Stranica 25 od 29 PrviPrvi ... 152324252627 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,250 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #1201
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ali mislim da ak je trudnoca onda je vrlo rana sad bi negdje trebala dobiti M .. Stvarno neznam kad je bila O kad nemam onaj egg white i nisam se nadala trudnoci pogotovo ne iz prve jer sa bivsim muzem godinu i pol nije islo a prosla sam sve moguce pretrage.. Zato sam sad sva u strahu i nevjerici


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #1202
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ali mislim da ak je trudnoca onda je vrlo rana sad bi negdje trebala dobiti M .. Stvarno neznam kad je bila O kad nemam onaj egg white i nisam se nadala trudnoci pogotovo ne iz prve jer sa bivsim muzem godinu i pol nije islo a prosla sam sve moguce pretrage.. Zato sam sad sva u strahu i nevjerici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Naravno, i to je sasvim normalno, ali ako je ikako moguće probaj se opustiti..uspjela si !!!

  3. #1203
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ova dva najsvjetlija sam radila prekjucer pa ovaj tamniji treci po redu jucer i ova 2 danas sa tim da sam se za ovaj zadnji na silu popiskila pola sata nakon zadnjeg mokrenja
    Viki test ti je najbolje raditi ujutro i tako najbolje vidis kako ti tamni jer se ovako bediras i samo si stres pravis nepotrebno.
    Eventualno po danu mozes jedan napravit al ako nisi 3-4 sata mokrila i pila nis.
    Drzim fige za betu i ovo skroz ok izgleda sa testicima

  4. #1204
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Pa i radila sam i jucer ujutro i danas u jutro

  5. #1205
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, i to je sasvim normalno, ali ako je ikako moguće probaj se opustiti..uspjela si !!!


    Mislim da cu se opustiti tek kad vidim srceko . Naravno ako ga vidim

  6. #1206
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da cu se opustiti tek kad vidim srceko . Naravno ako ga vidim
    Draga moja, jedino što ti mogu reći, dobro došla u drugo stanje .. brige kreću s testovima i nikada ne završavaju.
    Živjet ćeš od pregleda do pregleda, i tako sve dok ne primiš svoje dijete živo i zdravo u ruke, a onda kreću opet druge brige.

    Ali s vremenom se budeš malo i opustila. Držim ti da sve bude dobro, da ugledaš pravilnu betu, i uskoro i
    maleno srčeko.

  7. #1207
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga moja, jedino što ti mogu reći, dobro došla u drugo stanje .. brige kreću s testovima i nikada ne završavaju.
    Živjet ćeš od pregleda do pregleda, i tako sve dok ne primiš svoje dijete živo i zdravo u ruke, a onda kreću opet druge brige.

    Ali s vremenom se budeš malo i opustila. Držim ti da sve bude dobro, da ugledaš pravilnu betu, i uskoro i
    maleno srčeko.
    X.

  8. #1208
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Hvala puno

  9. #1209
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ova dva najsvjetlija sam radila prekjucer pa ovaj tamniji treci po redu jucer i ova 2 danas sa tim da sam se za ovaj zadnji na silu popiskila pola sata nakon zadnjeg mokrenja
    Evo sama si napisala da si dva radila prekjucer i danas dva i to zadnji pol sata nakon zadnjeg mokrenja.
    Ruku na srce onda ovaj zadnji je savrsen.

  10. #1210
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo sama si napisala da si dva radila prekjucer i danas dva i to zadnji pol sata nakon zadnjeg mokrenja.

    Ruku na srce onda ovaj zadnji je savrsen.


    Je istina samo svaki put treba par min da potamni odmah se pojavi sjena pa onak postepeno tamni par minuta

  11. #1211
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    I sve ovisi koliko reagensa ima na test trakici i moguce je da dva jednaka testa ne pokazu jednako jaku i pozitivu trakicu.
    S toga sretno i opusti se koliko i ako mozes

  12. #1212
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Malo mi je lakse malo ste me utjesile

  13. #1213
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    [QUOTE=Viki88;2872494]Malo mi je lakse malo ste me utjesile. Napravila sam do sad milijun testova i nikada niti jedan nije bio pozitivan

  14. #1214
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Beta se dupla svakih 48h cca.. znaci usporedis ove od prekjucer i danas i vidis da je super potamnio , nema smisla usporedjivati 2 dana za redom jer se beta ne podupla jos dovoljno da bi bila velika razlika.. a i zaista s kinezima koliko god precizni bili test samo pokazuje da ima bete u mokraci a ne i kolicinski tocno koliko.
    Ovo su lijepi pozitivni testovi i nemoj si vise stresa stvarat usporedbama. Radje izvadi betu pa ju ponovi za 48h pa ces se umiriti kad vidis da se pravilno dupla.. a onda i pregled koji ce ti otkloniti svaku sumnju.
    Cestitam

  15. #1215
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj jejja prvotno napisa Vidi poruku
    Beta se dupla svakih 48h cca.. znaci usporedis ove od prekjucer i danas i vidis da je super potamnio , nema smisla usporedjivati 2 dana za redom jer se beta ne podupla jos dovoljno da bi bila velika razlika.. a i zaista s kinezima koliko god precizni bili test samo pokazuje da ima bete u mokraci a ne i kolicinski tocno koliko.
    Ovo su lijepi pozitivni testovi i nemoj si vise stresa stvarat usporedbama. Radje izvadi betu pa ju ponovi za 48h pa ces se umiriti kad vidis da se pravilno dupla.. a onda i pregled koji ce ti otkloniti svaku sumnju.
    Cestitam


    Hvala puno . Ma da barem imam nekih simptoma.. Ovih dana mi je uzasno zima bilo smrzavala sam se kao luda danas malo manje a samo me trbuh tu i tamo zaboli kao pred mengu i grudi me bole tj vise bradavice nego cijele grudi

  16. #1216
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno . Ma da barem imam nekih simptoma.. Ovih dana mi je uzasno zima bilo smrzavala sam se kao luda danas malo manje a samo me trbuh tu i tamo zaboli kao pred mengu i grudi me bole tj vise bradavice nego cijele grudi
    Simptomi ti večinom počinju kad i srčana aktivnost kod bebice, 6-8tt
    Ima još vremena.

  17. #1217
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Ja simptome nisam bas ni imala.. osim bolnih cicka al uzimala sam progesteron pa pripisivala tome.. sve ostalo kao pravi pms, boluckanja oko jajnika itd.. ne brini sve je normalno

  18. #1218
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Hvala joj oprostite molim vas sto sam vas zagnjavila


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #1219
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala joj oprostite molim vas sto sam vas zagnjavila
    Koliko mene svakojakih strahova hvata u trudnoci... I koliko ja ugnjavim md-a s njima... po sto puta, jel sve dobro, sto ti mislis jel sve dobro, pa ovo pa ono... Prije svakog pregleda panika...

    Al nekako s vremenom postaje lakse...
    Vibram da sve bude dobro! Nemoj usporedjivat boje testova - na onoj slici sto si je stavila su i kontrolne crte blijedje i tamnije... ne bi se ja time zamarala!

  20. #1220
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Joj uzas toliko zelimo vidjeti taj plusic a tek onda krecu brige i strahovi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #1221
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Stigao nalaz bete 219 pise da je 5 tj od 217 . To je onda ok??


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #1222
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Viki jako lijepa beta. Ako dobro racunam zadnja menga ti je oko 01.03 bila? To bi onda taman bilo 5tj i sitno

  23. #1223
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Mislim da mi je ovulacija bila oko 38 dc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #1224
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    A 24.2 sam dobila zadnju M samo kaj su mi kasne O


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #1225
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Kod nas pcos nista nije cudno
    Obavezno naglasi dr da ti je O bila jako kasno, nema smisla prerano ici na uz, beta ispod 1000 se nista na uz ne vidi tako da ti savjetujem da se ne zabrines previse jer po O ces biti manje trudna nego po zm kako se inace racuna.

  26. #1226
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Idem kod njega u utorak valjda ce za tj dana moci nesto vidjeti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #1227
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj jejja prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas pcos nista nije cudno
    Obavezno naglasi dr da ti je O bila jako kasno, nema smisla prerano ici na uz, beta ispod 1000 se nista na uz ne vidi tako da ti savjetujem da se ne zabrines previse jer po O ces biti manje trudna nego po zm kako se inace racuna.


    Onda bi moglo biti i da sam tek 4 tjedna ne kuzim bas te njihove intervale : 4 tj od 9,5-750 a 5 tj od 217-7138 , 6tj od 158-31795 pa ajde sad znaj

  28. #1228
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Takav je to hormon veoma sarolikog i individualnog raspona. Zasad sve izgleda dobro!
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 13.04.2016. at 15:33

  29. #1229
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ahh ja tu nista ne kuzim )


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #1230
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Viki draga cestitam i to je lijepa beta

    Mene kinezi nikada nisu iznevjetili i kao sto je vec netko spomenu vrlo su precizni testici. Samo sto smo mi sve nestrpljive i same sebi napravimo stres....al i to je dio svega ovoga.

  31. #1231
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Viki. Ma da daj da ti još jednom čestitam sada kada je službeno!!!!! Čestitam

    Cure su ti sve lijepo rekle..



    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Viki draga cestitam i to je lijepa beta

    Mene kinezi nikada nisu iznevjetili i kao sto je vec netko spomenu vrlo su precizni testici. Samo sto smo mi sve nestrpljive i same sebi napravimo stres....al i to je dio svega ovoga.
    Živa istina !!

  32. #1232
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Viki. Ma da daj da ti još jednom čestitam sada kada je službeno!!!!! Čestitam

    Cure su ti sve lijepo rekle..





    Živa istina !!


    Hvala punoo

  33. #1233
    lovelyday1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    6

    Početno

    Zdravo,
    ne znam da li se nalazim na pravom mjestu, ukoliko ne, molim Vas da me uputite.
    Imam nedoumicu.
    u 39.sam danu ciklusa. Mjesecnica mi,dakle, kasni. (inace ciklusi traju u prosjeku 28 dana. Najduzi je trajao 37 dana, nakon povratka s mora, a najkraci 24 dana,po prosjeku za zadnje 2 godine).
    Eh sad, problem je sto sam 18.dan ciklusa stupila u spolni odnos, koji je bio sa zastitom. Kondom je provjeren (nije puknut,100%, punila sam ga vodom da provjerim ipak za svaki slucaj), a kombiniran je sa prekinutim snosajem.
    3 dana nakon odnosa sam se razboljela. Temperatura par dana, te sam zavrsila na kraju s upalom krajnika, uz antibiotike (amoxibos) jer nocima nisam mogla spavati zbog grlobolje).
    Sada je 39.dan ciklusa, a mjesecnica jos nije stigla.
    jutros sam radila test za trudnocu GraviGnost Ultra, za rano otkrivanje trudnoce (osjetljivost 10 mlUl/ml). i bio je negativan, tj. bar mislim da jest.
    pojavila se kontrolna crtica u jednom prozorcicu.
    za pozitivan test trebala bi biti ista takva linija i u drugom prozorcicu.
    da izgledaju ovako paralelno: I I
    no, meni se pojavila samo ta kontrolna, a u drugom prozorcicu se pojavila horizontalna svijetla linija koja se protezala i u taj kontrolni prozorcic.
    sto je izgledalo ovako: -- I
    na omotu je jasno nacrtano da obe linije trebaju biti vertikalne, cak sam po internetu trazila primjere upravo tog pozitivnog testa, te su i tu na svim slikama obje linije vertikalne.
    sad ne znam, mozda je ova horizontalna namijenjena nekom protoku tekucine, ili sta vec, uglavnom, jako se slabo vidjela.
    i nije mi zaista jasno cemu ona uopste sluzi.
    mozda moje sumnje zvuce cak i ludo (jer inace imam taj problem da se panicno bojim nezeljene trudnoce, toliko da cak mislim da to prerasta u neku fobiju ili poremecaj).
    svjesna sam da nije bilo ejakulacije unutar rodnice, da je kondom bio neostecen, svjesna sam i da sam bila poprilicno bolesna i da sam u tom periodu pila razne lijekove, i da sam uradila test koji bi u 39.dc trebao vec itekako pokazati trudnocu, ali i dalje imam taj neki strah. Grudi me lagano bole i molim boga da mjesecnica stigne sto prije, da prestanem s brigama, jer to bas utjece na mene. ne spavam, nemam koncentracije za ucenje, osjecam se tuzno i napeto i mrzim taj osjecaj. imam bolove u truhu kao pred menstruaciju, i stalno imam onaj osjecaj da ''curim'',ali nicega nema. Sto mi se inace zna desavati prije nego sto dobijem.
    Te bih Vas zamolila za misljenje o svemu tome?
    Da li je potrebno da vadim krvni nalaz za beta hCG?
    unaprijed vam se zahvaljujem na strpljenju pri citanju.
    p.s. Svjesna sam toga da vas vecina ovdje pokusava zatrudniti i da se veselite plusicu, ali u mom slucaju (jos) uvijek nije tako. iako, iskreno jedva cekam da zavrsim fakultet i da napokon uplovim i ja u te vode. Ali sada u ovom trenutku, apsolutno je pogresno vrijeme.
    Nadam se da me razumijete i da cete mi dati svoje misljenje.
    Lijep pozdrav!

    http://oi63.tinypic.com/fjp11g.jpg
    Posljednje uređivanje od čokolada : 22.04.2016. at 16:00

  34. #1234
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Ja mislim da nemas razloga za brigu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #1235
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Hmmm...zaista cudno jer je ovaj test zaista pouzdan i iskreno nikad nisam cula da je se nekome ovako sto dogodilo.
    Odi radije sutra vadi betu i da si na cisto.
    Ako nije trudnoca onda odi ginu na pregled.

  36. #1236
    lovelyday1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Hmmm...zaista cudno jer je ovaj test zaista pouzdan i iskreno nikad nisam cula da je se nekome ovako sto dogodilo.
    Odi radije sutra vadi betu i da si na cisto.
    Ako nije trudnoca onda odi ginu na pregled.
    nalaz za betu bude gotov odmah isti dan?

  37. #1237
    lovelyday1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    6

    Početno

    i da, nakon 9-10 minuta ova horizontalna linija je nestala.
    a kad sam se tek popiskila na stapic, cijeli prozorcic je poceo crveniti, kako je tekucina isla do kontrolne linije koja je postala ljubicasta, a ovo ostalo je izblijedilo.
    mislim da se cak vidi da je poslije kontrolne linije bijela podlova vise bijela nego prije..u prvom prozorcicu i polovini drugog.

  38. #1238
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mislin da je to sasvim normalno. Meni uvijek cijeli test poljubicasti pa izblijedi. A cesto su imali i tu horizontalnu blijedu crticu. Ne znam koji test

  39. #1239
    lovelyday1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Mislin da je to sasvim normalno. Meni uvijek cijeli test poljubicasti pa izblijedi. A cesto su imali i tu horizontalnu blijedu crticu. Ne znam koji test
    pod ''normalno'' mislis ''negativno''?

  40. #1240
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj lovelyday1 prvotno napisa Vidi poruku
    nalaz za betu bude gotov odmah isti dan?
    Da u privatnom labu za sat i pol dva i dodje oko 150 kn.

  41. #1241
    lovelyday1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Da u privatnom labu za sat i pol dva i dodje oko 150 kn.
    Vidjet cu ujutro da odem. Nasla sam privatnu kliniku u blizini.
    zlo mi je od cekanja vise.
    dok ne mislim na to, super, predobro se osjecam. Pa se onda sjetim. i zeludac mi se okrene od same pomisli
    grudi me bole evo vec 5.-6. dan. kao sto je normalno pred mjesecnicu.
    bradavice me ne bole (a citala sam svugdje da uglavnom su bradavice bolne na dodir za vrijeme trudnoce, pored standardne natecenosti grudi).
    Pa se tjesim nekako da nije to.
    Cak osjetim i onaj ''miris'' menstruacije.
    Sad vec zvucim ko psihicki nestabilna osoba. 6 mjeseci nisam imala odnos upravo zbog ovoga.
    I trebalo mi je ovo da me podsjeti zasto. Zavjetovati cu se da nema vise nicega prije braka. Jer moja psiha je ocito jako labilna kada je ovo u pitanju.

  42. #1242

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Drage moje šta mislite, jel ovo pozitivno? Danas mi je 40ti dan ciklusa, rađeno sa mokraćom usred dana, nije prva jutarnja, M kasni a već sam radila 3 testa, 27, 30 i 35 dan i ta 3 su bila negativna. Dans 40ti dan GravignostUltra je pokazao ovo.... Je ili nije? :D

  43. #1243
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Butterfly, mislim da vidim jako svijetlu drugu liniju..
    Meni je taj testić 12dpt pokazao jasno vidljivu drgu liniju.
    Možda da ujutro ponoviš test prvom jutarnjom mokraćom, ili idi uraditi betu?!
    Sretno

  44. #1244
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Test je pozitivan, ali mislim da je riječ o jako ranoj trudnoći. Da li znaš kada je bila ovulacija? Ako
    imaš duge cikluse, onda je to taman to. Čestitam.

  45. #1245

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Stvar je u tome šta imam bebicu od 8 mj i uopće mi nisu izregulirani ciklusi tako da nemam pojma kada mi je bila ovulacija, ali s obzirom da je odnos koji je upitan bio 27 dan ciklusa jer smo mislili da ću kroz 2-3 dana dobiti, po tome bi danas bilo 13 dpo i još nije prva jutarnja. Ti si radila sa prvom?

  46. #1246
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Večinom radim s prvom... ovisi koliko sam nestrpljiva, po ovome što si napisala, lako je moguće da ti je tada bila ovulacija.
    Poklapa se sa svjetlom crticom. I moja je bila takva 12dpo. Probaj piškiti za dva dana.. trebala bi biti nešto tamnija, ili odi vaditi betu.

  47. #1247

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Imam još jedan gravignost pa ću napraviti sutra ili prekosutra sa prvom jutarnjom. Po vašim iskustvima ova slaba ali postojeća crvena je pozitvan rezultat?

  48. #1248
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Da, jer je vidljiva. (Nije umišljena ) Meni je test pokazao ovakav rezultat, samo kad sam bila trudna...
    beta se dupla na 48h tako da piški bolje prekosutra. I Javi nam rezultat

  49. #1249

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Jaooo bit će mi veselo s bebom od 14 mj i novorođenćem :D Ako jesam termin ispada po korigiranom datumu O 25.12., to samo ja mogu.... Javim!

  50. #1250
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Jaooo bit će mi veselo s bebom od 14 mj i novorođenćem :D Ako jesam termin ispada po korigiranom datumu O 25.12., to samo ja mogu.... Javim!
    ma daj, di ćeš bolje!!!! I to na Božić, pravi mali poklončić Sretno draga.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •