menge ipak nema..onda si možete misliti koliko mi je točna u dan.. hmm je li itko imao ovakve probleme?

  4. #804

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav! ja sam nova...
    ovako, zanima me vaše mišljenje jer sam jos uvijek u velikoj nedoumici...
    zadnju menstruaciju sam imala 02.05.
    imala sam nezaštićene odnose u plodnim danima i momak je svršio u mene...30.05. , znači, par dana prije očekivane mentruacije počela sam lagano krvarit, puno oskudnije, niti nego kad je menstruacija, niti malo bolno i trajalo je jedva tri dana..pretpostavila sam da se radi o implantaciji..danas nista od krvi..jutros napravim test i negativan je, nakon par sati pogledam i pojavi se jedva vidljiva druga crtica..pretpostavljam da je to nevažeće i da se radi o nekim kemijskim reakcijama..
    što mislite, jeli sam prerano napravila test? totalno sam zbunjena...drugih nikakavih simptoma trudnoće nemam..

  5. #805

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj purple rose prvotno napisa Vidi poruku
    radila sam gravignost duo, unutra su zapravo dva gravignost mini.... ma ja ne znam šta više da mislim, stalno mi se skuplja slina u ustima, svaki čas moram gutat, gladna sam konstatnto, ali tako me boli trbuh od gladi... stvarno ne znam...
    ako su simptomi uistinu simtpomi trudnoce, test bi trebao biti pozitivan. to naravno ne znaci da nisi trudna, ali vjerojatnije je da su simptomi posljedica zelje za trudnocom. s obzirom da menstruaciju trebas dobiti tek za 4 dana, smatram da je rano za testic, nekima znaju biti tako rano pozitivni, ali to je izuzetak, a ne pravilo. napravi test na dan ocekivane menstruacije, gravignost je dobar izbor. od srca ti zelim plusic!

  6. #806

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj žutazvijezda prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima...ja sam također nova i muku mučim već danima pa sam odlučila potražiti pokoji savjet kod vas..dakle trudimo se oko bebice već nešto više od 4 godine i do sad mi je menga uvijek točna ko švicarski sat..trebala sam dobiti 21.5. ali ništa, iako sam imala sve simptome kao da ču dobiti,lagani grčevi,prištići..tri dana poslije kupim test gravignost mini i negativan..nakon 2 dana odem gin jer me počelo probadati oko desnog jajnika i u leđima al samo s desne strane..kaže gin da je ultrazvuk uredan i sve je ok a trudnoću ne vidi,kaže da ću procuriti kroz 2 dana jer je kao nešto već krenulo,ali ako slučajno ne, neka ipak ponovim test.zaista taj dan sam primijetila prozirnu sluz prošaranu smećkastim iscjetkom,ali samo taj dan i poslije više ne.već je prošlo 6 dana otkako sam bila na pregledu(12 dana od očekivane m) i još nisam dobila m,više nemam nekih bolova ali se čudno osjećam..zadnje 2 noći me budi neka žgaravica..bojim se ponavljati test a s druge strane ne mogu više biti u neizvijesnosti...inače u sve ove 4 godine ovo je bilo 2. put da sam radila test,prvi put je bilo prije 2 god. i to je bila upala jajnika..a sad je sve ok a menge ipak nema..onda si možete misliti koliko mi je točna u dan.. hmm je li itko imao ovakve probleme?
    moguce je da je bila kasnija ovulacija,a da je smedjkasti iscjedak bilo implantacijsko krvarenje. svakako bi trebala ponoviti test. sretno!
    4 godine pokusavanja je zbilja dugo, jeste li bili na nekim pretragama?

  7. #807

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Ana_St123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! ja sam nova...
    ovako, zanima me vaše mišljenje jer sam jos uvijek u velikoj nedoumici...
    zadnju menstruaciju sam imala 02.05.
    imala sam nezaštićene odnose u plodnim danima i momak je svršio u mene...30.05. , znači, par dana prije očekivane mentruacije počela sam lagano krvarit, puno oskudnije, niti nego kad je menstruacija, niti malo bolno i trajalo je jedva tri dana..pretpostavila sam da se radi o implantaciji..danas nista od krvi..jutros napravim test i negativan je, nakon par sati pogledam i pojavi se jedva vidljiva druga crtica..pretpostavljam da je to nevažeće i da se radi o nekim kemijskim reakcijama..
    što mislite, jeli sam prerano napravila test? totalno sam zbunjena...drugih nikakavih simptoma trudnoće nemam..
    o kojem je testu rijec? dosta njih nakon nekog vremena daju drugu crticu - tzv. evaporacijska linija. preporuca se da se test radi na dan ocekivane menstruacije tako da je moguce da si ga uradila prerano.

  8. #808

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    riječ je o clearblue compact testu...danas je bio očekivani dan menstruacije..al opet, možda je prerano...ponovit cu ga za par dana

  9. #809

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    ako su simptomi uistinu simtpomi trudnoce, test bi trebao biti pozitivan. to naravno ne znaci da nisi trudna, ali vjerojatnije je da su simptomi posljedica zelje za trudnocom. s obzirom da menstruaciju trebas dobiti tek za 4 dana, smatram da je rano za testic, nekima znaju biti tako rano pozitivni, ali to je izuzetak, a ne pravilo. napravi test na dan ocekivane menstruacije, gravignost je dobar izbor. od srca ti zelim plusic!
    ali za ova dva simptoma nisam znala da su simptomi dok nisam pogledala na netu što bi mogli značiti... ma luda sam, čekam dan d...

  10. #810

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Cure, ako mi možete pomoć bila bi jako zahvalna. Ovaj ciklus sam bila na klomifenima i uzimala estrogen 2 dana. Menga kasni sada evo 4 dana, inače točna u sat. Bazalna i dalje visoka 36,8 do 37 kolika mi je inaće nakon ovulacije. Prije je 36,4. Ginekolog mi je pratio folikule i rekao kada da imam odnose. Evo danas mi je 17 dan od povečanja bazalne temp. Napravila sam dva testa, jedan jeftini clearblu na 2 dan nakon očekivane menstruacije i pokazala se blaga druga crta i ja odem leć, i dignem se kad ono te crte više nema. Sutradan kupim malo skuplji i ne pokaže ništa u roku nekih 5-10 min, ja se vratim u krevet kad ono kad sam se digla ima druge crte. E sad znam za evaporacijsku liniju, ali koliko sam čitala ona je siva, a meni je baš lijepa roza crta. Test je Primastick. Jako sam zbunjena, pogotovo jer imam često vrtoglavice i bazalna je povečana. Jel može ovo uzimanje klomifena i estrogena produžiti trajanje povečanja bazalne temp? Hvala Vam

  11. #811

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Ajde da i ja pitam... nije da nisam iskusna, ali... Menstruacija mi kasni 6 dana prema menstr.kalendaru. Inače je uvijek bila redovita, rijetko kada je kasnila, u biti je, prva dva puta kada sam bila trudna.....
    MM nije niti jednom u mene, ali "zaštita" nam je bio prekinuti snošaj... Testove nisam radila ni u 1. ni u 2. trudnoći već išla gin. Ovo, ako je to u pitanju uopće, bi bila 3. trudnoća...
    Malo iznenada, no ok.
    Sad mene zanima, jel koja od vas zatrudnjela zbog prekinutog snošaja? mm i ja se već jaaaakkoooo dugo tako čuvamo (1. i 2. trudnoću je u mene) i nikada problema...
    I kada je najbolje raditi test uopće, koliko dana nakon kašnjenja menstruacije i koji je test najpouzdaniji?

    Hvala

    _________________

  12. #812
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Imas koliko hoces djece nastale takvim "cuvanjem"... Godinama djeluje, a onda odjednom puf! Beba
    Što se tiče testa, ako ti kasni 6 dana, svaki bi trebao pokazati tacno...

  13. #813

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    moguce je da je bila kasnija ovulacija,a da je smedjkasti iscjedak bilo implantacijsko krvarenje. svakako bi trebala ponoviti test. sretno!
    4 godine pokusavanja je zbilja dugo, jeste li bili na nekim pretragama?
    Hvala na odgovoru,pričekat ču još dan,dva pa onda ponavljam test..uuhh... nismo još bili na detaljnim pretragama, ali imamo u planu to obaviti na jesen..nekako smo se dogovorili da čemo si dati malo vremena i ne opterećivati se previše..dosta nam je stresno na poslu pa si nismo još dodatnog stresa htjeli nabijati..sad je već prošlo dostaa vremena pa smo odlučili napraviti i taj korak, a onda čemo vidjeti što i kako dalje...ne znam ni sama što me sve čeka na tim pretragama i iskreno malo se plašim toga..

  14. #814

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Ana_St123 prvotno napisa Vidi poruku
    riječ je o clearblue compact testu...danas je bio očekivani dan menstruacije..al opet, možda je prerano...ponovit cu ga za par dana
    Clearblue kad odstoji ima evaporacijsku liniju, plave boje, ali skroz tanku, kao kemijskom olovkom nacrtanu. Nazalost to je negativan test. Sretno s iducim testicem!

  15. #815

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj *suncemojemalo* prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ako mi možete pomoć bila bi jako zahvalna. Ovaj ciklus sam bila na klomifenima i uzimala estrogen 2 dana. Menga kasni sada evo 4 dana, inače točna u sat. Bazalna i dalje visoka 36,8 do 37 kolika mi je inaće nakon ovulacije. Prije je 36,4. Ginekolog mi je pratio folikule i rekao kada da imam odnose. Evo danas mi je 17 dan od povečanja bazalne temp. Napravila sam dva testa, jedan jeftini clearblu na 2 dan nakon očekivane menstruacije i pokazala se blaga druga crta i ja odem leć, i dignem se kad ono te crte više nema. Sutradan kupim malo skuplji i ne pokaže ništa u roku nekih 5-10 min, ja se vratim u krevet kad ono kad sam se digla ima druge crte. E sad znam za evaporacijsku liniju, ali koliko sam čitala ona je siva, a meni je baš lijepa roza crta. Test je Primastick. Jako sam zbunjena, pogotovo jer imam često vrtoglavice i bazalna je povečana. Jel može ovo uzimanje klomifena i estrogena produžiti trajanje povečanja bazalne temp? Hvala Vam
    Predlazem ti da izvadis betu. Kad si pila estrogen? Ako je u prvoj fazi sumnjam da je to utjecalo na produljenne lutealne faze.

  16. #816

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Predlazem ti da izvadis betu. Kad si pila estrogen? Ako je u prvoj fazi sumnjam da je to utjecalo na produljenne lutealne faze.
    Hvala, pričekat ću još 2 dana pa ako ne dobijem idem vadit betu. zahvaljujem još jednom

  17. #817

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    49

    Početno

    žutazvijezda, Ana_st, suncemojemalo, petra87 jel ima kakvih novosti?

  18. #818

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Curke ovo zbilja nije normalno... 2.6. sam se javila ovdje za pomoć i istu tu večer me uhvate lagani grčevi,opet onaj osjećaj da je stigla menga,odem na wc i primijetim rozasti iscjedak..reko to je to,do sutra ču garant procurit...sutradan isto tako samo kad se obrišem malo rozasto al nikako da krene..dan poslije skoro ništa kao ni danas..ja ne znam šta mi se događa al ovo još nisam doživila..sutra definitivno kupujem test i javljam vam rezultate preksutra...nadam se pozitivnom..

  19. #819

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj žutazvijezda prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ovo zbilja nije normalno... 2.6. sam se javila ovdje za pomoć i istu tu večer me uhvate lagani grčevi,opet onaj osjećaj da je stigla menga,odem na wc i primijetim rozasti iscjedak..reko to je to,do sutra ču garant procurit...sutradan isto tako samo kad se obrišem malo rozasto al nikako da krene..dan poslije skoro ništa kao ni danas..ja ne znam šta mi se događa al ovo još nisam doživila..sutra definitivno kupujem test i javljam vam rezultate preksutra...nadam se pozitivnom..
    to bi stvarno moglo biti to, ali u onom smjeru u kojem ti želiš!! u svakom slučaju sretnooooooo!!

  20. #820

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Evo mene sa rezultatima..dakle jutros sam radila ponovo test i to opet gravignost mini iiiiiiiiiiiiii trudna sam ... ma nije prošlo ni 30 sekundi i pojavila se druga roza linija baš izrazita.....ajmeeeeeeeee ne mogu ni opisati taj osjećaj kad sam vidjela rezultat,preplakala sam cijelo jutro...gin me može primiti tek negdje idući tjedan pa ču onda znati sve detalje..nadam se samo da če sve biti u redu.eto sve vi curke koje se brinete ako vam je test negativan a m još nije došla, pokušajte ponovo za koji dan, jer nikad se ne zna..želim vam svima puno sreće...

  21. #821
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Citiraj žutazvijezda prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene sa rezultatima..dakle jutros sam radila ponovo test i to opet gravignost mini iiiiiiiiiiiiii trudna sam ... ma nije prošlo ni 30 sekundi i pojavila se druga roza linija baš izrazita.....ajmeeeeeeeee ne mogu ni opisati taj osjećaj kad sam vidjela rezultat,preplakala sam cijelo jutro...gin me može primiti tek negdje idući tjedan pa ču onda znati sve detalje..nadam se samo da če sve biti u redu.eto sve vi curke koje se brinete ako vam je test negativan a m još nije došla, pokušajte ponovo za koji dan, jer nikad se ne zna..želim vam svima puno sreće...
    Prekrasno! Sretno!!!

  22. #822

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nakon 4 godine to je stvarno razlog za slavlje! Zelim ti lijepu i skolski trudnocu!

  23. #823

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Ej cure pozzzz...... Eto i mene po prvi put sa vama:Kao i vi ija imam sličnih problemčiča.Bila sam na ivf u beti dobivene 2.stanice alii prošlu god. je bilo isto stanje i kad sam išla napraviti betu ništa .Ja več imam i dosta godina ali dali je neka od vas napravila test a bila na ivf-u i da joj je ispravno pokazao.Danas mi je 11.dan nakon transfera a po datumu sutra bi trebala doći menga.Ali i prošli put je 2 dana kasnila i ništa sad sam sve nervoznija a u ponedjeljak bi trebala ići vadit betu .Molim vas za vaša iskustva Veliki Tenx.....

  24. #824

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    jurinka moram priznati da ne razumijem sto zapravo pitas.

  25. #825
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    pretpostavljam, da li će se vidjeti točan rezultat na testu ovako rano tj. prije dana očekivane menstruacije
    da, trebao bi
    meni je
    sretno!

  26. #826

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    4

    Početno

    pitam dali test može pokazati dali je trudnoča ili ne 11.dana transfera danas sam trebala na ići na vađenje krvi ali čekat ču do srijede a nadam se dobrim rezultatima

  27. #827

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    naravno da test moze pokazati, ali nije isto dal su embriji stari 2, 3 ili 5 dana (ako su stari 3 dana test se ne preporuca prije 11 dnt, ako su stari 5 dana, onda ne prije 9dnt). ali isto tako - test moze biti i negativan, a da je beta pozitivna.
    Posljednje uređivanje od bubekica : 24.06.2013. at 22:47

  28. #828

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno

    imamo pitanje ... curi kasni M 2 dana i oboje smo uzdrmani i neznamo sta da mislimo ... malo nam je još rano i nismo planirali tako rano bebu ... inace joj je uvijek redovna (26 dana) i prije ju uvijek boli stomak i ali sad nista ... nema nikakvih simptoma trudnoce a ni toga da bi mogla dobit... nije bila u stresu niti zivcana pa mislimo da zbog toga nekasni ... sto moze biti uzrok kašnjenju i koliko može kasnit ?

  29. #829

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Anonim uzrok kasnjenja mogu biti neke hormonalne promjene ili neke bolesti a i trudnoca i psiha.
    Tako da, vi lijepo uradite testic i znati cete na cemu ste...

  30. #830

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz curke, imam jedno pitanje.
    Negdje oko 10.05. imala sam nezaštićeni odnos, međutim menstruaciju sam dobila 22.05., kako sam otprilike i trebala, i trajala je nekih 5 dana, kao i inače.. u šestom mjesecu menstruaciju uopće nisam dobila, iako su mi do tada ciklusi bili redoviti te mi se ni jednom nije dogodilo da izostane.. da li je, unatoč krvarenju u petom mjesecu, moguće da sam trudna? planiram ići kupiti test, ali rekoh da provjerim i od vas..i, koji test preporučate, a da nije preskup? Hvala vam puno <3

  31. #831

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Gravignost mini 15 kn ili Gravignost ultra (on je osjetljiviji, reagira na 10 jedinica beta HCH, oko 30 kn, ali ga ne nađeš baš u svakoj ljekarni).

  32. #832

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Meni je taj gravignost mini super jeftin a uvijek mi je pokazao točno!

  33. #833

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala puno ..no, danas je došla m.. ..tipkamo se nekad opet, hihi..

  34. #834

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozzz svim curama! Pratim različite teme na rodinom forumu već nekoliko mjeseci, odnosno od kada pokušavamo sa začećem odnosno roditeljstvom, međutim ovo je prvi put da se javljam.

    Naime, molila bih za savjet. Posljednji ciklus bio mi je 5.6., obično traje 28 dana, rijetko urani jedan dan ili zakasni dan, no recimo u 90 posto slučajeva godišnje je 28. dan, a danas je 32. dan ciklusa. dakle 3-4 dana mi menstruacija kasni. Ovulacija mi je prilično kasno u ciklusu, koristim trakice za utvrđivanje ovulacije, a pozitivne su bile 21. dan ciklusa. Obzirom da mi partner izbiva, odnose smo u zadnjih mjesec dana imali samo 16. i 19. dan ciklusa.. Kako mi menstruacija kasni, napravila sam danas test za utvrđivanje trudnoće gravignost, čija je osjetljivost 25mlU, kako li se to bilježi, no nisam ga radila na prvu jutarnju mokraću jer sam mislila da će biti pozitivan u bilo koje doba ako sam trudna, a mjesečnica mi kasni, no prevarila sam se. Bio je negativan. E sad, postoji li mogućnost da test nije mogao biti pozitivan jer mi je danas ustvari 9. dan poslije ovulacije odnosno 12. dan od posljednjeg odnosa s partnerom?!

    Uglavnom, ne želim puno dramatizirati oko cijele priče, no brine me zašto mi kasni ako nisam trudna, obzirom da se redovito pregledavam, nikada nisam imala ginekoloških smetnji, nisam pod nekim strašnim stresom itd...naravno, za sve postoji prvi put, međutim ipak...

    Eto, bila bih zahvalna ako netko ima slično iskustvo..znam da nema druge ngo čekati još neko vrijeme i posjetiti liječnika ako menstruacija ne dođe, no opet nekako u meni tinja nada da sam ipak trudna. Inače imam 30 godina, nemam djece, pokušavamo kako sam i rekla negdje od 2. mjeseca, ništa strašno.

    Hvala unaprijed!

  35. #835

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ako je O bila 21. dc, onda ti M jos ne kasni. Dapace, ciklus ti ni ne bi smjeo biti kraci od 33-34 dana. Ako je druga faza ciklusa prekratka, to moze biti problem kod zaceca.

  36. #836

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Hocu reci da ciklus od 28 dana u kojem bi ovulacija bila 21. dan nikako ne bi bio uredan ciklus.

  37. #837

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Hocu reci da ciklus od 28 dana u kojem bi ovulacija bila 21. dan nikako ne bi bio uredan ciklus.
    Da, to mi je jasno, i ranije sam sumnjala da mi ovulacija nije sredinom ciklusa, a što se potvrdilo i trakicama za utvrđivanje ovulacije. Međutim bila sam odlučila pratiti još jedan mjesec trakicama pa onda otići na pregled i vidjeti što s tim.... Uglavnom, nikada, ali baš nikada mi ciklus nije trajao duže od 29 dana tako da ova opcija o tome da mi još ne kasni ne stoji. Sad, nešto ne štima...što točno ne znam.

  38. #838

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno slabo vidljiva linija, test trudnoće

    kasni mi menstruacija 5 dana, jučer ujutro napravila napravila test Gvignost mini i pojavila se jedva vidljiva druga crtica. Isti dan ali navečer napravila sam test clearblue i nema druge crte???
    Menstruacije su mi gotovo uvijek na vrijeme i pokušavamo već 7 mjeseci. Djevojke što mislite?

  39. #839
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    test jutarnjim urinom uvijek je pouzdaniji nego onaj večernjim. Trebalo bi se suzdržavati od mokrenja barem 4 sata prije rađenja testa što tokom dana baš i nije lako, pogotovo ljeti kada konzumiramo više tekućina. Vjerujem da je jutarnji test bio potvrdan, jer i sjenka je pozitivan test. Ponovi sutra ujutro test i znati ćeš na čemu si. Svakako javi kako je prošlo.

  40. #840
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Mislim da na clearblue testu piše da nije važno s kojim se urinom radi..ako su ti ciklusi uredni, onda bi ti nakon 5 dana kašnjenja trebao biti plus i popodne.. Ako ti nisu uredni (meni variraju +- 5 dana), onda definitvno ponovi test sutra ujutro...sretno!

  41. #841
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    meni se gravignist mini pokazao kao najpoizdaniji, i kad je bio pozitivan i kad je bio negativan
    a clearblue je bio jeeedva pozitivan kad se na svim ostalim vec lijepo vidjelo
    Svakako ponovi, po mogucnosti jutarnjim urinom ili smanji unos tekucine tokom dana pa sa popodnevnim

  42. #842

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav svima..
    i ja sam nova, citam vas cijelo jutro pa, buduci da sam nestrpljiva do ponedjeljka,moram pitati ovdje
    situacija je sljedeca-ciklus je uredan inace,25-29 dana,trajanje recimo 5 dana, pri cemu 3 dan obicno nema krvarenja i onda se vrati normalno i bude jos 2-3dana. ovaj mjesec sam imala odnos s muzem 20. dan ciklusa, prekinuti snosaj (ne planiramo bebu,jos smo friski bracni par...ali i da se dogodi,bili bismo sretni).po mom izracunu,ovulacija je tad vec bila prosla.menga dosla ranije,23. dan ciklusa navecer malo krvarenja (uz tipicne pms-simptome) i onda iduci dan recimo normalno krvarenje (iako mi se cini manje obilno nego inace),iduci dan nista, tj samo mala flekica i nakon toga vec dva dana od menge vise ni m. zdrav razum mi govori da trudna nisam, ali kako sam svasta procitala tu po forumu, zanima me sto mislite?ima li smisla otici po test u ljekarnu?
    hvala svima!

  43. #843

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svima,
    nova sa ovdje, danas mi je trebala doci M ujutro sam radila clear blue digitalni test za trudnocu i nakon 5 sekundi se pojavio +,i pise da sam 1-2 tj trudna. dali da odem kupiti jos jedan test i ponovim ga? hvala

  44. #844

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj angel89 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    nova sa ovdje, danas mi je trebala doci M ujutro sam radila clear blue digitalni test za trudnocu i nakon 5 sekundi se pojavio +,i pise da sam 1-2 tj trudna. dali da odem kupiti jos jedan test i ponovim ga? hvala
    mislim da nema potrebe nego se naruci kod ginekologa. cestitam!

  45. #845

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da nema potrebe nego se naruci kod ginekologa. cestitam!
    Bila sam kaze da vidi zadebljanje i neko zuto tijelo.tek je 4 tj pa jos nemoze vidjet.dali su vas jajnici znali malo probadat,i da vam se probava malo poremetila.

  46. #846

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Sad sam 7tt i jajnici me još uvijek tu i tamo malo probodu dok su me prije par tj znali i jako probost!A probava je dosta ok, 1-2 puta dnevno ali imam nekad osječaj koda me crijeva bole dok ne odem na wc.Sve je to normalno, ipak je to drugo stanje!Uživaj u čarima trudnoće

  47. #847

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    63

    Početno

    Pozz, kasni mi m 4 dana, jutros san napravila test clearblue, al ne digitalni nego onaj koji kosta 30tak kn, u roku 2 sekunde je pokazao 2 crtice ) sta mislite cure/zene, s pbzirom da je tako jeftin jel moze bit lazno pozitivan????

  48. #848
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Pozdrav JoMi
    Bez brige,ima i jeftinijih
    Mislim da je to-to i da nije lažno pozitivan,čim je odma skočila druga crtica.Čestitam!

  49. #849

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    63

    Početno

    To mi je i ginekolog reka i narucija 10.9 za pregled i stvarno se nadan da je tako a iman osjecaj da do 10.9 ima vjecnost cekat

  50. #850
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    A vjerujem...al samo reci sama sebi da je to čekanje pozitivno jer se sad ionak ništ nebi vidjelo,a 10. budeš vjerojatno i srčeko čula
    Koji ti je dan ciklusa danas?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •