Stranica 112 od 122 PrviPrvi ... 1262102110111112113114 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,551 do 5,600 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

  1. #5551

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Od 5 oplodilo ih se 4 i kako stvari stoje pustiti će ih do blastica. Za sada Boban kaže fantastično izgledaju ali moj pesimizam ne dozvoljava da se prerano nadam.

  2. #5552

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Afrodita, super rezultat! Ja mislila da dole uopće ne puštaju do blastica, wow!

  3. #5553

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Pozdrav cure, ja se sad spremam za prvi FET, dali ima netko informaciju koliko košta FET?

  4. #5554
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Od 5 oplodilo ih se 4 i kako stvari stoje pustiti će ih do blastica. Za sada Boban kaže fantastično izgledaju ali moj pesimizam ne dozvoljava da se prerano nadam.
    Bravo Afrodita! Super rezultat...sretno

    Izgleda da ipak idu na blastice kad uspiju doći do većeg broja kvalitetnih zametaka...već sam od nekoliko cura u zadnje vrijeme čula da su išli na blastice

  5. #5555

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Ne znam o čemu ovisi hoće li ići na blastice. Meni su sa jednom jedinom išli na blasticu u 1.postupku prije nekih godinu dana. U druga dva nisu. I bolji su rezultati bili sa trodnevnim i dvodnevnim nego sa blasticom. Ma mislim ako će se primit i razvijat da je manje bitno koliko stanični su.

    Stvarno super rezultat Afrodita. Zadnja za koju ja znam da je imala 4 stanice, išla na blastociste i vratila jednu će za 20tak dana roditi tako da.... I ti ćeš tako

    Tomoe već će se netko javit. Ja imam iskustva samo sa ET.

  6. #5556

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Tomoe prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, ja se sad spremam za prvi FET, dali ima netko informaciju koliko košta FET?
    Kad sam ja išla zadnji put bilo je 876 Eura, početkom 2021.godine.

  7. #5557

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    Hvala na odgovoru

  8. #5558

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj DalmaIB prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam o čemu ovisi hoće li ići na blastice. Meni su sa jednom jedinom išli na blasticu u 1.postupku prije nekih godinu dana. U druga dva nisu. I bolji su rezultati bili sa trodnevnim i dvodnevnim nego sa blasticom. Ma mislim ako će se primit i razvijat da je manje bitno koliko stanični su.

    Stvarno super rezultat Afrodita. Zadnja za koju ja znam da je imala 4 stanice, išla na blastociste i vratila jednu će za 20tak dana roditi tako da.... I ti ćeš tako

    Tomoe već će se netko javit. Ja imam iskustva samo sa ET.

    Kako se ono kaže iz tvojih usta u božje uši.
    Sad samo čekanje.

  9. #5559

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure pozdrav! Nisam se javljala neko vrijeme, ali sam vas pratila stalno.
    Trudna sam 21 tj. Nisam imala snage prije pisati nakon zadnjeg missed abortiona u 8 tj. U biti htjela sam prije, ali bi se uvijek nesto desilo da bi se prestrasila. Uglavnom nema opustanja nikako.
    Ovo nam je bio 9. postupak, 5. u Mk (donacija sjemena). Imala sam FET u 5. mjesecu, 2 osmostanicna embrija. Beta je bila 1212 i mislili smo da su se mozda oba primila, ali ipak nisu. Nosim curicu!
    Zelim vam svima da slusate svoje srce i ne odustajete dok god imate nade.

  10. #5560
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Branca_i predivno! Čestitam! Sretno!

  11. #5561

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj Tomoe prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, ja se sad spremam za prvi FET, dali ima netko informaciju koliko košta FET?
    Prije par mjeseci je bio 530 eur ili 550 eur, ne sjećam se točno.

  12. #5562

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure pozdrav! Nisam se javljala neko vrijeme, ali sam vas pratila stalno.
    Trudna sam 21 tj. Nisam imala snage prije pisati nakon zadnjeg missed abortiona u 8 tj. U biti htjela sam prije, ali bi se uvijek nesto desilo da bi se prestrasila. Uglavnom nema opustanja nikako.
    Ovo nam je bio 9. postupak, 5. u Mk (donacija sjemena). Imala sam FET u 5. mjesecu, 2 osmostanicna embrija. Beta je bila 1212 i mislili smo da su se mozda oba primila, ali ipak nisu. Nosim curicu!
    Zelim vam svima da slusate svoje srce i ne odustajete dok god imate nade.
    Branca divne vijesti, čestitam!

  13. #5563

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    branica , cestike od srca, tako predivne vjesti ❤️

  14. #5564

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Drage moje ,
    vidim da moje neke poruke nisu objavljene, nova sam pa pravila ovjdje , al ok.

  15. #5565

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Uglavnom pratim vas duzi period , sad nakon svih ovih vasih postova podrske, jakooo korisnih i detaljnih informacija , ja sam dogovorila svoj prvi pregled koji je 12.10.
    Uzbudenje i strah se ispreplicu sto se datum blizi.

  16. #5566
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Branca čestitke! Nek se nastavi dobar niz

  17. #5567

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Pozdrav cure,
    znam vec ste pisale, al' ja moram opet potegnut to pitanje ...
    Nije mi bas jasno kako se bira donor, ja sam se logirala na cryos banku da vidim sto i kako, tamo od exskluziviteta imaju 2 donora, oba su Danci .Dr.B mi je u mailu rekao da primaju iz te banke samo exskluzivitet, jesam dobro shvatila nema bas da ima izbora tj. uglavnom Danci ?
    Ne zelim da me se krivo shvati , ali malo me muci taj izbor, ako zapravo imam samo recimo Dance.
    Ili to izgleda skroz dugacije kada dodem kod dr. B , pa prema nekim osnovama (rasa, visina, tezina, put, boja ociju,kose ...) oni daju na izbor vise donora od banke kao klinika?
    Nemojte se ljutiti na mene al'sva sam sad ko na iglama , sto je datum bilize za obaviti taj prvi pregled i naravno donora , a nije niti jeftino.
    Ja imam 42.g. tako da sve financiram sama.

  18. #5568

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Branca velike čestitke i sretno dalje!!

  19. #5569

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    226

    Početno

    Citiraj bibinsvijet prvotno napisa Vidi poruku
    DalmaIb,
    bas ti hvala na odgovoru , s otoka , evo icu i ja iz Splita , takoder namjeravam prenociti u hotelu Portal, iskreno nervozna sam i pod velikim stresom , zamisljala sam drugacije ostvariti svoju obitelj, sad je tako kako je , puno mi znace sve ove poruke koje ovdje cure pisu ...cijelo ljeto sam pratila sve i pokusavala skupiti sto vise informacija i naravno hrabrosti .
    Nije lako pogotovo kad si iz male sredine , al imam neprocijenjivu podrsku svoje obitelji a i veeelikuuu zelju bit mama !
    Ooo da, sve znam o maloj sredini...za sad nitko ne zna gdje nestajem po 10 dana, al kad se jednom pojavim sa stomakom... Al briga me. Kao što si napisala bitna je podrška bližnjih. Ja je također imama, kako njih tako i svog kruga prijatelja. I to je dosta. A dalje ćemo korak po korak. A "babe" su uvijek pričale i uvijek će pričat tu se ništa ne može. Bitno je tko govori, a ne što govori. Sretno
    Posljednje uređivanje od DalmaIB : 06.10.2022. at 18:21

  20. #5570

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure hvala na cestitkama! Drzim fige svima

  21. #5571

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Branca draga moja čestitam od srca
    Više od pola je već prošlo i sad opušteno dalje

  22. #5572

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Znači cijene i dalje malo ovako malo onako.
    Mislim da je ono bilo riječi o tome da nije ista cijena FET-a ako se radi o donacije sjemena i js....ili je to bilo za ako ide pohrana preostalih embrija?
    Ne znam ali sve u svemu mi je to malo čudno :/

  23. #5573

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Pozdrav LaraLana
    da evo i ja sam to gledala , meni je dr.B u mailu napisao da je donorski materijal(samo sperma)3000€, IVF je 2600, hormonska terapija je individualna pa se krece od 600-1000€, prva godina smrzavanja je 870€ svaa naredna je 300€.

    p.s. najgore od svega sto ja moram sa sobom nosit ovaj iznos 3000€ , mislim sta nije moglo da se uplati , dr.B kaze samo gotovina u eurima .

  24. #5574

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Daaa...daaaa..te male sredine...uffff
    Uglavnom smatram da nitko nikome ne treba zabadat nos u zivot i sve ostalo , a naravno da je to neizbjezno...to u malim sredinama dode ko neka vrsta hrane.
    Isto tako smatram da ako Bog da da mi uspije, nemam se ja sta kome pravdat i objasnjavat a i inace sam takav tip osobe i jako jako direktna .

  25. #5575

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Cure, ima li koja iskustva s pomicanjem postupka produženim uzimanjem kontracepcije i decapeptyla? Nisam još pitala doktora jer čekam prvi dan menstruacije da vidim na koje ću dane ići u Mak., ali mislim da će mi odlazak dole taman za 3 dana zakačiti jednu jaku važnu obavezu ovdje. Čisto me zanima je li tko pomicao postupak na taj način.

  26. #5576

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Tomoe, mene je FET u 5.mjesecu koštao točno 520 eura. Ugodno sam se iznenadila jer sam očekivala prek 800.
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 09.10.2022. at 09:58

  27. #5577

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ima li koja iskustva s pomicanjem postupka produženim uzimanjem kontracepcije i decapeptyla? Nisam još pitala doktora jer čekam prvi dan menstruacije da vidim na koje ću dane ići u Mak., ali mislim da će mi odlazak dole taman za 3 dana zakačiti jednu jaku važnu obavezu ovdje. Čisto me zanima je li tko pomicao postupak na taj način.
    Ja sam tako imala sada ovaj postupak. Prvo kontracepcija 25 dana i Decapeptyl a onda stimulacija.

  28. #5578

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam tako imala sada ovaj postupak. Prvo kontracepcija 25 dana i Decapeptyl a onda stimulacija.
    Ma daj, super, baš si me razveselila, taman bi mi tak odgovaralo.

  29. #5579

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Alisa i ostale koje trebaju Decapeptyl,imam kutiju koja vrijedi do 3.mj.2024.god. u frižideru mi jer mi ukinuo dr.Lazarevski ovoga puta,a nabavila sam si unaprijed misleći da će sve biti isto.
    Dakle,javite se!
    Ovaj tjedan sam zauzeta,idući može.
    Iz Zagreba sam.

  30. #5580

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Od 5 oplodilo ih se 4 i kako stvari stoje pustiti će ih do blastica. Za sada Boban kaže fantastično izgledaju ali moj pesimizam ne dozvoljava da se prerano nadam.
    Afrodita bravo. Jesu sve četiri na kraju došle do blastica?
    Sretno i da bude uspješno

  31. #5581

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Alisa81 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ima li koja iskustva s pomicanjem postupka produženim uzimanjem kontracepcije i decapeptyla? Nisam još pitala doktora jer čekam prvi dan menstruacije da vidim na koje ću dane ići u Mak., ali mislim da će mi odlazak dole taman za 3 dana zakačiti jednu jaku važnu obavezu ovdje. Čisto me zanima je li tko pomicao postupak na taj način.
    Alisa bez brige jer puno žena si tako u dogovoru s dr nariktaju okvirno u dan dva kad da bobiju ciklus iz razno raznih razloga. Nekad tako odgovara doktoru jer ga recimo neće biti ili pacijentici.
    Uglavnom sve izvedivo. Neke žene piju 25 dana kontracepciju a neke 20 s tim da ne krenu odmah 1 dc već 2 ili 3 dc. Ja sam od 2 dc pila i isto u kombinaciji s Decapeptylom.
    Sretno

  32. #5582

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Afrodita bravo. Jesu sve četiri na kraju došle do blastica?
    Sretno i da bude uspješno
    Da, da, sve 4 na kraju blastice. Dvije smo vratili a dvije zamrznuli. Nadam se da će se ovaj puta zalijepiti :D

  33. #5583

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    183

    Početno

    4 od 4, bravo!
    Posljednje uređivanje od Alisa81 : 11.10.2022. at 14:38

  34. #5584

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Kaja ja se danas javila dr.L i meni je napisao terapiju bez decapeptyla, sad si nešto razmisljam kako dr možda misli da to već znamo da trebamo uzeti? Šta ti misliš?

  35. #5585

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Pozdrav drage žene
    Danas sam dobila poziv od Bobana. Ostala sam u šoku.
    Još ništa mi nije stiglo poštom iz HZZO-a, a vratila sam im popunjen formular 23/09/2022.
    Uglavnom on bi da dođemo u kliniku sljedeći tjedan 18 ili 19.10 na prve konzultacije.
    Moram sve organizirati na poslu, bookirati letove iskreno nadam se da ću to sve uspjeti jer me totalno iznenadilo sve to.
    Imam pitanjca za vas koje ste već bile.
    Letovi koliko sam skužila su jedino iz Zagreba s Croatia airlines jelda nema druge opcije?
    Gledala sam ima iz Venecije Treviso (meni je ista udaljenost ZG ili Venecija) ima low cost kompanija Wizz al voze samo 2 puta tjedno.
    U zahtjevu koji sam predala na HZZO doktorica mi je zaokružila da će prijevozno sredstvo biti autobus. Da li ću moći dobiti povrat putnih troškova ako idem avionom i ako im pošaljem avionske karte kao dokaz da sam išla na pregled?

  36. #5586
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Lucius prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav drage žene
    Danas sam dobila poziv od Bobana. Ostala sam u šoku.
    Još ništa mi nije stiglo poštom iz HZZO-a, a vratila sam im popunjen formular 23/09/2022.
    Uglavnom on bi da dođemo u kliniku sljedeći tjedan 18 ili 19.10 na prve konzultacije.
    Moram sve organizirati na poslu, bookirati letove iskreno nadam se da ću to sve uspjeti jer me totalno iznenadilo sve to.
    Imam pitanjca za vas koje ste već bile.
    Letovi koliko sam skužila su jedino iz Zagreba s Croatia airlines jelda nema druge opcije?
    Gledala sam ima iz Venecije Treviso (meni je ista udaljenost ZG ili Venecija) ima low cost kompanija Wizz al voze samo 2 puta tjedno.
    U zahtjevu koji sam predala na HZZO doktorica mi je zaokružila da će prijevozno sredstvo biti autobus. Da li ću moći dobiti povrat putnih troškova ako idem avionom i ako im pošaljem avionske karte kao dokaz da sam išla na pregled?

    Ti možeš Bobanu reći koji datum vam više odgovara za konzultacije s obzirom na termine leta...mi smo se dogovarali s njima jer smo htjeli uzeti karte za baš konkretne datume koji su nam odgovarali.

    Od HZZO-a dobivaš subvenciju, odnosno povrat u vrijednosti najjeftinije prijevoza - autobusne karte...neovisno o tome kako putuješ u MK. Trebaš priložiti račune ili dokaze o putovanju unutar (čini mi se) 15 dana od povratka - to ti piše u rješenju od HZZO.

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od sushi : 12.10.2022. at 18:19

  37. #5587

    Datum pristupanja
    Jun 2022
    Postovi
    34

    Početno

    Hvala ti!!!

  38. #5588

    Datum pristupanja
    Dec 2020
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj mala85 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaja ja se danas javila dr.L i meni je napisao terapiju bez decapeptyla, sad si nešto razmisljam kako dr možda misli da to već znamo da trebamo uzeti? Šta ti misliš?
    Ma ne,meni potvrdio da ne treba više.

  39. #5589

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Postovi
    56

    Početno

    Pozdrav drage moje,

    evo ja se vratila iz Skopja, pod dojmom soka sam jos, al proce i to .

    Evo ovako je to izgledalo kod mene ;

    Nocila sam u hotelu Portal, iskreno odavno nisam vidila nista slicno, samo cu rec da cijena ne odovara u niti jednom smislu ponudenom, dobro je sto je stvarno blizu klinike.

    Kod dr. Lazarevskog sam bila jako dugooo na ultrazvuku.

    Sam da napomenem, imala sam 2 operacije mioma , prva teska , druga puno laksa , na kontrolam su do sada uvik govorili da imam 3 mala mioma , da za sada ne smetaju i da mogu odmah ostat noseca.

    Napokon nakon pregleda mi je dr. L rekao moje stanje ....
    Vasa maternica je zasuta miomima, da ih je vise od 15 sta je on izbrojao( s tim da,niti jedan za sada ne stvara problem), ali da moja maternica ima anomaliju(sljepljena maternica) , te zbog toga, i da sam imala u planu ostat noseca do toga ne bi doslo, sada moram najprije obaviti histeroskopiju.

    Pozitivno je to da imam vremena rijesiti (dr. Boban dao preporuku i kontakt dr.) i upast u postupak s obzirom da materijal stize 15.12.

  40. #5590

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    44

    Početno

    Hej cure,
    hvala svima na dosadašnjoj nesebičnoj velikoj pomoći,zbilja ste mi pomogle puno. Također držim svima fige da krenemo u pozitivan niz.

    Uglavnom, dr. Boban me jučer zvao, stanice su stigle, sad čekam od dr Lazarevskog protokol i terapiju, vjerujem da ćemo tijekom 11. mj. ići dole. Vjerujem da ima još takvih ovdje, s kime se družim?

    S obzirom da nisam došla do Cikloproginove, pijem Femoston, znam da ima curka koje su se javile da piju, da jučer popila 23. tabletu, simptome osjećam, no krvarenja još nema. Kada se obično javlja krvarenje curama koje piju ga?

    Još jedno pitanje, dal se javljam dr. u Petrovoj da ću krenuti u postupak, pa mi oni tamo dadu terapiju, ili sve vodi moja ginićka. Rađe bi čak Petrovu.

    Afrodita držim figuline i šaljem puse, Biba samo jako, sve će biti dobro

  41. #5591

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej cure,
    hvala svima na dosadašnjoj nesebičnoj velikoj pomoći,zbilja ste mi pomogle puno. Također držim svima fige da krenemo u pozitivan niz.

    Uglavnom, dr. Boban me jučer zvao, stanice su stigle, sad čekam od dr Lazarevskog protokol i terapiju, vjerujem da ćemo tijekom 11. mj. ići dole. Vjerujem da ima još takvih ovdje, s kime se družim?

    S obzirom da nisam došla do Cikloproginove, pijem Femoston, znam da ima curka koje su se javile da piju, da jučer popila 23. tabletu, simptome osjećam, no krvarenja još nema. Kada se obično javlja krvarenje curama koje piju ga?

    Još jedno pitanje, dal se javljam dr. u Petrovoj da ću krenuti u postupak, pa mi oni tamo dadu terapiju, ili sve vodi moja ginićka. Rađe bi čak Petrovu.

    Afrodita držim figuline i šaljem puse, Biba samo jako, sve će biti dobro
    Decapeptyl ako imaš dobivaš u bolnici. Moraš im javiti tjedan dana prije nego trebaš dobiti M da one naruče i onda ti kažu kad možeš doći po njih. Clexane isto daju u bolnici (ne znam da li svima), ja sam kupovala sama.
    Estrofem, utrogestan, Decortin... sve kod svog ginekologa dobivaš na recept.

  42. #5592

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    211

    Početno

    Citiraj Dot99 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej cure,
    hvala svima na dosadašnjoj nesebičnoj velikoj pomoći,zbilja ste mi pomogle puno. Također držim svima fige da krenemo u pozitivan niz.

    Uglavnom, dr. Boban me jučer zvao, stanice su stigle, sad čekam od dr Lazarevskog protokol i terapiju, vjerujem da ćemo tijekom 11. mj. ići dole. Vjerujem da ima još takvih ovdje, s kime se družim?

    S obzirom da nisam došla do Cikloproginove, pijem Femoston, znam da ima curka koje su se javile da piju, da jučer popila 23. tabletu, simptome osjećam, no krvarenja još nema. Kada se obično javlja krvarenje curama koje piju ga?

    Još jedno pitanje, dal se javljam dr. u Petrovoj da ću krenuti u postupak, pa mi oni tamo dadu terapiju, ili sve vodi moja ginićka. Rađe bi čak Petrovu.

    Afrodita držim figuline i šaljem puse, Biba samo jako, sve će biti dobro
    Ja pijem Femoston 2/10 i ja dobijem 3 dana poslije zadnje popijene tablete, ja ih skroz pijem i ispadne me sad uvijek 28 dan da dobijem.

  43. #5593
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Koliko ste plaćali godinu dana čuvanja zametaka (i koje godine)? Dobivam različite informacije o ovoj cifri...

    Ima li nekoga tko je išao preko HZZO-a a kome je HZZO pokrio taj trošak - sukladno Hr zakonu?

  44. #5594

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Nisam sigurna ali mislim da ovisi o situaciji.
    Ako si na donaciji jajnih stanica onda zamrznute embrije pokriva HZZO a ako si na donaciji spermatozoida onda ne pokriva HZZO jer ti pokrivaju čuvanje preostalih slamki spermatozoida.
    Mi platili 880 eura prije tjedan dana.
    Ali ja ću svakako uputiti mail na HZZO da vidim postoji li šansa da nam refundiraju.

  45. #5595
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam sigurna ali mislim da ovisi o situaciji.
    Ako si na donaciji jajnih stanica onda zamrznute embrije pokriva HZZO a ako si na donaciji spermatozoida onda ne pokriva HZZO jer ti pokrivaju čuvanje preostalih slamki spermatozoida.
    Mi platili 880 eura prije tjedan dana.
    Ali ja ću svakako uputiti mail na HZZO da vidim postoji li šansa da nam refundiraju.
    Što od navedenog ste platili 880 eura?

  46. #5596

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    142

    Početno

    Zamrzavanje dvije blastice na period od godinu dana, poslije isteka godine dana produžavanje kriopohrane je cca 350 eura

  47. #5597
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Afrodita06 prvotno napisa Vidi poruku
    Zamrzavanje dvije blastice na period od godinu dana, poslije isteka godine dana produžavanje kriopohrane je cca 350 eura
    Razumijem, hvala ti na info!

  48. #5598

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    40

    Početno

    I ja sam platila zamrzavanje embrija 880eur, tam negdje početkom 4 mjeseca.

  49. #5599

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    31

    Početno

    Ja sam im uplatila Internet bankarstvom i to tek kad sam došla doma. Poslali su mi predračun.

  50. #5600

    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj bibinsvijet prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav LaraLana
    da evo i ja sam to gledala , meni je dr.B u mailu napisao da je donorski materijal(samo sperma)3000€, IVF je 2600, hormonska terapija je individualna pa se krece od 600-1000€, prva godina smrzavanja je 870€ svaa naredna je 300€.

    p.s. najgore od svega sto ja moram sa sobom nosit ovaj iznos 3000€ , mislim sta nije moglo da se uplati , dr.B kaze samo gotovina u eurima .

    Ja sam im uplatila Internet bankarstvom i to tek kad sam došla doma. Poslali su mi predračun

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •