Stranica 11 od 14 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 694

Tema: Dječje predstave i kazališta?????

  1. #501

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ma okej, ali sama priča je mojim klincima bila izrazito teška za pratiti...netko je ovdje napisao....prepuna nekih suvremenih fora, a za dob je 2+
    moji su došli vidjet macu papučaricu i naravno da je prvo pitanje bilo di je ( i ostalih 50 pitanja )
    no isto tako - glavno da se išlo

  2. #502
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Mi to ovako radimo: pogledamo na webu koje predstave imaju i na koje idemo. Onda mu intenzivnije citamo bas tu pricu, tako da i kad se predstava teze prati, on zna o cemu se radi, pa lovi radnju po sjecanju.
    Da, ima tih suvremenih fora, fora za odrasle, mislim da to ovi mali niti ne percipiraju...
    mm-u se na Tri prascica najvise svidjelo kad je vuk rekao da voli raditi svinjarije.

  3. #503
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Da li je netko gledao Najotmjenijeg diva u gradu? U Tresnji..
    Inace jako volimo citamo tu slikovnicu...

    Malo sam vec sad u strahu od Tresnje jer sam cula.da je tamo mrak za vrijeme predstave, a moj malac se malo boji mraka.

    Da pridonesem temi: jucer smo u Zaprudju gledali Slonica, lutkarsku predstavu i malo sam se sokirala. Em zirafa tuce slonica em ga krokodil pojede pa ga kornjaca cupa van. Malo mi je to preagresivno za djecu? Cak sam se ja cimnula par puta...nakon tog krokodila morali smo van. Prepao se i poceo plakati...
    Malo se sad vec pribojavam Tresnje i da mi mozda tih 40 min ne bi bilo previse. Ima dvije i pol...

  4. #504
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je netko gledao Najotmjenijeg diva u gradu? U Tresnji..
    Inace jako volimo citamo tu slikovnicu...

    Malo sam vec sad u strahu od Tresnje jer sam cula.da je tamo mrak za vrijeme predstave, a moj malac se malo boji mraka.

    Da pridonesem temi: jucer smo u Zaprudju gledali Slonica, lutkarsku predstavu i malo sam se sokirala. Em zirafa tuce slonica em ga krokodil pojede pa ga kornjaca cupa van. Malo mi je to preagresivno za djecu? Cak sam se ja cimnula par puta...nakon tog krokodila morali smo van. Prepao se i poceo plakati...
    Malo se sad vec pribojavam Tresnje i da mi mozda tih 40 min ne bi bilo previse. Ima dvije i pol...
    Mi smo gledali i nije bilo pretamno.
    Predstava ko predstava, ok.

  5. #505
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Kakvo je to kazaliste u Zaprudju? Koliko se sjecam prostor je bez grijanja, a subotom su velike guzve? Inace sam cula da su im predstave dobre, pa mi je ovo bas iznenadjenje...

  6. #506
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Nije bez grijanja. Jako je toplo unutra.
    Simpaticno malo.
    Ima na internetu raspored predstava.

  7. #507
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mi smo jučer bili na Chaplinu uz pratnju Filharmonije u kinu Europa - odličan događaj, stvarno vrhunska zabava (ali nije za posve malu djecu). Bit će repriza u 12. mjesecu, pa pokušajte uloviti karte.

  8. #508
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo jučer bili na Chaplinu uz pratnju Filharmonije u kinu Europa - odličan događaj, stvarno vrhunska zabava (ali nije za posve malu djecu). Bit će repriza u 12. mjesecu, pa pokušajte uloviti karte.
    Mi pokusali dobiti kartu i bili jako jako razocarani da nismo uspjeli. Hvala ti na obavjesti da ce biti repriza u 12. Ne znas mozda tocno kada
    ?

  9. #509
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je netko gledao Najotmjenijeg diva u gradu? U Tresnji..
    Inace jako volimo citamo tu slikovnicu...

    Malo sam vec sad u strahu od Tresnje jer sam cula.da je tamo mrak za vrijeme predstave, a moj malac se malo boji mraka.

    Da pridonesem temi: jucer smo u Zaprudju gledali Slonica, lutkarsku predstavu i malo sam se sokirala. Em zirafa tuce slonica em ga krokodil pojede pa ga kornjaca cupa van. Malo mi je to preagresivno za djecu? Cak sam se ja cimnula par puta...nakon tog krokodila morali smo van. Prepao se i poceo plakati...
    Malo se sad vec pribojavam Tresnje i da mi mozda tih 40 min ne bi bilo previse. Ima dvije i pol...
    Mi smo to gledali bas tako nekako kad je bio ko tvoj 2,5 ili 3. Nije mi nesto ostala u sjecanju kao strasna. Dok je recimo sa Price o Svjetlu u Maloj Sceni morao odmah van toliko se prestrasio. Ostale predstave u Maloj Sceni koje su namjenjene najmljađima su nam bile izvrsne za polagano i bezstresno uvođenje u ulogu kazališne publike.

  10. #510
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi pokusali dobiti kartu i bili jako jako razocarani da nismo uspjeli. Hvala ti na obavjesti da ce biti repriza u 12. Ne znas mozda tocno kada
    ?
    Ne mogu vjerovati, Charlie Chaplin je već rasprodan za 12 mjesec! Ako je netko rezervirao/ kupio karte a ne moze ici, javite nam se!

  11. #511

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Mi jučer bili na Orašaru u Lisinskom, Ruski carski balet, i moram reći, razočarali se totalno.
    Čini mi se da je to neka n klasa Ruskog baleta i stvarno nije vrijedno tih novaca.

    Inače svake godine odemo u HNK na Orašara i uvijek nam je to doista čaroban doživljaj.
    Ovo se ni po plesu, kostimografiji, scenorafiji ne može mjeriti sa HNK.
    Da ne kažem da su plesali na matricu i skratili dosta toga.
    Jedino je ok što sudjeluju djeca iz baletne škole iz Zagorske, ali je problem što se ta predstava reklamira
    kao balet carskog ruskog baleta, a veći dio predstave im odrade naša djeca.

    Dakle, moja preporuka: ako vodite djecu na Orašara, što toplo preporučam, vodite ih u HNK.
    Posljednje uređivanje od orange80 : 02.12.2014. at 10:29

  12. #512
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Ili na mjuzikl Orašar u izvedbi Teatra Aplauz !

    Karte se mogu rezervirati na: 095/564-01-14

  13. #513
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni se baš svidio Orašar, klincima isto
    Doduše, plesali su im i prijatelji pa su bili skroz pod dojmom...

  14. #514

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Je l netko gledao Školu za anđele u ZKM-u?

  15. #515

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se baš svidio Orašar, klincima isto
    Doduše, plesali su im i prijatelji pa su bili skroz pod dojmom...
    I meni se sviđa školska božićna priredba, samo je ona besplatna i ne reklamiraju je na tako pompozan način.
    A jučer sam od više ljudi u publici čula komentare da ovo nije Orašar, a neki su i otišli s predstave...

    Uglavnom, ako niste bili u HNK na Orašaru, a ovo vam se sviđalo - odite tamo i "past ćete na rit", garantiram!

  16. #516
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ne bih se složila s ocjenom Orašara. Nikako. I cijene karata i najave odgovaraju ovakvoj koncertnoj izvedbi.Gledali smo i hnk i ruse i mogu reći da je ples na daleko višem nivou. kod nas zvijezde otplešu premijeru, a što predstava dulje igra to je više alternacija i na kraju to već izgleda jako šlampavo. Sinoć su balerine izgledale kao da lete na momente, osim toga ja sam baš htijela da dijete vidi klasičnu koreografiju. Scena i kostimi su bili baš jednostavni i bajkoviti, ples je u prvom planu i podsjeća vizual na stare slikovnice- meni je to odmor nakon kojekakvih nakaradnih spektakala.

  17. #517
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    djeca su bila baš preslatka, naravno, čestitke Zagorskoj

  18. #518
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku

    Jedino je ok što sudjeluju djeca iz baletne škole iz Zagorske, ali je problem što se ta predstava reklamira
    kao balet carskog ruskog baleta, a veći dio predstave im odrade naša djeca.
    je istina je da većina stvari su napravili klinci, ali to budu radili i u Hnk, ne vjerujem da će tam bit drugačije

    mojem od 13 i kusur se svidjela , malom je bilo malo dosadno, klinka je zadovoljna

    svi su komentirali mišeke
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 02.12.2014. at 14:29

  19. #519

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    ne bih se složila s ocjenom Orašara. Nikako. I cijene karata i najave odgovaraju ovakvoj koncertnoj izvedbi.Gledali smo i hnk i ruse i mogu reći da je ples na daleko višem nivou. kod nas zvijezde otplešu premijeru, a što predstava dulje igra to je više alternacija i na kraju to već izgleda jako šlampavo. Sinoć su balerine izgledale kao da lete na momente, osim toga ja sam baš htijela da dijete vidi klasičnu koreografiju. Scena i kostimi su bili baš jednostavni i bajkoviti, ples je u prvom planu i podsjeća vizual na stare slikovnice- meni je to odmor nakon kojekakvih nakaradnih spektakala.
    ovo uopće nije klasična koreografija jer su puno dijelova, koje inače pleše profesionalni ansambl, otplesala djeca (onako kako djeca mogu)
    balet uopće nije izveden u cijelosti, tj. dijelovi su doslovce izrezani. i to baš oni dijelovi gdje je ples inače najzahtjevniji.

    ansambl je brojčano bitno manji nego je to uobičajeno, sa minimalnim brojem grupnih figura
    i ne znam da li si uopće svjesna koliko je ovo pojednostavljena koreografija,
    sa puno jednostavnijim figurama i brojčano i zahtjevnošću.
    uostalom, kako bi i mogli izvesti predstavu za predstavom da su se naplesali kao u normalnim baletnim predstavama.

    a da ne kažem koliko je malo truda uloženo u scenografiju - čitaj 4 jeftina platna, koja uopće daju dojam svečanosti, kakvu Orašar treba ostaviti.
    Na plakatima za najavu događaja to ipak bolje izgleda.

    I ima tu još puno propusta, Orašar je balet u 4 slike i dva čina. Oni su napravili samo 2 pozadine (platna), dakle neki dijelovi, kao npr. "Zimska šuma",
    su izvedeni u totalno neprikladnoj scenografiji, što uskraćuje puni dojam jednog od najbajkovitijih dijelova baleta.

    A ako je nešto šlampavo, šlampava je kostimografija, koja nije jednostavna nego otrcana i jeftina (jeftine roza perike, Baby born lutke na kraju 19 st. itd)

    Svaka čast djeci iz Zagorske, i oni su super, ali ovo je više bila predstava njihove škole, djeca su doslovce odradila više od pola posla,
    a ne "carski ruski balet".

    svi ljudi oko mene su komentirali da to nema veze sa klasičnim Orašarom.

  20. #520

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    je istina je da većina stvari su napravili klinci, ali to budu radili i u Hnk, ne vjerujem da će tam bit drugačije

    mojem od 13 i kusur se svidjela , malom je bilo malo dosadno, klinka je zadovoljna

    svi su komentirali mišeke
    mišeki su i bili najkorektnije odrađeni dio predstave.

    a što se tiče HNK, naravno da i tamo sudjeluju djeca, ali puno manje, odnosno samo tamo gdje i trebaju, a ne da ih
    se trpa da krpaju dijelove koje bi trebao izvesti ansambl i to najsloženijim plesnim figurama.

    naravno da se nekome može svidjeti i ovo, ali mislim da je ovo bez pokrića razvikano,
    a da se s druge strane za istu cijenu u HNK može odgledati puuuno više baleta (plesa u klasičnom smislu, bogatije koreografije), scenografije,
    kostimografije i ne manje važno, odslušati muzike živog orkestra a ne matrice...

    nego je tipično za nas da kad netko dođe izvana, nazove se carski, pa bio on i žnj kvalitete, više se cijeni nego ono što imamo doma...

    uostalom, evo YouTube, pa se može vidjeti što znači ruski balet i Orašar i za procijeniti tko više liči na neke svjetske izvedbe, naš HNK ili ovi jučer...

    neću više o ovome...

  21. #521
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    slažem se i da je kraćeno i da je pojednostavljeno. ja sam to i shvatila iz najave kao koncertnu dakle prilagođenu izvedbu, nije mi palo na pamet da za 70 kn gledam prvu postavu Boljšoja u Zagrebu! Meni su ovi kompromisi bolje sjeli od onih u hnk koji su meni puno gori kič, ali dobro o ukusima se ne raspravlja....
    Posljednje uređivanje od pikula : 02.12.2014. at 15:10

  22. #522
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A ja sam uvjerenja da će u hnk bit isto
    Ide li tko u hnk, jer su ulaznice za sve predstave rasprodane
    Cijene u lisinskom i hnk su tu negdje

  23. #523
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A ja sam uvjerenja da će u hnk bit isto
    Ide li tko u hnk, jer su ulaznice za sve predstave rasprodane
    Cijene u lisinskom i hnk su tu negdje
    Mi smo kupili karte za HNK i bili duboko razocarani akd smo otkrili da dolaze Rusi u Lisinski. Čitajuči ovo što ste napisale, više mi nije žao.

  24. #524
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Da li set čule kakve info o predstavi Petar Pan u ZKM-u? Premijera je za 2 tjedna, ali možda znate nekoga tko sudjeluje... zanima me da li je primjerena za 6 godišnjaka?

  25. #525
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    e ti buš nam rekla kak je bilo pa ćemo mi ocjeniti jel to isto ko u lisinskom

  26. #526
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    U vrtiću planiraju povesti djecu od 4 godine nadalje na predstavu "I anđeli imaju krila zar' ne?" u Trešnju...sad gledam stranice kazališta i za tu predstavu piše da je od 7 godine na više!!

  27. #527
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kod nas mlađi od 5 ne idu van s vrtićem

  28. #528

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj Teica prvotno napisa Vidi poruku
    Ili na mjuzikl Orašar u izvedbi Teatra Aplauz !

    Karte se mogu rezervirati na: 095/564-01-14
    Ste bili? Kakvi su dojmovi?
    Htjela sam voditi svoju ekipu na to ali su mi karte dosta skupe ...

  29. #529

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Da li je tko gledao Mozarta u Gavelli? Kritike i nisu baš neke ...

    Nedavno sam tamo gledala predstavu od 2,5 sata, užasno dosadnu i razvučenu iako je rađena po fantastičnoj knjizi, nakon pola sata sam htjela pobjeć. Rado bih NE ponovila istu grešku

  30. #530
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Ste bili? Kakvi su dojmovi?
    Htjela sam voditi svoju ekipu na to ali su mi karte dosta skupe ...
    Idemo 8.12, ako Bog da!

    Javim dojmove !

  31. #531

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    odlično, nadam se da ćete uživati

  32. #532
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Prijavljujem neuspjeli pokusaj gledanja Diva u Tresnji.
    Cim smo usli u dvoranu poceo je negodovat i nije htio minute ostati izasla sam s njim u predvorje.kako je pocela predstava jos je desetak djece izaslo van....
    Igrali smo se okolo po hodniku i uspjela sam ga dva puta nagovoriti da udje, ali oah smo izasli.
    Ne mogu shvatiti cega se tako boji. Kako se sada postaviti? Ici ponovo kroz mjesec dva mozda u Malu scenu koja je ipak mozda vise za tako malu djecu?
    On ima 2.5.

  33. #533
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Možda odgoditi odlaske u kazalište za barem pola godine?

  34. #534
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Mislis?
    Da i ja si mislim.da li sad pokusati s malom scenom jer je kao puno manji prostor...ili mozda na dulji period ne ici...
    Mozda je stvarno pametnije napraviti dulju pauzu...

  35. #535
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa čuj, jako je mali. Može se bojati mraka, dvorane, i čitave atmosfere. Pitanje je kakav je uopće doživlja tako malom djetetu ići na kazališnu predstavu. Mislim da neće ništa propustiti ako pričekate još neko vrijeme sa odlascima u kazalište.

  36. #536
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Cure,

    jel netko zna za neku dobru kazališnu predstavu za dob 5+ koja je trenutno na repertoaru? Voljela bih curku negdje odvesti da zajedno uživamo.

  37. #537
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,

    jel netko zna za neku dobru kazališnu predstavu za dob 5+ koja je trenutno na repertoaru? Voljela bih curku negdje odvesti da zajedno uživamo.
    Heidi u Žar ptici. Čak sam i suzu pustila :D

  38. #538
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Hvala na info raspitat cu se za termine

  39. #539
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Citiraj Teica prvotno napisa Vidi poruku
    Idemo 8.12, ako Bog da!

    Javim dojmove !
    Orašar je izvrstan, zbilja vrhunsko djelo!

    Upravo sam vidjela da ga je Trendi.hr stavio u ponudu s jeftinijom cijenom ulaznice (72 kn).

  40. #540

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    bravo, hvala!

  41. #541
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Ima ovaj teatar Poco Loco za klince na Ribnjaku, ja sam pozvana s najmanjim još na prvo čitanje, no nikako stići, možda odem u ovu nedjelju. Znam neke koji su pripremali, pa su nahvalili projekt, no je li bio tko, da čujem mišljenje iz prve, nepristrane, ruke?

  42. #542
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Heidi u Žar ptici. Čak sam i suzu pustila :D
    jel mi netko zna objasnit: kad piše na repertoaru u Žaru ptica za vrtić i škole jel se mogu kupit i karte i ovako pojedinačno ili idu samo vrtići i škole?

  43. #543
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    to su predstave ujutro, i pretežno su unaprijed rezervirane

    ali se može pitat možda ima koje slobodno mjesto

  44. #544
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Ja sam ovak

    Ovu predstavu koju je navodno psiholog preporučio da vrtićka djeca pogledaju je za dob 7+ i nađem na jednoj stranici sadržaj u kojem pišem da neki pjesnik, odvjetnik želi počiniti samoubojstvo i onda ga anđeli od toga odgovaraju!

    Dalje nisam čitala, rekla sam i teti o tome ali ona je rekla to je preporučio psiholog i oni idu. Mala škola i djeca od 4+!!!

  45. #545
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Ja mislim da bih se konzultirala najprije sa ravnateljicom vrtića, da provjerim radi li se o istoj predstavi i da li dotična uopće zna sadržaj koji psiologica preporučuje. Onda bih išla dalje i dijete sigurno ne bih pustila da to ide gledati.
    Ni školsko ni predškolsko.

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ovak

    Ovu predstavu koju je navodno psiholog preporučio da vrtićka djeca pogledaju je za dob 7+ i nađem na jednoj stranici sadržaj u kojem pišem da neki pjesnik, odvjetnik želi počiniti samoubojstvo i onda ga anđeli od toga odgovaraju!

    Dalje nisam čitala, rekla sam i teti o tome ali ona je rekla to je preporučio psiholog i oni idu. Mala škola i djeca od 4+!!!

  46. #546
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ovak

    Ovu predstavu koju je navodno psiholog preporučio da vrtićka djeca pogledaju je za dob 7+ i nađem na jednoj stranici sadržaj u kojem pišem da neki pjesnik, odvjetnik želi počiniti samoubojstvo i onda ga anđeli od toga odgovaraju!

    Dalje nisam čitala, rekla sam i teti o tome ali ona je rekla to je preporučio psiholog i oni idu. Mala škola i djeca od 4+!!!
    ali to ne znači da i tvoj mora ići

  47. #547
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    sadvjerovatno se u priči ne pričao bašgadnim stvarima, jedino vidim da je amsambl ok, pa će oni više skrenuti napnju na gegove i grimase,koji song,

    ( bilo bi lakše da ima bar jedan isjećak, a ne slike na njihov stranici)

  48. #548
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Moj ne ide sigurno iako sam se baš veselila da ode malo sam s djecom...em nije za njegov uzrast em nije niti tematika koju bi pretpostavljam razumio.

  49. #549

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    jučer popodne odgledali Petra Pana u ZKM-u
    klincima i meni se baš svidjela... cijelu večer doma su prepričavali, a mladja je još i jutros pod dojmom (po tome "ocjenjujem" predstave - koliko ih se dojme)
    no, ne preporučam za djecu mladju od cca 5 god.
    (bilo je dosta manje djece i plača na sve strane

  50. #550

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    jučer popodne odgledali Petra Pana u ZKM-u
    klincima i meni se baš svidjela... cijelu večer doma su prepričavali, a mladja je još i jutros pod dojmom (po tome "ocjenjujem" predstave - koliko ih se dojme)
    no, ne preporučam za djecu mladju od cca 5 god.
    (bilo je dosta manje djece i plača na sve strane
    Kakav je tvoj dojam o predstavi, je li jako "diznijevska"?

Stranica 11 od 14 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •