Pokazuje rezultate 1 do 50 od 182

Tema: hospitalizacija - ne ostavljajte ih same!

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ne zelim vas razalostiti, ali nakon operacije se moj sin budio svako malo i provjeravao da li smo mi pored njega. Kunjao je par sati poslije op., a dalje je bio ok i budan. Operirao je herniju, hidrokelu i čeljust, predpostavljam da je i kod op. mandula isto kratkotrajna anestezija. Srećom mi smo mogli biti cijelo vrijeme sa njim, a namolila sam i doktore da nas puste doma sljedeći dan.
    Moj savjet je da mu ne lažete da ćete bitti tamo, ako ne možete. Biti će još više uplašen kada se probudi.

    Sretno!

  2. #2
    Tina84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    uff, ja ne bih tako postupila :/
    imala bih feeling pa namjerno lažem svome djetetu. rekla bih joj da neću moći biti uz nju, jer ne smijem. da će uz nju biti liječnici i med sestre koje će se o njoj brinuti. čim me puste doći ću.

    i probala bih nekako inzistirati na tome da budem s njom prije operacije, dok je ne odvedu u salu. mislim da bi joj to puno značilo. bilo bi mi (a bome i njoj) preteško ostavit je u nepoznatoj bolnici, s nepoznatim ljudima, prije operacije, sigurno bi se bojala, i sigurno bi joj bilo puno lakše da sam uz nju.
    ako baš nikako ne daju da budete uz dijete, onda to trebaš djetetu i objasniti
    došli bismo, ali ne smijemo. za tebe će se brinuti doktori koji će ti napraviti to i to, i nakon toga će te boljeti to i to, ali će ti onda prestati problemi s tim i tim. mi ćemo doći čim nas puste, cijelo vrijeme ćemo misliti na tebe. znam da će ti biti teško, ali moraš to proći da budeš zdrav...

    sretno
    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Ne zelim vas razalostiti, ali nakon operacije se moj sin budio svako malo i provjeravao da li smo mi pored njega. Kunjao je par sati poslije op., a dalje je bio ok i budan. Operirao je herniju, hidrokelu i čeljust, predpostavljam da je i kod op. mandula isto kratkotrajna anestezija. Srećom mi smo mogli biti cijelo vrijeme sa njim, a namolila sam i doktore da nas puste doma sljedeći dan.
    Moj savjet je da mu ne lažete da ćete bitti tamo, ako ne možete. Biti će još više uplašen kada se probudi.

    Sretno!
    Slažem se s vama. Ne želim mu lagati. No, sad sam na poslu, vraćam se dek u 21 doma. Sutra u 7 ga već moramo predati na odjel. Dakle, ostaje mi malo vremena da ga pripremim na drugačiju situaciju od one koju očekuje. On je poslušno i razumno dijete. Sve mu se lijepo može objasniti. Ali se sad meni već plače od same pomisli da će biti tako...
    Zato mi je opcija kršenja odjelskih nehumanih pravila trenutno jedina.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •