Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Potpora stručnjaka u Zadru i drugim gradovima posvojiteljima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno Potpora stručnjaka u Zadru i drugim gradovima posvojiteljima

    Jako važna stavka pri odluci o posvajanju je koliko kvalitetnih stručnjaka imamo u svom gradu ili jestu i potaknuta jednim pitanjem evo otvaram temu i prenesem svoje iskustvo.

    U Zadru postoji Dječiji vrtić Latica za djecu s teškoćama u razvoju i ovisno o potrebama djeteta i vrstama teškoća imaju dvij opcije :
    a) da dijete ide u redovan vrtić a kod njih dolazi na vježbe(logoped, defektolog, fizioterapeut)
    b) da dijete bude uključeno u grupu kod njih plus individualni rad.

    Moji su imali i jednu i drugu opciju u različitim periodima i prezadovoljna sam.

    Stvarno su vrhunski i kao stručnjaci i ljudi, od kuharice do ravnateljice i osjećali smo se kao roditelji potpuno podržani, a djeca su lijepo napredovala.

    Od ostalih iskustava, u bolnici je odlična logopedinja Vesna Jakšić ali se preko uputnice dobije maksimalno jedan termin tjedno pa smo išli kod nje i privatno dok nije krenuo vrtić.tako je divna da je moje dijete svaki dan pitalo dal je danas taj dan kad ide kod tete vesne.

    O samom posvojenju i to problematici nitko pojma nema al zato služe forumi, mreža posvojitelja i družite se što više s drugim posvojiteljima, barem virtualno, puno toga je u svakoj obitelji različito, ali ima i puno sličnosti, od prilagodbe na dalje. A i dobro je da djeca znaju da nisu jedina posvojena, da je to normalan način kako se postaje obitelj.

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    O samom posvojenju i to problematici nitko pojma nema al zato služe forumi, mreža posvojitelja i družite se što više s drugim posvojiteljima, barem virtualno, puno toga je u svakoj obitelji različito, ali ima i puno sličnosti, od prilagodbe na dalje. A i dobro je da djeca znaju da nisu jedina posvojena, da je to normalan način kako se postaje obitelj.[/QUOTE]

    X

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •