Stranica 54 od 55 PrviPrvi ... 44452535455 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,700 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #2651
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Svakom na tumačenje. Zaboravila sam zapravo koji je kraj (tj. gdje završava) jer je mene moj autopilot u glavi odveo do kraja scene (tj. do meni jedino mogućeg razrješenja). Ali, to bi bio ovdje spoiler.
    Jedino moguće razrješenje, hm....... ajd da probam zabijeliti i svejedno ne spojlati - kraj je na drugoj strani otoka kod resorta. Ono što me zanima je - je li Abigail ispustila ili zadržala u rukama ono što je imala?

  2. #2652

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino moguće razrješenje, hm....... ajd da probam zabijeliti i svejedno ne spojlati - kraj je na drugoj strani otoka kod resorta. Ono što me zanima je - je li Abigail ispustila ili zadržala u rukama ono što je imala?
    Odgovor na tvoje zabijeljeno pitanje je - moguće je jedno i drugo, gledatelju ostaje na volju da protumači tu scenu na svoj način.
    I mene su znali pitati isto pitanje, meni osobno je kraj ostao baš takav - otvoren, bez definiranog završetka.

  3. #2653

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Ovih praznika uspjela sam pogledati dva odlična domaća filma u kinu. Jedan je "Stric", o kojem se puno pisalo u medijima, i koji je stvarno izvrstan, iako prilično neugodne atmosfere (što i jest cilj kod takvih filmova). Savršena psihološka drama.
    Drugi je "Garbura", i taj mi se jako svidio. Za razliku od "Strica", koji ipak ima atmosferu horora, "Garbura" je čisti realizam, opisuje, da citiram Juricu Pavičića, "Dalmaciju od koje obično okrećemo glavu". Dečki koji glume glavne uloge su fenomenalni.
    U kinu je bilo vrlo malo ljudi taj dan, iako je film tek bio počeo igrati, tako da mi se čini da će relativno brzo sići s repertoara

  4. #2654
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Mene je oduševio film "Leto kad sam naučila leteti". Kao dječji film, a meni tako "životni", ja sam se baš isplakala. Mojoj djeci nije bilo jasno.

    Nisu prošli ratnu priču (koju se dotaknulo vrlo decentno u filmu), pa im nije bilo jasno šta je meni.

    Film mi je odličan.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2023. at 20:05

  5. #2655
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino moguće razrješenje, hm....... ajd da probam zabijeliti i svejedno ne spojlati - kraj je na drugoj strani otoka kod resorta. Ono što me zanima je - je li Abigail ispustila ili zadržala u rukama ono što je imala?


    A znaš da je odgovor kakav si mi sami definiramo. U mom filmu u glavi ga je zadržala i napravila je ono što je nau
    mila (zašto bi inače onaj maneken glavni lik panično trčao kroz šumu, a mislim da je to zadnji kadar). Dakle, ja sam to tako odvrtila, ali moguće je i drugačije tumačenje, pa uključivo da je Abigail ozlijeđena i da on trči zapravo zbog Abigail (highly u mojoj glavi highly unlikely, ali ono... sto ljudi, sto viđenja).
    Posljednje uređivanje od ina33 : 02.01.2023. at 20:17

  6. #2656
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Tanja_b,

    Jel bi Garbura bila dobar izbor za nas romantične zaljubljenike u Dalmaciju?

  7. #2657
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Stiže film o Oppenheimeru, to je otac nuklearne bombe (nažalost i danas vrlo aktualne prijetnje). Nolana ne volim, ali ovo ne mogu dočekati. Tek srpanj iduće godine.

  8. #2658
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Jel itko od vas gledao novog Avatara? Od odraslih čujem da je predug i previše akcije, ima li dojmova možda?

  9. #2659

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    721

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino moguće razrješenje, hm....... ajd da probam zabijeliti i svejedno ne spojlati - kraj je na drugoj strani otoka kod resorta. Ono što me zanima je - je li Abigail ispustila ili zadržala u rukama ono što je imala?
    Nema kraja, odnosno kraj je točno onakav kakav jest. Da je autor htio drugačije završiti film napravio bi tako. Nema odgovora što je bilo poslije, tvoj doživljaj filma će ti dati odgovor, to je jedino važno. Možda dobijemo odgovor ako naprave nastavak ili američku verziju koja bi se zvala npr. Trokut sreće.

  10. #2660
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Hvala na odgovorima
    Ja ne volim takve interaktivne krajeve ni u čemu, ono, ako pričaš priču, dovrši ju, nemoj meni prepuštati da pogađam koja je poruka.
    Posljednje uređivanje od Svimbalo : 03.01.2023. at 10:32

  11. #2661
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovorima
    Ja ne volim takve interaktivne krajeve ni u čemu, ono, ako pričaš priču, dovrši ju, nemoj meni prepuštati da pogađam koja je poruka.
    Ni ja. Baš su mi takvi krajevi mrski.

  12. #2662

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tanja_b,

    Jel bi Garbura bila dobar izbor za nas romantične zaljubljenike u Dalmaciju?
    Prije bih taj film preporučila za triježnjenje od idealizirane romantične vizije

  13. #2663
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Baš bi ga pogledala. Jel ga ima na Netflixu ili HBO-u , jel možda znaš?

    Iako sumnjam da će me otrijezniti.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.01.2023. at 16:40

  14. #2664

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Nema. Ima ga u kinima. Sutra, npr., u Kinoteci

    (ima ga i u komercijalnim kinima)

  15. #2665
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Možda dobijemo odgovor ako naprave nastavak ili američku verziju koja bi se zvala npr. Trokut sreće.
    Predobro!

    Vezano za takve krajeve, mene najviše nanervirao onaj kraj Birdmana, ali ovdje nekako nemam dileme (imam jasan svoj doživljaj).

  16. #2666

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    721

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovorima
    Ja ne volim takve interaktivne krajeve ni u čemu, ono, ako pričaš priču, dovrši ju, nemoj meni prepuštati da pogađam koja je poruka.
    Mene je to isto jako živciralo, do te mjere da sam već postala indiferentna kad sve ostane u zraku. U ovom filmu je stvarno nebitno, kamen je u ruci mogao držati bilo tko, jer svi smo jednaki, osobito kada je riječ o 'niskim strastima'.

  17. #2667

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    721

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene je oduševio film "Leto kad sam naučila leteti". Kao dječji film, a meni tako "životni", ja sam se baš isplakala. Mojoj djeci nije bilo jasno.

    Nisu prošli ratnu priču (koju se dotaknulo vrlo decentno u filmu), pa im nije bilo jasno šta je meni.

    Film mi je odličan.
    Super je film, osobito za sve one koji su odrastali bez mobitela, ali sa savršeno nesavršenim članovima obitelji, prijateljima iz ulice, uz dosadna ljeta za koja tek puno kasnije, kao na primjer kad pogledaš ovaj film, shvatiš da nisu bila nimalo dosadna.

  18. #2668
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene je oduševio film "Leto kad sam naučila leteti". Kao dječji film, a meni tako "životni", ja sam se baš isplakala. Mojoj djeci nije bilo jasno.

    Nisu prošli ratnu priču (koju se dotaknulo vrlo decentno u filmu), pa im nije bilo jasno šta je meni.

    Film mi je odličan.
    Pisala je svojevremeno tanja_b o knjizi po kojoj je to snimljeno, na onom topicu o čitanju. Moram to potražiti.

  19. #2669
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino moguće razrješenje, hm....... ajd da probam zabijeliti i svejedno ne spojlati - kraj je na drugoj strani otoka kod resorta. Ono što me zanima je - je li Abigail ispustila ili zadržala u rukama ono što je imala?
    u mojoj glavi je zadrzala i napravila sto radi svatko tko se domogne vlasti

  20. #2670
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel itko od vas gledao novog Avatara? Od odraslih čujem da je predug i previše akcije, ima li dojmova možda?
    pocela preksinoc i zaspala. skoro 3 dosadna sata :/

  21. #2671
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    pocela preksinoc i zaspala. skoro 3 dosadna sata :/
    Hvala, propustit ću to.

  22. #2672

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pisala je svojevremeno tanja_b o knjizi po kojoj je to snimljeno, na onom topicu o čitanju. Moram to potražiti.
    Da, to je roman Jasminke Petrović za koji sam slučajno čula pregledavajući Booksine stranice, a kako smo u to vrijeme išli u Beograd, onda sam je tamo i nabavila. Prava šteta da ta knjiga nije dostupna i hrvatskoj djeci/omladini jer je zbilja riječ o prvoklasnom tinejdžerskom romanu, odlično napisanom, duhovitom, suvislom, na pravoj razini za tu dob. Knjiga nudi dosta više od filma.
    (npr. samo iz filma meni uopće ne bi bilo jasno odakle mu takav naslov - u knjizi je vrlo jasna aluzija na roman "Galeb Jonathan Livingston" koji se provlači kao leitmotiv)

  23. #2673
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Tko se želi dobro nasmijati nek pogleda Nobody na Netflixu. Nisam baš ništa očekivala a film me jako ugodno iznenadio.

  24. #2674
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    The Pale Blue Eye, 2022
    Vrlo je lijepo sjeo, mada nisam fan detektivskih filmova. Christian Bale i sporedni glumac koji glumi Edgar Alan Poa su briljirali. U cjelini sve u svemu vrijedi pogledati.

  25. #2675
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Tko se želi dobro nasmijati nek pogleda Nobody na Netflixu. Nisam baš ništa očekivala a film me jako ugodno iznenadio.
    Totalno. Ovaj mi je glumac sjeo od Saula, a i u ovoj ulozi je neloš. Malo mu konture lica sliče na Bruce Willisa, a sam scenarij je poput John Wicka, samo manje rafiniran.

  26. #2676
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Joj pogledala The Menu, bolestan film. Osjećaj poslije filma uf...da sam znala ne bih ga ni pogledala.

  27. #2677
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Everything everywhere all at once - jeste gledali?
    Kad sam vidjela da je o multiversima, bojala sam se da će bit jedan od onih filmova koji sebe shvaćaju jako ozbiljno, nisam očekivala da ću se toliko nasmijat. Meni baš sve skupa odličan i originalan film, a naslov savršeno opisuje što se događa
    za vikend sam pogledala ovaj film i oduševio me!
    jako jako zabavno, toliko mi je bio zabavan da ga mislim opet odgledati s djecom, nekim (djeci neprimjerenim) scenama usprkos
    Posljednje uređivanje od betty blue : 09.01.2023. at 13:24

  28. #2678
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ja sam htjela pogledati, pa ipak zapela na Wednesday (nije mi žao).
    Isto sam mislila s djetetom gledati

  29. #2679
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Sad vidim da nisam spominjala na temi Unbearable weight of massive talent, to mi je baš dobra komedija bila

    Za razliku od Glass Onion, koji mi je skroz bezveze

    a preko vikenda sam pogledala Girl, interrupted, iz devedesetih. Izbacio mi ga Netflix, a kako sam ga prvi put gledala još u srednjoj školi, zanimalo me kako ću ga sada doživit, sad mi je naravno, puno jasniji, i onako, neloš film

  30. #2680
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ja sam na Netflixu pogledala The Wonder sa Florence Pugh, prilično zanimljiv film. Pogledala sam i Ljubavnik Lady Chatterley sa Emmom Corrin (Lady Diana iz 3. i 4. sezone Krune), ona je stvarno jako dobra u tom filmu, glumac koji glumi Mellorsa tak, film naravno obiluje scenama seksa i mislim da je prilično dobra ekranizacija. I kad smo već kod Lady Diane pogledala sam i film Spencer koji mi je iznenađujuće dobar.

  31. #2681
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Joj pogledala The Menu, bolestan film. Osjećaj poslije filma uf...da sam znala ne bih ga ni pogledala.
    I ja sam ga pogledala, vizualno jako lijep, glumci odlični, ali sama priča nekako šupljikava - početna ideja odlična, ali razrada - ona fali. U sredini filma radnja ne odmiče dalje, stalno se ponavlja jedno te isto, a kraj je meni razočaravajuće predvidljiv. Nakon visokih očekivanja postavljenih nakon gledanja "Trokuta tuge" ovo je meni bilo razočarenje.

  32. #2682
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    A gdje se može pogledati ovaj Unbearable weight?

    Poslano sa mog LDN-L21 koristeći Tapatalk

  33. #2683
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Odlično si opisala film.

  34. #2684

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    pogledala sam Hand of God ili E stata la mano di Dio Paola Sorrentina i meni je taj film prekrasan
    Sorrentina zavoljeh gledajući Mladog papu, fascinirao me ta njegova estetika i male gaze kojeg ni svećenici nisu bili pošteđeni, gdje je apsolutno sve predmetom žudnje ili divljenja, sve je lijepo

    Pa, takav je i Hand of God, hvalospjev ljepoti života (i Napulja), sa svim osebujnim likovima i životnim tragedijama
    kadrovi su predivni, more miriše kroz ekran, osamdesete, Maradona dolazi igrati za Napoli, božji znakovi su u svemu

    preko nekoliko puta sam se glasno smijala
    film koji se gleda baš zbog uživanja
    Nedavno smo pogledali ovaj film. Potpisujem sve. Predivan

  35. #2685
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Jel neko gledo The Whale? Čitala sam da ljudi izlaze plačuć. Dosta sam emocionalna, ne želim se tam brukat. Jel tak kak vele?

  36. #2686

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

  37. #2687
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    pogledala sam Hand of God ili E stata la mano di Dio Paola Sorrentina i meni je taj film prekrasan
    Sorrentina zavoljeh gledajući Mladog papu, fascinirao me ta njegova estetika i male gaze kojeg ni svećenici nisu bili pošteđeni, gdje je apsolutno sve predmetom žudnje ili divljenja, sve je lijepo

    Pa, takav je i Hand of God, hvalospjev ljepoti života (i Napulja), sa svim osebujnim likovima i životnim tragedijama
    kadrovi su predivni, more miriše kroz ekran, osamdesete, Maradona dolazi igrati za Napoli, božji znakovi su u svemu

    preko nekoliko puta sam se glasno smijala
    film koji se gleda baš zbog uživanja
    Hvala na preporuci za ovaj predivan film, danas sam ga pogledala i još sam pod dojmom !

    Onda sam malo istraživala i shvatila da su neki momenti iz filma zapravo autobiografski...
    Evo, ako nekoga zanima, zanimljivo je za pročitati nakon gledanja:

    https://www.anonimacinefili.it/2021/...e-storia-vera/

  38. #2688
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Čini se nije i jedini, hm... https://www.rogerebert.com/reviews/t...ie-review-2022

    Onda ću gledati Otto. Najmanje mi treba da se rasplačem, a scenarij bezveze.

  39. #2689
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Babylon. Malo predug i priča malo zbrčkana (posebno kraj), ali glumačke izvedbe super, posebno Brad Pitt koji se pretvara u karakternog glumca. Nije me oborio s nogu kao Trokut tuge, ali sasvim je OK.

  40. #2690
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    U kinu sam gledala Ona je rekla i Tar, meni su oba izvrsna. Ja bih Ona je rekla prikazivala srednjoškolcima u školi, kao nastavu (u završnim razredima)
    Na Netflixu Swimmers, prema preporuci sa ove teme. Hvala, baš mi se svidio

  41. #2691
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Tàr je sjajan, sjajan film. Nešto posve drugačije u odnosu na prevladavajuću produkciju skrojenu prema gledateljskim nišama filmova za boomere, sredovječne muškarce i(ili) žene, klince, poklonike SFa ili superjunaka...
    Sve je tu naoko prigušeno, obavijeno nekom elegancijom kakvu baštine samo elite, gotovo božansko u umjetničkom dosegu. A ono bitno se događa ispod površine i ono je sirovo, iskonsko i nasilno. Svodi se na moć, nevidljivu silu koja u jednome času tu, priznata i prepoznata kao autoritet, a samo dva koraka poslije, rastočena i razotkrivena kao obična žudnja, prosta poput kvarna voća. Maestralno ostvarenje, uz brilijantnu izvedbu Cate Blanchett.

    Još jedan potpuno drugačiji film je Trokut tuge. Klasna, društvena drama bez presedana u novijoj svjetskoj kinematografiji (a da nije dosadna pretenciozna ljiga). I svršetak/rasplet, o kojem je ovdje bilo riječi je sjajan, meni vrlo spretno izveden - otvoreno/zatvoren. Film je gadljiv, jer drugačiji i ne može biti budući da oslikava prirodu ljudi koji su besramno bogati i izopačeni.

    Avatara sam također gledala ali mi je bio nevjerojatno dosadan pa je možda bolje suzdržati se od komentara.

    S druge strane, Fabelmanovi su mi bili zanimljiv film. Ali istodobno i nekako izvještačen, uz karikaturalno prikazane likove. Djelomično sam ga doživjela i perverznim, budući da je riječ o poluautobiografskom ostvarenju. A opet ne mogu mu zanijekati vrlo visoku estetsku razinu.

    Od starijih filmova, u reprizi sam gledala Juno s podmlatkom i baš smo se zabavile. Odličan scenarij, casting, glazba. Baš lijep film, nije ga pregazilo vrijeme.

  42. #2692
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Hvala ti na ovome, odgledala Tar veceras, ludilo, zaista nesvakidasnje ostvarenje! Cate je izvrsna, cijeli film je takav da zaboravis da se danas i u mainstreamu jos uvijek mogu snimit takvi filmovi. Uzitak od pocetka do kraja!

  43. #2693
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Everywhere itd. All At Once. Oteza dosadna papazjanija.

  44. #2694
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Jedva čekam popratit ovu temu.
    Serije nisu za mene, ne znam stat kad krenem.

  45. #2695
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Čovjek zvan Otto, napokon pogledala.

    Stalno suzila i cmoljila, divan, dirljiv film.

  46. #2696
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ali ako ste čitali knjigu po kojoj je snimljen onda je blago amerikanizirano razočaravajući.
    Ono, zgodan film za pogledati ali fali mu puno slojeva iz knjige.
    Što pogledati na Netflixu i HBO, dajte neku preporuku.
    Puno toga novijeg datuma sam pogledala i kad nešto hoću novo ne mogu odabrati.

  47. #2697
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Ja sam čitala knjigu. Pa sigurno neću gledati film.

  48. #2698
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ako ste čitali knjigu po kojoj je snimljen onda je blago amerikanizirano razočaravajući.
    Ono, zgodan film za pogledati ali fali mu puno slojeva iz knjige.
    Što pogledati na Netflixu i HBO, dajte neku preporuku.
    Puno toga novijeg datuma sam pogledala i kad nešto hoću novo ne mogu odabrati.
    Ne gledam puno, al zadnje sam pogledala španjolsku seriju El desorden que dejas. I dopala mi se. Sve osim prve epizode. Ima ih 8

  49. #2699
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Air Bena Afflecka. On je stvarno izvrstan redatelj, a u kombinaciji s Mattom Damonom čini se da ne može fulati.
    Naizgled film ni o čemu posebnom (kako su nastale Air Jordan tenisice). Glumačke izvedbe izvrsne, što očekujemo od Damona, Viole Davis ili Batemana, ali ne nužno od Chrisa Tuckera, a on je jako ugodno iznenađenje.

    https://www.imdb.com/title/tt1641907...t_7_nm_0_q_air

  50. #2700
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ide li se što na ZFF? Ima li netko neku preporuku?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •