Nije me bilo poduže, a znate me po postovima u vezi mioma. Nakon svakojakih pročitanih iskustava s miomima nisam previše vjerovala da ću moći ostat trudna "samo tako",al svašta je moguće pa sam tako i ja jako brzo vidjela svoj prvi + na testu. Nakon par dana otišla sam kod gin koja je rekla da ne vidi otkucaje, ali da se vidimo za tjedan dana. Nije mogla odrediti točan tjedan jer je vjerojatno bila kasna ovulacija. Stavljala sam utrogestane i nadala se dobrim vijestima. Ali nije ih bilo..Najavila je kiretažu. Od same pomisli na to bilo mi je strašno. Čitala sam što su žene doživjele i kako im je rađena. Još pogotovo sa mojom miomatoznom maternicom vidjela sam svoj kraj u litrama krvi. Oprostite na opisu, al tako bi možda i bilo da nisam odlučila istraživat i tražit ima li neke bolje opcije. I brzo sam naišla na polikliniku Podobnik koja radi vakumsku aspiraciju (koriste samo vakum, bez kirete). Zvala i dobila brzo termin. Ne mogu naći dovoljno lijepih riječi za sve kako je prošlo. Bilo mi je teško, ali zbog načina kako je to sve izvedeno nisam uopće imala onaj strašni osjećaj da mi se to događa. Odmah nakon mi je urađen uzv i prof. je ustanovio da je sve čisto. Nikakvih bolova zasad nemam, a ni krvarenja. Pijem Novocef. Jeste da košta, ali zdravlje nema cijenu iako znam da si to ne mogu, nažalost, sve žene priuštiti. Hvala Bogu da ipak ima alternative i zamjene za mesarenje kojima neke žene budu podvrgnute. Možda će ispasti kao reklama, ali neka. Sigurno će nekome isto trebati. Svaka pohvala, još jednom, svima u poliklinici Podobnik!