Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: cam auto sjedalica

  1. #1
    sandraks avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno cam auto sjedalica

    drage moje, molim da mi pomognu oni koji imaju iskustva sa cam ( il mondo del bambino) auto sjedalicom...naime, montiranje je išlo relativno brzo, ali sjedalica se miče - ustvari, naslon se miče lijevo-desno bez obzira kolko jako potezali pojas koji bi trebao držati naslon priljubljen uz sic...ne znam, možda je stavr u tome kaj se taj naslon da odvojiti da ostane samo booster...nisam zadovoljna....nije jeftina bila 1.100,00kn pa sam ipak očekaivala da bu to bolje...jedva čekam da bude akcija montiranja as pa da nam netko tko zna bolje-pomogne...

  2. #2
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    vjerojatno će uskoro biti pregled u Zagrebu pa obrati pažnju na forum i portal.
    nisi napisala o kojoj se grupi sjedalice radi jer kod grupe II/III je ovo što si opisala normalna pojava

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Je li ova http://djeca.org/site//index.php?opt...d=89&Itemid=56

    daddycool ti je rekao ostalo

  4. #4
    sandraks avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno bok

    bok društvo, brzi ste! daddycool, to je 1-2-3 sjedalica, sad sam pogledala...fala na odgovoru, dakle to je ok za takvu vrstu sjedalice...fala Bogu na tome! ono kaj me nervira svaki put kad dijete stavljam u as, jesu ti remeni koji se obavezno prefrknu, pa uz svu zimsku odjeću u koju malac ima na sebi dobim ospice dok ga pokopčam...uh...ne znam jel to slučaj i s ostalim as, no s ovom je...
    triplemama, da to je otprilike ta as, osim kaj naša ima remenje u 5 uporišnih točaka.
    sad mi je lakše al bum svakak nastojala doći na profesionalne konzultacije barem!

  5. #5
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    sandraks, u principu se dijete ne bi smjelo vezati
    u debljoj odjeći, skafanderima, i sl.
    znam da je tlaka po zimi, mi zagrijemo prije auto ili
    ga pokrijemo dekicom

  6. #6
    sandraks avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno bok

    ma da, znam to...malac ima pernatu jaknu koju uvijek raskopčam prije nego ga metnem u as, i to samo ak idemo na kraću vožnju do dede i bake cca 10tak min, a ak idemo dalje onda mu jaknu skidam...kapu skidam obavezno bez obzira na to kolko kratko se vozimo...
    mladac je postal živahan i ne želi sjediti u as, pa se ukoči...vjerujem da vam je poznat taj scenarij, pa je uspjeh kad ga uspijem posjesti a onda...gr...ti remeni koji se prefknu pa ih ne mrem zakopčat tak brzo kolko to situacija od mene zahtijeva...to me izludi svaki put ispočetka...

  7. #7
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno Re: bok

    Citiraj sandraks prvotno napisa
    bok društvo, brzi ste! daddycool, to je 1-2-3 sjedalica, sad sam pogledala...fala na odgovoru, dakle to je ok za takvu vrstu sjedalice...fala Bogu na tome!
    eh da, ja sam napisao da je to normalno za grupu II/III jer se kod nje dijete veže pojasom autombila. kod grupe I/II/III se (u varijanti do 18 kg) pojasom automobila fiksira sjedalica i onda se naslon ne bi trebao micati. dođi svakako na pregled da to pogledamo.


    Citiraj sandraks prvotno napisa
    ma da, znam to...malac ima pernatu jaknu koju uvijek raskopčam prije nego ga metnem u as, i to samo ak idemo na kraću vožnju do dede i bake cca 10tak min, a ak idemo dalje onda mu jaknu skidam...kapu skidam obavezno bez obzira na to kolko kratko se vozimo...
    samo ti njemu svaki puta skini cijelu jaknu, zakopčaj ga i onda mu je navuci naopako ili ga pokrij s dekom koja vam može stajati u autu. ne moraš mu skidati kapu, osim ako nema baš neku ogromnu koja mu krivi glavu ali ako ima normalnu vunenu kapu, nema potrebe da ju se skida.

  8. #8
    sandraks avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno bok

    daddycol, fala još jednom...da mi je drago čut - nije, al uzdam se u vašu stručnost i nadam se da bu ipak sve zišlo dobro, na kraju...svakak bumo došli na pregled..to me sad tak muči da sam danas kad smo išli na cijepljenje, navlačila pojas od sica ne bi li uspjela još bolje zategnut, međutim ne da se...jedino kaj m je palo na pamet, da taj pojas ipak zategne as kad zakočim, pa je u tom momentu ipak čvrsto drži uz sic, al u vožnji to nije slučaj...ne mrem vjerovat da je tak loša ta as..opće ne znam kaj bum ak se to i potvrdi na pregledu...imam garanciju godinu dana, al nema šanse da mi bi vratili lovu...uh, srdita sam...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •