mozemo li dobiti mozda novi topic s linkom na ovaj stari ?
mi se vratili s mora a nismo ovaj put prokasljali u karlovcu
za sada smo kuc kuc ok...
dok nam je digao dozu iduca tri mj na 2x2 pa smanjiti na 2-0-1. u slucaju pogorsanja i ponvaljanja simptoma seretide. ponoviti alergolosku obradu ali i specificne igeove na dlake i peludi, grinje..
to cemo u 9 mj..
i tak. tajci
ne na ambulantno lijecenje i pregled mozes u crikvu i bez preporuke, tako smo mi isli. imas pravo na pregled u kojoj hoces bolnic i u hrvatskoj. mi smo ovaj put uspjeli dobiti cak i putni nalog . radi i cijelu godinu, ne ceka se dugo , cca mj dana ali ako dolazis na ljetovanje uzmu te kada dolazis .. kad te uputi specijalista ides na bolnicko lijecenje , to je drugo.
dakle ja samo trazim uputnicu svoju pedijatricu za pregled i amb. lijecenje ili mozes samo za pregled ako zelis samo pregled.
uguglaj treca mandula i naci ces puno o tome, tj u ovaj rodin pretraznik upisi a mozes i po mojim starim postovima traziti.treca mandula full laka operacija... trecu vadu ak smeta i prije , potrazi jos koje misljenje, jerbo smo mi nakon vadjenja mandula dobili astmu jer smo oslobodili put direktno do pluca..