:? Bok cure! Već duže vrijeme čitam ovaj forum, ali do sada nisam imala potrebe zamarati vas svojim pitanjima, jer sam na svako pitanje uspješno pronašla odgovore, čitajući vas!

Pa, ako vam nije problem, molim vas razmotrite moju situaciju.
Imam redovite cikluse....skoro u sat! Menstruacije i trajanje:
25.2 - 1.3.
27.3 - 30.3.
25.4.- 28.4.
Obzirom da muž i ja radimo na bebici, nezaštićene odnose smo imali 11.12.i 13.4.
Menstruaciju sam dobila 25.4. trajala je jedva 3 dana i bila totalno čudna. Inače imam strašne bolove 2.dan, ali tada ih nisam imala. Shvatila sam tada to krvarenje kao običnu menstruaciju, ali su me ipak zabrinjavali simptomi trudnoće koje sam imala. Pomislila sam da ih umišljam! Kod liječnice sam bila odmah nakon menstruacije, 29.4.sve je bilo ok, trudnoću nije vidjela, a test je bio negativan, moji simptomi su postali sve izraženiji.Test više nisam pravila. Odlučili smo ovaj mjesec ponovo pokušati.
Odnose smo imali 7.8.10.i 11.5. Simptomi i dalje traju....Test sam napravila 18.5. i bio je pozitivan.Napravila sam još 3 različita testa i svi su bili pozitivni. Dakle, da ne dužim, moje pitanje glasi: MISLITE LI DA JE MOGUĆE DA SAM IPAK BILA TRUDNA U 4.MJ.A DA SE TRUDNOĆA NIJE VIDJELA NA UZV? Jednostavno ne mogu vjerovati da mi test može biti pozitivan samo 11 dana nakon odnosa!!!! :/ Liječnica je još 7 dana na godišnjem, svakako ću otići, ali me ipak kopka......ako je neka od vas imala slično iskustvo, molim vas........

Inače, imam 2 sina i nisam imala ovakvih nedoumica u trudnoćama. Potpuno iste simptome sam imala u protekle 2 trudnoće. Hvala......