Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 343

Tema: bolovi u ranoj trudnoci

  1. #251

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno bolovi

    Sad sam negdje u 8 tjednu trudnoce, i zadnjih mjesec dana, zapravo dva tjedna nakon ET, imala sam dosta jaki sindrom hiperstimulacije pa su me drzali u bolnici tjedan dana. Voda u trbusnoj supljini se povuka ali konstantno me lagano bole jajnici, a zadnja dva dana su bolovi toliko jaki da kad sjednem ili ustanem imam osjecaj kao da mi se ciejli donji dio gdje je maternica i jajnici raspada. Jel neka od vas imala problema s hiperstimulacijom? sad ne znam jesu li to jos bolovi od tog sindroma ili su nromalni za trudnocu?

  2. #252
    Music78 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Draga Hana Sofi,ja nisam imala problema sa hiperstimulacijom,ali sam zato imala iste takve bolove do 4 mjeseca trudnoće.Stalno me nešto probadalo,žigalo,štrecalo...Najgore mi je bilo kad bih kihnula ili napravila neki nagli pokret.Osjećaj je bio kao da mi je netko zario nožu trbuh.S čim je to povezano,ne znam.Punkcija je ipak invazivan postupak,pa pretpostavljam da jajnicima treba vremena dok se oporave od šoka Pitaj dr. da ipak budeš sigurna i riješiš se nedoumica. Uglavnom,kad sam ušla u 4. mjesec bolovi su nestali i sad ja i mali misko uživamo sretni i debeli :D Želim ti dosadnu i školsku trudnoću sve do kraja

  3. #253

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    puno ti hvala na odgovoru! ne bih htjela panicariti a opet, glupo mi je ignorirati ono sto se dogadja. jesi li ti radila ili si bila na cuvanju trudnoce? meni je nekako cudno da je ta odluka na meni, ne osjecam se sigurno procijeniti jel to sto se dogadja rizicno za bebe ili ne. imam dvojke pa je kao samo po sebi rizicno ali doktorica kaze da ako mi se radi da radim, ako ne ne moram. iduci tjedan bih trebala nazad na posao, ili na komisiju za cuvanje trudnoce.

  4. #254
    Tattoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    371

    Početno

    Draga Hana Sofi, i ja sam imala nešto jaču stimulaciju i jajnici su mi bili dugo povećani. Da, bolilo me posebno kod sjedenja, da ne spominjem kihanje ili neki krivi pokret. Kasnije sam saznala da sjedenje i nije preporučljivo, ili ležanje ili lagana šetnja. Dugo sam imala osjećaj kao da me netko reže nožem, vrlo slično samoj punkciji i stvarno je trebalo vremena da se oporavim. Tek kad sam ušla u drugo tromjesječje nestalo je tog groznog osjećaja. Malo mi je čudno što ti doc nije preporučio bolovanje. Ja imam samo jednu bebu, ali mi je odmah na početku trudnoće rekao da je bolovanje njegova preporuka, iako odluku prepušta meni. Ako ikako možeš, ostani doma, puno odmaraj, prošeći malo na zraku. Meni je čak zbog povećanih jajnika rekao da više mirujem i naravno nikakvi kućanski poslovi ne dolaze u obzir. Nema sagibanja, peglanja, vješanja veša i sličnih stvari. Vidjet ćeš da će ti biti puno lakše ako više odmaraš u ležećem položaju. Miluj bušicu i misli pozitivno, proći će i ove nelagode.

  5. #255
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    trudnoću prati razni bolovi, zatezanja i naprezanja različite jačine i inteziteta, što ide pod normalno stanje, posebnu pažnjui i miroanje zahtijevaju ozbiljniji bolovi...ponekad je jako teško procijeniti gdje svrstati bolove koje osjećamo, ali su zato tu lijčenici da se posavjetujemo i zatražimo pomoć

  6. #256
    Music78 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj Hana Sofi prvotno napisa
    puno ti hvala na odgovoru! ne bih htjela panicariti a opet, glupo mi je ignorirati ono sto se dogadja. jesi li ti radila ili si bila na cuvanju trudnoce? meni je nekako cudno da je ta odluka na meni, ne osjecam se sigurno procijeniti jel to sto se dogadja rizicno za bebe ili ne. imam dvojke pa je kao samo po sebi rizicno ali doktorica kaze da ako mi se radi da radim, ako ne ne moram. iduci tjedan bih trebala nazad na posao, ili na komisiju za cuvanje trudnoce.
    Ja još uvijek radim i radit cu do 1.12. Otkad su mi prestali ti bolovi,odlično se osjećam pa nema potrebe da bespotrebno ležim i dosađujem se.Nisam trebala čuvati trudnoću,samo mi je preporučeno da se što više odmaram,da se ne naprežem i ne nosim teške stvari....Potpisujem sretnu35.Na tvom mjestu ipak bih pitala dr. koje je njeno stručno mišljenje.I meni je čudno kako to može biti naša odluka.Pa mi (ukoliko nismo dr. po struci)nismo toliko stručne i kompetentne da same procijenimo je li naša trudnoća rizična ili ne.Tko pita ne skita!Ma bit će to sve super,samo se nemoj živcirati.Uživaj i mazi mrvice

  7. #257
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Evo cure da vas pozdravim,,trudna sam nekih 5 tjedana i brine me od jučer neka bol u jajnicima,baš zna sijevnuti....idem na pregled 03.11.to će biti 6 tjedan,,,vidim da su neke od vas imale slične simptome,,neznam uopće šta je najbolje,,da ležim,,ili mogu prošetati ili,,malo me strah se micati iz kuće ?
    može neki savijet

    svima

  8. #258
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ma samo polako sve, još je rana trudnoča i svakakvi se bolovi javljaju. Inače u prvom tromjesečju je dobro smanjit tempo i ne forsirat se.
    Dok nemaš iscjedaka i nekih zaista jakih bolova sve bi trebalo bit super!

    PS: a kad se iscjedak i pojavi često nije nikakav znak lošeg, masu cura ga ima u prvom tromjesečju. Ali u kombinaciji s bolovima treba iči na pregled odmah.

  9. #259
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Hvala ti RozaGroza ,,,ne boli jako,,ali tu i tamo da sijevne i baš zaboli do mozga...moram 3 puta dnevno stavljati vaginalete-utrogestana ,,tako da neznam za iscjedak ni sama... kad stalno imam uložak mali...joj kad će taj četvrtak

  10. #260

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    61

    Početno

    ev ak kome kaj pomaže ,ja sam u 2-om mj trudnoće imala gadne bolove u predjelu desnog jajnika.Ginica me na pregledu ostavila na bolovanju i preporuka čuvanja trudnoće,mada mi u biti nije konkretno znala objasnit zašto bolovi.Na utz je ustanovljena cista 3x3cm na desnom jajniku,kao cista žutog tijela. :/ nakon mjesec dana bolovi se malo smirili,ja nisam imala strpljenja bit doma pa molila dr da me vrati na posao uglavnom,dok su se jajnici mogli od bebe vidit na utz,vidjela se i ta cista koja se nije smanjivala a ni povečavala.Bolovi su mi se smanjili (mislim na učestalost,intenzitet je ostao) do kraja trudnoće.Rodila mjesec dana prije termina,sve oke bilo i 3 mj kasnije na utz ciste više nije bilo :D e sad,dal je bila povezana bol i cista..u biti još nemam pojma :?

  11. #261
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ja več nekih tjedan dana imam bolove negdje na područiiju trtic odnosno nemrem točno locirati ali tu je negdje.
    I to ne uvijek ali je vezano za pokrete dakle kad se dižem , sjedam i to nema nikakvog pravila nekad me boli i najmanji pokreta a nekad ništa.
    Inače sam negdje u 6 mj. trudnoće

  12. #262
    Amalka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    159

    Početno

    ...ujutro imam mučnine,a popodne mi se trbuh napet i napuhnut kao da sam balon od helija...i tako svaki dan...to nisu neki nepodnošljivi bolovi,ali popraćeni su raznoraznim štreckanjima kojima više i ne pridodajem važnost...inače sam u 9 tjednu trudnoće....
    i nekada bi rado izaći iz svoga tijela da sepol sata odmorim...moja mala mrva je toliko živa da mislim da mi oduzima svaki atom energije,...
    i kad ljudi kažu da je to blazeno stanje,stvarno ne znam šta je tu blaženo,ja se osjećam bolesno...ali nema veze,samo neka mami oduzima snagu,opet to mama voli...

  13. #263
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Drage trudnice,

    trudna sam 10 5/7 tjedna. Danas popodne počeo me boliti trbuh, kao da ću dobiti M, samo malo blaže i križa me bole. Bol ne popušta. Nema krvarenja. Jako se bojim s obzirom na prethodni spontani koji sam imala. Dali je netko od vas možda bio u takvoj situaciji????? Jako sam zabrinuta

  14. #264
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Drage trudnice,

    trudna sam 10 5/7 tjedna. Danas popodne počeo me boliti trbuh, kao da ću dobiti M, samo malo blaže i križa me bole. Bol ne popušta. Nema krvarenja. Jako se bojim s obzirom na prethodni spontani koji sam imala. Dali je netko od vas možda bio u takvoj situaciji????? Jako sam zabrinuta

  15. #265
    gabrijela7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    111

    Početno

    ima nekoliko dana boli me u dnu zdjelice,...kao da mi se kosti rastavljaju,...neboli jedino kad ležim, a pritisakmije kad sjedim i kad hodam ili stojim na nogama,..trenutno sam trudna 17 tjedana i druga mi je trudnoća,....ista bol desila mi se sa prvim djetetom ali tek na samom kraju trudnoće u 8-9 mjesecu,i tad mije doktor rekao da on nevidi ništa i da je sve uredu,...ali sad mi je nekako prerano za takvu bol pa me zanima ima li netko od vas sličnih iskustava,....za ostale moje iskustvo... bol stomaka kažu da je to rastezanje maternice,a probadanje pod stomakom zna biti i od lijenih crijeva..

  16. #266
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    samo malo podižem

  17. #267

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    kad se treba zabrinuti za bolove u trbuhu?

    u 7tt sam završila na hitnoj zbog grčevitih bolova u donjem dijelu trbuha, osobito me jako boljelo na desnoj strani, toliko da se nisam mogla dignuti iz kreveta. također se pojavila neka sukrvica. nakon pregleda pokazalo se da je s bebom sve u redu, maternica i jajnici super, nalazi krvi su super, urin je malo lošiji, ali ništa zabrinjavajuće, čekam nalaze urinokulture, jer doktorica misli da možda imam problema s urinarnim traktom.

    sad sam u 11tt i jučer oka nisam sklopila, nikako da se namjestim, desni bok ne dolazi u obzir jer me počinje boljeti trbuh, čak i lijevi mi radi teškoće, jedina opcija su mi leđa, ali to su muke jer i po danu moram mirovati. nemam neke užasne i probadajuće bolove u smislu grčeva, kontrakcija, sličniji su onim laganim stezanjima na početku trudnoće kad ne znaš jel si trudan ili trebaš dobiti menstruaciju. također ponekad imam osjećaj da me bole mišići sa svake strane trbuha, kao da sam napravila previše trbušnjaka, ili da mi je trbuh toliko napet da ću se raspuknuti.

    doktorica veli da je to sve ok, dok bolovi nisu užasno jaki i nema obilnijeg krvarenja, ako me počne baš jako stezati neka uzmem normabel i mirujem.

    da li je ovakvo nešto zaista uobičajeno u trudnoći, i do kada bi trebalo trajati?

  18. #268

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Help divne zene..majke..supruge
    Suprug i ja cekamo prvo dijete uzbudjeni smo jer se nismo nadali da se doci relatvino brzo..Eh sada, posto sam panicna trudnica (tek 5 sedmica), i jos da me dr nije htio pregledati jer je RANO..imam pitanja za vas???
    Boli me stomak, par dana nije, danas kao da me nesto probolo sa lijeve strane..pa se preseli na desnu i slicno..juce uz toliko nerviranja, cijeli dan me stomak bolio..da sam se malo prepala..Imam osjecaj kao da ce mi cijeli stomak puci od nadutosti..
    Primjetila sam da su skoro sve mame to prosle, ali ja imam jos jedan problem..je li moguce da imam dva dana mucninu i da danas nemam nikako?? Jer, strasno licim na mamu koja je cijelih 9 mjeseci povracala ( dvojke su bile )..
    Nadam se da ce odgovor doci brzoo )))


  19. #269
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    I ja osjećam lagane bolove/neugodu/pritisak u donjem dijelu trbuha, baš kao da bi mogla uskoro dobiti, čak malo osjećam i desnu nogu (to mi je uvijek simptom), ali kad trebam dobiti sve ovo navedeno je dosta intenzivnije. Trudna sam 29 dana (sigurna sam u dan začeća), a ovi simptomi su mi danas počeli. Nije ništa strašno šta bi me ometalo u svim normalnim aktivnostima, ali se ipak malo brinem i tražim utjehu.....

  20. #270

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    nela08 tako je i meni bilo na početku trudnoće, imala sam osjećaj da imam menstrualne grčeve.
    sad nema takvih bolova, više su probadanja s lijeve i desne strane i neki osjećaj težine u donjem djelu, kao da sam sva nabubrena i mogla bi se rasprsnuti.
    dr. mi je rekla da sve dok nema jake, grčevite boli popračene jačim krvarenjem, da je to sve normalno.
    uzdam se u njene riječi.

  21. #271
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj Ayan prvotno napisa Vidi poruku
    nela08 tako je i meni bilo na početku trudnoće, imala sam osjećaj da imam menstrualne grčeve.
    sad nema takvih bolova, više su probadanja s lijeve i desne strane i neki osjećaj težine u donjem djelu, kao da sam sva nabubrena i mogla bi se rasprsnuti.
    dr. mi je rekla da sve dok nema jake, grčevite boli popračene jačim krvarenjem, da je to sve normalno.
    uzdam se u njene riječi.
    Ma sigurno i je tako, više-manje sam odmarala popodne i sad imam samo neki blagi osjećaj težine ili "povećane svijesti" o ovom dijelu tijela. Ja sam na samom početku, pa me stvarno lako zabrinuti. Sutra tek zovem ginekologa,.....

  22. #272

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa Vidi poruku
    trudnoću prati razni bolovi, zatezanja i naprezanja različite jačine i inteziteta, što ide pod normalno stanje, posebnu pažnjui i miroanje zahtijevaju ozbiljniji bolovi...ponekad je jako teško procijeniti gdje svrstati bolove koje osjećamo, ali su zato tu lijčenici da se posavjetujemo i zatražimo pomoć
    Joj da oni su tu, ja sam u početku oko 6 sedmice, imala baš nekakve jake bolve, probadanja kroz donji dio stomaka. Otišla dr. kaže pa ne znam šta može biti uzrok , može biti svašta, eto nalazi su ti ok.al ja ne znam od čega te boli, možda je rana od CR, možda nije eto tako kaže jedna pametna doktorica.
    Fala Bogu nemam više bolove.

  23. #273
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Meni je sad OK, samo taj jedan dan, a sad osim mučnine koja je svaki dan sve prisutnija, drugih smetnji nema.

  24. #274

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Help!
    Trudna sam po drugi put.....u prvoj trudnoći nisam imala nikakvih simptoma,mučnina ništa,a sad u drugoj sam trudnoći cca 7t tako kaže striček dokor.....noja mislim da sam manje po mojoj računici.....ono što me brine je to što je rekao u ponedjeljak na kontroli da je plod mali 3mm i da misli da trudnoća nije u redu to je o
    no što me zabrinulo jako jer od početka ove trudnoće isto kao i sa prvom nema mučnine,povraćanja i ostalih popratnih nuspojava u trudnoći.....mene zanima da li netko ima slično iskustvo jer je ovaj čak spomenuo i moguću kiretažu.....vadila sam betu i raste,doduše malo sporije ali raste,nije mi jasno kaj nije malo prerao za neke zaključke tipa kiretaža,plod je odumro a razvija se....zbunjena sam totalno,u komi već 3 dana,ne znam kaj da radim.....

  25. #275
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    sneki polako...
    kolika je bila beta nakon dva dana, koliko raste?
    ako ti kažeš da je po tvojoj rečenici manja trudnoća možda je sve ok?
    da li ima otkucaja srca?

  26. #276
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Što se tiće bolova u trudnoći , probadanje lijevo i desno te pritisak u donjem dijelu abdomena to su simptomi povezani sa rastom i rastezanjem maternice.

    sneki78 nemoj paničariti, potpisujem ono što je ardnas napisala, kada ti je zakazana slijedeča kontrola?
    Ukoliko rezultati po tvom doktoru opet budu ne povoljni za svaki slučaj potraži i drugo mišljenje.

  27. #277

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    ne znam gdje da smjestim svoje pitanje.
    u 21tt sam i u zadnjih tjedan dana imam bolove tipa probadanje u vagini, nije ništa intenzivno, onako pomalo pika.
    na pregledu je sve ok, zatvorena, doktor je rekao da ako nemam probadanja u trbuhu, iscjetka, stezanja, kontakcija i sl. da je to sve ok, i da čak može biti povezano i s mojim urinarnim infekcijama.

    da li je itko imao isti problem?

  28. #278
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja sam sada 16 tt mene zna rezati dolje u stomaku ali mislim da je od prehlade jer kišem i piškim svako malo

  29. #279

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    i mene steze ,boli,streca kao da cu procurit svako malo..danas smo 5+6 nadam se da ce sve biti ok...

  30. #280
    Nika* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    49

    Početno

    Ooooo pa ti si sutra 6 tjedana

    I ja sam imala sve te simptome tada, a sada me zna svako popodne još jače nego tada probadati u trbuhu... Kažu da se maternica širi. Ginekologica je rekla dok nema jakih bolova - nemam razlog za zabrinutost.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    da 6. punaaaaa

    samo me tjesi sto citam i vidim da je normalno to sto zna malo zaboluckat...a valjda se nekaj i desava onda dole...

  32. #282
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    caruska, ja sam otišla čak na hitnu (negdje u 7.-8. tjednu), jer su me ubijali bolovi u jajnicima, skoro pa se nisam mogla mrdati ni hodati. i stalno me bolio trbuh kao da ću svaki čas dobiti menstruaciju. doktor je rekao da je sve u redu i preporučio strogo mirovanje. od tada sam na bolovanju, ali uz malo blaži režim mirovanja (smijem šetati ).
    vjerujem da će biti sve u redu

  33. #283

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    kupila sam donat mg i dr.mi je prepisala normabele od 2 mg ,a na hitnu me strah otic vec sam negdje pisala o tome,strah me opet onih rijeci dr. ima ploda nema ploda,kuca ne kuca...uhhh...
    vadila sam betu u prosli petak bila je 5135 pa opet u utorak 16 640 pa se sa time tjesim

  34. #284
    Nika* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    49

    Početno

    Negdje sam čitala da se plod mora vidjeti nakon što beta pređe 6000. Mogu potažiti gdje.

  35. #285

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    eto kupila sam i magnezij direkt pa cemo vidjet dal ce pomoc....

  36. #286

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    beta mi je bila u utorak 16 640 ....

    inace popila sam taj mgdirekt koji me direktno potero na wc i sad nema vise boluckanja...mislim tu i tamo ali nista strasno...
    sad ne znam dal sam umislila ili koji vrag vise...

  37. #287

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    21

    Početno

    Drage forumašice,
    Ovako...Imam pitanje i molim za savjet jer svaki je dobrodošao!!!
    Imam 21 god, prije par tjedana utvrđeni su mi policisticni jajnici. Menga mi kasni 18 dana..i kao zbog cista..ovo je rekord u kasnjenju..pravila sam i betu i bila je negativna..rečeno mi je da pilule pocnem pit tek kad procurim.. ali jos nisam..
    e sad mene zanima...parter i ja smo imali nakon pravljenja testa bete itd imali odnose, s time da su bili cesti i da je svaki puta ejakulirao u mene..pa me zanima jeli moguće da sam ostala trudna??? Voljela bih bebu vise od icega i da je ona uzrok mojem kasnjenju menge! Pliz help!!! od simpttoma da mengu trebam dobit nemam nista, cak mi se i lice nekim cudom ocistilo od pristica a grudi me vrlo malo bole..
    Posljednje uređivanje od Pinkyy : 21.10.2012. at 13:26

  38. #288

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pinkyy ukoliko imas nezasticene spolne odnose, uvijek postoji sansa da si ostala trudna. nazalost, nitko ovdje ti ne moze reci jesi li ili nisi trudna, trebas napraviti test, ili ici izvaditi krv.
    sto se tice policisticnih jajnika, ja m uopce nemam bez lijekova. moja preporuka ti je - napravi najjeftiniji test, ako je negativan, otidji ginekologu da ti da duphaston (lijek pomocu kojeg ces dobiti m).

  39. #289

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    2

    Početno

    bok svima, imam pitanjce..naime, danas sam uradila kucni test Stick, 2 tjedna nakon odnosa,i pokazao je negativno, no imam neke simptome u posljednjih tjedan dana, poput mucnine i povracanja(povracanje nije svaki dan), pritisk u donjem dijelu trbuha, promjene raspolozenja i cesta mokrenja..jesam li prerano uradila test, inace do menge mi je jos 8 dana..help plis..

  40. #290

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    ja sam ti recimo radila 1. test jedno 10-ak dana prije m i bio je neg.a mene su grudi jako boljele zato sam sumnjala...
    onda sam napravila za jedno 3 dana i bio je poz. ali jaaaakooo bljeda crta...
    sve ovisi kada ti je bila ovulacija...najbolje da odes betu ozvadit pa da si ziher

  41. #291

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    VERONICA 8 dana prije ocekivane M je definitivno prerano za test.

  42. #292
    Natalija28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    35

    Početno

    Evo i mene ovdje! Za trudnoću sam saznala prije malo manje od tjedan dana, točnije 23.10., kada mi je beta bila 62. Dva dana kasnije ona je narasla na 153. Dr kaže da je to sve što ona treba znati do prvog uzv na koji sam naručena 9.11...Boluka me sve pomalo, najviše na desnoj strani i u desnoj nozi. E sad, curke, jel to sve što trebam čekati ili ima još nekih stvari koje biste mi preporučili a da je dobro raditi/ne raditi do prvog uzv??
    Pozdrav i puno pusa svima!!

  43. #293
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    ako nemaš nikakvih bolova čekaš prvi uzv, koji napravi od 6 TT, prije nećeš viditi srce.
    Sretno

  44. #294
    Natalija28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    35

    Početno

    evo mene u bolnici....beta je porasla sa 153 na 2047 u tjedan dana al mi se pojavilo smeđkasto krvarenje...danas na bolničkom uzv nađena i cista na desnom jajniku i nešto što je u maternici a ne vidi se je li plod, a ne bi ni mogao u 5 tjednu biti jasan...i btw, dr se izderao na mene u više navrata što sam samoinicijativno napravila 2 bete jer je moguće da je u pitanju biokemijska trudnoća i kao trebala sam se pravit da nije ništa dok ne odem na uzv jer mi je kad sam radila prvu betu kasnila "tek" 5 dana i ako je biokemijska trebala sam ju prehodati kao običnu M...osjećala sam se kao budala jer sam uopće brinula za sebe i bebu...na ovo krvarenje po njemu sam trebala gledati kao na običnu M...ništa mi nije jasno i plačem kao dijete (još sam u sobi s babama koje spavaju u 19h) ...inače su im ok ovi nalazi bete i krvi i urina također...

  45. #295
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    Definitivno se nije trebao derati na tebe.
    Mislim da oni tom pričom o biokemijskoj trudnoći žele nama kao olakšati, jer žene često ostanu trudne, ali dođe do gubitka u tom ranom stadiju pa ni ne primijete nego misle da je normalna M koja je kasnila malo (ili nije kasnila). Neka si ti svejedno otišla kod dr.
    Cista može biti i dobra (ja sam je imala i to je bila cista od žutog tijela koja u ranoj trudnoći hrani plod dok se ne formira posteljica - tako sam pročitala na netu, a dr. mi je rekla samo da je ta cista dobra jer podržava trudnoću).
    Ne želim ti buditi nikakve lažne nade, nego te utješiti. Probaj se smiriti. Ti si napravila sve što je u tvojoj moći i potražila si pomoć.
    Držim fige da sve bude dobro.

  46. #296
    Natalija28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    35

    Početno

    hvala draga!!samo da prođu ovi dani iščekivanja...sutra dolazi drugi dr u vizitu i nadam se da je barem malo drukčiji...ovaj mi danas ništa pametno nije rekao...ništa on ne zna. ali zna da sam ja kriva za sve...a budala na svakom koraku...

  47. #297

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    draga koliko bi danas trebala biti t?
    to deranje dr. mi nikako nejde u glavu ja poludim kad tako nesto cujem...
    javi nam se ....vibramo jakoooo!!!!

  48. #298

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    zaboravila sam pitat jeli krvarenje bas bilo jako ili samo smeđi iscjedak?

  49. #299
    Natalija28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    35

    Početno

    caruska bio je samo smeđi iscjedak, bez neke posebne boli jer me svuda kucka po malo ovih dana...na uzv se vide neke dvije vrećice za koje piše da se ne može sa sigurnošću tvrditi da su gestacijske...sutra mi opet vade betu i rade uzv pa ću vidjeti šta će reći...kao beta je velika a ne vidi se konkretno jer su te dvije loptice u pitanju i malo su lijevo u maternci a ne na sredini (šta god to značilo)...eto, to je sve što mi je do sada rečeno i napravljeno...

  50. #300
    Natalija28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    35

    Početno

    e da, po njima bih trebala biti šesti tjedan, ali nisam 100% jer mi je moja ginićka rekla da mi je t nasupila kasnije nego što mislim..kad sam ju prvi puta radila nakon 5 dana kašnjenja bila mi je 61 pa su msilili da nešto nije ok, a dva dana nakon 153 pa je ona zaključila da je t OK ali da je kasnije došla i da ne vrijedi računati po posljednjoj M....sad ti budi pametna a oni ne slušaju jedni druge niti čitaju nalaze, samo svaki svoje drobi...

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •