evo mene i sa drugim djetetom u "problemima s dojenjem".

kratki opis situacije:
Lada je rodena hitnim carskim zbog nedostatka plodne vode 04.02. imala je 49cm i 2150gr, rodena u 35. tjednu. vidjela sam je tek 4. dan, a ja am carski dosta tesko podnijela i psihicki i fizicki, no u meduvremenu se to sredilo. kad sam ju prvi put vidila, stavila sam je na prsa i super je prihvatila ciku, no dosta je slaba pa nije bilo pomaka na vagi - morala sam ju vagat prije svakog podoja i naravno poslije toga, da sestre vide koliko je posisala.
meni je mlijeko opet (kao i sa sinom) jaaaako slabo dolazilo i cinjenica da nismo bile zajedno, te da sam smjela k njoj svaka tri sata na pola sata (to je bio brzisnki mini podoj, pa brzinska dohrana na bocicu) nije bas pomogla. u meduvremenu sam se u sobi izdajala, ali to su bile svega par kapi. za 30ml mi je trebao cijeli dan!
u petak smo napokon otpustene kuci i nudim joj ciku sto cesce uz dohranu. ona sada cini mi se previse spava i ne mogu je nikako probudit osim kupanjem, ali ne mogu dijete stalno kupati! kad sisa cujem da guta, to u bolnici nikad nije, dakle mlijeko polako dolazi. moj stariji sin je nastavio sisati, tako da joj on pomaze navuci mlijeko....sve u svemu vidim pomak nabolje.

ipak imam hrpu nedoumica. bojim se da premalo jede i da ce opast na tezini, a ionako je sva slaba i mrsava. kad joj nudim dohranu, rijetko kad pojede. dajem joj na bocicu, jer je na setu za relaktaciju trebala cijelu vjecnost za nekih 10ml, pa je sva izmorena zaspala. svaka pelenica joj je popisana, ali kakanje me muci...danas vec cijeli dan nista. a zadnje kakanje je bilo nesto slabo i zelenkasto....

joj znam, napisala sam sve u nekome kaosu i u biti nemam neki konkretan problem, ali opet me neki strah. jel moze koji savjet ili bilo sta, neke rijeci utjehe, podrske....jel radim dobro, sta bih mogla bolje (znam da je bocica losa, ali mora dobivat na tezini!)?

hvala