Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: četvorke

  1. #1
    jozefina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    68

    Početno četvorke

    Drage mame, braticeva zena je zatrudnila i nosi 4 bebice. Doktor preporuca da ili pobaci dvije ili cak sve bebe. Navodno da joj prognoziraju da nema sanse da izdrzi cijelu trudnocu. Gdje bi se jos mogli dodatno informirati i kod kojeg lijecnika bi jos eventualno mogli ici za drugo misljenje? Ima mozda na ovom forumu neka mamica koja je rodila zive i zdrave cetvorke?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    evo slučajno sam naletjela pa sam samo htjela preporučit da možda postaviš pitanje na pdf.- blizanci, trojke ,četvorke.......možda tamo prije dobiješ odgovor...i naravno usput da poželim sve najbolje za 4 bebice

  3. #3
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Evo, tu se puno o tome pisalo... naći ćeš i forumašice s osobnim iskustvom:

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...6f2ef88d8f1c49

    I sretno bratićevoj ženi

  4. #4
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Ja znam za zive i zdrave petorke.
    Svakako bih potrazila drugo misljenje. Moja preporuka je dr. Kos. Viseplodna trudnoca jest velik rizik. Zelim svu srecu!

  5. #5
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Potpisujem za dr. Kosa, općenito ginekologe u Pol. Vili.

    Ja sam bila jedna od učesnica rasprave na topicu koji je linkala Pcelica Mara, tamo je bio naveden kao primjer jedne žene koja je nosila četvorke i kojoj su liječnici savjetovali tzv. fetalnu redukciju i koja se nije na to odlučila i izgubila je sve plodove. Otvaračica linkanog topica se odlučila poslušati liječnički savjet, imala je redukciju, i na kraju rodila zdravo dijete.

    Nadam se da će se javiti netko s dobrim iskustvom, sigurno ih ima, a vjerojatno je bitna konstitucija žene, kako su plodovi smješteni, dijele li gestacijske vrećice i vjerojatno u tome leži dio razloga zašto je takva bila liječnička preporuka itd.

    Sretno u tim teškim dilemama !

  6. #6
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Možda da postaviš pitanje na topicu Blizanci, trojke, četvorke, možda će se naći više pozitivnih iskustava ili ćete možda moći bolje posavjetovati. Sretno, još jednom !

  7. #7
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    jozefina vjerojatno ćeš se i sama prisjetiti sretne priče koja se pojavila negdje sredinom ove godine o prekrasnim i zdravim četvorkama (dvije djevojčice i dva dječaka) iz Velike Gorice, naravno, svaka je priča i svaka žena slučaj za sebe i stoga aje najbolja preporuka obaviti pregled i konzulatcije kod iskusnog i stručnog liječnika

  8. #8
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mislim da je mirovanje ključan faktor u svemu. Ako je spremna ležat cijelu trudnoču, šanse se puno povečavaju. U svakom slučaju želim joj sreču i da i ona bude još jedna sretna priča sa četvorkicama

  9. #9
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Svakako potražiti drugo mišljenje.

  10. #10
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj Poslid prvotno napisa
    Svakako potražiti drugo mišljenje.
    Potpisujem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •