Stranica 11 od 28 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1370

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama, 15.

  1. #501
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam evo sad sam joj skinula pelenu i stvarno smrdi pišalina poprilično. Kakica ne. Možda se zadrži praška. Stavim cca 1 ravnu jušnu žlicu praška na cca 15 pelena. Jel to puno?
    ja bih rekla da je to premalo. koliko je 15 pelena? puna mašina od 5 kg?

  2. #502
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa Vidi poruku
    u 4 godine sruženja s platnenima zaključila sam da mi ih je najlakše držati u nepropusnim vrećama koje perem zajedno s pelenama, otvorim cif, iskrenem pelene u bubanj i gotovo. imam ukupno 3 velike
    kakve to nepropusne vrece imas? imas neki link? i onda tu vrecu ubacis u masinu skupa s pelenama?

    Citiraj vještičica prvotno napisa Vidi poruku
    dostavljaju u BiH, a ako je stiglo do nas, sasvim sigurno stiže i u HR
    vec mi nekoliko dana nis ne odgovaraju na pitanje o šipingu sa cottontailbaby

  3. #503
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    mitovski, ako je urin jakog mirisa/smrdi idi napravi djetetu nalaz urina, a pelene svakako stavi na bar jedan prazan ciklus pranja na 60°C

    visibaba, meni su odgovarali u roku dan-dva, možda su na odmoru?
    ja bi poručila i platila sve bez šipinga, a onda ti pošalje na mejl invoice za poštarinu

  4. #504
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    moje su ovakve:
    http://www.etsy.com/transaction/49370253
    stanu pelene od 2-3 dana i sve skupa perem u mašini.
    ali mislim da se mogu i kod nas nabaviti bez problema. ima ih i u rodinom webshopu, samo ne znam kolike su dimenzije

  5. #505
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno

    omekšivač ne stavljajte zbog reakcije na koži do koje dođe već nakon prvog pišanja u pelenu, on je čista kemija i što dalje od bebine guze i platnenih pelena

  6. #506
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ahaaa, znaci nije dobar u kombinaciji s mokracom. Jer ako ga stavim u drugu robicu nije mu nikad smetalo (nema osjetljivu kozu)... Iako ga skoro vise ne stavljam ni u ostalu robu.
    Nekakav drugi trik za omeksavanje pelena?

    I moramo se pohvaliti da od svog 10.mj ne piski po noci (iako doji 10 puta). Budi se suh i tek onda kad se razbudi piski vjerujem da su za to zasluzne platnene

  7. #507
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    I moramo se pohvaliti da od svog 10.mj ne piski po noci (iako doji 10 puta). Budi se suh i tek onda kad se razbudi piski vjerujem da su za to zasluzne platnene
    milijun posto

  8. #508
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, pretražnik mi nije izbacio ništa o držanju prljavih pelena pa ako ima nešto uputite me. Mi smo nedavno prešli na pp i odlučila sam se za suho održavanje...držim ih u kanti, ako su pokakane isperem i špricam ih s vodom s malo čajevca, perem ih svaka 2-3 dana međutim to se toliko usmrdi da mi se diže želudac kad ih stavljam u mašinu a i kad dignem poklopac od kante. Kakva je situacija kod vas?
    ja vjerujem da se na ovim vrućinama usaftaju u takvoj zatvorenoj kanti
    ja sam uvijek držala u otvorenoj i prala svaki ili svaki drugi dan na 90C i nikad nisu smrdile
    probaj svaku popišanu malo saprati vodom kad je skineš sa guze, prije nego je staviš u kantu


    cure, ima li papirnatih linera u Hr (koji se bacaju u wc školjku), navodno u Intersparu ima Bambino mio?

  9. #509
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj ivana b prvotno napisa Vidi poruku
    hvala puno cure

    meni se te one size-ice koji si navela nikako ne sviđaju jer nam nisu bile baš praktične, imala sam Motherease i stalno su klizile dolje kad je prohodala a dok je bila mala preširoke među nogama. Tako da ni sada neću uzeti u obzir ni Pop. onesize, ni ME ni te One life.
    Mislim da ću uzeti http://www.popolini.com/B2C/product....roduct=1160007 ove two sizeice jer su nam bile odlične, imala sam nekoliko S a sad ću uzeti i L .
    Šteta šta ih nema bliže,morat ću slati muža u Graz..i vidila sam na Njuškalu al sve su bile onesize.

    Što se tiče "tencela" - zna li itko kakav je taj materijal za dječje pelene? Po opisu šta sam našla umjetno je rađen pa sam malo suspišes da nije baš za baby guzu..
    Jesi li uzela ove od tencela? Trebalo bi da je to isto što i lyocel, bar sam ja imala takve popolini. To jeste umjetno/veštači napravljen materijal, ali je poreklom celuloza. http://www.sympaticoclothing.com/tencel.html
    Prednostidlično upijaju i brzo se suše. Mane:bez sušilice se mnogo ukrute.
    Posljednje uređivanje od MarikaPika : 21.08.2011. at 12:58

  10. #510
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ima i u ljekarnama tih bambino mio linersa, al su meni osobno grozni. Pretanki, i nakon jednog pranja se raspadnu. Meni su puno bolji Popolini, al ne znam kako ih nabaviti ( ove sto imam sam dobila). Znam da ih ima u Sloveniji u Baby Centru

  11. #511
    Sunshine Shoot avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    249

    Početno

    Haha, mi smo kupili Bambino mio kantu za pelene i zasad nam je ok.. Perem svaku drugu večer i spontano ne udišem na nos kad praznim pelene u mašinu. :D

  12. #512
    Sunshine Shoot avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    249

    Početno

    Pa kad već pričamo o platnenima... nakon 8 mjeseci, mi smo sada na ljetovanju prvi put koristili jednokratne.

    Muž i ja smo u stilu glup&gluplji prvo gledali te tankice, a mišićevo dupence je nestalo. Uglavnom, jedva čekam da se vratimo našim platnenima jer mi ove jednokratne imaju neki odvratan miris po kemiji, mislim, to je miris, ali baš umjetan i ne znaš je li se dijete popiškilo ili nije.. Osim toga, nisu ni baš nešto pouzdane pa malenom stavljam i zaštitne... Bez veze su te jednokratne!

  13. #513
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Marika Pika, uzela sam preko ebaya izuzetno povoljno nove nekorištene ultrafit popolini 2 vrste, ukupno 15 kom, i to pola od flanela a za drugu vrstu nisam sigurna jesu li organic ili taj tanzel, jer gledajući na Popolini stranicama meni to izgleda slično a kakve su vidit ćemo uskoro kad se beba rodi. Zasad sam jako zadovoljna dizajnom, imaju i one drukere za skraćivanje sprijeda za jako malu guzu

  14. #514
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Nama je prvih 6 kupljenih platnenih bilo upravo ultrafit flanel. Odlične! Super se suše, velcro odličan, ni jedne se nisu mrdnule po kvalitetu, a već ih treća guza nosi(nažalost, ne naša).
    Te od tencela, sećam se, kad smo ih u nekoj sledećoj kupovini uzimali, bile su meke kao duša, ali kako nemamo sušilicu nisu, posle godinu dana pranja, bile baš tako nežne, trebalo ih je doobro protrljati da daju ugodan osećaj na koži.

  15. #515
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Kako motate bebe u platnene, našla sam na netu par načina al ni jedan mi baš nije sjeo. Mame koje imaju iskustva molim recite koja vrsta motanja vam se najviše pokazala kao najbolja?

  16. #516
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    origami fold, i za male i za velike guze, samo moraš imati snappi kopču za njega

  17. #517
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    probat ću taj origami... imam snappi kopče tako da to nije problem.

  18. #518
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Cure kako pokupite kakicu? Kod J. se ta kakica svaki put raskelji tako da je ja jedva pokupim s wc papirom a ostatak onda ispirem u kadi pa po kadi plivaju komadići kakice i onako se svaki put skoro pa do lakta umrljam.
    Vještičice bila si u pravu kad si rekla da joj napravi urin, ima jaki urinoinfekt e. coli tako da su izgleda zbog toga tako jako smrdille pelene.

  19. #519
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Što se tiče kupljenja kakice sa pelene, i meni se isto dešava mitovski, i ja ispirem u kadi pa onda to kupim, pa tako sve u krug, čini mi se dosta posla, evo i sad u kadi imam pelene od sinoć i jutros i stoje i čekaju ...
    Koliko po danu tetri iskoristite?

  20. #520
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    mitovski, nadam se da je djevojčica sada dobro; sad kod svakog sumnjivog mirisa urina, a obavezno kod svake povišene temperature radi nalaz urina

    pelene sapirem nad WC šoljom, tušem, jakim uskim mlazom, tako da ne prljam kadu, ali kod nas je kada i WC blizu, pa tuš može dosegnuti

    vidjela sam da BumGenius ima mali tuš, baš za sapiranje pelena, koji se montira na dovod vode za vodokotlić; da mi je kada dalje nego što je, to bi svakako nabavila, jer je mnogo praktičnije nego svaki čas ribati kadu

  21. #521
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj ardnas prvotno napisa Vidi poruku
    Kako motate bebe u platnene, našla sam na netu par načina al ni jedan mi baš nije sjeo. Mame koje imaju iskustva molim recite koja vrsta motanja vam se najviše pokazala kao najbolja?
    Ja sam smislila neki moj način na bazi angel folda (tako nekako se zove), tako da je puno pelene između nogica a malo na bokovima. Isprobavaj, možda pronađeš nešto svoje što ti funkcionira najbolje.

    Kad je starija curica nosila pelene ispirala sam kao što kaže vještičica. Sad sa malom bebom dovoljno je malo isprati u umivaoniku, kakica je tekuća i ne smrdi.
    ardnas tvoja beba je stara kao i moja, ne kužim kako ti već imaš problema s ispiranjem?

    Koliko po danu tetri iskoristite?
    Puno, ni ne brojim - desetak najmanje. Osim kad smo dulje u šetnji, onda se manje presvlačimo.

    Pokušala sam izračunati koliko posla imam s platnienim pelenama (ne brojim presvlačenja, samo pranje i slaganje) - oko pola sata svaka 2-3 dana. Uopće nije puno.

    Što su vam rekle patronažne/pedijatri - je li jedna tetra (ili platnena pelena) dovoljna za široko povijanje? Ja sam dobila različite informacije.

  22. #522
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    da vidim klara da su nam bebe razlika jedan dan, ali moj stvarno kad kaka to je tako obilno ljepljivi i žuto da ja to moram obliti sažuljam domaćim sapunom i tek onda stavim u kantu gdje čekaju za pranje. Tetre perem na 90 stupnjeva.
    Za široko ne znam nisu nam rekli da treba.

  23. #523
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj ardnas prvotno napisa Vidi poruku
    da vidim klara da su nam bebe razlika jedan dan, ali moj stvarno kad kaka to je tako obilno ljepljivi i žuto da ja to moram obliti sažuljam domaćim sapunom i tek onda stavim u kantu gdje čekaju za pranje. Tetre perem na 90 stupnjeva...
    Ili nam bebe imaju drugačiju kakicu, ili ti i ja imamo drugačije ideje o tome koliko temeljito isprana treba biti pelena prije nego završi u mašini

  24. #524
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Pa ja sam nova u ovome, pa možda cjepidlačim. Probat ću manje ispirat pa ću vidit kod sljedećeg pranja da li će sve izaći bez pranja na ruke.

  25. #525
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj ardnas prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja sam nova u ovome, pa možda cjepidlačim. Probat ću manje ispirat pa ću vidit kod sljedećeg pranja da li će sve izaći bez pranja na ruke.
    Hajde javi kako je proslo pranje.

    Usput, sjetila sam se price o jednoj zeni sa sela (ne sjecam se kad ni gdje niti tko mi je pricao) koja je za bebu imala tocno 6 tetra pelena. I ispirala ih je u moru.
    Vjerujem da to funkcionira, ako kod svakog presvlacenja pelenu operes i stavis susiti. Mozda je i manje posla nego ovi nasi danasnji sistemi

  26. #526
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    ardnas i klara, stavljate im po jednu tetru?

  27. #527
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    da po jednu....

  28. #528
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    Curke jel koja koristi ove mother-ease pelene,nekako mi se jako dopadaju,cjena im je ufff,ali su mi upale u oči.https://usshop.motherease.com/shopdi...t=Duo+Packages

  29. #529
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    BOZZ nisma čula za te pelene, tako da ne znam.
    Samo da javim curama više ne ispirem na ruke jako, samo saperem kakicu i iskuham tetre na 90 i sve ode.

  30. #530
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj visibaba prvotno napisa Vidi poruku
    ardnas i klara, stavljate im po jednu tetru?
    Da. (tek sad vidim pitanje)
    Danas idemo na utz za kukove, zanima me što će nam reći.

    BOZZ pelene izgledaju jako fora, nova ideja.
    Ali ja ostajem na kombinaciji tetra+rodin cover. Nakon svih isprobavanja to mi se pokazalo najboljim, jednostavno, mekano i ne procuri.

  31. #531

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Treba mi savjet iskusnih. Koji coveri su vam se pokazali prakticniji (na cicak ili drukere) za bebu od 9 mjeseci i stariju?

    trebala bi kupiti nove pa razmisljam sta da uzmem. do sad sam imala na cicak jer su se bolje mogle regulirati oko strukica a za drukere sam se bojala da budu ili prevelike ili premale i da na kraju sve procuri van. sad je vec poprilicnlo aktivan nisam sigurna sta je bolje. koje su se vama pokazale prakticnije, drukeri ili cicak? uzela bi rodine puse

  32. #532
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Ja vise volim drukere. Ne procuri nista.

  33. #533

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Thanks klara. nije ti se dogodilo da oko nogica budu ili labave ili premale? jedino toga me frka.

  34. #534
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    da meni se dogodilo dok smo prlazili na veču veličinu,ali kada su nam bili taman super su bili.Meni su na čičak odlični podesiš si kako treba a ionako covere ne pereš na velikoj temp.pa čičak je čvrst.Sada trnutno imam dvoje na čičak i dvoje na drrukere.

  35. #535

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Kod malo vecih beba koje vec sve jedu, jel vam smrde ü platnenima? Taj miris mokrace se bas osjeti ako smo malo duze vani pa ne mijenjam tako cesto kao doma. Onda smrdi kao da ima hrpa kake u peleni. Kako je kod vas

  36. #536
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pelene tako smrde kad se u njima nakupi previše deterdženta
    opeti ih jedan ciklus samo s vodom, a ubuduće peri s manje deterdženta

  37. #537

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Hvala Lutonjica, budem tako napravila. Nadam se da ce pomoci jer stvarno jako smrde.

    Inace svaki put uključim dodatno ispiranje ali ocito nije bilo dovoljno da se deterdžent sav ispere.

  38. #538
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    ja se spremam za ponovno korištenje platnenih. tin je s dvije godine prestao nositi platene, tj ovo ljeto, i sad imamo mali odmor ali u 5 mj dolazi beba i ima da ih opet upogonim.

  39. #539
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Meni su drazi na drukere jer moj vragolan obozava otvarati cicak..

  40. #540
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    samo stranicu prije sam napisala kako moje nikad ne smrde, i kao pod zakon pocele su smrditi, ali strasno. na pocetku trudnoce sam, pa sam mislila da to samo meni nesto smrdi, ali i mm kaze da je nesto drugacije...i sinoc ih stavim prati bez praska, sa sodom i sircetom- ljudi moji koliko je pjene bilo , nisam mogla vjerovati. a ja ih perem sa malo praska, predpranje i duplo ispiranje, i opet se toga nakupilo...sad cemo vidjeti je li do toga bilo...
    i recite mi da li taj smrad odmah nestane ili je potrebno nekoliko puta tako ih oprati? (nisu smrdile dok su suhe, vec kad se popiski odmah zasmrdi kao da se ukakio, a nije )
    Posljednje uređivanje od a72 : 26.10.2011. at 13:03

  41. #541
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Ako smrde odmah kad ih skines ja bih odnela urin bebe na analizu, za svaki sl.

  42. #542
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj a72 prvotno napisa Vidi poruku
    samo stranicu prije sam napisala kako moje nikad ne smrde, i kao pod zakon pocele su smrditi, ali strasno. na pocetku trudnoce sam, pa sam mislila da to samo meni nesto smrdi, ali i mm kaze da je nesto drugacije...i sinoc ih stavim prati bez praska, sa sodom i sircetom- ljudi moji koliko je pjene bilo , nisam mogla vjerovati. a ja ih perem sa malo praska, predpranje i duplo ispiranje, i opet se toga nakupilo...sad cemo vidjeti je li do toga bilo...
    i recite mi da li taj smrad odmah nestane ili je potrebno nekoliko puta tako ih oprati? (nisu smrdile dok su suhe, vec kad se popiski odmah zasmrdi kao da se ukakio, a nije )
    i nase su jedno vrijeme bile pocele tako smrditi - par puta smo i ja i MM bili sigurni da se ukakila, a kad ono lazna uzbuna. Nisam sigurna koliko puta sam ih tako ispirala, mislim da sam cak i jednom ih sve oprala sve na 95, za svaki slucaj, uglavnom prestalo je.
    pokusaj koji put tako, a ako i dalje bude jako zaudaralo onda napravi kako ti je ladx.x napisala..

  43. #543
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    lady.x,koji su jos simptomi urinoinfekta? bas o tome ne znam nista, nismo imali tih problema...
    Mellyca , ok probacu i na 95 jednom , nisam ih nikad prala na toliko. imamo ih skoro godinu dana i ovo nam se prvi put desava..

  44. #544
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    ma i nama se to desilo nakon vise od godinu dana koristenja, i isto ih nisam nikada iskuhavala, uvijek na 60, ali taj put sam za svaki slucaj okrenula na visu temperaturu i ponovila bih ispiranje..

  45. #545

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    115

    Početno

    Imam jedno pitanje;čitam ovdje da sušenje u sušilici omekšava pelene.Naše su nakon pranja na 95 i renoviranja čička za novu bebu malo tvrde.Mene zanima dali se mogu posušitio jednom ili dvaput u sušilici pa su onda mekše nekoliko sljedečih pranja i sušenja na žici ili je učinak omekšavanja jednokratan.Nažalost nisam ponosna vlasnica sušilice

  46. #546
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj Bonavia prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jedno pitanje;čitam ovdje da sušenje u sušilici omekšava pelene.Naše su nakon pranja na 95 i renoviranja čička za novu bebu malo tvrde.Mene zanima dali se mogu posušitio jednom ili dvaput u sušilici pa su onda mekše nekoliko sljedečih pranja i sušenja na žici ili je učinak omekšavanja jednokratan.Nažalost nisam ponosna vlasnica sušilice
    nisam ni ja (ali namjeravam to postat ), ali mislim da je ucinak jednokratan. probaj ih malo protrljati medju rukama, tako sam ih ja omeksavala..

  47. #547
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Bonavia prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jedno pitanje;čitam ovdje da sušenje u sušilici omekšava pelene.Naše su nakon pranja na 95 i renoviranja čička za novu bebu malo tvrde.Mene zanima dali se mogu posušitio jednom ili dvaput u sušilici pa su onda mekše nekoliko sljedečih pranja i sušenja na žici ili je učinak omekšavanja jednokratan.Nažalost nisam ponosna vlasnica sušilice
    To i mene zanima

  48. #548

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    24

    Početno

    Kod mene je učinak sušenja u sušilici jednokratan, čim ih operem, nema više one mekoće.

  49. #549
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Šteta - onda nema smisla davat prijateljici na jednokratno sušenje.

  50. #550
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    učinak je jednokratan, na žalost
    probaj umjesto omekšivača staviti sirće/ocat, možda će tako biti mekše
    ako ne, uvijek preostaje trljanje prije upotrebe, to ih definitivno omekša, na žalost i to je jednokratno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •