Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: neće da očita pjesmu na usb-u

  1. #1
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno neće da očita pjesmu na usb-u

    imam nekoliko pjesama koje uspješno prebacim na usb tj mobitel
    i na kompu su vidljive u folderu.
    ali kad odspojim mobitel s kompa, u folderu ih više nema.
    i kad ih ponovno idem prebaciti, kaže mi da dotični file već postoji blabla

    u čemu je fora?

  2. #2
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Vjerojatno na kompu vidiš folder za sinkronizaciju podataka s morbitela. Probaj otvoriti neki drugi folder i prebaci u njega. Postoji mala vjerojatnost da ti takvo prebacivanje neće upaliti ako je uključen nekakav copyright sustav. Takav mi se krvi napio sa Sonyjevim minidiskom moje vlastite snimke nisu tuđi zaštićeni materijali i svejedno nema teorije iščupati ih van.

    Ne volim uređaje koji se jako prave pametni. Dakle, ne kupujem Sony. Idem čak i korak dalje - ne preporučujem Sony. Na ljestvici zaljubljenosti u uređaje koja ide do 10 za mene Sony ima 0.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Davore mene je taj Sony mp3 usb i njegov sonic stage program poludija, dok nisam otkrila da jednostavno možeš i bez njega sa drug and drop sistemom - u moje računalo - u. ploča- čarobnjak za novi hardver sam negirala da imam cd i marku mp3, stavila sam da je sve nepoznato i sad jednostavno sa drug and drop prebacujem iz iTunesa i na ipod i mp4 i mp3 sony, sve formate i spasila sam se

  4. #4
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Minidisk je slična, ali još malo kompliciranija priča. Osim što postoji jako mali broj modela minidisk uređaja koji uopće omogućuju komunikaciju PREMA računalu, sve je proprietary i podrška je PRESTALA u potpunosti prije godinu dana. PRESTRAŠNO

    Sony ne može biti ni blizu toliko dobar kao bilo koji drugi uređaj koji ti ne pije krv. Vjerojatno ni Sony nakovanj ne bi radio kako treba. Ne kupujem Sony.

  5. #5
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Vjerojatno na kompu vidiš folder za sinkronizaciju podataka s morbitela. Probaj otvoriti neki drugi folder i prebaci u njega.
    neki drugi folder unutar mobitela?

  6. #6
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    A! Skontao sam krivo. Ti na morbitelu ne vidiš file. To ti je jednostavno, našao se na krivom mjestu. Vidi imaš li pogled na sve datoteke (Nokia to ima) i nađi ga tamo. Morbiteli hoće imati datoteke točno po vrstama u odgovarajućim folderima i ako nije u pravom "stablu" onda ga nećeš vidjeti. Rješenje je prebaciti ga u pravo stablo ili unutar pravog stabla otvoriti novi folder i strpati ga tamo. Naravno, problem je opet u uređajima koji se prave da su jako pametni

    (nije svejedno jesu li "zvučni isjećci" ili neko drugo stablo)

  7. #7
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    imam samsung mobitel i (mislim) da nemam to pogled na sve datoteke.

    to je mp3 file.
    prebacivan je skupa s još dva mp3-a.
    svi su prebačeni u my music folder.
    svi su vidljivi u mobitelu tj na kompu dok je mobitel pomoću kabela (kabla? ) priključen na komp.
    kad odspojim mobitel, odem u folder my music i tog jednog mp3a nema.
    a kad ponovno spojim mobitel na komp, odem u my music i tamo je

  8. #8
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Dosta čudno. Možda da probaš preimenovati fajlić u nešto jednostavno? Ne vjerujem da je problem u nazivu, ali ne košta probati.

    Pretpostavljam da ostale fajliće iz tog foldera ipak vidiš.

  9. #9
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Dosta čudno. Možda da probaš preimenovati fajlić u nešto jednostavno? Ne vjerujem da je problem u nazivu, ali ne košta probati.

    Pretpostavljam da ostale fajliće iz tog foldera ipak vidiš.
    otišla sam u properties mp3a i preimenovala u "tamo netko-pjesma1" i najnormalnije se prebacilo i vidljivo je

    uopće ne kužim u čemu je fora, ne bi da je ograničeno koliko pjesama od određenog izvođača smiješ imati (makar se radilo o jeleni rozgi )


    hvala ti na trudu i sudjelovanju u ovom topicu

  10. #10
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    U rijetkim slučajevima ti file manager uređaja ne kuži fajliće koji u nazivu imaju neki karakter izvan kodne stranice koju podržava (recimo "č") i cijeli fajlić mu je onda nevidljiv. USB sučelje radi na nešto nižoj razini i windozama prepušta bavljenje fajlićima pa su tamo vidljivi. Vjerojatno pišem Kineski :/

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ne, ja te kužim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •