Stranica 52 od 109 PrviPrvi ... 242505152535462102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 5426

Tema: antirecesijske mjere u vasem kucanstvu

  1. #2551
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Sad vidim da je bu ica isto napisala

  2. #2552
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Normalno da dođe na red, ali ne nužno u odgovarajućoj sezoni.
    Moja sad nosi deblje majice i hlače, što ja znam koji će joj broj trebati slijedeću zimu.
    Prošlo ljeto joj majice nisu izdržale jednu sezonu, postale su prekratke.

  3. #2553
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ajde, koji broj buce biste kupili djetetu koje sad nosi 38? Za sljedeci godinu mislim.

  4. #2554

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Buce (i traperice) ne ulaze u tu kategoriju..i baš je vel 38 teška ..mislim može noga sad stat s rastom..moja noga nikad nije došla do 39

    kupovanje unaprijed vrijedi za manju dječicu..ako je sad 98/104 kupuješ 110/116 i nešto od 122/128

    za veće od vel 152/156 je već teže.. za njih postoji forumska burza
    Posljednje uređivanje od bubica27 : 31.12.2014. at 18:20

  5. #2555

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj bubica27 prvotno napisa Vidi poruku
    za veće od vel 152/156 je već teže.. za njih postoji forumska burza
    misim za buce je burza..

  6. #2556
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Kad uvijek zakasnim kad forka otvoru butigu :D
    I da, ove godine joj je noga 41!
    A moja 36/37 : mrgreen:

  7. #2557
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Kad uvijek zakasnim kad forka otvoru butigu :D
    I da, ove godine joj je noga 41!
    A moja 36/37 : mrgreen:
    I tu će stat.
    Mojoj je noga prestala rasti prije tri i pol godine, a sad ima 14 i pol.
    U visinu još pomalo raste, ali je jako usporila pa mislim da je i to pri kraju.

  8. #2558
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde, koji broj buce biste kupili djetetu koje sad nosi 38? Za sljedeci godinu mislim.
    Starija ili mladja?
    Moja je na 38 (ja nosim 37-38, ovisno o modelu), i jedino sto bih joj kupila 39 je ono sto znam da ima manji kalup... Ono, da proba, pa da ima samo malo lufta (radi debljih carapa, itd.).
    Nadam se da ce sad stati s nogom, a fali joj 2 cm da mene dostigne po visini (jest' da mene i nije bas jako tesko dostici ).

    Ako je pak tvoja mladja u pitanju, onda bih se i usudila kupiti 39 jer je 2006.god. pa je pretpostavka da ce noga jos rasti.


    Offtopic, nesto si razmisljam: kako se kude djeca koja su visa od roditelja?
    Posljednje uređivanje od Elly : 08.01.2015. at 10:36

  9. #2559
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Anci nadam se da ovo starija ima toliku nogu a ne mladja :eek:

  10. #2560
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Offtopic, nesto si razmisljam: kako se kude djeca koja su visa od roditelja?
    Nikako, meni se moja pokušava unijeti u lice kada joj nije nešto po volji, ali onda joj kažem da sjedne. Za sada prolazi.

  11. #2561
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Offtopic, nesto si razmisljam: kako se kude djeca koja su visa od roditelja?
    Nikako.

    Ako imam primjedbi ili mi se nesto ne dopadne, naberem nos i kazem "bas si me razocarao". To kod mojih prolazi bolje od bilo kakve galame (to izbjegavam zbog SEBE)

  12. #2562
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ako imam primjedbi ili mi se nesto ne dopadne, naberem nos i kazem "bas si me razocarao". To kod mojih prolazi bolje od bilo kakve galame (to izbjegavam zbog SEBE)
    Ne volim ni ja galamu, ali lakse je dok joj nesto mogu primijetiti dok smo (relativno) oci-u-oci, to pali (vidi da sam ozbiljna, pa prihvati primjedbu). Cim se to bude promijenilo u njenu korist... ajme! Cathy - fora mi je ovo sa sjedenjem, zapamtit cu! :LOL:

    Oprostite na offu, necu vise.

  13. #2563
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ne znam je li antirecesijska mjera..... ali, danas sam vidjela da racun od dinersa mogu platiti u konzumu, a buduci da sredjujemo stan, racuni su :boli glava: visoki, pa me zanima dobivaju li se multipluscard bodovi na temelju toga ( znam da se dobivaju za racune holdinga, hep-a...) i je li naknada stvarno 2,90 bez obzira na iznos racuna?

    mi od tog multipluscarda dobijemo oko 120 kuna svako tromjesecje. nije nesto puno, ali veseli.

  14. #2564
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam je li antirecesijska mjera..... ali, danas sam vidjela da racun od dinersa mogu platiti u konzumu, a buduci da sredjujemo stan, racuni su :boli glava: visoki, pa me zanima dobivaju li se multipluscard bodovi na temelju toga ( znam da se dobivaju za racune holdinga, hep-a...) i je li naknada stvarno 2,90 bez obzira na iznos racuna?

    mi od tog multipluscarda dobijemo oko 120 kuna svako tromjesecje. nije nesto puno, ali veseli.
    Samo pazi, konzumove potvrde za plaćene račune vrlo brzo izblijede.

  15. #2565
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Meni je naknada preko e zabe manja nego ta od konzuma.

  16. #2566
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je naknada preko e zabe manja nego ta od konzuma.
    Njoj je do bodova.
    Ja plaćam Diners badava u Erste.

  17. #2567
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Mislim da su preko svakog internet bankarstva manje
    Ja se uvijek cudim kad vidim/cujem da netko fizicki placa racune, ono, nosi papire
    Nema sanse da stanem u red/pred salter zbog toga
    Razmazila me ova tehnologija

  18. #2568
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    pa i nije nesto manja naknada preko neta. meni za svaki racun uzmu po dvije kune i onda jos moram printati potvrde jer ih eto volim imati
    a, ako se za ovako ogromne racune dobiju extra bodovi na multipluscard kartci-super...

  19. #2569
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Ginger - moj muz kompjuteras se s tobom nikako ne bi slozio.
    Mi sve placamo na salterima a kada mi krenu nuditi interbet bankarstvo samo kazem da mi je muz kompjuteras - i onda vise ne nude

  20. #2570
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Nisam baš sigurna da sam shvatila što znači to sto je on kompjuteras, Nano?

  21. #2571
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam baš sigurna da sam shvatila što znači to sto je on kompjuteras, Nano?
    Niti ja..a mislim da i ovi na šalteru ne kuže

  22. #2572
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    To znaci da ne "vjeruje" .Na salteru ocito ne kuze, ali barem zašute.
    bio je jednom dobar clanak u novinama na tu temu - ne znam ga prenjeti. Uglavnom, potrebno je ulagati sve vise u kompjutersku zastitu jer su hakeri sve jaci - bezgotovinsko placanje je za korisnika puno skuplje od keša. Za banku je obrnuto.
    zato su nam tolike bankarske naknade jer treba poplacati silne zaštite i jos zaraditi

  23. #2573

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    A koliko se mora protositi da dobijes 120kn za bodove.... mi ove zime trosili nenormalno u konzuma i dobili samo 42kn...
    pocinjem opet izbjegavati todorica, samo nazalost ovdje nemamo nekog izbora pa bar jednom tjedno opet zavrsim u konzuma

  24. #2574
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Niti ja..a mislim da i ovi na šalteru ne kuže
    :DDD

  25. #2575
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    A koliko se mora protositi da dobijes 120kn za bodove.... mi ove zime trosili nenormalno u konzuma i dobili samo 42kn...
    Ja obično isto dobijem oko 40-50 kn, međutim ovaj put sam dobila 120 i to samo zato jer sam kupovala na onoj akciji gdje su davali dodatne bodove, inače ne bih ni prešla prag u Konzumu (kao i inače).

    I sad me privlači ona fora da ti bodovi/kune vrijede dvostruko ako ih potrošiš na određenim mjestima. Obično te kunice potrošim na hranu, ali hm, ShoeBeDo daje dvostruko...

  26. #2576

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Digla sam (nam) temu.


    Šta se može, čitala sam ju opet nakon duuugo vremena, zadnjih godinu dana sam se opustila i na neke stvari zaboravila, a neke zanemarila.
    Sad me primilo opet.

    I tako, krenula ja kopat po ormarima, radit reda, poklanjat odjeću, obuću, knjige, prodavat isto sve to što ima prođu.
    I jučer iskopam malu ručnu kamericu koju je svojedobno moj tata dobio na poklon kad je kupio nešto drugo, pa nam je dao.
    Sedam godina to stoji u ladici.
    Jučer ju izvadim, pregledam, kutija jednom otvorena, sve unutra i pitam muža jel se to da utopit negdje. On pogleda, recenzije su takve da je i budali jasno da je to teški šit od proizvoda, ali ljudi ju prodaju po stotinjak kuna.

    A moje dijete siluje moj mobitel da bi slikao ili snimao.
    I palo mužu napamet, a da mi to damo njemu kao poklon za novu godinu?
    Em slika, em snima, kupit će mu samo memorijsku karticu i jaču bateriju (sve zajedno valjda 10 USD na ebayu).
    Tako da od jučer imam riješen poklon za dijete, a da to nisam ni znala da imam, tralalalala.


    A što ima kod vas novog?
    I ima li išta.

  27. #2577
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Super ti je ova ideja da djetetu pod bor staviš nešto iz bunkera. Svaka čast!

    Moram pretražiti naše bunkere, hehehe, ali sad teško mogu zadovoljiti želje srednjoškolaca. Mislim da će im više značiti da ih nekamo odvedem nego da im nešto kupim.

  28. #2578
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    ja iz bunkera vadim svoju staru robu - onak, obučem baremm jednom. Malo demode sam, ali barem osjećam nekakvu promjenu

    Odjeću i obuću kupijem samo klincima

  29. #2579
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Tema je otvorena 2009.. Tko bi tada pomislio da ćemo danas, 7 godina kasnije, još uvijek biti u recesiji. Kod mene još i u većoj nego 2009-te.
    Što se poklona tiče, kod mene vrijedi ona: 'mala djeca - male želje, velika djeca - velike želje'. Sin bi novi mob, kći Marte... cca 3 soma kuna sveskup. Ne znam na čemu više da žmičem da uspijem toliko odvojiti.

  30. #2580
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Evelina, ideja ti možda i "prođe" kod sedmogodišnjeg djeteta, al' baš me zanima kako će Peterlin izaći na kraj s tinejđerima

  31. #2581

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Mi jedino na čemu ne štedimo je hrana. Jedemo što nam se jede. Na ostalom da. Odričemo se do makismuma, pa onda dva tri puta godišnje si damo oduška sa nekim sitnicama. Npr. kupim si koju krpu, pa sam sretna ko malo prase. Tako i mm. Sinu priuštimo nešto više. Otplatili smo mu sobu, pa smo uzeli ps4. Prvi u životu. Do sada nije imao ništa, osim prapotognog kompa, laptopa i moba, koje koristimo svi zajedno. Sve staro ko Isusov magarac. Užas!
    Iako, čini mi se da bacimo dosta hrane. Morat ću tu malo stisnuti.
    Tužno! No s obzirom da živimo u najvećoj i najsiromašnijoj zabiti od županije u državi, još smo i dobro.
    Dugoročno, ne vidim svjetlo na kraju tunela.
    Samo lošije.
    I svaki dan se pitam- što čekamo?!!!

  32. #2582
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Tema je otvorena 2009.. Tko bi tada pomislio da ćemo danas, 7 godina kasnije, još uvijek biti u recesiji. Kod mene još i u većoj nego 2009-te.
    Što se poklona tiče, kod mene vrijedi ona: 'mala djeca - male želje, velika djeca - velike želje'. Sin bi novi mob, kći Marte... cca 3 soma kuna sveskup. Ne znam na čemu više da žmičem da uspijem toliko odvojiti.
    Za Marte obavezno čekaj sniženje u ShoeBeDo, svako malo imaju neka sniženja. A imaju i onu rasprodaju u Tvornici početkom 12. mjeseca. (To su doduše stariji modeli, ne znam je li tvoja cura zapikirala neke određene, ali Marte su ipak klasika. )


    I kod nas je još uvijek recesija, baš sam nedavno iščitavala ovaj topic.

  33. #2583
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Evelina, ideja ti možda i "prođe" kod sedmogodišnjeg djeteta, al' baš me zanima kako će Peterlin izaći na kraj s tinejđerima
    Nema tu puno filozofije. Moji dečki imaju sada one račune za mlade i koliko si uštede, toliko mogu potrošiti. Rezultat: kad su bili sa školom u Klagenfurtu, moj stariji je potrošio ravno 1 eur, za dva pišanja.... Užas!

    Inače, dobit će božićni dar za 20 kn. Ako moji u firmi budu otpisivali osn.sredstva, uzet ću mu neku staru kantu od računala. Već zna kako će to rastaviti i za što trebaju dijelovi, recimo napajanje i slično. Daklem, dobro ću proći. Ako ne bude rasprodaje u firmi, odoh na Hrelić s istim budžetom.

  34. #2584
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Za Marte obavezno čekaj sniženje u ShoeBeDo, svako malo imaju neka sniženja. A imaju i onu rasprodaju u Tvornici početkom 12. mjeseca. (To su doduše stariji modeli, ne znam je li tvoja cura zapikirala neke određene, ali Marte su ipak klasika. )


    I kod nas je još uvijek recesija, baš sam nedavno iščitavala ovaj topic.
    Fala što si me podsjetila na Tvornicu . Nije ona puno izbirljiva što se modela tiče, bitno da su crne , pa bi to moglo upaliti.

  35. #2585
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Fala što si me podsjetila na Tvornicu . Nije ona puno izbirljiva što se modela tiče, bitno da su crne , pa bi to moglo upaliti.
    Imaju oni u svom web outletu neke crne modele, ali ili su ograničeni u brojevima ili su još uvijek skupi.

    https://shoebedo.com/hr/outlet/?brand=1

    Ja sam prošle godine u Tvornici kupila ovakve za 300 kn:

    http://www.drmartens.com/us/p/origin...y-939-ben-boot

    Znam da su imali još crnih, pa se isplati pogledati ove godine.

  36. #2586

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Eto opet ja.
    Još me drži.

    Ako netko slučajno kupuje (a znam da kupuje, na ovom forumu sam naletila na preporuku tih spužvi) one DM-ove bijele, Schmutzreinešto spužve, znate one koje sve skidaju?, e njih, onda zna da koštaju (bar do kad sam ih ja kupovala) 24 kune za 4 spužve.

    Ja sam ih prestala kupovati u DM-u kad sam skužila da ih ima za naručiti na ebayu (i to kojih god dimenzija, tanje, deblje, veće, manje) za tipa 8 dolara 100 komada.
    Kupim jednom u godini (ako i to) i sve živo čistim njima i nema ničeg, baš ničeg što bi te spužve moglo zamijeniti. Nema materijala s čega ne skidaju sve.
    Neki dan sam nečime sj kimono za judo od malog. Prezagrijala sam peglu, a na njoj je ostao od zadnjeg peglanja sloj nečeg (vjerojatno od neke naljepnice) crvenog i prošla sam peglom po bijelom kimonu (novom!) i ostavila crvene naslage tog nečeg. Popizdila sam, psovala sam si sve što sam mogla.
    I sjetim se tih spužvica, i dobro da jesam. Sve je otišlo dolje, i sa šavova i sa materijala, nevjerojatno.

    Enivej, ako ih netko koristi, zna koliko su i dobre i skupe, a ovo je neusporedivo jeftnijije.
    Znam da će se vjerojatno netko zapitati "dobro, kog će mi vraga sto spužava", ali kak čiste sve živo i to bez ičega, totalno se prehitiš na to i skužiš da ti samo one trebaju.

  37. #2587

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Močiš li te spužvice?
    Ja sam ih neki dan kupila, nadobudno, za kuhinjske fornte... Naravno da ne ide baš onako kako sam zamislila...

  38. #2588
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja bi link na ebay

  39. #2589

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Da, moči ih se u vodi, naravno.
    Perem sve živo. Uključujući i zidove. Naprosto nema s čega to nije skinulo sve. Prije godinu dana smo kupili novi TV, iza ovog starog se skupilo crnih naslaga na drvetu boje drveta i ničime nije išlo, ničime, ni alkoholom ni octom ni detrđentima, ničim.
    Ovo je skinulo apsolutno sve u par minuta, muž i ja smo poslije tražili po stanu gdje još možemo šta nać jer smo bili fascinirani.

    Na ovo mislim: http://www.ebay.com/itm/100PCS-Clean...UAAOSw-jhUCKV3

    A u ovoj branši sam naručila i ove: http://www.ebay.com/itm/Dark-Brown-C...YAAOSwAuZX40-h

    Njih sam za pećnicu.

  40. #2590
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Opa
    A jel grebu ili su njezne?

  41. #2591

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Opa
    A jel grebu ili su njezne?
    A sad, hm. Bijele su njezne, glatke, ove smedje su grube, ali njih nisam isprobala, stigle su prije mjesec dana, al' nikako. No, kad kazem za bijele da su glatke, jesu, no one skidaju prljavstinu mehanicki, dakle, kad ciste ujedno se i trose, rule se. Tako da na dodir jesu glatke, ali za neke povrsine (pise na sajtu koje) nije dobra. Vrlo brzo se uniste, ovisno o tome sto uklanjaju (i na cemu), ali kad imas sto komada kog briga.
    Posljednje uređivanje od Evelina : 15.12.2016. at 18:55

  42. #2592
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Dovoljno, narucila!

  43. #2593
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Prvi put uopće čujem za te spužve, nisam ih ni u DM-u primijetila iako redovno tamo kupujem...Nisam baš neki domaćinski tip. Morat ću i ja naručiti, ipak sam ovisnica o jeftinjavama s eBaya. Još ako se jeftinjave pokažu super, nitko sretniji od mene.

  44. #2594
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    e sad i ja moram isprobati te spužve, hvala na preporuku

  45. #2595
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Kad je M. bio mali, imali smo hrpu nekih slatkih naljepnica na životinje koje smo polijepili po frontama kuhinje. naravno nakon nekoliko godina su mi dosadile (i ofucale se), i tad su me spasile te spužvice, jedino s njima sam ih mogla skinit. Ali isto se vidi trag od trljanja kada padne sunce po kuhinji, tako da jesu one malo izgrebale, ali ako nema okrutnog sunca, ne kuži se.

  46. #2596
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    One ne čiste samo mehanički, već sadrže kemiju, samo kao čvrstu tvar u spužvastom obliku, zato se i troše.

  47. #2597
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ja ne znam vise zivit brez tih spuzvuca, izvor ebay ofkors.
    Super za cas skine mrlje od caja sa salice, npr.

  48. #2598

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Jurana, daj malo detaljnije o toj kemiji. Meni je zaista bilo čudno, ta njihova "snaga". Prijateljica oduševljena jer čiste bez kemije, nekako sam bila na tragu toga da nešto tu ne štima.

  49. #2599

  50. #2600
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ja tu ne vidim nista priblematicno?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •