Stranica 54 od 63 PrviPrvi ... 4445253545556 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,700 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #2651
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Bzarice kako kiretaža? Ajme, držise junakinjo naša, ljubi Niicu i miruj. I puno vibrica da se što prije oporaviš
    Ivane čekamo te!!! (taj mali je ko moj Špiro već vidim ha ha ha)

    Pusa cure, kratko se samo javljam da provjerim da je sve na svom mjestu. Tibi pusa mrvicama, Osijek tvojoj velikoj mrvici, Boxice kako si?? Višnjice vidimo se skoro - a i sve ostale cure koje su u Zg a rado bi na kafu sa nama. Tibi možeš/smiješ?

  2. #2652
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    jutro drage moje, evo meni svaki dan sve gore mučnine, ufffffff, danas sam se jedva dovukla do posla
    visnja pitala si me kad bi trebao biti termin, po nekom izračunu 04.06.
    rozić volila bih s vama na kafu, ali ništa ne obećajem jer ne znam kako će biti sa mučninama. Javit ćete mi kad budete išle, pa ako ću moći, pridružit ću vam se
    bambus kakva je situacija danas? Da čim prije krene ~~~~~~~~~~~~~
    osijek kažeš da su i tebe mučnine zezale i da si smršavila zbog toga, a slušaj sad ovo; meni se mučnine smanje kad nešto pojedem tako da stalno nešto žvačem i strah me da ću se udebljati, a ionako me već ima previše... jooooj. Ali neću se sada previše i sa kilama opterećivati. Ima i za to vremena....
    boxica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    bzarić za što brži oporavak ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    svima velike puse i malima i velikima

  3. #2653
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    dobro jutro!
    tibi draga, uff nek ti te mucnine produ cim prije.ajde, bar neces jos dugo radit pa ce ti biti lakse koliko-toliko.~~~~~~~~~~~~ za sutra
    bzara kako si ti danas?
    kod nas jos nista novoga, sve po starome. uff, ubi me ovo cekanje............ ajme roza jos ce Ivan stvarno ostat malko duze ka i tvoj Špiro

  4. #2654
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    hej cure, samo da vam se kratko javim!
    ne znam što se dogodilo, znati ću više za tjedan dana kad dobijem phd nalaz! pretpostavljaju da je ostao komadić posteljice. uglavnom u utorak navečer nakon tuširanja počela sam prvo lagano krvariti, pa sve jače, da bi nakon sat vremena počeli ugrušci veličine manje šake ispadati! dok sam organizirala tko će me odvesti na hitnu tko čuvati Niu, već su bila prošla 2 sata! kad sam došla na bolnicu, odmah hitno na kiretažu jer to je ljevalo iz mene! stvarno me ništa nije boljelo za vrijeme zahvata, niti me sad poslije boli, osim što moram mirovati ne dizati ništa teško, tako da par dana ne smijem ni Niu nositi! ali dobro, bitno mi je da je sve dobro završilo! užasno sam se bila prepala jer nisam znala što se događa, a naravno na bolnici mi nitko ništa ne govori!
    svima vam šaljem velike puse!
    bambus draga ~~~~~~~~~~~~~~~~ za što brži susret sa Ivanom!
    Tibi za sutrašnji UZV ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #2655
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    bzarice, hajde bar te nije boljelo....uffff desavaju se te stvari ali grgrggrgrgrrrrrrrrrrrr

  6. #2656
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    bzara,dobro je da je sve to iza tebe...desavaju se te stvari,ne znam da li je do doktora...

    A nas dragi Ivan jos nije donio odluku kad ce?Jesu ti decki ,samo kasne

    ~~~~~~~~~ za nasu Tibi,da mucnine prodju,ali to su slatke muke!
    Cmoka svima,malac ima grceve a i non stop bi da ga nosamo,dundo mali.

  7. #2657

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    Zar nitko nema Boxičin broj moba? Ja sam, na žalost, ostala bez njega kad sam mijenjala mobitel ...
    Nadam se da su nam ona i njen dečkić dobro.
    Ja sam danas punih 30 tjedana, tu je negdje i Boxica, koji dan manje, ako dobro pamtim.

    Nalazi su mi uredni. Pikam se i dalje svaki dan, po novom, moram i paziti na prehranu (intolerancija glukoze), al barem ću bit zgodna
    Držite mi se sve.

  8. #2658
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Bzara draga, zao mi je sto si to morala prolazit, al eto, dobro da je tako zavrsilo, moglo je puno gore...

    Ja se veselim vikendu ko nikad, muz napokon dolazi doma, taman je vrijeme za plodne dane, on ostaje tjedan dana pa su vece sanse...
    Primjetila sam da ja ustvari uopce nemam problema za zacecem, unatoc PCOS. Jedino smo se sa Svenom malo pomucili al to je bilo vise zbog psihe. Ove druge dvije trudnoce su ustvari bile slucajne, s tim da smo pazili i jos uzevsi u obzir da mi je muz na terenu dakle da se bas ta slucajnost dogodi na bas jedan od tih rijetkih dana kad je doma.... Tako da se sad nadam da cu vam sljedeci mjesec prijavit plusic!
    Cudno mi je i to da mi se menga od spontanog regulirala, nikad al bas nikad nisam imala redovnu, uvijek je kasnila po 15-20 dana, nekad uopce nije ni dosla. Al eto, od spontanog dolazi na 30-31 dan. Svako zlo za neko dobro. Ako se ne javljam sljedecih dana znate sta radim

    Pusa svima!

  9. #2659
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    koksy, od sveg srca ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ovi dani urode plodom! vidiš i meni prije prve trudnoće su ciklusi bili katastrofa, a nakon poroda u zadnje 3 godine su se super izregulirali!
    za vikend lijepo opušteno, otvorite si neku finu bocu vina, fina papica i kad se opustite ma nema šanse da ne bude!
    Kejt, pa draga šta već 30.tjedan! ajme kako vrijeme leti! super za nalaze, a bome super i za liniju!
    Choco, i moja malena zna imati grčeve ali većinom samo kasno popodne, i tu i tamo navečer! brzo će i ti grčići proći, samo neka su oni nama živi i zdravi!
    a72 kako tvoj mali ljepotan?
    Ivane, dođi nam više svi te iščekujemo!
    Tibi, od sveg srca se nadam da će mučnine uskoro prestati! kad ti vidiš sutra svoja dva srčeka na UZV odmah će biti bolje! odmah nam javi kak je bilo!
    Rozica i Špiro veeeeelika pusa! da je Nia samo malo veća ja bi zaprašila za zg na kavicu s vama!
    klarita, ma sigurno je to, vidjeti ćeš! a okupaciona terapija je najbolja terapija!
    Bebabeba pusa tebi i Gabici!
    osijek, još malo draga i ti ćeš odbrojavati dane do susreta sa svojom curicom!

    hvala cure na lijepim riječima! da, znam da se to događa, i to spada u normalne komplikacije nakon poroda! samo mi je bilo užasno grozno ostaviti moju curicu kod kuće, i otići! plus što ju dojim, i sve me srce bolilo što ja prosipam svoje mlijeko a ona je tu noć papala adaptirano! ali evo kratko je trajalo, i sad smo ponovno zajedno, dojimo, mazimo se, a tu noć ćemo zaboraviti...

    puse svima koje sam zaboravila spomenuti!

  10. #2660
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    javila se Boxica!
    sve je super, bebica je dobro, u 30tt, u bolnici je do daljnjega! ako se bilo što dogodi javiti će nam!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    drži se draga!

  11. #2661
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    oooo koksy samo vi hopsajte i uživajte!!

  12. #2662
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Bravo za boxicu!! bzara hvala na vijestima, drago mi je da si ti ok

  13. #2663
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    bzara ajde, najbtinije je sta se ti dobro osjecas. uzivaj sa svojom curicom, mazi je ,ljubi je...
    boxice samo hrabro naprid, proci ce to sve dobro, da sta duze ostanete 2u1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    koksy olla-laa bit ce znaci veselo ovog vikenda. onda Svena kod bake-servis i laganini hopa-cupa
    tibi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sutrasnji pregled. javi nam se cim budes moc (kad si narucena?)
    choco nek sta prije produ grcevi, mis mali. vjerojatno mu bas pase kad ga se nosi, mazica
    kejt bas mi je tvoja trudnoca proletila, pa vec 30tt?? super, odlicno, jos malo
    osijek kako si nam ti i tvoja mrvica?

    kod nas jos nista. bas ovaj mali nesto voli da zeza . vjerojatno mu se bas neda po ovom ruznom vrimenu i po kisi da izade,al lipo sam ja s njim popricala da nece on pokisnuti da cemo ga dobro ususkat . al nista.....

    e i ja bi bas volila popit kavu s vama,ali eto nadam se da cemo se uspit skupit kod roze na prolice. špiru medenome saljem pojubac!

  14. #2664
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Tibi nema veze što papaš, ako ti to pomaže, koga briga za kile, glavno da tvoje mrvice budu dobro
    Bambus mora da izluđuje to iščekivanje, reci Ivanu da je vani lipo toplo, pa se možda predomisli
    Kejt držim fige da sve dobro prođe, još ovih par tjedana da izdržiš
    Bzara glavno da si sad doma, odmaraj koliko možeš, i ljubni u naše ime malu princezu
    Koksy i tebi draga držim jedne veeeeelike fige da vam uspije i sad isprve!i da nam što prije javiš za jedan plusić, uživaj!!
    Boxica,Osijek, A72, Choco, Klarita, Bebabeba,Roza i sve druge cure velika pusa!

  15. #2665
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Čitam vas i pratim , ali rijetko pišem.
    Tibi ne brigaj za kile, otopit će se one poslije. Je malo teže s viškom "baratat", ali to je privremeno stanje.
    bzara hvala Bogu da je sve prošlo relativno ok. Sad se opusti i uživaj.
    koksy samo u akciju! To će ti sigurno popravit one statuse na fb
    roza baš bih vam se i ja htjela pridružiti na kafici! Javi obavezno! Baš me zanima kako će se D. i Š. sprijateljiti, nekako su mi po karakteru dosta slični, neki puta kao da čitam o D. kad pričaš i Š.
    boxica bravo za lijepe vijesti. Samo tako dalje!
    bambus tik-tak, tik-tak... i mene ubilo to čekanje i to preko termina. A najbolje što sam već od 38. tj. slušala "I? Kad će? Sad bi mogla svaki čas!" I tako mjesec dana
    Jesam se raspisala ko nikad do sad, ali mislim da ću se malo češće družiti s vama

  16. #2666

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Puse!
    Sad je i Ema bolesna...ja moram uzgojiti još bar 2 ruke.Naime karlo bi da ga stalno nosim,ona bi se mazila,a ja se trudim da ne kašlje po njemu...mm je naravno na terenu...
    bambus...čekamo...
    tibi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~sutra za uzv i obavezno se javi!

  17. #2667
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Boxice super da je sve ok.
    Tibi ko šiša kile!
    Bzara super da ste dobro sada.

    Ja sam bila danas u bolnici na kontroli, nalaz nije prestrašan, ali nije ni presavršen pa smo se ja i doktorica koja je stvarno super dogovorile da u ponedjeljak u 8h dođem pa će me primiti na odjel i još malo razmotriti dali da radi serklažu ili ne, ali kao što ona kaže " sve mi smrdi na da ".
    Unutarnje ušće cerviksa je zatvoreno i drži, ali vanjsko je prohodno skoro do unutarnjeg i cerviks je smekšan kaže možda bi se to i uz mirovanje izguralo, ali s obzirom na prošlu trudnoću ipak bi možda bilo bolje napraviti serklažu.
    Uglavnom ovaj vikend se pakujem i u ponedjeljak opet na "odmor". Ma nema veze samo nek sve bude ok!

    Tibi držim fige za sutra!

  18. #2668

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    osijek neka ona napravi što misli da je sigurnije za tvoju bebici, nakon serklaže se ostaje 4-5 dana u bolnicu pa si opet doma...do kojeg tt se to može raditi ?
    bzara ja sam isto imala takvu epizodu nakon 1. poroda, skoro mi je prestalo krvarenje nakon 3 tjedna i jedan dan sam se digla s kreveta i samo su mi se ogromni ugrušci sjurili niz noge; bilo je odvratno i u tom trenu sam mislila da ću iskrvariti do bolnice, dali su mi neku terapiju ( nisam htjela u bolnicu) i nakon još par ugrušaka sve je završilo; nikako mi nije jasno ako svako jutro u viziti palpiraju trbuh i maternicu kako mogu ne osjetiti da ima nešto u maternici ?
    tibić vibram da sutra čuješ dva mala srculenca kako kuckaju ispod tvog
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    bambus pusti Ivana neka uživa, vidiš da je on odlučija dokle god može ostati unutra
    pusa svim bebolincima i mamama , što prije prizdravite
    koksy baš ti je lipo, kišno vrime za akciju

  19. #2669
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    aaa tibi to je cutraaa!!!! Vibrammmmm za dva najljepša i najkuckavija srčeka na svijetu!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~

  20. #2670
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    bambus znači još jako sitno brojiš ,ajme divno

    Tibi čestitke

    Bazar ..glavno da je sve dobro prošlo

    Osijek čestitke,bit će ok,samo da na vrijeme poduzmu sve što treba

    boxica drži se.

    Koksy samo naprijed.

    Čitam vas i uz vas sam drage moje cure

  21. #2671
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tibi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ za danasnji pregled i za tvoja dva srceka

  22. #2672
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Tibić ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  23. #2673
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Tibic, cekamo da skacemo

  24. #2674
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tibi cekamo te, vec sam pomalo nestrpljiva! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #2675
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Tibi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za dva srčeka!

  26. #2676
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    evo me cure sa pregleda. Bila sam naručena u 11, došla tamo, a ono puna čekaona, nisam se imala ni gdje sjesti, pa sam pitala sestru je li mogu na kavu. Vratila sam se u 12, i dalje je bila hrpa ljudi. Konačno me prozvao iza 13 h, a kad je vidio da treba raditi uzv, rekao da moramo na odjel jer mu nešto ne radi i neka još malo pričekam. Pa kad smo došli na odjel i tamo sam još čekala, uglavnom izludila sam.... ali isplatilo se. Imamo 2 srčeka koja prekrasno kucaju i bebe su taman po mjerama
    Jedino što mi se danas javilo malo ružičastog iscjetka, a potom smeđeg i doktor kaže da nema pomoći osim mirovanja + utrogestani. Baš sam se danas jako bila uplašila, iako sam sve to prošla i u prošloj trudnoći i bilo je puno više toga na papiru nego ovaj put, ali kad se jednom opečeš pušeš i na hladno. Tako da vam idem od ponedjeljka na bolovanje. Kontrola tek za 4 tjedna. Tko će to izdržati? Možda za 2 tjedna odem privatno malo škicnuti bebe
    Hvala vam što ste mislile na mene. Svima šaljem velike puse

  27. #2677
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Čestitike od srca

    Razveselila si mi današnji tmuran dan

  28. #2678
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tibi ja sam znala da su dva, sigurno su to opet dvije crkice!!
    Samo nemoj se previše sekirati iako znam da je to jako teško, ali znaš i sama da ćeš do kraja trudnoće uvijek razmišljati o nećemu baš zbog toga što siprošla, ali isplati se!!

    mandy doktorica mi je rekla da serklažu rade do 24 tt tako da nam je sada zadnja šansa da se to napravi ako treba.

  29. #2679
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Tibi jeeeeeeeeeeee! ma bravo za male mrvice!
    samo laganini, neka te mužić mazi i pazi! tvoje male mrvice su sad najvažnije na svijetu!
    joj, baš sam sretna zbog tebe!

    mandy, draga ni meni nije jasno odakle sad to i zašto!
    najgore mi je što su mi poremetili dojenje! ne znam jel od šoka ali količina mlijeka kao da mi se smanjila! stavljam stalno Niu na prsa, i jede praktički svakih pola sata-sat! a tako nam je prekrasno funkcionralo dojenje! no bude to opet došlo na svoje, ne bojim se ja!
    Sandrić, da vam što prije prođu sve te boleštine!
    osijek, samo neka tvoja curkica bude dobro! super da je doktorica dobra, to baš puno znači!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije dođeš kući!
    Višnjice, pusa velika tebi i Maxiću! kako je mali frajer?
    ključić, škicnula sam bila malo vaše slikice! David je pusa velika vama! dođi nam češće!
    bambus, ti si tako divna kućica tvom Ivanu, da se njemu uopće ne da vanka! miš mali!
    svima veeeeelika pusa! budi mi se moja mišica moram gibati!
    puuuuusssssseeeeee!!!!!!!!!!!!

  30. #2680
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    roza baš bih vam se i ja htjela pridružiti na kafici! Javi obavezno! Baš me zanima kako će se D. i Š. sprijateljiti, nekako su mi po karakteru dosta slični, neki puta kao da čitam o D. kad pričaš i Š.
    Super! Sigurno će se slagati
    Javim se kad stignemo.

    Osijek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude dobro. Znaš moje mišljenje, mirovanje je najbolja opcija, iako, cerklaža u puno slučajeva pomaže.
    Tibi prekrasno! Pusa mrvicama

  31. #2681
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    tibi juuuuuuupppppppiiiiiiiiiiii za dva srceka!!!! dvi male mrvice! nek one samo lipo napreduju, a zbog te sukrvice i iscjetka ne brini se. vidis da je to doslo normalno svakoj od nas u trudnoci. sad samo lipo miruj i mazi svoju busicu! odlicno sta si na bolovanju, tako ces bit mirnija, neces se guzvat i treskat po tranvajima.

    kod nas jos nista novoga.....

  32. #2682
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Jeeee tibi!! Ma znala sam ja da će kuckati!!!
    Miruj, pokušaj se opustiti i uživaj u svojim malenim čudima!!!

  33. #2683
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Tibi bravo za dvije male mrvice!
    Grozan je taj iscjedak, mislim da postoji samo da nas uznemiruje, slažem se s bambus, mislim da je to postalo gotovo normalno u trudnoci.
    Moja gin se uopće nije uzbuđivala, samo je rekla da usporim, čak mi rekla da za sada nema potrebe za bolovanjem, samo da se pazim.

  34. #2684
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Tibi Znala sam da ce dva srca kucat!

    Drage moje, vrijeme je da zapalimo svijeće za nase malene andjele. Danas je njihov dan...

  35. #2685
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Ja vam se moram požaliti, cure
    Danas sam tako umorna, premorena, ovu moju malo nešto puklo danas, cijeli dan urla, inati se i ništa ali baš ništa ne sluša
    A uz to ko za vraga me cijeli dan bocka u maternici i svako malo me uvati neki grč, vjerojatno zbog ovulacije, al da je ugodno nije uopće

  36. #2686

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    tibi joooooj tako mi je drago zbog tebe!
    bambus~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da krene!

    Sad malo da kukam,ja sam krepana.Ema je dobro,ai njih dvoje vise cijeli dan po meni,anas mi je dosta svega,osobito solo aranžmana u kojem živim(jer mm je stalno na terenu).I od ponedjeljka je opet na terenu.Poludjet ću.

  37. #2687
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    ufff a MM ti trenutno radi na mjestu koje je udaljeno od naše kuće DOSLOVNO 2 minute pješke, a opet ga ne vidim cijeli dan
    Posljednje uređivanje od BebaBeba : 15.10.2010. at 19:47

  38. #2688
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Dal vas tjesi sto mog nema po 3 tjedna? Al na sve se mi zene naviknemo...

    Ja sam bas tuzna, nekako ovaj dan, i paljenje svijeca...bas me rastuzilo...

  39. #2689
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno


  40. #2690
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Tibi, raduju me tvoje dobre vijesti

  41. #2691
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Tibi cili dan sam danas cmizdrava, a sad sam tek stigla i vidila da si čula dva mala srca ..baš sam jako sretna zbog tebe!!samo miruj draga, i čuvaj svoje srećice
    Sandra baš mi je žao što ti nitko ne može pomoći,ma sigurno će biti bolje, al treba puno srtpljenja a ljubavi sigurno imaš dovoljno
    Koksy i mene ovaj dan tako rastužio, čim sam se digla ujutro to je prvo što mi je palo na pamet, i nisam mogla stat plakat, a već duuugo nisam..
    Bambus vidim da kod vas još ništa novog..požuri tog malog da ga više vidimo
    trudnicama i bebicama najveće puse!

  42. #2692
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Tibi jeeeeeee!

    Svijećica gori...I ja sam danas bila ekstra tužna...

  43. #2693
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Evo i mene da vas sve malo "vidim" i pozdravim. Radim punom parom i na poslu i doma pa ne stignem svaki dan da vas škicnem. Drago mi je da ste sve dobro, da sve komplikacije koje su se pojavile nisu bile niš strašno u stvari bzara i da je sa bebolinkama sve u naj naj u redu (Tibi). Osijek sve će biti ok. U idućoj trudnoći i ja ću ići na serklažu. Mogu reći da se zahvatu čak i radujem jer nekako na njega gledam kao na garanciju da ću iduću bebu iznjeti sve do kraja.Bambus pusti malog da uživa, kad izađe van neće se moći vratiti unutra.
    bolje da nisam znala da je jučer bio 15. 10 dan anđela. ne bih mogla to samo tako izdržati. uffff
    Ostale curke sve vas pozdravljam.
    pusa pusa pusa

  44. #2694
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    optimisticna ma isto bi ja volila da mali izade vise, nek on nama dode, dugo je vec unutra.vrime mu je pomalo... .... a on sve nesto zeza...
    koksy saljem ti puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uspjesni hopa-cupa vikend!
    tibi kako si ti danas? dali se umiruju mucnine pomalo?

  45. #2695
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,208

    Početno

    bambus99 i vi ste prešli termin. Ti dečki stvarno vole biti kod svojih mama. ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za divan susret.

    svima puno pozdrava

  46. #2696
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Tibi,supeeeeeeeeeer za dva srceka,a ne brigaj za ostalo,skoro svaka od nas je imala to brljanje,pa utrici....i na kraju sve ok.
    bambus,kad ce taj momak?

    Mi smo dobro,malac jede,spava,sad je poceo i da nas registruje...pa se malo,kao,smeje....
    cmoka svima

  47. #2697
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    E da....Tibi ako niš ne pomogne, nabavi si narukvice protiv mučnina. Meni su pomogle. Rigala sam luđački jedno tjedan dana, i dobila sam te akupresurne (se tako kaže?) narukvice. I čuda da se dese.....

  48. #2698
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    hej drage moje!
    nama je ona noć u bolnici bila kompletno poremetila dojenje! od šoka valjda se poremetila ponuda i potražnja! Nia je doslovno bila stalno cicala, a meni srce hoće puknuti jer imam osjećaj da mi je dijete gladno! međutim sad evo nakon 5 dana sve se vratilo u normalu! i lijepo cikimo kao i prije!

    Choco i moja nas je počela nagrađivati osmjesima, pa se tata i ja topimo! strašno mi brzo raste, imam osjećaj da se doslovno mijenja iz dana u dan! pusa velika tebi i malom šarmeru Maliku!
    bambus, sad bi već baš i mogao tvoj Ivan vanka! kolike tete i bebači ga tu jedva čekaju!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije upoznaš svoje malo zlato!
    Višnja ja sam isto ovaj vikend bila baš tužna! sve mi se poklopilo valjda, sama činjenica da je 15.10., pa mi je konačno sjelo kako sam za dlaku izbjegla gadne komplikacije! ali znaš kako se kaže, sutra je novi dan i odmah sve izgleda bolje! od srca se nadam da ćeš nam uskoro i ti objaviti jedan veliki lijepi plusek!
    već sam par puta pitala, ali mi nisi odgovorila, kako je Maxić?
    bebabeba, koksy, sandrić bit će bolje! znam da je teško ali jedan dan ćemo se svega sjećati sa osmjehom!
    Tibi, najdraža naša trudnice! kako mučnine? od srca se nadam da neće dugo trajati!
    kad bebice počnu lupkati te, pa kad se rode dvije prekrasne mrvice, sva mučnina će pasti u zaborav!
    Rozica i Špirek, ključić i David, Mandy, Beti, Optimitstična, Snješka, a72, Andjelak, bublica, klarita, Marsupilami i sve ostale cure šaljem vam veeeeeelike puse!

    puuuuuno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Boxicu, Osijek, Kejt i Ares!

    puuuusssseeee

  49. #2699
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Bzara drago mi je da je sad sve ok, neka tako ostane još jaaaako dugo ..sorry skroz sam zaboravila kad si pitala za Maxa..ma super nam je, tako je dobar, sunce moje malo, ne znam što bi bez njega
    puse svima!!

  50. #2700

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    tibić
    bzara drago mi je da je sve u redu s dojenjem, meni su to bila nezaboravna vremena....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •