Pokazuje rezultate 1 do 50 od 525

Tema: Prijava poreza na dohodak za 2009. godinu

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    :wink:
    Citiraj Leeeaaa prvotno napisa Vidi poruku
    imam jedno pitanje....2009 godine sam se vratila s porodiljnog u 2mj, radila 3 mj u staroj firmi i prešla u novu....nemam prekid radnog staža (samo prelazak iz jedne u drugu).

    Da li kod prijave poreza ispunjavam dva formulara ili samo jedan ?
    Jedan obrazac, s time da i 1 i 2 mjesec pišeš olakšicu 1800 kn, trebaš priložiti R1 od prve i druge firme !

    Tj. dal ispunjavam jednu prijavu za firmu xxx od 01.01.2009-31.05.2009 a drugi za firmu yyyyy od 01.06.2009-31.12.2009?

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    LEeeaaaa samo je jedan obrazac priložiš R1 iz obadvije firme, u olakšice pišeš olakšice kroz cijelu godinu 1800 kn

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    LEeeaaaa samo je jedan obrazac priložiš R1 iz obadvije firme, u olakšice pišeš olakšice kroz cijelu godinu 1800 kn
    ne postoji obrazac r1 za prijavu poreza. radi se o ip obrascu (izvješće o plaći za 2009.) koju dostavlja poslodavac svakom radniku do kraja siječnja.

  4. #4
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    Imam jedno pitanjce..naime MM je dobio IP od firme i u njemu je vidljivo da za 4 mj nisu uplačeni ni doprinosi ni plača . E sad u 12 mj oni uplačuju te zaostatke i naveden je osobni odbitak od 3600,00 ...e sad da li je to o.k znam da se prije nije mogao koristit dupli odbitak nego samo jedan bez obzira koliko plača isplatili taj mjesec. Zna li itko išta o ovom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •